بار تکرار تهمت و دروغ در کنگره شهادت

دادستان کل William P. بار در ستیز کنگره شنوایی در روز سه شنبه رئیس جمهور در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن و وزارت دادگستری در انواع مسائل. در اینجا یک واقعیت است-را بررسی کنید.

آنچه آقای Barr گفت:

“رئیس جمهور است و نه تلاش برای دخالت در این تصمیم گیری. در مقابل او به من گفت که از همان آغاز که او انتظار دارد که من به ورزش من قضاوت مستقل برای هر تماس من فکر می کنم درست است و این دقیقا چیزی است که من انجام داده ام.”

این گمراه کننده است. در پست در توییتر و دیگر اظهارات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تحقیر وزارت دادگستری تحقیقات و کارکنان و احساسات خود را روشن در موارد بالا مشخصات از جمله کسانی که از متحدان مانند Roger J. سنگ جونیور و Michael T. فلین. آقای Barr ابراز نا امیدی با آقای تهمت حملات گفت: در ماه فوریه که رئیس جمهور حملات “آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

آنچه آقای Barr گفت:

“با توجه به آمار گردآوری شده توسط واشنگتن پست تعداد غیر مسلح سیاه پوست کشته شده توسط پلیس تا کنون در این سال هشت است. تعداد غیر مسلح مردان سفید پوست کشته شده توسط پلیس در طول همان دوره زمانی است 11. و به طور کلی اعداد از تیراندازی پلیس کاهش بوده است.”

این گمراه کننده است. آقای Barr با دقت ذکر شده در یک پایگاه داده از تیراندازی پلیس وارد شده توسط واشنگتن پست. اما خام اعداد مبهم تلفظ نژادی اختلاف در چنین تیراندازی. (این بیانیه همچنین از اکو آقای تهمت مشخصات فنی دقیق اما گمراه کننده ادعا می کنند که “سفید” آمریکایی کشته شده توسط پلیس از آمریکایی های سیاه و سفید.)

زمانی که مقاطعه در اندازه جمعیت سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس در بیش از دو برابر این نرخ به عنوان سفید آمریکایی ها با توجه به پایگاه داده. تحقیقات همچنین نشان داده است که در ایالات متحده به طور متوسط احتمال اینکه به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس برای کسی که سیاه و غیر مسلح بالاتر است از برای کسی که سفید و مسلح.

در سراسر کشور تعداد پلیس تیراندازی کرده است ثابت باقی مانده است و پس از محققان مستقل شروع به ردیابی آنها — کاهش در شهرهای بزرگ اما افزایش در حومه شهر و مناطق روستایی است.

زمانی که نماینده Cedric L. ریچموند دموکرات از لوئیزیانا گرفت موضوع را با آقای Barr را ارائه داده آقای Barr پاسخ داد: “شما باید برای تنظیم آن توسط شما می دانید مسابقه جنایی.” اما برخی تحقیقات نشان داده است که حتی زمانی که کنترل جمعیت از کسانی که دستگیر شده هنوز هم وجود دارد نژادی و نابرابری در استفاده از نیروی پلیس.

آنچه آقای Barr گفت:

“اکثریت قریب به اتفاق آنها در حدود 90 درصد در حال کشته شدن توسط دیگر سیاه پوستان به طور عمده توسط تیراندازی.”

این گمراه کننده است. آقای Barr ذکر این آمار به استدلال می کنند که “تهدید به زندگی ناشی از جرم و جنایت در خیابان انبوه بیشتر از هر تهدید مطرح شده توسط پلیس در آوریم.”

او درست است که در مورد 88.9 درصد از قربانیان قتل کشته شدند, سیاه, عاملان در سال 2018 است. اما left unsaid این واقعیت است که قتل قربانیان و عاملان در حال اکثریت از همان نژاد یا قومیت: 80.7 درصد از سفید قربانیان قتل کشته شدند با عاملان و 68.4 درصد از لاتین قربانیان قتل توسط دیگر Latinos.

گزارش کمیسیون حقوق مدنی در سال 2018 گزارش در تیراندازی پلیس شناسایی ادعا می کند مانند آقای Barr در مورد intraracial جرم و جنایت در میان آمریکایی های سیاه و سفید به عنوان بخشی از یک “غیر قابل اجتناب استدلال.”

“”سیاه سیاه” جنایت روایت به عنوان یک توضیح برای پلیس و استفاده بیش از حد از زور disregards ساختاری و مسائل تاریخی است که با تشکیل این محله و همچنین اجتماعی و عوامل اقتصادی که در حال حاضر آنها را حفظ” کمیسیون نوشت.

آقای ترامپ با اشاره به چند آمار نادرست به نسخه های مشابه این استدلال در توییتر خود را در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

آنچه آقای Barr گفت:

“در پی جورج فلوید مرگ خشونت بار تظاهر کنندگان و آنارشیست ها ربوده اند مشروع اعتراض به انتقام بی معنی ویران کردن و تخریب در قربانیان بی گناه. وضعیت کنونی در پورتلند یک مثال گفتن. هر شب به مدت دو ماه گذشته صدها نفر از تظاهر کنندگان گذاشته اند محاصره به دادگاه فدرال و دیگر در نزدیکی فدرال اموال.”

این اغراق آمیز است. در حالی که برخی از معترضان در پورتلند شده اند خشونت بسیاری دیگر مسالمت آمیز است و شامل دانش آموزان دبیرستان نظامی جانبازان کردن وظیفه وکلا و خطوط از زنان که خود را “ديوار از مادران است.”

ویدئوها نشان می دهد که ماموران فدرال که در این شهرستان وارد شده در جولای 4, پاسخ داده اند به شدت و گاهی اوقات با نامتناسب نیروی کار از طریق استفاده از گاز اشک آور فلش چتری و فلفل توپ. در برخی موارد آنها حمله معترضان زمانی که هیچ تهدید آشکار از جمله مورد نیروی دریایی کهنه که دست به دست شد و شکست توسط افسران.

آقای Barr جدول زمانی از دو ماه بدون توقف شورش در پورتلند نیز هذلولی. تظاهرات متغیر بوده و در اندازه و سطح خشونت و پلیس باید اعلام نشده وضعیت ضد شورش در هر شب. به usf football همچنین گزارش داد که دادگاه نیست و هدف از تظاهرات تا ژوئیه هنگامی که ماموران فدرال اعزام شدند به شهر.

آنچه آقای Barr گفت:

“مشکل با سیستم تست شد و عملکرد رئیس جمهور اوباما را نادرست از C. D. C. و تلاش های خود را برای متمرکز کردن همه چیز در C. D. C.”

نادرست است. آقای Barr مانند آقای ترامپ بود به احتمال زیاد اشاره به “پیش نویس ارشاد” صادر شده در سال 2014 توسط اوباما برای تنظیم آزمایشگاهی-طراحی و توسعه آزمون های لازم برای پیگیری یک بیماری همه گیر. اما این سیاست هرگز ساخته شده نهایی و یا اجرا تضعیف این استدلال که آن را به سرزنش به صورت پراکنده و ناکافی تحویل coronavirus آزمون این سال است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری botched توسعه خود را تست ترک ایالات متحده در ابتدا نابینا به ویروس را گسترش و در پشت کشورهای دیگر. (وزارت دادگستری نقش هیچ نقشی در تهیه و یا توزیع coronavirus آزمون.)

آنچه آقای Barr گفت:

“این ساختمان تاریخی در پارک لافایت بود سوزانده است. سنت جان به آتش كشيده شد.”

این اغراق آمیز است. هنگامی که معترضان جمع شده در ژوئن 1 در لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید به عنوان بخشی از تظاهرات در واکنش به کشته شدن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس مقامات با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به پاک کردن منطقه از معترضان مسالمت آمیز. آقای ترامپ پس از آن راه می رفت در سراسر پارک برای یک فرصت عکس در مقابل کلیسای سنت جان. یک روز پیش یک آتش سوزی کوچک تعیین شده بود در زیرزمین کلیسا, اما در آن موجود بود.

یک سخنگوی واشنگتن آتش و خدمات اضطراری پزشکی وزارت گفت که آسیب از آتش بود تا حد زیادی قابل اغماض در طول تظاهرات و هیچ ساختمان به طور دائم از بین رفته به عنوان بسیاری تا به حال سیستم های بارانی نصب شده است.

آقای Barr ممکن است اشاره به یک ابزار و امکانات در لافایت مربع است که به شدت آسیب دیده بود اما نه “سوزانده است.” اما دیگر از آن محل در پارک گفت: آن را به حال هیچ اهمیت تاریخی.

آنچه آقای Barr گفت:

“خوب اول من این است که درک است که هیچ گاز اشک آور استفاده شده در جمعه, ژوئن 1.”

این گمراه کننده است. ایالات متحده پارک پلیس است گفت: استفاده از chloroacetophenone یا CN, گاز, یکی از رایج ترین انواع گاز اشک آور. اما آن را با استفاده از “کپسول های دود و فلفل توپ” — و به طور خاص محصولات ساخته شده توسط PepperBall شرکت در تظاهرات در میدان لافایت آن روز.

C. D. C. تعریف واژه “گاز اشک آور” را به عنوان عوامل کنترل شورش ساخته شده از ترکیبات شیمیایی است که “به طور موقت مردم را قادر به عملکرد باعث تحریک چشم و گلو و ریه ها و پوست” — علائم است که معترضان و خبرنگاران توصیف تجربه در لافایت مربع است.

آقای Barr را انکار نیز مورد مناقشه توسط ارتش گارد ملی افسر بود که در حال حاضر در جریان تظاهرات و همچنین شهادت به کنگره در روز سه شنبه.

“من می توانم احساس سوزش در چشم و بینی و بر اساس قبلی من قرار گرفتن در معرض گاز اشک آور در آموزش من در وست پوینت و بعد از آن در آموزش ارتش من به رسمیت شناخته شده است که سوزش به عنوان اثرات سازگار با CS یا گاز اشک آور” مسلح ، آدم DeMarco نوشت: در بیانیه افتتاحیه. “و بعد از آن شب من در بر داشت صرف پارگی کپسول های گاز در خیابان نزدیک است.”

2009 وزارت دادگستری بررسی در استفاده از آن کمتر-سلاح های کشنده طبقه بندی PepperBall سیستم به عنوان یک عامل شیمیایی و اشاره کرد که آن را حاوی “بسیار تحریک کننده پودر فلفل.”

2014 Justice Department ارزیابی پاسخ پلیس به تظاهرات در فرگوسن Mo. به طور مشابه مشاهده شده است که PepperBalls “به احتمال زیاد باعث سوزش” اگر محتوای لمس پوست است. سال گذشته آقای ترامپ امضا قانون ممنوعیت صادرات برخی از مهمات به پلیس هنگ کنگ. این لیست شامل هر دو گاز اشک آور و فلفل توپ.

آنچه آقای Barr گفت:

نماینده مریم Scanlon دموکرات پنسیلوانیا: “باشه. اما در واقع شما هیچ شواهدی وجود دارد که کشورهای خارجی با موفقیت می تواند نوسان انتخابات ما با آراء تقلبی, آیا شما?”

آقای Barr: “نه من نمی اما من حس مشترک.”

این فاقد شواهد. انتخابات مقامات و کارشناسان ما به طور گسترده ای در رد این ایده که تقریبا غیر ممکن است و اشاره کرد که برگه های رای چاپ شده در شرایط بسیار خاص سهام و اغلب خاص سیستم های ردیابی مانند بارکد.

“این بسیار مشکل تر از یک حمله سایبری” گفت: لارنس نوردن مدیر از انتخابات برنامه اصلاحات در Brennan Center. “شما می خواهم نه تنها برای حمله به پرینتر شما می خواهم برای دریافت اطلاعات از صلاحیت و رای دهندگان ثبت نام اطلاعات است. شما می خواهم به برخی از راه پستی آراء از یک آدرس و دریافت امضا از رای دهندگان. این امر می تواند فوق العاده دشوار است حمله کند.”

کنجکاو در مورد صحت یک ادعا ؟ ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de