بر نصب خارج دادستان به بررسی پرونده مایکل فلین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور

واشنگتن — دادستان کل William P. Barr اختصاص داده است خارج دادستان به بررسی این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی Michael T. فلین به گفته افراد آشنا با این موضوع.

بررسی بسیار غیر معمول و می تواند بیشتر از اتهامات سیاسی دخالت بالای مقامات وزارت دادگستری به کار حرفه ای دادستان.

آقای Barr همچنین نصب تعداد انگشت شماری از خارج دادستان به طور گسترده بررسی حمل و نقل از دیگر سیاسی حساس امنیت ملی و موارد در ایالات متحده به دفتر دادستان در واشنگتن مردم گفت. این تیم شامل حداقل یک دادستان از دفتر ایالات متحده وکیل در سنت لوئیس جف جنسن که دست زدن به فلین ماده و همچنین دادستان از دفتر معاون دادستان کل Jeffrey A. روزن.

بیش از دو هفته گذشته خارج دادستان را آغاز کرده اند همه فن حریف بق خط دادستان در واشنگتن دفتر در مورد موارد مختلف — برخی از مکان های عمومی, برخی — از جمله تحقیقی مراحل دادستانی اقدامات و چرا آنها در زمان آنها را با توجه به مردم است. آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس داخلی مذاکرات.

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

مداخله به کمک یک دوره آشفته برای این ایرباس که نظارت بر صندلی دولت فدرال و برخی از مهمترین و حساس سیاسی تحقیقات و موارد — برخی مربوط به رئیس جمهور تهمت دوستان و متحدان و برخی از منتقدان و دشمنان.

این هفته چهار خط دادستان ترک مورد در برابر راجر سنگ جونیور آقای تهمت بستن مشاور پس از آقای Barr رد پیشنهاد خود را که یک قاضی حکم او در صدور حکم دستورالعمل. آقای Barr مداخله قبل بود با انتقاد از اصلی صدور حکم پیشنهاد شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و ستایش او پس از آن, و آقای Barr در روز پنج شنبه علنا خواسته آقای ترامپ برای جلوگیری از اظهار نظر در مورد وزارت دادگستری.

حرکت به مبلغ تحمیل ثانویه لایه از نظارت و کنترل بیش از آنچه که حرفه ای دادستان انجام شده است در واشنگتن ، آنها بخشی از یک آشفتگی گسترده تر در که همزمان با آقای Barr اخیر نصب و راه اندازی از نزدیکان تیموتی شیا به عنوان موقت ایالات متحده وکیل در منطقه کلمبیا پس از آقای Barr مانور خارج سنا تایید سابق بالا دادستان در دفتر جسی K. Liu.

آقای فلین مورد ابتدا توسط مشاور ویژه که توافق به درخواست برخورد با یک اتهام دروغ گفتن به محققان در ازای همکاری خود را قبل از واشنگتن دفتر در زمان بیش از این مورد زمانی که مشاور ویژه تعطیل پس از انعقاد تحقیقات خود را به روسیه انتخابات دخالت.

آقای فلین مورد بوده است و این را در ماه های اخیر توسط خود وکلا’ بی اساس ادعای دادستانی سوء; یک قاضی در حال حاضر رد آن مختار است. آقای فلین و سپس خواست تا برداشت خود را از گناه است که او برای اولین بار وارد شده در دسامبر 2017. صورت خود را تبدیل به یک célèbre چون برای آقای تهمت حامیان.

روز سه شنبه آقای Barr و آقای روزن رد حرفه ای دادستان’ توصیه که یک قاضی حکم آقای تهمت دوست راجر سنگ جونیور به هفت تا نه سال در زندان پس از یک هیئت منصفه او را گناهکار شاهد ارعاب و چندین اظهارات نادرست و اتهامات مطابق با استاندارد از صدور دستورالعمل و اصرار بر پایین تر توصیه می شود.

پس از آقای تهمت شکایت کرده است که این حکم برای آقای سنگ — که حاضر به همکاری با دادستان با گفتن این مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم چه او می دانست که در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و ویکی لیکس — همه چهار حرفه دادستان ترک در این مورد.

آقای Barr در روز پنج شنبه به مصاحبه ای که او در آن علنا به نام آقای ترامپ برای جلوگیری از اظهار نظر در وزارت دادگستری گفت: آن بود که ساخت آن غیر ممکن است برای او را به انجام کار خود را. اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: او به هر حال حق به وزارت دادگستری چه در پرونده های جنایی.

رئیس جمهور تهمت به حال نامزد خانم لیو برای بالا وزارت خزانه داری موقعیت در ماه دسامبر و او در ابتدا گفت: همکاران او که او می ماند تا زمانی که او را تایید. اما آقای Barr سپس از او خواست به ترک زود هنگام و او داده شد به طور موقت نقش در وزارت خزانه داری پاکسازی راه را برای او به نصب آقای شیا در محل خود.

چارلی وحشی و آدم گلدمن گزارش از واشنگتن و مت Apuzzo از بروکسل. کتی بنر کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>