بر دفاع در پاسخ اعتراض و انتقاد روسیه درخواست پیش از شهادت

واشنگتن — دادستان کل William P. بر دفاع فدرال پاسخ به اعتراضات و ناآرامی در سراسر کشور در هفته های اخیر اعلام کرد در نظرات منتشر شده در اواخر روز دوشنبه که حکومت قانون باید تایید به عنوان “خشونت تظاهر کنندگان و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع به انتقام بی معنی ویران کردن و تخریب” در مکان هایی مانند پرتلند سنگ.

“همه ما باید قادر به توافق برسند که وجود دارد هیچ جایی در این کشور برای مسلح اوباش که به دنبال ایجاد مناطق خودمختار فراتر از کنترل دولت و یا پاره کردن مجسمه ها و بناهای تاریخی که مطیع قانون جوامع را انتخاب کرد به راست و یا از بین بردن اموال و معیشت از صاحبان کسب و کار” آقای Barr گفت: در یک نوشته بیانیه افتتاحیه توزیع پیش از قضایی مجلس جلسه کمیته روز سه شنبه.

نظرات خود شد آخرین مناجات از تلاش های مقامات فدرال به منظور جلب توجه بیشتر به خرابکاری’ شبانه مناقصه به آسیب ساختمان های فدرال در پورتلند متهم پلیس محلی از انجام کمی به آنها را متوقف کند. به سهم خود مقامات شهرستان را متهم به ماموران فدرال بودن آمرانه و گفت: حضور خود را reinvigorated تنش شده بود نشست.

آقای Barr نیز در دفاع از خود در برابر اتهامات که او سیاسی وزارت دادگستری و قدرت خود را برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی و نشان داده بود ویژه نرمی به ریاست جمهوری برگزیده متهم در ارتباط با پرس و جو.

“از زمانی که من روشن ساخته است که من می خواهم به انجام همه چیز من می تواند برای رسیدن به پایین از قبر نقض درگیر در ساختگی ‘Russiagate’ رسوایی بسیاری از دموکرات ها در این کمیته باید تلاش برای بی اعتبار کردن من توسط برآمده تا یک روایت است که من به سادگی رئیس جمهور factotum که disposes از پرونده های جنایی با توجه به دستورالعمل” آقای Barr شکایت کرده است.

او اصرار داشت که او به طور مستقل عمل کرده و “بدون ملاحظات حزبی.”

آقای Barr شده است یک منتقد از اجرای قانون و مقامات اطلاعاتی’ تلاش برای درک روسیه از تلاش برای شیب 2016 در انتخابات به آقای تهمت به نفع و اینکه آیا هر گونه تهمت و همکاران توطئه.

قبل از رئیس جمهور منصوب او دادستان کل آقای Barr گفت: علنا او را دیدم اندک اساس برای بررسی اینکه آیا این تهمت کمپین تا به حال تبانی با روسیه و او نوشت: یک راز یادداشت های حقوقی برای آقای تهمت تیم حقوقی خواست که مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم نباید مجاز به سوال رئیس جمهور در مورد مانع است که پرس و جو.

آقای مولر در نهایت با صدور گزارش تخمگذاری گسترده اطلاعات بیشتر در مورد روسیه اقدامات و تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همکاران. او گفت که روسیه مورد علاقه آقای تهمت است و تهمت کمپین استقبال از تداخل و انتظار سود از آن است که او در بر داشت شواهد کافی به توطئه جنایی به اتهام.

آقای Barr شد به ارائه اظهارات خود در کنگره نظارت شنیدن اولین حضور خود را قبل از قانونگذاران در بیش از یک سال است. این جلسه ارائه می دهد آقای Barr بالاترین-مشخصات پلت فرم به تاریخ به خود را توضیح منطقی برای اعتراض پاسخ روسیه بررسی و مسائل دیگر مانند رای دهندگان تقلب.

اما قانونگذاران در هر دو طرف که در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را در زمان تصدی خود قصد استفاده از شنوایی برای پیشبرد واگرا استدلال در مورد تهمت و دولت با هدف به همان اندازه در رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر به عنوان آقای Barr.

دموکرات ها که اجرای کمیته قضایی مجلس قصد داریم برای پیشبرد یک مورد در برابر تهمت دولت در پاسخ به این کشور تظاهرات بزرگ شد که در خارج از کشتن جورج فلوید در حالی که او در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

آنها همچنین برنامه ریزی برای به تصویر کشیدن آقای Barr که دارای حق اعمال قدرت خود را به عنوان برتر کشور مامور اجرای قانون به خدمت رئیس جمهور منافع شخصی. دموکرات ها را بپرسید در مورد مداخله به توصیه کوتاه حکم زندان برای آقای تهمت دوست دیرین Roger J. سنگ جونیور در هفت جنایت, جنایت — یک جمله که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و پس از تبدیل — و به رها کردن اتهام سابق مشاور امنیت ملی Michael T. فلین حتی اگر او تا به حال گناه التماس کرد.

“آیا شما A. G. برای کشور یا شما A. G. برای رئیس جمهور ؟” گفت: نماینده کارن باس دموکرات از کالیفرنیا و نویسنده گسترده پلیس تعمیرات اساسی لایحه که به تصویب مجلس ماه گذشته که آقای Barr مخالف. “آیا شما به نمایندگی از مردم آمریکا و یا آن را شغل خود را برای محافظت از پوشش و به منظور تسهیل فساد؟”

جمهوری خواهان انعکاس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را وخیم انتخابات سال پیام را به دنبال جشن آقای Barr به عنوان یک مدافع حکومت قانون از کسانی که آنها را به عنوان تلاش برای استفاده از آقای فلوید مرگ به عنوان پوشش برای حمله به پلیس و جوامع را به مخاطره می اندازد.

“تو این همه خشونت و دموکراتیک شهرداران در این شهرستانها در سراسر کشور فقط رکوع به اراذل و اوباش و در عین حال آنها سعی می کنند به انتقاد دادستان کل زمانی که خود را با استفاده از اجرای قانون فدرال حفاظت از اموال فدرال و از همه مهمتر اجرای قانون فدرال” گفت: نماینده جیم اردن از اوهایو بالا جمهوریخواه در پانل.

“دادستان کل در حال انجام یک کار برجسته,” او اضافه شده است.

هیچ کابینه وزیر ادویه شهادت قبل از قانونگذاران انجام نظارت اما آقای Barr شده است غیر منتظره ای موفق در اجتناب از سفر به کاپیتول هیل. او هرگز به نظر می رسد قبل از خانه قضائیه پنل است که نظارت مسئولیت وزارت دادگستری از جمله در اول خود را از روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج بوش است. و او نه شهادت قبل از کنگره در همه ممکن است پس از 2019 زمانی که او به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس سنا برای پاسخ به سوالات در مورد مولر گزارش.

لیست های طولانی از موضوعات برای قانونگذاران به سوال او جمع شده اند در این میان است. این کمیته حدود 40 اعضای هر یک از آنها را دریافت کنید و پنج دقیقه به سوال آقای Barr پس از این جلسه است که به احتمال زیاد به گذشته بسیار از روز است.

آمریکا به مدت طولانی می خواستم به سوال او را در دست زدن به مولر گزارش. یک قاضی فدرال گفته است که در خلاصه آن خود را قبل از انتشار آن را آقای Barr را به جلو یک “تحریف” و “گمراه کننده” حساب که torqued درک عمومی از آن در راه است که مورد علاقه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

کمیته قضایی مجلس رای به توصیه آقای برگزاری Barr در تحقیر خود سرپیچی از یک حکم برای هیئت منصفه شواهد جمع آوری شده توسط مشاور ویژه بررسی مدت کوتاهی پس از آن اگر مجلس بعد تصمیم گرفت به جای مبارزه با او را در دادگاه برای آن دسته از مواد و اخیرا برخی از اعضای آن باید گفت که او باید استیضاح.

اما بسیاری از فلش دیگر نقاط آمده اند و رفته اند از آن زمان و بیشتر مبارزه اخیر ممکن است تسلط بر شنوایی.

وزارت دادگستری مستقل و بازرس کل اعلام کرده است که تحقیقات فدرال در پاسخ به تظاهرات از جمله مناقشه و خشونت پاکسازی معترضان از میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید ماه گذشته قبل از اینکه فرصت عکس برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا. دادستان کل به همراه رئیس جمهور و کاخ سفید در ابتدا گفت: آقای Barr دستور داده بود ترخیص هر چند او بعدها گفت که او تا به حال داده نشده “تاکتیکی” سفارش.

آقای Barr است و پس از تبدیل شدن به چهره از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نذر برای ارسال موجی از ماموران فدرال به شهرستانها به جنگ جرم و جنایت خشونت آمیز برای تلاش او خواستار عملیات افسانه که او گفت: که شامل 200 نمایندگی در شیکاگو و Kansas City, Mo. و همچنین به عنوان سه ده در آلبوکرک. در برابر پس زمینه از درگیری در پرتلند سنگ., اعلام دریافت عمده توجه است.

نماینده Pramila Jayapal دموکرات واشنگتن گفت که او آماده برای به چالش کشیدن آقای Barr در آنچه او گفت: دو برابر استاندارد در حمایت از آمریکایی های معترض coronavirus مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات در حالی که مخالفت با کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی.

“راه بر تضعیف شده است که نقل مکان کرد و به سمت سادگی رضایت رئیس جمهور نیاز است کاملا خیره کننده,” او گفت:.

دموکرات ها نیز با فشار آقای Barr در اتهامات مطرح شده در جلسه ماه گذشته که او سیاسی با مشخصات بالا جنایتکار و ضد تراست موارد از جمله تصمیم گیری به بررسی کالیفرنیا تولید گازهای گلخانه ای در برخورد با خودروسازان پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را مورد حمله قرار و به آزار و اذیت ماری جوانا فروشندگان در کشورهای که قانونی این ماده است.

آنها همچنین ممکن است بخواهید در مورد آقای تهمت شلیک در ماه گذشته از جفری S. برمن به عنوان دادستان فدرال در منهتن. آقای برمن به بخش خصوصی گفت: کنگره محققان که آقای Barr ناموفق تحت فشار او را به استعفا.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>