بر درگیری با آمریکا دفاع از پاسخ به اعتراضات و روسیه درخواست

دادستان کل William P. بر شور و نشاط در دفاع فدرال پاسخ به سراسر کشور تظاهرات و ناآرامی های مدنی در یک مبارز کنگره شنوایی در روز سه شنبه که در آن دموکرات ها او را متهم کرد و دیگر تهمت مقامات دولت از سرکوب معترضان حقوق بیش از حد با خشونت سرکوب کرد.

دادستان کل همچنین اصرار داشت که او مداخله در پرونده های جنایی از رئیس جمهور تهمت متحدان Roger J. سنگ جونیور و Michael T. فلین به رعایت قانون نه به آقای تهمت مناقصه.

آقای Barr دفاعی مربوط آشکار خصمانه انتخابات-فصل نظارت شنوایی قبل از کمیته قضایی مجلس. دموکرات ها تلاش برای به تصویر کشیدن او را به عنوان یک ماموریت خطرناک برای رئیس جمهور. اما آقای Barr اصرار داشت که او در تلاش بود برای به اجرا درآوردن قانون در برابر آنچه او مشخص به عنوان تظاهر کنندگان با استفاده از تظاهرات به عنوان پوشش برای ارتکاب جرم. او همچنین گفت: از پرونده های جنایی است که در خارج از روسیه بررسی است که او می خواست به نمایشگاه به آقای تهمت سابق مشاوران.

“رئیس جمهور دوستان آیا سزاوار ویژه می شکند, اما آنها نیز سزاوار نیست برای درمان بیشتر به شدت نسبت به افراد دیگر,” او گفت:. “و گاهی اوقات که یک تصمیم دشوار به ویژه هنگامی که شما می دانید که شما در حال رفتن به castigated برای آن است.”

پنج ساعت جلسه آقای Barr برای اولین بار در کاپیتول هیل در بیش از یک سال رشد به طور فزاینده گرم به عنوان دموکرات ها صحبت کرد و بیش تلاش خود را برای پاسخ به اتهامات خود را. در یک نقطه دادستان کل گفت: “من قصد دارم برای پاسخ به این لعنت سوال است.”

دموکرات ها به وضوح خشم به عنوان آقای Barr quibbled بیش از جزئیات کوچک و یا نادیده گرفته و سوالات خود را در مورد منطق و یا اقدامات. اما در میان مکرر کمین قانونگذاران دور آمد چند اگر هر گونه حقایق جدید و یا پذیرش.

دموکرات ها به دنبال به نگه دارید آقای Barr به حساب پس از او ارائه خلاصه ای در سال گذشته پس از آن-راز یافته های, ویژه, وکیل, Robert S. مولر سوم که یک قاضی فدرال بعد گفت: “تحریف” و “گمراه کننده” در راه است که torqued درک عمومی از یافته های آن در آقای تهمت به نفع.

اما آقای Barr — که او نیز شهادت نیست قبل از کمیته قضایی مجلس زمانی که او دادستان کل اولین بار تحت ریاست جمهوری جورج بوش بارها و بارها قرار داده درخواست به نظر می رسد قبل از این کمیته گفت که او بیش از حد شلوغ بود. در این میان قانونگذاران انباشته یک لیست طولانی از برنامه های اضافی که نارضایتی آنها پخش شده در روز سه شنبه.

“شما غارتی بدترین شکست از رئیس جمهور” نماینده Jerrold Nadler از نیویورک رئیس کمیته گفت: در شروع جلسه به آقای Barr که نشسته impassively.

دموکرات ها را متهم کرد که آقای Barr تا به حال مداخله نادرست در سنگ و فلین موارد لطفا به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها او را متهم کرد از کمک به رئیس جمهور اعلام ساختگی نگرانی در مورد تقلب انتخابات به کمک لرزش اعتماد به نفس در ماه نوامبر انتخابات. و به آنها هشدار داد که در زیر آقای Barr رهبری وزارت دادگستری بود و زیر پا گذاشتن روی آزادی های مدنی شهروندان مانند کسانی که خواستار آن است که این کشور ریشه کن کردن نژاد پرستی نهادینه شده در مقابل آمریکایی های سیاه و سفید.

“رئیس جمهور می خواهد فیلم مبارزات انتخاباتی خود برای تبلیغات شما به نظر می رسد به خدمت آن به او دستور داد تا” آقای Nadler گفت. “شما در حال طرح ریزی ترس و خشونت در سراسر کشور در تعقیب آشکار اهداف سیاسی. شرم بر شما آقای Barr.”

دادستان کل رد اتهامات استدلال در ابتدا به آرامی و سپس بیشتر شود که ماموران فدرال مقابله با معترضان در تلاش برای سرکوب صلح آمیز عبارات از آزادی بیان اما برای مقابله با “اراذل و اوباش” کردند.

“تظاهر و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع به انتقام بی معنی ویران کردن و تخریب در قربانیان بی گناه,” او گفت:.

به طور خاص او در دفاع از استقرار ماموران فدرال در پرتلند سنگ., متهم پلیس محلی از اصل ترک یک دادگاه فدرال به عنوان شورش و خرابکاری “گذاشته محاصره” را به آن تهدید عملکرد سیستم دادگاه.

“آنچه که آشکار شبانه در اطراف دادگاه نمی تواند منطقی بود به نام تظاهرات” آقای Barr گفت. “این است که هر اندازه گیری هدف حمله به دولت ایالات متحده است.”

مقامات محلی را متهم به ماموران فدرال بودن آمرانه و گفت: حضور خود را reinvigorated تنش شده بود نشست.

در حالی که برخی از معترضان شده اند خشونت بسیاری دیگر مسالمت آمیز است و شامل دانش آموزان دبیرستان نظامی جانبازان کردن وظیفه وکلا و خطوط مادرانی که خود را به “دیوار مادران است.” ویدیو نشان می دهد که در آمد موارد عوامل حمله معترضان زمانی که هیچ تهدید آشکار از جمله مورد نیروی دریایی کهنه که دست به دست شد و شکست توسط افسران.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

آقای Barr نیز در دفاع فدرال پاسخ به اعتراضات ماه گذشته در میدان لافایت در خارج از کاخ سفید که در آن اجرای قانون استفاده از فلفل توپ و بمب های دود برای روشن شدن این منطقه قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق به گرفتن یک عکس در مقابل در نزدیکی کلیسا. آقای Barr گفت: مقامات رسیده بود یک “اجماع” که یک محافظ محیط خارج از کاخ سفید تا به حال برای تمدید شود چرا که آنها می خواستند برای جلوگیری از خرابکاری های قبلی شب.

“آیا شما فکر می کنم پاسخ در لافایت مربع به استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و ضرب و شتم معترضان و زخمی شدن شهروندان آمریکایی بودند که فقط به سادگی ورزش اول خود را اصلاح حقوق مناسب بود پرسید:” نماینده Pramila Jayapal دموکرات واشنگتن.

آقای Barr پاسخ داد که “هیچ گاز اشک آور استفاده شد” در تظاهرات و اما آدرس این ماده از این سوال. ایالات متحده پارک پلیس تایید کرده است “استفاده از کپسول های دود و فلفل توپ.”

وزارت دادگستری مستقل و بازرس کل در حال بررسی اقدامات ماموران فدرال در قسمت.

در مورد درخواست برای عدالت نژادی اطلاع رسانی بسیاری از اعتراضات آقای Barr گفت که “من موافق نیستم که وجود دارد این است که نژادپرستی نظاممند در ادارات پلیس به طور کلی در این کشور” و او به نقل از آمار است که بیشتر سفید آمریکایی کشته شده بودند توسط پلیس نسبت به سیاه و سفید آمریکایی است.

منتقدان را به نام کسانی که آمار و ارقام گمراه کننده است چرا که آنها نه به حساب نسبی جمعیت تفاوت یک فرد سیاه و سفید است که بیشتر احتمال دارد به کشته شدن بیش از یک فرد سفید.

خواهان حمایت دادستان کل برای نشان “شجاعت” با در نظر گرفتن هدف در روسیه تحقیقات و حمله به پلیس.

ترین آنها احشایی دفاع در آمد پنج دقیقه ای مونتاژ فیلم که به نظر می رسد برای نشان دادن اعتراض مردم یا نفوذ در صفوف خود را تبدیل به خشونت است. آن آغاز شد و با فیلم هایی از کابل, اخبار مجریان توصیف تظاهرات “مسالمت آمیز” قبل از جریان از طریق صحنه مانند یک پلیس حوزه در حال به آتش کشیده شد در مینیاپولیس آمریکا پرچم سوزاندن قوطی پرتاب در پلیس و فروشگاه ها در حال غارت.

“من می خواهم برای تشکر از شما برای دفاع از اجرای قانون برای اشاره به آنچه که یک ایده دیوانه این پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, سیاست, هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, است و ایستاده برای حاکمیت قانون” نماینده جیم اردن از اوهایو پانل بالا جمهوریخواه گفت: آقای Barr قبل از پخش ویدئو.

خواهان تشویق آقای Barr که او در دفاع از تصمیم خود برای ابطال حرفه ای دادستان در سنگ مورد گفت که آنها در تلاش بودند برای درمان آقای سنگ بیشتر به شدت از متهمان دیگر. قوه قضائیه کمیته شنیده, شهادت یکی از دادستان ماه گذشته که متهم رهبران گروه تغییر محکومیت توصیه برای “دلایل سیاسی.”

“خط دادستان در تلاش بودند به حمایت از یک جمله بود که بیش از دو برابر آنچه هر کس دیگری در یک موقعیت مشابه تا به حال در خدمت” آقای Barr گفت. “این است که 67 سال برای اولین بار مجرم بدون خشونت و آنها در تلاش بودند تا او را در زندان برای هفت تا نه سال. من که قرار بود به حمایت از آن است. چرا که نه حکومت قانون است.”

اما دادستان در دادگاه گفت که آنها وارد و در هفت تا نه سال به توصیه های زیر وزارت دادگستری خود از صدور دستورالعمل به عنوان مرسوم است در هر فدرال پرونده جنایی. سوال توسط قاضی فدرال که نظارت سنگ مورد مقامات وزارت اذعان کرد که این سیاست از دادستان ایالات متحده در واشنگتن به دنبال سخت ترین ممکن است جمله زیر از صدور دستورالعمل و اجازه دهید به قاضی تصمیم می گیرید که آیا آن را موجه.

نماینده تد داچ دموکرات از فلوریدا بعد پرسید: آقای Barr اگر بارها و بارها او را به نقطه هر مورد دیگر که در آن گروه شکست خورده بود به توصیه یک مجازات در خط با دستورالعمل های تعیین شده برای یک متهم مانند آقای سنگ که تهدید کرده بود شاهد.

آقای Barr جواب نداد به طور مستقیم و اصرار دارد که “قاضی با من موافقت کردند” چرا که او به آقای سنگ سبکتر از جمله تعقیب تیم توصیه کرده بود قبل از او رد آنها. آقای ترامپ تبدیل آقای سنگ را از جمله این ماه است.

مورد جنایی دادستان حسین جان دورهام بررسی روسیه تحقیقات آقای Barr کاهش یافته است به ارتکاب به انتظار تا پس از انتخابات عمومی در ماه نوامبر به انتشار هر گونه گزارش می دهند که آقای دورهام تولید شده است. آقای بار تکرار شده که وزارت دادگستری سیاست در برابر اقدامات است که می تواند بر انتخابات باید درخواست خود را به آقای دورهام ،

اعتبار…استخر عکس از تراشه Somodevilla

دموکرات ها نیز فشرده آقای Barr برای توجیه خود را تکرار هشدار در مورد خطر افزایش پست الکترونیکی-در انتخابات در انتخابات آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از آقای ترامپ حمله چنین تلاش و ادعا کرد که پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تقلب به دکل انتخابات علیه او — حتی اگر به او رای دادند از طریق پست — آقای Barr پیشنهاد بدون شواهد از جمله در مصاحبه با نیویورک تایمز و, فاکس نیوز که وجود یک خطر جدی برای کشورهای خارجی به جرم جعل برگه های رای.

کارشناسان می گویند که یک خارجی با حمایت طرح به طور سیستماتیک رشوه دادن با برگه های رای است که تقریبا غیر ممکن است چرا که آنها چگونه در حال چاپ و ردیابی. بسیاری از کشورها با انجام انتخابات از طریق پست برای سال بدون هیچ گونه عمده مشکلات امنیتی و یا گسترده تقلب.

نماینده Cedric L. ریچموند دموکرات از لوئیزیانا خواسته آقای Barr که آیا به اعتقاد او انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود نپذیرفت. دادستان کل گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای فکر می کنم از آن خواهد بود اما سپس افزود: “اگر شما عمده فروشی پست الکترونیکی-در رای گیری آن قابل ملاحظه ای افزایش می دهد خطر تقلب.”

برای تمام چنگ-کیسه سیاست مسائل مطرح شده توسط سوال مبادلات ثابت می شود گرم تر از روشنایی. در یک نقطه, Mr. Jordan — که خود را شناخته شده است بمب افکن سبک سوال شهود شکایت کرده است که دموکرات ها صحبت شد بیش از آقای Barr.

“برای ماه شما سعی کرده اند به دادستان کل آمده است” آقای اردن interjected. “او است که در اینجا. چرا شما به او اجازه دهید صحبت می کنند؟”

“نجیب زاده خشونت در رفتار است نه به رسمیت شناخته شده” آقای Nadler پاسخ داد: تلاش برای حرکت به بعدی مجلس در خط به سوال آقای Barr.

“خشونت در رفتار? خشونت در رفتار? خشونت در رفتار?” آقای اردن به ضرب گلوله به عقب. “شما حاضر به اجازه دادستان کل, پاسخ به سوالات مطرح شده به او.”

شارون LaFraniere و لیندا کیو کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de