بر اختصاص خارج prosector به بررسی مایکل فلین در مورد ‘بسیار غیر معمول’ حرکت


دادستان کل ویلیام Barr است که با داشتن یک دادستان در بررسی پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین, نیویورک تایمز گزارش.

این بار یادداشت این است که یک “بسیار غیر معمول” حرکت می کند که می تواند “ماشه بیشتر از اتهامات سیاسی دخالت بالای مقامات وزارت دادگستری به کار حرفه ای دادستان.” Barr شده حامل نصب خارج دادستان به بررسی های متعدد سیاسی, حساس موارد, از جمله این که از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور که در سال 2017 التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد صحبت های او با آن-سفیر روسیه به ایالات متحده آمریکا سرگئی Kislyak.

از آن پس فلین شده است تلاش برای تغییر تقاضای خود را به گناه نیست گفت: در ماه گذشته “در حقیقت من هرگز دروغ گفته.” جف جنسن از دفتر ایالات متحده وکیل در سنت لوئیس است گزارش بررسی فلین مورد. خبر آمد تقریبا بلافاصله پس از وزارت دادگستری گفت: نمی شود آن را شارژ سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe یک whiplash داستان به احتمال زیاد به تهمت عصبانی و سپس با خوشحالی در آن منظور.

این نیز می آید در پایان یک هفته است که در آن وزارت دادگستری ناگهان معکوس آن صدور حکم توصیه به نه سال زندان برای دیرین تهمت مشاور راجر سنگ پیشرو در چهار دادستان در مورد به ترک. مغلوب ساختن پیشی جستن که انتقاد اصلی از صدور توصیه های پس از آن تبریک گفت Barr “برای گرفتن شارژ” در این مورد. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ادعا کرد که او “حق قانونی” به درخواست Barr برای درگیر شدن در پرونده های جنایی اما گفت: “من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

داستان های بیشتر از theweek.com
این sidelining از الیزابت وارن
هر کس می افتد برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن deepfake
این استدلال و در مقابل بلومبرگ موضع در ریشه های بحران مالی 2008

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im