بارکلیز اجرایی Jes Staley بررسی توسط FCA برای لینک با جفری اپستین


بارکلیز اجرایی Jes Staley است جستوجو کرد بیش لینک کلیک کنید برای شاهزاده اندرو سابق, دوست جفری اپستاین از جمله سفر به مجرم جنسی خصوصی ‘کودک آزار جزیره’ خود را به عنوان پرداخت soars به £5.9 m یک سال

  • جستوجو با هر دو رفتار مالی اقتدار و مشخصاتش امور مالی سازمان
  • به دنبال در خود لینک کلیک کنید برای محکوم کودک آزار, 66, در طول زمان خود را در JP Morgan
  • آقای Staley کردم £5.9 میلیون بسته پرداخت در سال 2019 از £3.6 میلیون در سال 2018

بارکلیز’ مدیر اجرایی Jes Staley در حال بررسی بیش از رابطه اش را با ما محکوم کودک آزار جفری اپستاین آن را به عنوان نشان داد آمریکا تحویل داده شد £2million افزایش پرداخت توسط بانک امروز.

سازمان رفتار مالی (FCA) و مشخصاتش انجام اقتدار را نگاه کنید این جفت ارز را در رابطه Mr Staley زمان در حال اجرا JP مورگان بانک های خصوصی است.

بارکلیز گفت: آن هیئت مدیره معتقد است آقای Staley شده است به اندازه کافی شفاف خود را در مورد روابط اپستاین که او گفت که او تا به حال نه دیده می شود پس از مصرف بیش از عنوان بارکلیز مدیر عامل در دسامبر 2015 – ماه پس از بازدید محکوم مجرم جنسی را ‘paedo جزیره در کارائیب است.

آقای Staley همیشه اصرار داشت که او پس از آن قطع روابط خود را اما مقامات انگلیسی می خواهید به کاوش بیشتر به رابطه خود با وجود بارکلیز گفت: امروز این اعتماد به نفس کامل در خود مدیر عامل.

این تحقیقات اعلام در آمد صبح بانک های خود را نشان داد قبل از مالیات سود برای سال گذشته افزایش 25 درصد به £4.4 میلیارد دلار است.

بارکلیز گزارش سالانه منتشر شده صبح امروز نشان می دهد که آقای Staley شده است پاداش با یک سپر بسته پرداخت £5.93 میلیون دلار در سال 2019 از £3.86 میلیون سال قبل.

Barclays' chief executive Jes Staley (pictured in the bank's London HQ) is being investigated over his relationship with US convicted paedophile Jeffrey Epstein

Barclays has said its board believes Mr Staley has been sufficiently transparent about his ties to Epstein

بارکلیز’ مدیر اجرایی Jes Staley (تصویر در بانک لندن HQ) در حال بررسي است در طول رابطه خود را با ما محکوم کودک آزار جفری اپستاین

آقای Staley که متولد بوستون ماساچوست صرف سه دهه در جی پی مورگان پس از نقل مکان به برزیل, جایی که او به ملاقات همسرش دبی قبل از تبدیل شدن به بارکلیز supremo در سال 2015.

اما او شده است به گل نشسته خود را در رابطه با شاهزاده اندرو کودک آزار از دوستان که به دار آویخته خود را در زندان در سال گذشته پیش از محاکمه به اتهام رابطه جنسی-قاچاق دختران زیر سن قانونی.

آقای Staley گفت: تلویزیون بلومبرگ امروز: ‘آن را به خوبی شناخته شده در مطبوعات است که من تا به حال یک مدت طولانی ایستاده حرفه ای یا خیلی حرفه ای ارتباط با جفری اپستین. آن را در سال 2000 آغاز شد که از من خواسته شد برای اجرای جی پی مورگان بانک های خصوصی و او در حال حاضر یک مشتری از بانک که در آن زمان.

‘بررسی است که در واقع با تمرکز بر شفافیت و اینکه آیا من شفاف و باز با بانک و با هیئت مدیره با توجه به ارتباط من با جفری اپستین. و در واقع آن را روشن در ذهن خود من که رفتن تمام راه برگشت به 2015 زمانی که من پیوست بارکلیز من شده اند بسیار شفاف با بانک و بسیار باز و مایل به بحث در این رابطه است که من تا به حال با او’.

این بانک و همچنین حمایت او امروز است.

در بیانیه ای به بازار سهام بارکلیز گفت: امروز صبح: ‘عنوان شده است به طور گسترده ای گزارش شده در اوایل در حرفه خود آقای Staley توسعه یک رابطه حرفه ای با آقای اپستاین.

‘در تابستان 2019 در نور از تمدید علاقه رسانه ها در این رابطه آقای Staley داوطلب داد و به برخی مدیران و رئیس یک توضیح از رابطه اش با آقای اپستاین.’

بارکلیز افزود که رئیس گفت که او تا به حال هیچ تماسی با اپستاین پس از پیوستن به کارفرمای فعلی خود را در دسامبر 2015.

این بانک افزود: ‘رابطه بين Mr Staley و آقای اپستاین موضوع استعلام از سازمان رفتار مالی که این شرکت پاسخ داد.

‘FCA و مقررات احتیاطی اقتدار پس از آن آغاز بررسی آن در حال انجام است به آقای Staley را characterisation به این شرکت از رابطه اش با آقای اپستاین و پس از آن شرح که رابطه در پاسخ این شرکت به FCA.’

بوستون متولد Staley ساخته شده است که میلیون ها نفر به عنوان مدیر صندوق پرچین و سابق بالا-بروشور در وال استریت غول پیکر, جی پی مورگان انتخاب شد و به عنوان مرد به جای سرنگون بارکلیز اجرایی آنتونی جنکینز و در زمان درست قبل از کریسمس 2015.

ماه پیش از آن او در بازدید از جزیره خصوصی اپستین در جزایر ویرجین آمریکا با توجه به بار مالی.

پس از بالا گرفتن کار در بارکلیز آن ادعا کرد آمریکا بانکدار بود مخفیانه حمایت برای این کار در سال 2012 توسط محکوم مجرم جنسی Epstein – اچ دوک یورک بود که محکوم به بیش از یک سال پشت میله های زندان در سال 2008.

ایمیل در روز یکشنبه ادعا کرد که آقای اپستاین شروع به هل دادن Mr Staley رو به جلو برای بارکلیز در سال 2012.

این جفت ارز در حال گفت که در ملاقات آقای اپستین مخمل خواب دار خانه نیویورک که سال و یک عکس از سال 2011 نیز نشان داد که مردان با هم در قصر با مایکروسافت میلیاردر بیل گیتس.

آقای Staley شده بود برای تبلیغ این کار بالا در بارکلیز حدود سه سال قبل از او آن را کردم بعد از هموطنان آمریکایی باب الماس چپ زیر یک ابر زیر Libor-رفع رسوایی.

آقای اپستاین که ثروت خود را از سرمایه گذاری شرکت J Epstein & Co گفته شده است خشمگین زمانی که آقای Staley بود نادیده گرفته شده برای این کار است.

یک گزارش در آن زمان ادعا کرد اپستاین توصیف بریتن آنتونی جنکینز بود که پس از آن رئیس بخش خرده فروشی در بارکلیز به عنوان یک داخلی dweeb’ به عنوان او کار کردم زمانی که این بانک تصمیم به رفتن برای یک آمریکایی دیگر.

همچنین ادعا کرد که پس از آن صدراعظم جورج آزبورن شد مسدود کردن Mr Staley حرکت به بارکلیز در سال 2012 و آقای اپستاین می خواستم دریافت صدراعظم به تغییر ذهن خود را.

خزانه داری و بانک مرکزی انگلستان گفته بود ناراحت کننده با یکی دیگر از ‘کازینو’ بانکدار گرفتن کمر در بارکلیز پس از خروج از آقای الماس.

اما آقای Staley نامگذاری شد رئیس اجرایی در سال 2015 پس خسته کننده مصاحبه با برتر انگلستان تنظیم کننده.

سابق بارکلیز رئیس Sir David Walker – که او نیز دیده می شود به عنوان یک مانع به آقای Staley گرفتن کار در سال 2012 – همچنین در سمت چپ.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>