Barbara B Smith, پیشگامانه مدل و شیوه زندگی گورو درگذشت 70پیشگامانه مدل رستوران و شیوه زندگی گورو Barbara B Smith به بسیاری از شناخته شده به عنوان “سیاه و سفید مارتا استوارت” درگذشت خانواده او اعلام کرد در روز یکشنبه. او 70.

اسمیت جان در شنبه شب پس از درد و رنج از اوایل شروع بیماری آلزایمر که او داشت در سال 2013. پس او را تشخیص اسمیت و همسرش, Dan Gasby مطرح آگاهی از این بیماری و به ویژه آثار آن در آفریقایی جامعه است.

“آسمان در حال درخشیدن است و حتی روشن تر در حال حاضر آن است graced با B های خیره کننده و فراموش نشدنی لبخند” Gasby گفت: در طولانی Facebook post.

اسمیت eponymous رستوران منهتن در سال 1986 افتتاح شد و جذب زیر را در میان ثروتمند, سیاه, نیویورک, نیویورک تایمز, به یاد می آورد. جوهر مجله توصیف آن به عنوان محل “که در آن است که از منهتن ملاقات و خوش آمد می گوید و غذا خوردن به طور منظم”.

او نوشت: سه اشپزی تاسیس رستوران های موفق و راه اندازی در سراسر کشور همزمان نشان می دهد تلویزیون و مجله. او موفق صفحه اصلی محصولات خط اول از یک زن سیاه و سفید به فروش می رسد در کشور ما خرده فروش.
Smith with Dan Gasby in 2010.

در سال 1976 او شد سیاه و سفید دوم مدل بر روی جلد از مادمازل, مجله بعد از Joli جونز در سال 1969.

برخی از توصیف اسمیت به عنوان یک سیاه و سفید “مارتا استوارت” مقایسه او گفت که او از ذهن نیست هر چند او معتقد بود این دو شیوه زندگی mavens شد کاملا متفاوت است.

“مارتا استوارت ارائه شده خودش انجام کارهای دام های اهلی و آمریکایی های آفریقایی تبار انجام داده اند برای سال,” او گفت: در یک سال 1997 مصاحبه با مجله نیویورک. “ما همیشه در انتظار به ازنو صندلی و استفاده از همه چیز را در باغ. این میراث که من سمت چپ بود. مارتا درست کردم برای اولین بار وجود دارد.”

در همان مصاحبه Gasby گفت: “مارتا کمال است و باربارا شور است.”

اسمیت شروع به رنج می برند از مشکلات حافظه سال قبل از تشخیص. او یک بار یخ زد برای چند ثانیه در حالی که در حال مصاحبه در امروز نشان می دهد باعث بازدید دکتر که منجر به تشخیص خود. چند ماه بعد او رفت از دست رفته در شهر نیویورک برای یک روز.

در 2018, Gasby نشان داد که او در یک رابطه با یک زن دیگر در حالی که مراقبت از خود بیمار همسر منجر به انتقاد شدید از برخی از طرفداران. اخراج او در منتقدان با Facebook پست در مورد درد زندگی با آلزایمر در خانواده است.

“من همسرم را دوست دارم اما من نمی توانم اجازه دهید او را به دور زندگی من,” او نوشت.

زن و شوهر همکاری یک کتاب قبل از من فراموش نکنید: عشق, امید, راهنما و پذیرش ما در مبارزه با آلزایمر و همکاری با سلامت مغز رجیستری.

اسمیت اهل پنسیلوانیا شروع کار او به عنوان یک مدل مد در پیتسبورگ و در ادامه به عنوان سخنگوی Verizon کلگیت پالمولیو اکسی و مک کورمیک را Lawry ادویه.

او میزبان همزمان در سراسر کشور نشان می دهد تلویزیون B Smith با سبک برای نزدیک به یک دهه در NBC ایستگاه.

اسمیت جان سالم به در Gasby که او در سال 1992 و دختر خوانده او دانا Gasby.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im