باراک اوباما جوک که میشل فکر میکرد او “بلیط غذا’ در اولین قسمت از پادکست


‘شما فکر می کنید من بلیط وعده غذایی خود را!’ باراک اوباما pokes در Michelle او به عنوان مصاحبه او را برای او پادکست جدید است که در آن بحث در مورد آنها در اوایل سال quarantining با هم و جورج فلوید

  • باراک او همسر مهمان جدید پادکست های میشل اوباما پادکست در Spotify در
  • آنها reminisced جلسه بیش از زمانی که او یک دانشجوی حقوق در دانشگاه هاروارد
  • میشل شوخی که او در حال اجرا به دور از پول’ با رفتن به کار جامعه به جای بالا پرداخت, شرکت های بزرگ, آمیزش پستانی
  • “من مانند “چه چیزی اشتباه است با این negro?”‘ او شوخی باعث خنده از باراک
  • آنها در ادامه به بحث در مورد عشق مشترک خود را از جامعه کار می کنند و چگونه پاداش هر دو آنها آن را پیدا کنید
  • باراک گفت که او می خواهم ” شده است محبت صرف زمان با او در قرنطینه
  • آنها همچنین گفت: Black Lives Matter تظاهرات نشان داد که چگونه متحد افراد جوان بودند

اولین قسمت از میشل اوباما جدید Spotify در, پادکست, که در آن او مصاحبه, شوهرش, شد, منتشر شده در روز چهارشنبه و می بیند جفت یاد در مورد کودکی خود و شوخی در مورد چگونه ‘شکست’ او بود که آنها برای اولین بار ملاقات کرد.

جفت شد reminiscing بیش از زمانی که آنها ملاقات کرد و چگونه, باراک, استعداد محقق دانشگاه هاروارد که انجام داده اند می تواند هر چیزی را برگزید و به دنبال سیاست و جامعه کار به جای تعقیب یک کار پرداخت.

‘در اینجا شما بودند شما انجام داده اند می تواند هر چیزی به خاطر پيشرفت تحصيلی چرا که شما شماره یک دانشجو در دانشگاه هاروارد قانون, نقد و بررسی, اولین رئیس جمهور سیاه حقوق هاروارد, نقد و بررسی کلاس بالا…’ میشل گفت nostalgically.

باراک خندید: “که چرا شما شروع به آشنایی من.

‘شما فکر می کنید من شد وعده غذایی خود را درخواست…. شما نمی دانید من می خواهم به بیرون رفتن و انجام برخی از شکست…’ قبل از او او قطع.

‘آن را مانند شما در حال اجرا به دور از پول من مانند “چه چیزی اشتباه است با این negro?” او گفت: با او خنده در پس زمینه.

Barack and Michelle met in 1989 when they were both working for a law firm. She joked in her podcast how he took jobs that paid less than anything corporate he could have been doing, saying 'It was like you were running away from the money, I was like "what is wrong with this negro?"

باراک و میشل ملاقات در سال 1989 زمانی که آنها هر دو کار برای یک شرکت حقوقی. او به شوخی در پادکست چگونه او شغل است که پرداخت می شود کمتر از هر چیزی به شرکت او می تواند انجام شده است گفت: ‘آن را مانند شما در حال اجرا به دور از پول من مانند “چه چیزی اشتباه است با این negro?”

این جفت ارز نیز گفت: آنها می خواهم لذت صرف زمان زیادی را با هم در قرنطینه با باراک گفت: ‘من آن را دوست داشتن.’

پادکست یک همکاری میان جفت شرکت تولید بالاتر زمین و Spotify در.

زمانی که آنها اعلام کرد که آنها گفت: قصد این بود که به ارائه یک پلت فرم برای صدای بودند که در غیر این صورت نادیده گرفته می شود.

The Michelle Obama Podcast is on Spotify. Barack was her first guest

میشل اوباما پادکست در Spotify در. باراک او اولین مهمان

باراک, میشل اولین مصاحبه شونده به شوخی او را برای داشتن او را در پادکست.

این جفت ارز نیز صحبت در مورد جورج فلوید تظاهرات که ” او “به آنها” امید ” و نشان داد که افراد جوان با تمرکز بر جامعه است.

‘هنگامی که شما نگاه کنید در تمام این افرادی که در خارج وجود دارد معترض در پی جورج فلوید قتل که غرایز خود را. آن را و آن را هنوز هم می تواند به هر دو روش در این کشور است.

“این مانند آن است teetering یک راه یا دیگری در تمام کشورهای جهان,’ باراک گفت.

میشل به نام او ‘ابدی خوش” و ” بله ما می توانیم! مرد یک مرجع به سال 2008 شعار.

او همچنین صحبت در مورد خروج او بالا پرداخت می شود کار به عنوان وکیل شرکت در شیکاگو در دهه 1990 به دنبال یک زندگی در سیاست که او گفت: ‘خودخواهی’ اما با ارزش تر از هر چیزی که او می خواهم انجام شده در گذشته است.

‘من می گویم این به افراد جوان – چرا من ترک شرکت حقوقی – حقیقت این است که آن را خودخواه بود.

“من شادتر. زمانی که من به جامعه گسترده تر از شیکاگو و دیدن اینتر-ارتباط درگیر بودن در خاک و شن من هرگز به عقب نگاه کرد او گفت:.

Michelle, Barack and their daughters Sasha and Malia in 2004. Michelle said the inspiration for her podcast came as she reflected on their eight years in the White House m

میشل باراک و دختران خود ساشا و مالیا در سال 2004. میشل گفت: الهام برای پادکست آمد او به عنوان منعکس شده در خود هشت سال در کاخ سفید m

این جفت ارز نیز اظهار نظر در مورد نحوه تقسیم این کشور بود و چگونه کودکان امروز گفته بودن یک چیز در اطراف میز شام اما در حال دیدن چیز دیگری در دنیای شرکت های بزرگ.

‘وجود دارد راه های مختلف از پدر و مادر اما آنچه که ما انجام نمی ما تحویل پیام در میز شام.

“اما ما نمی آنها را به اتاق هیئت مدیره, میشل گفت.

آنها همچنین صحبت در مورد این نوع از ‘ارث’ آنها می خواستم به ترک برای دختران ساشا و مالیا و اولویت خود را برای دختران به زندگی در یک جامعه عادلانه.

‘چه ارث ما می خواهم به ترک مالیا و ساشا بیش از هر چیزی ؟

“این خواهد بود که آنها در حال زندگی در یک کشور است که به نظر می رسد بعد از همه,’ باراک گفت.

میشل دیگر پادکست مهمانان نشده است اعلام کرد اما او قبلا گفته آنها عبارتند از دوست دختر خود و بستگان.

‘شما نیز از شنیدن بسیاری از دوست دختر من, زنانی که همیشه وجود دارد با یک شانه به تکیه بر روی یک چشم انداز به فکر کردن در مورد و یا به سادگی یک خط باز به دریچه.

در این زمان از اجتماعی فاصله آن را مهم تر از همیشه به سرمایه گذاری در این روابط است که ما که هستیم او گفت: در اخیر Instagram پست در مورد این پروژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de