باراک اوباما در حال اجرا نیست در سال 2020 – پس چرا او در تمام کمپین تبلیغات ؟به دموکرات ها رای در نوادا قفقاز در شنبه آنها انجام شده هولناک با یک تبلیغ از سناتور الیزابت وارن کمپین های باراک اوباما در ستایش او.

روز بعد در کارولینای جنوبی که دموکرات ها به رای آنها را بمباران شده است توسط چهار دموکراتیک انتخاباتی با تبلیغات نشان می دهد اوباما به نفع هر انتخاباتی نامزد بیشتر است.

اما رئیس جمهور سابق به حمایت از هیچ کاندیدایی در اولیه است و نمی رود به هر زمان به زودی. هیچ نامزد شده است به طور مستقیم در خواست اوباما را تایید یا.

هنوز هم روند مبارزات شامل محبوب سابق رئيس جمهور دموکراتیک ستایش نامزدهای خود را نشانه ای از چگونه با نفوذ شبح اوباما باقی مانده است در این اولیه. آن را نیز یک شاخص ارزش ظاهر می شود به حمل اوباما گوشته.

تبلیغات طراحی شده اند به هر نامزد ایده آل هویت رای دهندگان. وارن آگهی برای مثال ویژگی های اوباما در تماس با او و یکی از “شدیدترین طرفداران برای طبقه متوسط” است که “سخت”.

الیزابت وارن
(@ewarren)

مردم به من گفت CFPB هرگز نمی تواند اتفاق می افتد اما آن را انجام داد. من افتخار می کنم به مبارزه در کنار رئیس جمهور @BarackObama برای خانواده های طبقه متوسط. من می دانم که چگونه به مبارزه با—و من می دانم که چگونه به نفع خود. pic.twitter.com/zYppPvgwtL

فوریه 5 سال 2020

یک مایک بلومبرگ آگهی توصیف چگونه رئیس جمهور سابق و رئیس سابق شهردار نیویورک مشغول به کار با هم در تفنگ مسائل کنترل – امضا بلومبرگ موضوع را با رئیس جمهور در تماس تلفنی با “رهبر”.

آگهی دریافت کرده است مقاومت از سابق اوباما کارکنان, اگر چه, و رابطه بين بلومبرگ اوباما و پیچیده است.

در کارولینای جنوبی یک جو بایدن مبارزات انتخاباتی آگهی امکانات کلیپ از اوباما به عنوان یک راوی توصیف جمهور طلوع در Obamacare به قانون و سپس سوئیچ به گفته بایدن هرگز اجازه Obamacare شود. وجود دارد بیش از حد به قصد روشن است: کراوات نامزد به اوباما.

این بایدن کمپین نیز استفاده می شود بایدن زمان به عنوان معاون رئیس جمهور به اوباما برای زدن رقیب خود را نامزد پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Indiana.

یکی دیگر از بایدن مبارزات انتخاباتی آگهی فقط تکه با هم کلیپ از اوباما تمجید معاون سابق رئیس جمهور.

میلیاردر تام Steyer دیگری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده پخش آگهی در کارولینای جنوبی که با این نسخهها کار سخت تر برای اتصال او به اوباما. Steyer است یک مقایسه ای تازه وارد به ملی مبارزات سیاسی و روابط به اوباما بیشتر سطحی از کسانی که می گویند بایدن یا وارن. بنابراین تبلیغ ویژگی های زن در پشت محبوب اوباما در مبارزات انتخاباتی رالی عبارت “از کار اخراج شدند تا آماده برای رفتن!” گفت: “خدای من تام را اخراج کردن و [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتن کردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de