ممنوع مؤتلفه پرچم بنر مگس بیش از بریستول جاده سریع السیر هفته پس از مشابه اعتراض در آلاباما


ممنوع مؤتلفه پرچم بنر مگس بیش از بریستول جاده سریع السیر هفته پس از مشابه اعتراض در آلاباما به عنوان NASCAR میزبان بزرگترین رویداد ورزشی جمعیت پس از همه گیر با 30000 طرفداران

  • تصاویر هواپیما پرواز ممنوع, نماد, هم, ویژه, وب سایت SCV.org; فرزندان جانبازان مؤتلفه کلمبیا در ایالت تنسی آمریکا ادعا کرد که آن را تا به حال پرداخت شده برای شبیه بنر بیش از آلاباما در ماه گذشته
  • بابا والاس ورزش را تنها تمام وقت, سیاه, راننده شد که در این رویداد چهار شنبه
  • آن را در ماه گذشته مسابقه که یک عضو خدمه گزارش پیدا کردن یک طناب دار در تیم گاراژ غرفه
  • چهار مسابقه به احتمال زیاد خواهد بود که بزرگترین رویداد ورزشی در ایالات متحده از ماه مارس

تبلیغات

یک هواپیما در اعتراض نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم برفراز Bristol Motor Speedway چهارشنبه.

تصاویر هواپیما پرواز ممنوع, نماد, هم, ویژه, وب سایت SCV.org. فرزندان جانبازان مؤتلفه کلمبیا در ایالت تنسی آمریکا ادعا کرد که آن را تا به حال پرداخت شده برای یک شبیه بنر بیش از آلاباما در ماه گذشته.

نسکار در ژوئن ممنوع پرچم در آن رویدادهای اما معترضان در آلاباما Superspeedway در آلاباما نیز رژه گذشته ورودی اصلی با تکان دادن آنها را از وسایل نقلیه خود را در 21 ژوئن.

چهار مسابقه به احتمال زیاد خواهد بود که بزرگترین رویداد ورزشی در ایالات متحده از ماه مارس دهندگان گفته اند. این همه ستاره مسابقه بود نقل مکان کرد و از شارلوت موتور جاده سریع السیر فقط برای دومین بار پس از آن در سال 1985 آغاز به کار به دلیل تنسی مقامات مجاز جاده سریع السیر پرتابی به فروش 30000 بلیط.

A Confederate flag is pulled behind a plane over Bristol Motor Speedway before the NASCAR All-Star auto race Wednesday

یک مؤتلفه پرچم کشیده شده است در پشت یک هواپیما بیش از Bristol Motor Speedway قبل از نسکار All-Star خودرو مسابقه جمعه

Bubba Wallace bows his head during a prayer before a NASCAR All-Star Open auto race at Bristol Motor Speedway

Bubba Wallace, the sport's only full-time Black driver, was at the event Wednesday. It was at last month's race at Talladega that a crew member reported finding a noose in the team garage stall.

بابا والاس ورزش را تنها تمام وقت, سیاه, راننده شد که در این رویداد چهار شنبه. آن را در ماه گذشته مسابقه در آلاباما است که یک عضو خدمه گزارش پیدا کردن یک طناب دار در تیم گاراژ غرفه.

Wednesday's race would likely be the largest sporting event in the United States since March, organizers have said. The All-Star Race was moved from Charlotte Motor Speedway for just the second time since its 1985 inception because Tennessee officials allowed Speedway Motorsports to sell up to 30,000 tickets

چهار مسابقه به احتمال زیاد خواهد بود که بزرگترین رویداد ورزشی در ایالات متحده از ماه مارس دهندگان گفته اند. این همه ستاره مسابقه بود نقل مکان کرد و از شارلوت موتور جاده سریع السیر فقط برای دومین بار پس از آن در سال 1985 آغاز به کار به دلیل تنسی مقامات مجاز جاده سریع السیر پرتابی به فروش 30000 بلیط

بابا والاس ورزش را تنها تمام وقت, سیاه, راننده شد که در این رویداد چهار شنبه. آن را در ماه گذشته مسابقه در آلاباما است که یک عضو خدمه گزارش پیدا کردن یک طناب دار در تیم خود را در گاراژ غرفه.

والاس نشان داده شد یک عکس از طناب دار, هرگز شخصا آن را دیدم و گفته شد توسط نسکار مقامات او قربانی یک جنایت نفرت.

با وجود این که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به اشتباه متهم به والاس از ارتکاب یک فریب’ پس از مقامات فدرال حکم طناب دار حلق آویز شده بود پس از ماه اکتبر بود و نه یک جنایت نفرت.

نسکار و FBI را به طور انحصاری با اشاره به طناب بود که استفاده می شود به جلو و درب گاراژ بسته به طناب دار. این تنها گاراژ بیرون از 1,684 اصطبل در 29 بازرسی نسکار آهنگ به مد به عنوان یک طناب دار.

و نسکار جمهور استیو فلپس است bristled در پیشنهادات طناب دار بود و یک جعل است.

این آلاباما Superspeedway اعتراض هواپیما کشیده یک پرچم است که همچنین به عنوان خوانده شده ‘پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار,’ یک بازی در “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ شعار برخی از اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

Images of the aircraft flying the banned symbol also featured the website SCV.org. The Sons of Confederate Veterans of Columbia, Tennessee, claimed it had paid for a similar banner over Talladega last month

تصاویر هواپیما پرواز ممنوع, نماد, هم, ویژه, وب سایت SCV.org. فرزندان جانبازان مؤتلفه کلمبیا در ایالت تنسی آمریکا ادعا کرد که آن را تا به حال پرداخت شده برای یک شبیه بنر بیش از آلاباما در ماه گذشته

A vendor displays a confederate and Trump 2020 'Make America Great Again!' flag prior to the race on Wednesday

یک فروشنده نمایش مؤتلفه و تهمت 2020 ” را امریکا بزرگ دوباره!’ پرچم قبل از این مسابقه در روز چهارشنبه

Bristol can hold about 140,000 people. Speedway Motorsports has those in attendance socially distanced through the grandstands and masks were only required upon entrance. Fans were told they could remove them once in their seats

بریستول می توانید نگه دارید در حدود 140,000 نفر است. جاده سریع السیر موتورسواری است کسانی که در حضور اجتماعی فاصله از طریق grandstands و ماسک تنها مورد نیاز پس از ورود. طرفداران گفته شد که آنها می تواند آنها را حذف کنید هنگامی که در صندلی های خود

‘اتحاد @BubbaWallace عذرخواهی به همه کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز فقط یکی دیگر از جعل?’ مغلوب ساختن پیشی جستن است. ‘که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!’

والاس پاسخ در توییتر با توجه به نسل بعدی و آنهایی که کمی زیر پای من قدم’ که در آن او از مردم خواست تا با استفاده از پلت فرم خود را و نمی شود detracted توسط ‘نفرت در حال پرتاب در شما.’

‘عشق به طور طبیعی باید به مردم آموزش داده می شود به نفرت,’ والاس توییتی. ‘حتی زمانی که آن را نفرت از POTUS .. دوست دارم برنده است.”

) A Confederate Flag with the words "Defund NASCAR" is flown over Talladega Superspeedway on June 21

) یک مؤتلفه پرچم با کلمات “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار” است که پرواز بیش از آلاباما Superspeedway در ژوئن 21

تهمت نیز انتقاد کرده است نسکار برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم سرزنش تصمیم برای ورزش ‘رتبه های پایین,’ اگر چه رأی تلویزیون برای نسکار شده اند تا پس از مسابقه از سر گرفته شد.

بریستول لقب “بزرگ گذشته کولوسئوم’ می توانید نگه دارید در حدود 140,000 نفر است. جاده سریع السیر موتورسواری است کسانی که در حضور اجتماعی فاصله از طریق grandstands و ماسک تنها مورد نیاز پس از ورود. طرفداران گفته شد که آنها می تواند آنها را حذف کنید هنگامی که در صندلی های خود.

چون جاده سریع السیر است که متعلق به بخش خصوصی حضور و غیاب شماره منتشر نمی شود. بلیط فروش از طریق پنج شنبه شب و هنوز هم موجود در بریستول وب سایت تا مهلت.

آن را به نظر می رسد حداقل 20000 تماشاگر به لحاظ اجتماعی فاصله سراسر grandstands.

مخفف امتیاز باز بود اما معمولی فرصت های خرید محدود شد و مستقل خیابان-سمت سوغات می ایستد در امتداد جاده سریع السیر بلوار hawked راننده اقلام و حتی چند مؤتلفه پرچم.

پس از توفنده شنبه والاس صعود از ماشین خود و به یک thumbs-up به یک گروه از طرفداران تشویق برای او. حدود دو دوجین سازمان از عدالت 4 نسل بعدی سفر از گرجستان, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و ویرجینیا در تلاش برای تنوع بخشیدن به نسکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im