خوشبو آخر هفته ارائه یک چالش: نیویورک عجله برای پارک

در روز دوم مه نیروهای جدید مورد استقبال قرار گرفت با آسمان آفتابی و گرم ترین آخر هفته تا کنون در این بهار. مردم که خود را در لفافه قرار دادن در کفش خود را ملبس به چهره خود را پوشانده اند و خود را به سمت چپ تنگ خانه ها و آپارتمان ها برای نزدیکترین پارک — از جان گذشته برای هوای تازه و کمی تمرین.

پس از هفته ها صرف تقریبا به طور کامل در داخل خانه برای جلوگیری از coronavirus آنها به نظر می رسید کشیده شده خارج از حد توسط خوشبو آب و هوا به عنوان امید خود را که در شهر نیویورک بود و به آرامی و با احتیاط شروع به خروج از بحران است که نگه داشته است آن را قفل شده است و از اواسط ماه مارس.

اما در پارک ها در سراسر شهر پلیس و سایر مأموران اجرای قانون در دست توزیع ماسک شکستن بازی فوتبال و یادآوری مردم به گسترش است.

در برابر قوانین دشوار. Picnickers شد اجازه دهید به تنهایی در برخی از پارک ها اما گفت: برای حرکت در امتداد در دیگران است.

در سراسر رودخانه هادسون, New Jersey ساکنان شروع به بازگشت به استان و شهرستان پارک که بازگشایی شد شنبه پس از بسته شده برای نزدیک به یک ماه است.

اما اعلام این خبر از رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی در روز جمعه که در پارک ها و زمین های گلف بازگشایی خواهد آمد با یک هشدار: محدودیت می تواند reimposed اگر مردم در عمل اجتماعی فاصله و یا پوشیدن چهره پوشانده اند.

در شهر نیویورک کانون بحران پارک ها باقی مانده اند باز به غیر از زمین بازی. هنوز هم برخی از مقامات این هفته بود می ترسید که آخر هفته آفتابی — دما در 70s وارد پس از یک کولر, هفته بارانی — که منجر به جمعیت در پارک خطر واژگونی سخت مبارزه و تلاش برای سرکوب شیوع.

“خوب آب و هوا بسیار تهدیدی برای ایالات متحده” شهردار, بیل د Blasio گفت: در طول یک مصاحبه رادیویی در روز جمعه.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • مدارس سراسر n. y. دولت خواهد ماند بسته از طریق پایان سال تحصیلی کومو می گوید.
  • نیوجرسی در حال حاضر گزارش بیشتر ویروس مرگ و میر در هر روز از نیویورک است.
  • میسی پرده برنامه ای برای بازگشایی فروشگاه ها با ماسک های ضد عفونی کننده دست و پلکسی گلاس موانع.

با شماره جدید کروناویروس موارد در ایالت نیویورک در ادامه به کاهش از اوج خود در اوایل ماه آوریل بحث به آرامی تبدیل به راه های کاهش مستند. هنوز شهر مقامات بهداشت در ادامه به اصرار نیویورکی برای حفظ گردش خود را به حداقل برساند.

شهردار که در روز جمعه هشدار داده بود در برابر ورزشی و دیگر فعالیت های گروه در طول تعطیلات آخر هفته گفت: در یک بعد از ظهر شنبه سی ان ان ظاهر است که بسیاری از نیویورکی شده بود انچه.

“مردم شنیده ام که ما نیاز به آنها را به ماندن در خانه به شدت آنها را” آقای د Blasio گفت. “حتی با آب و هوای خوب آنها رفته و آنها به خانه آمد.”

ایالت نیویورک است که هنوز هم تحت یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو محدود کردن هر “غیر ضروری بوده و برخی از افراد با هر اندازه و به هر دلیلی” حداقل تا آوریل 15.

در Flushing Meadows-Corona Park in Queens, Cristian Guzman, 23 و دوستان خود را در مورد برای شروع بازی فوتبال که نمایندگان با نیویورک شهرستان کلانتر دفتر کشیده.

نمایندگان توضیح داد که آنها جمع آوری شد بیش از حد نزدیک است. آقای گوزمان و هم تیمی های خود داد تا بر اساس این ایده از بازی. در اسپانیا, او گفت که او را غمگین. آن شده اند که اولین بازی خود را در شش هفته, او گفت:, اما او تا به حال به قوانین احترام بگذارند.

آقای Guzman مشغول به کار در یک رستوران است که بسته شده است. در اطراف او در پارک دیگر مردم sunbathed راه می رفت و سگ و پرواز بادبادک سوار دوچرخه و اسکیت و تنیس روی میز بازی و هاکی غلتکی.

نمایندگان بازگشت به تیم ملی خود ماشین و سوار بر توقف عمدتا به دست ماسک به پارک را برانگیخت.

در برخی از مکان های مقامات به نظر می رسید بیشتر در رابطه با این که آیا مردم با پوشیدن چهره پوشانده اند. در دومینو پارک در ویلیامزبرگ یک نقاب پارک کارمند راه می رفت در میان sunbathers و picnickers با اشاره به چهره اش و گفتن مردم برای قرار دادن ماسک خود را در.

اریک Freeman, 27, جنگنده مخلوط هنرهای رزمی که در Greenpoint بروکلین کشیده ماسک در اطراف چانه خود را بر دهان خود را هنگامی که او مواجه شد و تنها آن را به جلو و عقب هنگام پارک کارمند رفته بود.

“ماسک است که واقعا آزار دهنده است,” او گفت: بلند کردن یک لیوان کاغذی پر از آنچه در ظاهر به صورتی لیموناد. “چگونه می توانم به شما نوشیدنی با ماسک در؟”

اما در اینوود هیل پارک در منهتن فوقانی picnickers و خانواده در یک میدان پوشیده از چمن در اطراف ظهر شد shooed همراه است.

“اساسا افسر به ما گفت ما نمی تواند ثابت و ما نیاز به حرکت” کریس Carfizzi گفت: به عنوان او خود را 3 ساله به رهبری نسبت به یک راه هموار. آنها شده بود و باد حباب و بازی با یک توپ.

“ما خوش شانس ما روروک مخصوص بچه ها” آقای Carfizzi گفت.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند پارک به طور کلی به عنوان یک نسبتا کم خطر محیط زیست برای انتقال از یک بیماری تنفسی مانند coronavirus.

“هیچ دلیلی وجود یک خانواده نمی تواند پیک نیک در پارک” گفت: Jennifer Nuzzo, استادیار در گروه اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

اما او اشاره کرد که در آن همیشه ممکن نیست به تعیین در یک نگاه که آیا یک گروه از picnickers بودند از همان خانواده و یا اگر آن را نمایندگی یک گردهمایی اجتماعی است. “این سخت است برای افرادی که در اجرای این بدانید که آیا آنها در حال برخورد با یک خانواده و یا نمی,” او گفت: توضیح اینکه چرا اجرای ممکن است به طور پیش فرض برای همه-یا-هیچ چیز رویکرد است.

“آن را آسان تر از بهتری برای انجام ساده ‘نیست’ یا ‘انجام'” گفت: استاد Nuzzo استفاده می شود که کار به عنوان یک اپیدمیولوژی برای شهر نیویورک است.

به نیویورک بیشتر در فضاهای باز این شهر در روز شنبه بسته هفت مایل از خیابان در داخل و در نزدیکی شهر پارک ترافیک خودرو — اولین قسط از یک برنامه ریزی 40 مایل از بسته شدن.

خیابان تعطیلی در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه اما آقای د Blasio گفت در توییتر اواخر جمعه آن شهر در سازمان ها و اداره پلیس شروع به برنامه اولیه است.

بسیاری از این شهر مغازه باقی می ماند توقیف با غیر ضروری کسب و کار مورد نیاز برای ماندن بسته در نیویورک و حمل و نقل عمومی تبدیل شده است و چیزی برای جلوگیری از اگر ممکن است.

اما از برخی جهات شنبه در خدمت یک پیش نمایش از آنچه در این شهر می توانید انتظار به نیویورک چشم از بازگشت به فضاهای عمومی و حتی به عنوان احتیاط در محل باقی می ماند بیشتر به سرعت گسترش ویروس.

“من معتقدم که با آب و هوای گرم مردم خواهد آمد و بزرگ” آقای کومو گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز شنبه در کوئینز. “برای پیاده روی بروید اما فقط احترام اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.”

در پارک مرکزی جو Corcoran, 35 بود را برای اجرا شنبه صبح و اذعان کرد که این پارک به نظر می رسید کهنه — خوشه های کوچک از مردم در گوسفند علفزار 15 هکتار از چمن.

“من فکر می کنم مردم در حال تلاش برای انجام بهترین خود را به ماندن از لحاظ جسمی سالم بلکه احترام مردم مرز” گفت: آقای Corcoran زندگی می کند که در بالای سمت شرق.

در نیوجرسی که پس از نیویورک است دوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در کشور مردم نیز مشتاق به خارج. فقط قبل از 6 صبح رالف وازکوئز 49 وارد در ورودی جنوبی به آزادی پارک دولت در شهرستان نیوجرسی. او 23½ پا Wellcraft قایق در دو, با دو نفر از دوستان نشسته داخل قایق.

“من قصد دارم برای گرفتن برخی از ماهی برای تمام روز من در اینجا” آقای واسکز گفت. “من قصد دارم برای گرفتن غلطك و بلوز. هر چه بازدید قطب است.”

دقیقه بعد دو پارک افسران حذف دو خط نارنجی مخروط تحت فشار قرار دادند پشت دروازه و در زمان پایین الکتریکی نشانه آن است که فلش “در پارک دولت بسته شده است.”

آقای Vazquez هیجان بزرگ به عنوان او منتظر برای ورود به بسیاری برای راه اندازی قایق. “اجازه بدهید من عبور!” او گفت:. “بیا! من نشئه می شود!”

Nate Schweber کوین آرمسترانگ, Jo, تاج, Christina کارون و آندریا سلکدو کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>