بفتا 2020: کیت میدلتون stuns بر روی فرش قرمز در لباس شب سفید

خیره کننده دوشس! کیت میدلتون wows در بافتا فرش قرمز در کنار پرنس ویلیام او به عنوان بازیافت سفید و طلا و لباس توسط الکساندر مک کوئین جوایز

  • پرنس ویلیام, 37 و کیت میدلتون, 38, مهمان افتخاری امشب مراسم جایزه بافتا
  • دوشس کمبریج wowed در بازیافت سفید و طلا الکساندر مک کوئین لباس شب با پر زرق و برق, کفش
  • پیش از این مراسم همه شرکت کنندگان خواست شد برای ‘لباس پایدار’ و rewear قدیمی یا قطعات
  • زن و شوهر هستند از حضور در EE British Academy Film Awards در لندن برای چهارمین سال متوالی در این شب
  • دوک کمبریج مجموعه ای است به ارائه کمک هزینه تحصیلی جایزه به جنگ ستارگان تولید کاتلین کندی
  • علائم این سال دوک کمبریج را دهم به عنوان رئيس جمهور از هنر موسسه خیریه

تبلیغات

دوشس کمبریج به سرقت برده نشان می دهد در سفید را به عنوان او راه می رفت روی فرش قرمز در کنار انبوهی از ستارههای در بفتا برای چهارمین سال در حال اجرا است.

به دنبال در هر اینچ فیلم ستاره در کنار شوهرش پرنس ویلیام, 37, کیت میدلتون, 38, خیره شدن در یک سفید خیره کننده طلا و لباس توسط الکساندر مک کوئین برای ستاره نکردم رویداد بازیافت لباس او برای اولین بار عینک در سال 2012.

شرکت کنندگان بودند خواست برای ‘لباس پایدار’ پیش از رویداد فرش قرمز و تشویق به دوباره پوشیدن لباس های استخدام لباسهای یا همین فهرست گروه برای این مناسبت است.

مادر از سه sported پر زرق و برق آرایش با رژ لب صورتی و تیره چشم اسموکی به عنوان او برخورد برای دوربین در 73 سالانه EE British Academy Film Awards at the Royal Albert Hall در این شب ،

این زن و شوهر را ساخته اند آن را سنت خود را برای حضور در بزرگترین شب در انگلستان سینما هر سال با این رویداد به مناسبت چهارمین بار در یک ردیف پرنس ویلیام و کیت را با حضور در مراسم اعطای جوایز.

Kate Middleton, 38, wowed in a stunning floor length white and gold gown as she walked the red carpet at the BAFTAs alongside husband Prince William, 37

کیت میدلتون, 38, wowed در یک خیره کننده طول کف سفید و طلا در شب به عنوان او راه می رفت روی فرش قرمز در جوایز بفتا در کنار شوهر, Prince William 37

The Duchess of Cambridge dazzled in the glittering gown, which she first wore for a state dinner in Malaysia in 2012

دوشس کمبریج خیره شدن در پر زرق و برق لباس شب, که او برای اولین بار عینک برای صرف شام به دولت در مالزی در سال 2012

مرسی در سفید مانند دوشس کمبریج پوشیدن الکساندر مک کوئین

به عنوان شرکت کنندگان از سال 2020 آغاز شد تشویق به پوشیدن لباس پایدار ما منتظر با نفس bated به دیدن آن لباس شب دوشس کمبریج خواهد حفاری از کمد لباس او.

پس برای اولین بار او را در جوایز معتبر نشان می دهد در سال 2017, کیت است ملبس به دو الکساندر مک کوئین لباس و پس از آن به نظر می رسید تنها عادلانه او در مورد علاقه انگلیسی ها نام تجاری یک بار دیگر.

در این زمان او بازیافت خیره کننده سفارشی لباس او را به تن برای سال 2012 دولت شام در مالزی. طراحی شده توسط سارا برتون, این کف-جارو ایجاد انتفایی ادای احترام به میزبان با پر زرق و برق طلا ترش گلدوزی رسمی گل از مالزی.

کیت accessorised با Jimmy Choo ‘رومی’ پمپ و عجیب از جواهرات و اشیای قیمتی Van Cleef & Arpels.

اگر دوشس الهام بخش شما را به سرمایه گذاری در یک الکساندر مک کوئین لباس زیر کلیک کنید (سمت راست) به فروشگاه فعلی مجموعه در NET-A-PORTER. یا خیره در رویداد های بعدی خود را در یکی از این تغییرات ما را مجبور به انتظارنشسته بودند تا در این چرخ فلک.

* قیمت ها ممکن است به آگهی

پرنس ویلیام که اش را جشن می دهم به عنوان رئیس جمهور بافتا را در حال حاضر بالاترین ستایش از یاران به جنگ ستارگان تولید کاتلین کندی بعد از این شب.

این فیلم آمریکایی تولید کننده حرفه ای او آغاز شده کار بر روی E. T. the Extra-Terrestrial و اخیرا کار کرده است در جنگ ستارگان سری.

زن و شوهر ساخته شده اند حضور خود را سالانه مناسبت wowing مهمانان سال گذشته به عنوان آنها راه می رفت روی فرش قرمز در این رویداد است.

دوشس donned خیره کننده الکساندر مک کوئین لباس شب و اولین فرسوده خیره کننده طلا و لباس سفید در طول یک تور مالزی در سال 2012.

The royal couple beamed as they walked the red carpet at the Royal Albert Hall ahead of the awards ceremony in London this evening

این زوج سلطنتی مخابره آنها به عنوان راه می رفت روی فرش قرمز در لندن-رویال آلبرت هال پیش از مراسم اهدای جوایز در لندن در این شب

The Duke and Duchess of Cambridge wowed as they brushed shoulders with the stars on the red carpet at the BAFTAs this evening

دوک و دوشس کمبریج wowed آنها به عنوان خار شانه ها با ستاره ها بر روی فرش قرمز در جوایز بفتا در این شب

The Duchess looked stunning as she walked the red carpet, pairing her stunning gown with a gold glittering clutch bag and a silver necklace

دوشس نگاه خیره کننده او به عنوان راه می رفت روی فرش قرمز جفت شدن او لباس شب خیره کننده با طلا پر زرق و کیسه کلاچ و یک نقره گردنبند

طراح مورد علاقه برای کیت که اغلب پا در بریتانیا با نام تجاری در طول سال.

لباس شب سفید بود و قرار دادی قطعه ساخته شده برای مالزی سفر در سال 2012 و تحت پوشش طلا در مالزی ترش گل و لایه سفید جریان پارچه.

این لباس شده بود کمی اصلاح برای بافتا رویداد اصلی محض درپوش آستین جایگزین با ساختار شانه.

مادر از سه به اضافه یک لمس زرق و برق به این لباس توسط جفت شدن آن با لوازم جانبی جدید از جمله یک جفت جدید از طلا Jimmy Choo و پر زرق و Anya Hindmarch کیسه کلاچ.

The Duchess recycled an Alexander McQueen gown for the occasion, having first worn the stunning white and gold dress for a state dinner in Malaysia in 2012 (pictured left, in 2012, and right on the red carpet this evening)

The Duchess recycled an Alexander McQueen gown for the occasion, having first worn the stunning white and gold dress for a state dinner in Malaysia in 2012 (pictured left, in 2012, and right on the red carpet this evening)

دوشس بازیافت الکساندر مک کوئین لباس برای مناسبت اولین فرسوده سفید خیره کننده طلا و لباس برای یک دولت شام در مالزی در سال 2012 (تصویر سمت چپ در سال 2012 و راست بر روی فرش قرمز این شب)

Kate appeared in high spirits at the event, beaming as she walked the red carpet alongside her husband Prince William

کیت به نظر می رسد روحیه بالا در صورتی بشاش به عنوان او راه می رفت روی فرش قرمز در کنار شوهرش پرنس ویلیام

After they arrived at the event, the Duke could be seen beckoning the Duchess as they walked the red carpet together

This year marks the fourth year in a row the couple have attended the awards together (pictured)

پس از آنها وارد در این مراسم دوک می تواند دیده می شود beckoning the Duchess به عنوان آنها راه می رفت روی فرش قرمز با هم (سمت چپ). علائم این سال چهارم سال در یک ردیف و شوهر باید با حضور در این جایزه با هم (تصویر سمت راست)

در ضمن دوشس نیز نشان داد برخی از جواهرات و اشیای قیمتی بر روی فرش قرمز گسترده او قفل را به مستی به فاش کردن مجموعه ای از Van Cleef and Arpels اویزان گوشواره و یک گردنبند قطره که می آید با یک pricetag £7,603.

در حالی که کیت خیره شدن در سفید خیره کننده طلا و لباس شب, Prince William همچنین نگاه شیک در یک پاپیون-کراوات و شام کت و شلوار.

پیش از این رویداد تمام شرکت کنندگان ارائه شد با یک راهنمای London College of Fashion مرکز برای پایداری و آن را به طور گسترده ای این باورند که کیت خواهد rewear یا بازیافت یکی از بسیاری از خیره کننده لباس.

A royal date night! The couple appeared overjoyed to be attending the event for the fourth year in a row, having made the red carpet occasion an annual date in their diary

سلطنتی تاریخ شب! این زن و شوهر به نظر می رسد بسیار خوشحال به حضور در این مراسم برای چهارمین سال متوالی پس از فرش قرمز مناسبت سالانه تاریخ در دفتر خاطرات

The Duchess showed off a new jewellery set at the event this evening, donning a stunning pair of drop earrings and dangling necklace from Van Cleef and Arpels worth thousands

The Duchess showed off a new jewellery set at the event this evening, donning a stunning pair of drop earrings and dangling necklace from Van Cleef and Arpels worth thousands

دوشس نشان داد جدید جواهرات مجموعه ای در این مراسم در این شب پوشیدن لباس های خیره کننده جفت گوشواره و گردنبند آویزان از Van Cleef and Arpels ارزش هزاران نفر

Kate swept her long brunette locks into an intricate up-do for the event at the Royal Albert Hall this evening

کیت جاروب بلند, سبزه, قفل به پیچیده کردن-آیا برای این رویداد در رویال آلبرت هال در این شب

این زن و شوهر به نظر می رسد بسیار خوشحال به حضور در این مراسم برای چهارمین سال متوالی درخشان به عنوان آنها راه می رفت روی فرش قرمز در ستاره نکردم مناسبت.

در اوایل این ماه دوک با حضور در نشست با راه اندازی نويسندگان از سراسر صنعت پخش به بحث محیط زیست و تاثیر آن را در برنامه های آنها ایجاد و راه است که در آن تلویزیون و برنامه نویسی می تواند تاثیر مثبت در تعمیر این سیاره است.

و هر دو او رویال حضرت و دوشس حمایت کرده اند بافتا فعالیت های خیریه با حضور در حوادث در سراسر خیریه یادگیری برنامه ها از جمله طراحان بازی و بافتا بچه ها, حوادث و همچنین دیگر مربوط به ساختمان فرهنگی همکاری با صنایع خلاق در چین است.

پیش از این مراسم وجود دارد گزارش می دهد که دوک عصبانی بود بیش از همه سفید بافتا نامزد و تنظیم شده است به منظور بالا بردن نگرانی های خود را در طول جوایز گفتار.

The royal's gown, which is by one of her favourite designers Alexander McQueen, is embroidered with gold sequin flowers and glittering hem detailing

سلطنتی گان است که توسط یکی از مورد علاقه طراحان الکساندر مک کوئین است که با طلا دوزی پولک گل و پر زرق و برق سجاف جزئیات

The Duchess appeared overjoyed to be at the red carpet event alongside Prince William and could be seen beaming as she shook hands with attendees

دوشس به نظر می رسد خوشحال می شود در این رویداد فرش قرمز در کنار پرنس ویلیام و می تواند دیده می شود درخشان به عنوان او دست تکان داد با شرکت کنندگان

در این سال وجود دارد فقدان سیاه, اسیایی, و اقلیت های قومی نامزد در چهار اقدام دسته بندی پیشرو, بازیگر, پیشرو, بازیگر بازیگر است و بازیگر نقش مکمل زن.

دوک فکر این است که در حال حاضر مطرح شده و نگرانی های خود را در مورد عدم تنوع با مدیر اجرایی, آماندا بری ابع.

‘Execs در حال آماده برای سخنرانی. آماندا است دست پاچه. وجود دارد در حال تکان’ با توجه به خورشید است.

این زوج سلطنتی ساخته شده اند این رویداد سالانه تاریخ در دفتر خاطرات با دوشس همچنین امید بستن برای سفید الکساندر مک کوئین لباس شب سال گذشته است.

دوک که ملبس به یک شام کت و شلوار برای ستاره نکردم مناسبت ارائه کمک هزینه تحصیلی به ویرایشگر فیلم Thelma Schoonmaker در طول مراسم.

The Duchess could be seen beaming as she brushed shoulders with fellow attendees at the star-studded event in Royal Albert Hall

The Duchess could be seen beaming as she brushed shoulders with fellow attendees at the star-studded event in Royal Albert Hall

دوشس می تواند دیده می شود درخشان او به عنوان خار شانه با دیگر شرکت کنندگان در رویداد ستاره نکردم در رویال آلبرت هال

The couple have made the red carpet event an annual event, having attended the occasion four times in a row

زن و شوهر ساخته شده اند فرش قرمز رویداد یک رویداد سالانه پس از حضور در مناسبت چهار بار در یک ردیف

The Duke and Duchess appeared relaxed as they walked the red carpet side-by-side tonight at the British Academy Film Awards

دوک و دوشس ظاهر آرام آنها به عنوان راه می رفت روی فرش قرمز side-by-side امشب در British Academy Film Awards

در سال 2018 زن و شوهر حضور داشتند در حالی که کاترین باردار بود با بچه لوئیس و نیز مهمان افتخاری در سال 2017.

ستاره ها از جمله اسکارلت یوهانسون نیز کشیده از همه متوقف می شود برای این رویداد به عنوان او به رهبری, زرق و برق در کنار زنان کمی ستاره فلورانس Pugh و Saoirse Ronan و رنه زلوگر.

پیشرو بازیگر نامزد اسکارلت, 35, قرض گرفته شده در نکات مد از سال 1920 در یک شب پر او به عنوان graced روی فرش قرمز با یک لیست رقبای جودی ستاره رنه 50 و کمی زنان سوارس 25 و فلورانس 24.

تبدیل گرما عروسی بازیگر ستاره آورده لمس جنس درخواست تجدید نظر به گزاف باش در صورتی خیره کننده شب که برجسته شدیدا پایین برش یقه bodice تزیینات از و tasseled و hemline.

با وجود ورزشی یک طبقه با طول قطعه اسکارلت که هم برای بازیگر نقش مکمل زن برای نقش او را در Jojo خرگوش موفق به فلش یک اشاره از او فلزی, پاشنه, از طریق پوشاک جسورانه ران-شکاف بالا.

ورزش زیبایی نگاه خیره کننده به طور معمول به عنوان او معنادار با لوستر-الهام گوشواره که تکمیل شده سر خود را-تبدیل ظاهر.

با گیسوان لباس پوشیدن به شیک updo دختر با گوشواره مروارید بازیگر مرتب کردن ظاهر خود را با صورتی پر تلالو را نگاه کنید.

Leading lady: Leading Actress nominee Scarlett, 35, borrowed fashion tips from the 1920s in a busty feathered gown, which featured a perilously low-cut neckline, a beaded bodice and a tasseled hemline

Peek-a-boo: Despite sporting a floor-length piece, Scarlett, who is also up for Supporting Actress for her role in Jojo Rabbit, managed to flash a hint of her metallic heels through her garment's bold thigh-high slit

بانوی برجسته: پیشرو بازیگر نامزد اسکارلت, 35, قرض گرفته شده در نکات مد از سال 1920 در یک شب پر, که برجسته شدیدا پایین برش یقه bodice تزیینات از و tasseled و hemline

Incredible: Little Women's Saoirse, 25, looked every inch the leading lady in a stunning chic black satin gown with thin staps and a floor-length skirt

باور نکردنی: کمی زنان سوارس, 25, نگاه, هر اینچ بانوی برجسته در یک خیره کننده سیاه و سفید شیک لباس شب ساتن نازک staps و دامن طبقه طول

ایرلندی, زیبایی, سوارس نگاه هر اینچ بانوی برجسته در یک خیره کننده سیاه و سفید شیک لباس شب ساتن نازک staps و دامن طبقه طول.

کمی از زنان ستاره های نامزد پیشرو بازیگر اضافه شده یک پاپ از رنگ به این گروه با multicoloured تزیینات گوشواره و نرم و صاف کردن از مرجان قرمز و رژ لب.

بانوی پرنده بازیگر سوارس مدل دهید خود قفل به sweptback مدل موی او افزود a touch of pink سایه چشم و خط چشم بالدار.

رنه تضمین او مفتخر بازیگر برجسته نامزدی برای جودی او به عنوان graced رویداد در زیبا لباس.

از جمله یک یار یقه و شانه جزئیات این بریجت جونز بازیگر wowed در لباس صورتی است که او را در آغوش گرفت پوست بدن.

بازیگر نقش مکمل زن نامزد فلورانس آمار فرش قرمز با صدای بلند به عنوان او جرأت به پررنگ در fuchsia puffball لباس شب کامل با ران دستکاری تکه جلو و استادانه درست شده لباس آموزش.

بازی تاج و تخت, بازیگر امیلیا, 33, حال غرق خود را به طور معمول مد دخترانه حس نفع یک vampy ظاهر در حالی که کمی بزرگ نهفته است’ زو, 31, دخالت پختگی در یک فلز طلا-طبقه طول لباس.

برجسته خود شکل احساسی و عاطفی, Emilia گرفتار چشم در پایین-حرکت شبیه چمچه زنی شب کامل با یک جفت قوی مچ پا بند کفش پاشنه بلند برای ارتفاع.

رسانه ها و شخصیت خود را حفظ تاریک با مضمون نگاه با smouldering قهوه ای آرایش کنید و این برنامه شامل اسموکی سایه چشم مات بنیاد و برهنه رژلب برای اضافه کردن یک پاپ از رنگ.

با گیسوان را به جاروب براق مستی, سبزه تضمین تمرکز باقی مانده در ساز و برگ خود را به عنوان او تصمیم گرفتند برای حداقل لوازم جانبی و تنها با اسپورتینگ کریستال آبی گوشواره اویزان.

Nice to see you! Florence appeared delighted as she warmly greeted Little Women's director Greta Gerwig, who wowed in a velvet dress

At the centre of headlines: Greta's edition of the 19th century novel by Louisa May Alcott was released on Boxing Day and has received rave reviews

خوب برای دیدن شما! فلورانس خوشحال به نظر می رسد که او به گرمی استقبال کمی از زنان مدیر Greta Gerwig که در wowed مخملی لباس

Dazzling: Olivia Colman tapped into her character as The Queen in The Crown as she opted for regal chic in a turtleneck dress, featuring a floral-embroidered bodice, sheer sleeves and a flowy skirt

Stunning: The Favourite star, 46, took a back seat at this year's ceremony after becoming The Queen Of Hollywood during last year's awards season

خیره کننده: Olivia Colman شنود گذاشته به شخصیت او به عنوان ملکه در تاج به عنوان او تصمیم گرفتند برای شاهوار شیک در یک یقه اسکی لباس های گل دوزی bodice محض آستین و flowy دامن

Looking good: The Los Angeles native slicked down her pixie cut while bringing out her out-of-this-world beauty with a dewy base and fierce red lipstick

In her element: Coordinating with her make-up look in the accessory department, the TV and film star rounded off her outfit with drop earrings and a fresh patent manicure

به دنبال خوب: لس آنجلس بومی انزال کردن سکس بازیگران هالیود در حالی که آوردن او خارج از این جهان با درخشان پایه و شدید رژ لب قرمز

لس آنجلس بومی انزال کردن سکس بازیگران هالیود در حالی که آوردن او خارج از این جهان با درخشان پایه و شدید رژ لب قرمز.

هماهنگی با خود آرایش کنید و در گروه لوازم جانبی تلویزیون و فیلم ستاره گرد کردن ساز و برگ خود را با رها کردن گوشواره و تازه ثبت اختراع مانیکور.

و Taron Egerton بود که نامزد پیشرو بازیگر گونگ برای نقش خود به عنوان التون جان در biopic Rocketman نگاه هر اینچ پیشرو در این رویداد است.

Chic: Gillian, 51, looked glamorous in her velvet dress, which skimmed her ankles to allow her classic red pedicure to be on display

Youthful-looking: The award-winning thespian added height to her frame in a pair of satin red heels

شیک: Gillian, 51, نگاه پر زرق و برق در مخمل لباس که گذاشتم او مچ پا به او اجازه دهد کلاسیک قرمز پدیکور به روی صفحه نمایش

Incredible: Vanessa Kirby took inspiration from the Roaring Twenties in a tasseled dress, which featured a silver bedazzled bodice and a mulberry feathered skirt

Striking: The Hobbs & Shaw star, 31, kept her hairdo' simply straight while coordinating her make-up with her deep purple dress

باور نکردنی: Vanessa Kirby الهام از خروش بیست در یک tasseled که شامل یک نقره bedazzled bodice و توت پر دامن

این Kingsman ستاره 30 و پیوسته خود را خیره کننده, دوست دختر امیلی توماس جایی که او نگاه شیک در خرد مخمل بنفش لباس مخصوص مهمانی رسمی است که او تیمی با ترد, پیراهن سفید, سیاه, پاپیون و چرم ثبت اختراع کفش لباس.

امیلی نگاه کرد به زحمت شیک در یک نامتقارن سیاه طبقه و طول لباس شب که نمایش او svelte شکل است. دستیار مدیر دهید سبزه او قفل را به یک براق فرفری ضربه خشک مدل موی او افزود: یک نرم و صاف کردن از پر زرق و برق را.

قبل از انتقادی-تحسین thespians آمار فرش قرمز, DJ و مجری ویک امید برای اولین بار بود او را ورودی بزرگ که در آن او سر در یک فراگیر و بسیار پایه دار – توپ قرمز لباس شب, این برنامه شامل یک شانه طراحی و ساخته شده در مخلوطی از پارچه.

او افزود: پاشنه طلا به نگاه و همسان سازی لباس به او رژ لب چشمگیر پاپ روژ. ویک جاروب او براق کلاغ قفل را به سمت فراق و نمایش افت گوشواره برای لمس درخشش.

بذله گو است که در این سال حزب سوسیالیست در جوایز با عظیم 11 نامزد در حالی که ایرلندی و یک بار پس از یک زمان… در هالیوود به دنبال در پشت محترم 10 گره در هر.

بافتا برنده و نامزد رای دادند توسط 6,500 بافتا اعضای متشکل از متخصصان صنعت و معماران و طراحان در سراسر جهان است.

اعضای رای برای تصمیم گیری نامزد از صدها نفر از فیلم ها در یک دور و سپس رای خود را برای برنده از لیست کوتاه در دور دو.

بفتا 2020: نامزد

بهترین فیلم

در سال 1917 Pippa هریس کالوم مک دوگال, سام مندس, Jayne-ان Tenggren

این ایرلندی رابرت دنیرو جین روزنتال, مارتین اسکورسیزی اما Tillinger Koskoff

JOKER Bradley Cooper, Todd Phillips, اما Tillinger Koskoff

ONCE UPON A TIME… در هالیوود David Heyman, Shannon McIntosh, کوئنتین تارانتینو

انگل Bong Joon-ho, Kwak گناه-ae

Joker has earned the most nods with 11 nominations

Joker به دست آورده بیشتر گره با 11 نامزد

برجسته انگلیسی, فیلم

در سال 1917 سام مندس, Pippa هریس کالوم مک دوگال Jayne-ان Tenggren, Krysty Wilson-کنز

طعمه علامت Jenkin, کیت Byers, Linn, Waite

برای SAMA Waad al-Kateab ادوارد وات

ROCKETMAN Dexter Fletcher, آدم Bohling دیوید تزیین دیوید رید, Matthew Vaughn, Lee Hall

ببخشید ما از دست رفته شما: کن لوچ ربکا اوبراین Paul Laverty

دو پاپ Fernando Meirelles, Jonathan Eirich دن لین تریسی رنگینپوستان, Anthony McCarten

 

برجسته اولین بار توسط یک نویسنده بریتانیایی کارگردان و یا تهیه کننده

طعمه علامت Jenkin (Writer/Director), کیت Byers, Linn, Waite (تولید)

برای SAMA Waad al-Kateab (کارگردان/تهیه کننده) ادوارد وات (مدیر)

قبل از ازدواج الکس هولمز (مدیر)

فقط شما هری Wootliff (نویسنده/کارگردان)

RETABLO Álvaro Delgado-Aparicio (نویسنده/کارگردان)*

 

فیلم نه در زبان انگلیسی

خداحافظی لولو وانگ Daniele Melia

برای SAMA Waad al-Kateab ادوارد وات

درد و شکوه پدرو آلمودوار, آگوستین آلمودوار

انگل Bong Joon-ho

تصویری از یک خانم در آتش Céline Sciamma, Bénédicte Couvreur

 

مستند

آمریکا کارخانه استیون Bognar جولیا Reichert

آپولو 11 Todd Douglas Miller

دیگو مارادونا Asif Kapadia

برای SAMA Waad al-Kateab ادوارد وات

بزرگ هک کریم عامر Jehane Noujaim

 

Frozen 2 earns a nomination for Animated Film

Frozen 2 را بدست آورده و یک نامزدی برای فیلم انیمیشن

فیلم انیمیشن

FROZEN 2 Chris Buck, Jennifer Lee, Peter Del Vecho

کلاوس Sergio Pablos, Jinko Gotoh

یک SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON خواهد Becher, ریچارد فلن پل Kewley

داستان اسباب بازی 4, Josh Cooley مارک نیلسن

 

مدیر

در سال 1917 سام مندس

THE IRISHMAN مارتین اسکورسیزی

JOKER تاد فیلیپس

ONCE UPON A TIME… در هالیوود کوئنتین تارانتینو

انگل Bong Joon-ho

 

فیلمنامه اصلی

BOOKSMART Susanna Fogel, Emily Halpern, Sarah Haskins, کتی Silberman

چاقو را Rian Johnson

ازدواج داستان Noah Baumbach

ONCE UPON A TIME… در هالیوود کوئنتین تارانتینو

انگل Han Jin برنده بونگ جون-هو ،

Once Upon A Time... In Hollywood has earned 10 nods

Once Upon A Time… در هالیوود به دست آورده است 10 گره

فیلمنامه اقتباسی

THE IRISHMAN Steven Zaillian

جوجو خرگوش Taika Waititi

JOKER, Todd Phillips, اسکات نقره ای

زنان کمی Greta Gerwig

دو پاپ Anthony McCarten

 

بازیگر پیشرو

جسی BUCKLEY گل رز وحشی

اسکارلت جوهانسون ازدواج داستان

SAOIRSE RONAN زنان کوچک

CHARLIZE THERON, بمب

رنه زلوگر جودی

 

Saoirse Ronan has earned a leading actress nod for Little Women

Saoirse Ronan به دست آورده است یک بازیگر برجسته nod برای زنان کوچک

پیشرو بازیگر

لئوناردو دی کاپریو Once Upon a Time… در هالیوود

ADAM DRIVER, ازدواج, داستان

TARON EGERTON Rocketman

JOAQUIN PHOENIX Joker

JONATHAN PRYCE دو پاپ

  

  

 بازیگر نقش مکمل زن

لورا درن ازدواج داستان

اسکارلت جوهانسون جوجو خرگوش

فلورانس PUGH زنان کوچک

مارگوت رابی, بمب

مارگوت رابی Once Upon a Time… در هالیوود

 

بازیگر

تام هنکس یک روز زیبا در محله

آنتونی هاپکینز دو پاپ

AL PACINO, The Irishman

JOE PESCI The Irishman

براد پیت یک بار پس از یک زمان در هالیوود…

 

نمره اصلی

در سال 1917 توماس نیومن

جوجو خرگوش Michael Giacchino

JOKER Hildur Guđnadóttir

زنان کمی Alexandre Desplat

STAR WARS: THE RISE OF اسکای واکر جان ویلیامز

 

JoJo Rabbit has received six nominations in total

جوجو خرگوش دریافت کرده است شش نامزد در مجموع

مصاحبه

JOKER Shayna Markowitz

ازدواج داستان داگلاس Aibel, فرانسین Maisler

ONCE UPON A TIME… در هالیوود ویکتوریا توماس

این تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد سارا کرو

دو پاپ نینا طلا

 

فیلمبرداری

در سال 1917 Roger Deakins

THE IRISHMAN رودریگو پریتو

JOKER لارنس شیر

لومان ’66 Phedon Papamichael

فانوس Shihan Blaschke

 

Netflix hit The Irishman has 10 nominations

Netflix آمار ایرلندی دارای 10 نامزد

ویرایش

THE IRISHMAN Thelma Schoonmaker

جوجو خرگوش تام عقاب

JOKER جف رشد

لومان ’66 اندرو Buckland, مایکل McCusker

ONCE UPON A TIME… در هالیوود فرد راسکین

 

طراحی و تولید

در سال 1917 دنیس Gassner لی Sandales

THE IRISHMAN باب شاو, Regina گور

جوجو خرگوش ره وینسنت نورا Sopková

JOKER علامت فریدبرگ کریس آنجل

ONCE UPON A TIME… در هالیوود باربارا لینگ نانسی Haigh

 

طراحی صحنه و لباس

THE IRISHMAN کریستوفر پترسون سندی پاول

جوجو خرگوش Mayes C. Rubeo

جودی Jany Temime

زنان کمی ژاکلین Durran

ONCE UPON A TIME… در هالیوود Arianne فیلیپس

 

Sam Mendes' movie 1917 has received nine nominations

سام مندس’ فیلم 1917 دریافت کرده است و نه نامزد

آرایش و مو

در سال 1917 نائومی دان

بمب ویویان بیکر りなきてぃ هیرو, Anne مورگان

JOKER کی Georgiou Nicki Ledermann

جودی جرمی Woodhead

ROCKETMAN لیز Yianni Georgiou

 

صدا

در سال 1917 اسکات Millan الیور و شوهر, راشل تیت, Mark Taylor, Stuart Wilson

JOKER Tod میتلند آلن رابرت موری تام Ozanich دین Zupancic

لومان ’66 دیوید Giammarco پل مسی, Steven A. فردا دونالد سیلوستر

ROCKETMAN متی Collinge جان هیز, Mike Prestwood Smith, Danny شیهان

STAR WARS: THE RISE OF اسکای واکر دیوید Acord, Andy Nelson, کریستوفر Scarabosio, Stuart Wilson, Matthew Wood

 

ویژه جلوه های بصری

در سال 1917 گرگ ساقی, Guillaume Rocheron, دومینیک Tuohy

AVENGERS: ENDGAME دن Deleeuw دن Sudick

THE IRISHMAN Leandro Estebecorena, استفان Grabli پابلو Helman

شیر شاه Andrew R. Jones, رابرت پیوسته الیوت نیومن آدم والدز

STAR WARS: THE RISE OF اسکای واکر راجر Guyett پل Kavanagh, Neal Scanlan دومینیک Tuohy

 

انگلیسی, انیمیشن کوتاه

GRANDAD بود عاشقانه. مریم مهاجر

در چکمه های Kathrin Steinbacher

سحر و جادو قایق, نعمان Azhari, Lilia لورل

 

انگلیسی, فیلم کوتاه

AZAAR Myriam بریج Nathanael, عریان

ماهی قرمز هکتور Dockrill, Harri Kamalanathan بندیکت Turnbull, لورا Dockrill

کمالی ساشا رنگین کمان روزالیند Croad

آموزش اسکیت در WARZONE (اگر شما یک دختر هستید) کارول Dysinger النا Andreicheva

دام Lena Headey, Anthony فیتزجرالد

 

EE RISING STAR AWARD (رای عمومی)

AWKWAFINA

جک LOWDEN

KAITLYN DEVER

کلوین هریسون JR.

MICHEAL بخش

تولید کننده کاتلین کندی داده خواهد شد بافتا یاران جایزه.

بازیگر Andy Serkis خواهد بود افتخار برای سهم برجسته او در سینما.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>