بفتا 2020: براد پیت برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد و باعث می شود Brexit جوک


‘هی بریتانیا شنیده می شد تنها به باشگاه خوش آمدید’: براد پیت باعث می شود Brexit و Megxit quips به او به عنوان برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد بافتا… اما مارگوت رابی را می پذیرد جایزه او پس از گرم کردن با توجه به خانواده تعهدات’

براد پیت در ادامه اجرا خود را از سال 2020 نشان جوایز جلال چیدن به انگلیسی, آکادمی جایزه فیلم در جمعه شب.

ستاره برنده بازیگر بافتا برای نقش خود به عنوان صخره غرفه در Once Upon a Time in Hollywood, اما غایب از ستاره نکردم لندن مراسم پس از رها کردن در آخرین لحظه به دلیل ” خانواده تعهدات.’

این جایزه شد جمع آوری شده توسط شرکت ستاره مارگوت رابی که خواندن یک سخنرانی از براد از جمله بهنگام Brexit کنایه.

Absent: Brad Pitt continued his run of 2020 awards show glory, picking up the British Academy Film Award on Sunday night, but failed to show up to the London ceremony (pictured January 2019)

غایب: براد پیت ادامه داد: اجرا خود را از سال 2020 نشان جوایز جلال چیدن به انگلیسی, آکادمی جایزه فیلم در جمعه شب اما موفق به نشان می دهد تا به لندن مراسم (تصویر ژانویه 2019)

براد ارسال یک زبان-در-گونه سخنرانی بود که به عنوان خوانده شده توسط مارگوت که از دست رفته را در حمایت از نامزدی بازیگر برای او شارون تیت نقش در کوئنتین تارانتینو فیلم.

سخنرانی به حال یک لیست جمعیت جمع آوری شده در لندن لندن-رویال آلبرت هال در حمله و تشنج به عنوان او به شوخی در مورد معروف تنها وضعیت.

‘هی بریتانیا شنیده می شد تک به باشگاه خوش آمدید,’ خواندن این سخنرانی در حالی که او رفت و در را به بهم زدن سرگرم کننده در Megxit پس از شاهزاده هری و Meghan Markle پشت پا از ارشد خود نقش در خانواده سلطنتی و به کانادا نقل مکان کرد.

مارگوت ادامه داد: براد سخنرانی: ‘او می گوید او در حال رفتن به نام این هری چرا که او واقعا هیجان زده در مورد آوردن آن را به عقب به آمریکا با او. کلمات او را نمی بردند.

Joker: The award was collected by his co-star Margot Robbie, who read out a speech from Brad, including a well-timed Brexit quip

Joker: این جایزه شد جمع آوری شده توسط شرکت ستاره مارگوت رابی که خواندن یک سخنرانی از براد از جمله بهنگام Brexit کنایه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>