عزیزم آزمایش مثبت برای coronavirus 30 ساعت پس از تولد

Coronavirus آلوده حداقل 27000 نفر در سراسر جهان و مقامات در چین در حال حاضر می گویند که جوانترین فرد با بیماری نوزاد که آلوده شده فقط 30 ساعت پس از تولد.

دولت-اجرای سایت خبری XinhuaNet می گوید: نوزاد متولد شده در فوریه 2 در یک بیمارستان در ووهان چین — شهر که در آن شیوع کروناویروس نشات گرفته است. مادر نوزاد نیز آزمایش مثبت برای این ویروس قبل از او به هنگام تولد, به گفته اتحادیه بيمارستان با Tongji پزشکی دانشگاه Huazhong University of Science and Technology.

نوزاد با وزن بیش از 7 پوند در زمان تولد است و در حال حاضر در وضعیت با ثبات و تحت مشاهدات پزشکی XinhuaNet ،

این سایت گفته است که به گفته کارشناسان پزشکی ممکن است یک مورد از مادر به فرزند انتقال است. رویترز گزارش دولت پخش دوربین مدار بسته در حال حاضر هشدار داد که زنان باردار با کروناویروس ممکن است قادر به تصویب آن را به همراه خود کودکان متولد نشده است.

با توجه به دوربین مدار بسته, آلوده نوزاد بدون تب یا سرفه اما آیا تجربه تنگی نفس. اشعه ایکس از کودک قفسه سینه نشان داد نشانه هایی از عفونت وجود دارد و برخی از اختلال در عملکرد کبد.

کشنده جدید کروناویروس ادامه داد: برای گسترش این هفته با بیش از 27,000 موارد و حداقل 561 تایید مرگ در سراسر جهان است. اکثریت قریب به اتفاق از عفونت و دو نفر از مرگ و میر آنها در سرزمین اصلی چین است.

وجود دارد 12 مورد تایید در آمریکا که از روز شنبه از جمله شش در کالیفرنیا یکی از ایالت واشنگتن در آریزونا دو در ایلینوی یکی در ماساچوست و یکی در ویسکانسین.

“فردا شب اخبار” عناوین چهار شنبه, فوریه 5 سال 2020

ساندرز کمپین در پاسخ به آخرین آیووا حزبی نتایج

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی تمرکز بر تقسیم در میان دموکرات ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>