Baby driver: یوتا پلیس توقف پنج ساله در کالیفرنیا در پدر و مادر’ ماشینایالتی یوتا troopers کشیده بیش از پنج سال رانندگی پدر و مادر خود را’ ماشین در بزرگراه. به زودرس جوانی گفت: افسران او در راه خود را به کالیفرنیا خود را به خرید یک لامبورگینی – با 3 دلار در جیب خود.

سربازان در اگدن خارج از شهر سالت لیک در ابتدا فکر می کردم این ماشین بود که رانده شده توسط یک اختلال راننده. اما زمانی که آنها پیدا رانندگی پسر او به پلیس گفت که او خانه را ترک کرد و پس از استدلال است که در آن مادر خود حاضر به خرید او لوکس خودرو ورزش.

یوتا گشت بزرگراه
(@UTHighwayPatrol)

یکی از سربازان در وبر Co. آغاز توقف ترافیک در آنچه او فکر یک اختلال راننده. معلوم شد این مرد جوان سن 5 سالگی به نحوی ساخته شده راه خود را بر روی اتوبان در پدر و مادر خود ، آن ساخته شده از 17 و لینکلن در اگدن را به 25 سنت خارج از سطح شیب دار SB من-15. pic.twitter.com/3aF1g22jRB

4 مه سال 2020

“او تصمیم گرفت او را از ماشین و رفتن به کالیفرنیا برای خرید یک خود را” پلیس گفت در توییتر. “او ممکن است کوتاه بر مبلغ خرید به عنوان او تا به حال تنها 3 دلار در کیف پول خود را.”

این پسر جوان به سختی می تواند به دیدن بیش از فرمان. مقامات نام نه خانواده و پلیس توییتی یک عکس از او را در صندلی راننده اما با چهره خود را مسدود شده است.

محلی ایستگاه KSL اخبار رادیو گزارش داد پسر موفق به درایو حدود سه کیلومتر قبل از او کشیده شد بیش از فقط بعد از ساعت 11 صبح به وقت محلی صبح روز دوشنبه. پسر و خانواده اش در حال مصاحبه با پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>