مقامات شناسایی surfer کشته در حمله کوسه خاموش کالیفرنیا ساحلگشت و گذار کشته در یک حمله کوسه خاموش شمال کالیفرنیا ساحل شناخته شده است به عنوان یک مرد 26 ساله که زندگی در این منطقه خبر داد.

بن کلی بود گشت و گذار در نزدیکی منرسا دولت ساحل در انتهای شمالی خلیج مانتری بعد از ظهر روز شنبه زمانی که او توسط یک کوسه ناشناخته گونه California State Parks (CSP) در بیانیه ای گفت.

پزشکی قانونی مقامات شناسایی شده او را به کلی از ساکنان Santa Cruz county, با توجه به KRON-تلویزیون در روز یکشنبه. کلی درگذشت و در صحنه است. معاونین کلانتر اطلاع خانواده اش.

آب یک مایل شمال و جنوب حمله بسته بودند تا پنج شنبه. علائم نوشته شده بودند هشدار beachgoers مورد حمله. یکی از نشانه گفت: این اتفاق در 100 متری از ساحل.

“پارک دولت ابراز عمیق ترین همدردی خود را به خانواده قربانی” از CSP بیانیه ای گفت:.

مقامات محلی شده اند بسته شدن ساحل هر روز بین ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر برای جلوگیری از افزایش بازدید کنندگان به خط ساحلی در طول coronavirus بحران است.

یک Monterey Bay هواپیماهای بدون سرنشین عکاس اریک Mailander گفت KRON او تا به حال مشاهده شده ده ها تن از کوسه سفید بزرگ شنا در نزدیکی خط ساحلی در روزهای اخیر. او گفت که او شمارش 15 کوسه در حالی که در قایق خود را در صبح روز شنبه.

هیچ کدام به نشان دادن نشانه هایی از رفتار پرخاشگرانه Mailander گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>