نویسنده لی کودک اذعان می کند او را دوست ندارد’ شخصیت جک ریچر


نویسنده لی کودک اذعان می کند او را دوست ندارد’ شخصیت جک ریچر و در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به پرفروشترین هیجان انگیز سری با او خونریزی و مرگ بر ‘گه متل کف حمام’

  • Mr کودک گفت: او نمی سقوط در عشق با شخصیت که بدان معنی است که او می تواند hardhearted نسبت به او
  • او در حال غرق قصد دارد به شخصیت او خونریزی به مرگ پس از اعتراض طرفداران
  • لی کودک 24 رمان در مورد Reacher به فروش بیش از 100 میلیون نسخه

لی کودک خالق جک ریچر اذعان کرده او دوست ندارد شخصیت او که بسیار است.’

با وجود Reacher با داشتن میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان, Mr کودک گفت: او نمی سقوط در عشق با شخصیت که بدان معنی است که او می تواند hardhearted نسبت به او.

“من باید به مانند او را کمتر از شما در حال رفتن به مانند او’ لی کودک و 65 گفت: نگهبان و افزود که او در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به خود, هیجان انگیز سری با داشتن شخصیت او سابق آمریکا, ارتش, نظامی, پلیس, خونریزی به مرگ در یک ” گه متل کف حمام.’

من نمی خواهم Reacher که خیلی; من در کل کنترل کردن او را. من تنها فرد در جهان او می ترسم از آقای ” کودک گفت.

Despite Jack Reacher having millions of fans across the world, Lee Child  (pictured) said he hasn't fallen in love with the character which means he can be hardhearted towards him

با وجود Jack Reacher با داشتن میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان, Lee Child (تصویر) گفت: او نمی سقوط در عشق با شخصیت که بدان معنی است که او می تواند hardhearted نسبت به او

لی کودک 24 رمان در مورد Reacher به فروش بیش از 100 میلیون نسخه در سراسر کلمه.

تام کروز با بازی در نقش عنوان در دو فیلم مورد 6ft 5in انزواطلب که حقوق اشتباهات و n حرکت می کند.

آمازون برنده حقوق به جک ریچر مجموعه تلویزیونی سال گذشته است. فصل یک را باید بر اساس اولین جک ریچر رمان منتشر شده در سال 1997 Killing Floor. تام کروز نمی خواهد تلافی نقش خود را در تلویزیون انطباق.

Mr کودک گفت: او در ابتدا برنامه ریزی در انعقاد این سری با Reacher ‘کشتار وحشیانه.’

‘در ابتدا من تا به حال این ایده که در آخرین کتاب او خواهد مرد در یک blaze of glory یا شریف از خود گذشتگی. آن را دشوار است به طرح است چرا که او بسیار توانایی است اما می شده اند وجود دارد برخی از شرایط که در آن او را هم به شخص او محافظت و یا رها کردن خود و بدیهی است که او می دهد تا خودش و خونریزی در برخی از گه متل کف حمام’ او گفت.

Tom Cruise as Jack Reacher in Never Go Back in 2016

تام کروز به عنوان جک ریچر در هرگز به بازگشت در سال 2016

او به عنوان “مرد تنها” برای این کتاب که هرگز بود اما تا به حال یک تجدید نظر پس از ذکر آن در حساب از طرفداران خود را که در اعتراض کردند.

این Reacher سری است که به دست لی فرزند برادر اندرو گرانت به جای کودک در ادامه آن را خود.

‘اجازه دهید اجازه دهید اندرو نگه داشتن آن رفتن.’ او واقعا من 15 سال پیش هنوز هم پر از انرژی هنوز هم پر از ایده و بنابراین من فکر می کنم این راه حل کامل,’ کودک گفت.

او اضافه کرد که او قرار داده و تلاش خود را به توقف Reacher از تغییر به عنوان یک شخصیت.

‘این است که چرا مردم عاشق سری آن را مانند قرار دادن در یک راحت, پیر, ژاکت, آنها می دانند که آنچه آنها در حال رفتن به او گفت:.