استرالیا مقامات گزارش خبرگزاری روبی شاهزاده خانم جعبه سیاه پس از شیوع کروناویروس در ارتباط بود به کشتی کروز

روبی شاهزاده خانم.

D. James Morgan/گتی ایماژ

  • استرالیا مقامات کشف و ضبط کرده اند جعبه سیاه روبی شاهزاده کشتی کروز به گفته خبرگزاری فرانسه گزارش.
  • پس از اینکه اجازه پیاده شدن از کشتی در 19 مارس در سیدنی استرالیا روبی شاهزاده مسافران شده اند مربوط به صدها COVID-19 موارد است.
  • این COVID-19 کروز ردیاب در حال حاضر قرار می دهد کشتی در بندر Kembla و گاردین گزارش داد که در اطراف 1,040 خدمه باقی می ماند پردازنده.
  • “موضع ما روشن است” کارناوال استرالیا گفته سخنگوی خودی کسب و کار. “شاهزاده Cruises است که با میل و رغبت شرکت در تحقیقات پلیس و پاسخ به هر گونه اتهامات در قوی ترین شرایط است.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پلیس استرالیا را کشف و ضبط یک جعبه سیاه از روبی شاهزاده خانم, شاهزاده خانم, کشتی, کشتی مربوط به شیوع بیماری مرگبار از COVID-19.

با توجه به AFP, New South Wales, پلیس, جنایی, حمله به کارناوال مراکز در اطراف این که آیا هر گونه قوانین شکسته شد که حدود 2,700 روبی شاهزاده مسافران اجازه پیاده شدن از کشتی در سیدنی در روز 19 مارس ، آن دسته از مسافران شده اند مربوط به صدها COVID-19 موارد و 15 مرگ و میر.

شاهزاده Cruises است یک شرکت تابعه از کارناوال شرکت.

“موضع ما روشن است” کارناوال استرالیا گفته سخنگوی خودی کسب و کار. “شاهزاده Cruises است که با میل و رغبت شرکت در تحقیقات پلیس و پاسخ به هر گونه اتهامات در قوی ترین شرایط است.”

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که افسران پوشیدن دنده محافظ شخصی کشف و ضبط کشتی جعبه سیاه در 8 آوریل. کشتی در حال حاضر در لنگر انداخت Port Kembla با توجه به COVID-19 کروز ردیاب.

در اطراف 1,040 خدمه باقی می ماند پردازنده. گاردین گزارش داد که پلیس استرالیا افسران نیز سوال روبی شاهزاده خانم خدمه پردازنده. در حال حاضر حدود 200 خدمه باید علائم کروناویروس. تا کنون 18 نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19.

“افسران پلیس وارد روبی شاهزاده خانم به جمع آوری شواهد… کشتی ها را در جعبه سیاه بسیار شبیه به بین المللی هواپیما و که و شواهد دیگر کشف و ضبط شده است,” NSW Police Commissioner میک فولر گفت: به عنوان گزارش شده توسط AFP.

آیا شما یک کشتی کروز عضو خدمه یا مسافر? ایمیل [email protected]

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>