استرالیا ارائه می دهد پنج سال تمدید به هنگ کنگ دارندگان روادید و لغو معاهده استرداداسترالیا اعطا خواهد شد طیف وسیعی از دارندگان ویزای هنگ کنگ پنج سال تمدید و یک مسیر به اقامت دائم – اما متوقف کوتاه از پذیرش ویژه بشردوستانه مصرف بیش از ترس از آزار و اذیت جدید امنیت ملی قانون است.

نخست وزیر اسکات موریسون روز پنجشنبه اعلام کرد که استرالیا نیز به حالت تعلیق در آن معاهده استرداد با هنگ کنگ – حرکت مشابهی توسط کانادا – به دلیل اعتقاد بر این امنیت ملی قانون “به منزله یک تغییر اساسی از شرایط”.

موریسون ویزا طرح عمدتا تمرکز در حدود 10000 دلار هنگ کنگ شهروندان و ساکنان در حال حاضر در استرالیا ویزای دانشجویی یا کار موقت ویزای اما نیز وجود دارد فرصت برای متقاضیان آینده و تلاش برای جذب کارآفرینان.

در میان افزایش تنش در روابط استرالیا و چین, موریسون گفت: دولت خواهد “تنظیم سیاست تنظیمات” را به اطمینان حاصل شود که ماهر و فارغ التحصیل دارندگان ویزای خواهد باید پنج سال تمدید, به دنبال یک مسیر به اقامت دائم.

فعلی و آینده دانش آموزان را قادر به اقامت در استرالیا برای مدت پنج سال پس از فارغ التحصیل می شوند.

“اگر شما یک ویزای موقت دارنده ویزای شما تمدید خواهد شد به اضافی پنج سال از امروز علاوه بر این زمان شما در حال حاضر شده است در استرالیا با یک مسیر به اقامت دائم در پایان آن دوره” موریسون خبرنگاران در کانبرا است.

“و ما همچنین ارائه پنج سال ویزا با یک متقاضی برای آینده هنگ کنگ متقاضیان به صورت موقت ویزای موضوع را به جلسه یک به روز رسانی مهارت های لیست و مارک مناسب تست.”

به منظور تشویق متقاضیان به تحصیل و کار در زمینه های منطقه ای استرالیا را بیان راهی برای گرفتن اقامت دائم پس از سه سال ،

دولت نیز به دنبال جذب صادرات-مقابل هنگ کنگ مبتنی بر کسب و کار را به حرکت به استرالیا به خصوص که در آن آنها تا به حال یک پتانسیل قوی برای رشد آینده و اشتغال از استرالیا.

موریسون تأکید دولت انتظار تعداد زیادی از متقاضیان در هر زمان به زودی و گفت: روش های طبیعی اعمال می شود.

گروه های حقوق بشر شده بود در تماس با دولت اعلام ویژه بشردوستانه مصرف شبیه به theAbbott ابتکار عمل دولت در سال 2015 برای مردم آواره در درگیری های عراق و سوریه است.

استرالیا مدیر دیده بان حقوق بشر ایلین پیرسون گفت: نگهبان استرالیا در اوایل این هفته مسیر برای کمک به مردم احتمال زیاد توسط پکن “باید در بالای موجود انسانی سهمیه به طوری که برای حفاظت از هنگ کنگ به مردم است نه در هزینه دیگران فرار از آزار و اذیت در جاهایی مثل سوریه یا افغانستان”.

موریسون برگزیدن نیست که گزینه اما گفت که این موجود “پناهندگی و بشردوستانه جریان باقی می ماند در دسترس برای کسانی که به دنبال اعمال می شود که از طریق کانال – و که در دسترس است به تمام مردم در سراسر جهان”.

دولت استرالیا خود را به روز رسانی توصیه های سفر به هنگ کنگ تنها چند ساعت قبل از اعلام هشدار می دهند که استرالیایی “ممکن است در افزایش خطر بازداشت در مبهم تعریف شده را به دلیل امنیت ملی”.

“اگر شما نگران در مورد قانون جدید تجدید نظر نیاز خود را به باقی می ماند در هنگ کنگ” مشاوره سفر گفت. مقامات داشته اند زمان بیشتری برای ارزیابی تاثیر امنیت ملی قانون پس از هفته گذشته به روز رسانی هشدار داد که این قانون می تواند به طور گسترده تفسیر شود و مردم ممکن است ناخواسته شکستن آن.

این توصیه های سفر به سرزمین اصلی چین نیز به روز شده است به می گویند استرالیایی ها ممکن است در معرض خطر بازداشت خودسرانه – تغییر نگهبان می داند که متاثر مورد دو کانادایی بازداشت شده و بر اساس اتهامات جاسوسی.

در روز پنج شنبه نیوزیلند نیز اعلام کرد که بررسی ارتباط آن با هنگ کنگ از جمله استرداد ترتیبات و مشاوره سفر. وزیر امور خارجه وینستون پطرس گفت: امنیت ملی قانون “اساسا تغییر محیط بین المللی برای تعامل.”

موریسون در هفته گذشته نشان داد که او برنامه ریزی شده بود به دنبال رهبری همتای انگلیسی اش بوریس جانسون در ارائه کمک به هنگ کنگ از ساکنان. جانسون گفت که افتخار یک وعده به ارائه نزدیک به 3 میلیون نفر از این مستعمره سابق بریتانیا کسانی که با انگلیسی, ملی در خارج از کشور, وضعیت حق اقامت در انگلستان.

اما در روز پنج شنبه موریسون هشدار داد در برابر نقشه کشی تشابه با جانسون را پیشنهاد کرد که در انگلستان بود “یک ارتباط خاص با هنگ کنگ” و استرالیا بود و نه صحبت کردن در مورد چنین اعداد بزرگ است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد ده ها هزار نفر و یا هر چیزی که در طبیعت” موریسون گفت. این اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge گفت: تعداد آنها به احتمال زیاد “در صدها یا کم هزار نفر”.

یک روز قبل از اعلام موریسون اقدام به ارسال پیام به چین که استرالیا ویزای یک ماده برای استرالیا سیاست داخلی.

“این است که در مورد چگونه ما به عنوان یک ملت در داخل کشور در پاسخ به این مسائل است. بنابراین این تصمیم گیری برای استرالیا در مورد که ما ارائه ویزا به و در چه شرایط و در چه دوره از زمان. آنها استرالیا مستقل مسائل. آنها در مورد کشورهای دیگر آنها در مورد کشور ما است.”

هفته گذشته سخنگوی, چین, وزارت امور خارجه, ژائو Lijian نام در استرالیا به “نگاهی به امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در صحیح و هدف نور و جلوگیری از دخالت چین در امور داخلی هنگ کنگ به عنوان یک بهانه و خودداری از رفتن بیشتر پایین مسیر اشتباه”.

هر گونه گسترده ارائه پشتیبانی برای Hongkongers که مایل به فرار از شهر بود به احتمال زیاد به خشم چین که با استرالیا در ارتباط شده است تیره و تار میان تجارت دیپلماتیک و امنیتی تنش است.

خواسته در روز پنج شنبه که آیا او انتظار می رود هر گونه اقدامات متقابل از چین که ممکن است آن را دشوار برای مردم در هنگ کنگ به ترک را به این پیشنهاد موریسون گفت: “من نمی. اما اگر آن رخ می دهد که می تواند بسیار ناامید کننده است.”

مقامات چینی استدلال هفته گذشته که بریتانیا حق ندارد برای اعطای اقامت به Hongkongers و قول داد به “مربوطه اقدامات” برای جلوگیری از چنین حرکت می کند.

این وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab است که قبلا اعتراف کرد که بریتانیا می تواند کمی به “نیروی امنیتی” چین اگر آن را تلاش برای جلوگیری از Hongkongers از گرفتن دولت بریتانیا ویزا ارائه دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im