استرالیا اعلام کرد ‘وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی’ به پکن ادعا می کند در دریای چین جنوبیاسترالیا اعلام کرده است “هیچ مبنای قانونی” به چین ارضی و دریایی ادعا می کند در دریای جنوب چین مارک تشدید اخیر تنش ها در روابط با پکن و آوردن کانبرا بیشتر در خط با واشنگتن است.

اعلام شده و ارسال به سازمان ملل متحد در روز پنج شنبه می آید پس از ایالات متحده سخت و موقعیت خود را در اوایل این ماه, متهم پکن از یک “کاملا غیر قانونی … کمپین قلدری” برای کنترل دریا.

استرالیا تغییر در موقعیت می آید استرالیا به عنوان امور خارجه, وزیر Marise Payne, و وزیر دفاع, لیندا رینولدز, آماده شدن برای سفر به واشنگتن در هفته آینده برای دیدار با وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo, و وزیر دفاع, علامت Esper برای سال 2020 استرالیا-ایالات متحده وزرا مشاوره (Ausmin).

اعلامیه سازمان ملل متحد گفت: “استرالیا چین را رد ادعای تاریخی حقوق” یا “حقوق دریایی و منافع’ به عنوان تاسیس در دوره طولانی تاریخی عمل’ در دریای چین جنوبی است.”

استرالیا در بیانیه با اشاره به اعتراضات و شکایات برگزار شد با فیلیپین و ویتنام و مالزی در رابطه با پکن اقدامات در دریای چین جنوبی و “رد” اعتبار “زمین ساختمان را فعالیت” را مورد استفاده برای ایجاد جزایر مصنوعی.

اعلامیه گفت که استرالیا را قبول نمی کند چین ادعای حاکمیت بر این جزایر پاراسل و جزایر اسپراتلی پس از استرالیا کشتی های جنگی مواجه چین نیروی دریایی در نزدیکی جزایر اسپراتلی در اوایل این ماه است که تمرینات خود را با ژاپن و ایالات متحده در دریای فیلیپین.

این یادداشت در “دادگاه در سال 2016 دریای چین جنوبی جایزه داوری در بر داشت این ادعا مغایر با UNCLOS (سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق دریاها) و به حدی که تناقض نامعتبر است”.

“وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای چین به قرعه کشی مستقیم خطوط اتصال خارجی ترین نقاط دریایی امکانات یا “جزیره گروه’ در دریای چین جنوبی از جمله در اطراف چهار شا’ یا ‘قاره’ یا ‘مناطق’ archipelagos” آن گفت:.

“استرالیا رد هر گونه ادعا داخلی آبهای سرزمینی دریای منطقه انحصاری اقتصادی و فلات قاره بر اساس چنین مستقیم خطوط.

“استرالیا نیز رد چین ادعا می کند به دریایی مناطق تولید شده توسط مستغرق امکانات و یا کم جزر و مد ارتفاعات به شیوه ای متناقض با UNCLOS. زمین ساختمان فعالیت و یا دیگر اشکال مصنوعی تحول نمی تواند تغییر طبقه بندی از یک ویژگی تحت UNCLOS … دولت استرالیا را قبول نمی کند که مصنوعی تبدیل ویژگی های می تا کنون به دست آوردن وضعیت یک جزیره است.”

قبلا در شنبه پین و رینولدز گفت: “بحث در Ausmin 2020 خواهد مرکز مشترک ما نسبت به تلاش های پایدار, انعطاف پذیر, باز, امن و مرفه هند و اقیانوس آرام به ویژه در زمینه تاثیر Covid-19”.

“رابطه ما ساخته شده است در ما ارزش های مشترک و درک مشترک از اهمیت حفظ حضور و رهبری در منطقه ما است.

“در این صورت به طور فزاینده ای پیچیده و رقابت منطقه ای محیط زیست حیاتی است ما همچنان با هم کار سراسر وسعت روابط ما.”

در این بیانیه مشترک همچنین تصریح کرد که “ایالات متحده باقی مانده است تا کنون استرالیا بزرگترین منبع سرمایه گذاری خارجی”.

این وزرا همچنین نوشت: یک قطعه نظر در شنبه روزنامه استرالیایی با اشاره به “اقدامات سرکوبگر در دریای چین جنوبی از جمله تشدید اختلافات و militarisation از ویژگی های مورد مناقشه همچنان به ایجاد تنش که destabilises منطقه”است.

رهبر مخالفان, Anthony Albanese, گفت, استرالیا نیاز به دفاع از “منافع ملی” وقتی پرسیده شد که در مورد تغییر در موقعیت در صبح روز شنبه.

“ما همچنین نیاز به ایستادن برای قوانین بین المللی است,” او گفت:. “و قوانین بین المللی از دریا فراهم می کند برای آزادی ناوبری که کاملا حیاتی برای تجارت بین المللی است.”

تنش میان استرالیا و چین افزایش یافت در اوایل این سال به عنوان کانبرا تحت فشار قرار دادند برای پرس و جو به پکن اولیه دست زدن به Covid-19 شیوع با استرالیا تجارت وزیر سیمون Birmingham شکایت خود را همتای چینی نمی خواهد به تماس های خود پاسخ دهد در ماه مه.

از آن پس چین صادر کرده است یک هشدار به شهروندان خود و سودآور دانشجویی بین المللی, بازار, به, سفر به استرالیا از ترس از نژاد پرستی. در ماه ژوئن, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian متهم استرالیا جرم جاسوسی و از “نادرست تقابل”.

افزایش تنش ها را وادار استرالیا رهبران کسب و کار که نگران خصومت بیشتر می تواند آسیب صادرات به چین به صورت یک “تفکیک قوا” بین استرالیا روابط خارجی و روابط تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de