Aurora توسعه درایور Aurora را با AWS سرعت می بخشد

[ad_1]

سیاتل، ایالات متحده آمریکا:

امروزه، خدمات وب آمازون، Inc. (AWS)، یک شرکت از Amazon.com، Inc. (NASDAQ: AMZN) اعلام کرد که Aurora (NASDAQ: AUR)، پیشرو در فناوری وسایل نقلیه خودران، AWS را به عنوان ارائه‌دهنده آموزش ابری ترجیحی خود برای یادگیری ماشین و بارهای شبیه‌سازی مبتنی بر ابر انتخاب کرده است. Aurora از زیرساخت اثبات‌شده AWS و مجموعه‌ای از قابلیت‌های بی‌نظیر برای سرعت بخشیدن به توسعه ایمن Aurora Driver، فناوری مقیاس‌پذیر آن برای وسایل نقلیه خودران استفاده می‌کند. Aurora Driver متشکل از حسگرهایی است که جهان را درک می‌کنند، نرم‌افزاری که یک سفر ایمن را در آن برنامه‌ریزی می‌کند، و رایانه‌ای که سخت‌افزار و نرم‌افزار Aurora را با هر پلتفرم وسیله نقلیه نیرو می‌دهد و یکپارچه می‌کند. Aurora برای آموزش یادگیری ماشین و بارگذاری های شبیه سازی مبتنی بر ابر، همه کاره در AWS است و از ابر برای پردازش تریلیون ها نقطه داده هر روز استفاده می کند. این شرکت اکنون در حال افزایش بارهای آموزشی خود در فضای ابری است تا تا پایان سال 12 میلیون شبیه‌سازی رانندگی مبتنی بر فیزیک را در روز انجام دهد و بر اساس پتابایت داده‌هایی که در طول آزمایش‌های جاده‌ای در دنیای واقعی جمع‌آوری می‌کند، است.

این بیانیه مطبوعاتی شامل چند رسانه ای است. نسخه کامل را اینجا ببینید: https://www.businesswire.com/news/home/20211201005041/fa/

(تصویر: شفق قطبی)

رانندگی خودمختار یک چالش تکنولوژیکی بسیار پیچیده است که به شدت به رایانش ابری متکی است تا امکان پیشرفت در ادراک، محاسبات تعبیه شده، یادگیری ماشین، برنامه ریزی ترافیک، تصمیم گیری و فناوری حسگر پیشرفته را فراهم کند. با قابلیت‌های AWS برای محاسبات با کارایی بالا، یادگیری ماشین، ذخیره‌سازی و امنیت، Aurora تلاش‌های آزمایش مجازی خود را برای گسترش سریع و ایمن قابلیت‌های Aurora Driver بهینه‌سازی و افزایش می‌دهد.

کریس اورمسون، مدیر عامل Aurora، گفت: “یادگیری ماشینی پیشرفته و شبیه سازی Aurora در مقیاس بزرگ برای توسعه ایمن و سریع فناوری ما اساسی است و AWS عملکرد بالایی را که برای حفظ پیشرفت خود نیاز داریم را ارائه می دهد.” AWS با مقیاس نامحدود خود از میلیون‌ها تست مجازی برای تایید قابلیت‌های Aurora Driver پشتیبانی می‌کند تا بتواند با خیال راحت در بی‌شمار رویدادهای رانندگی شدید در دنیای واقعی حرکت کند.

بسته آزمایشی مجازی Aurora که توسط AWS پشتیبانی می‌شود، یک شتاب‌دهنده منحصربه‌فرد برای توسعه درایور Aurora است. Aurora می تواند از داده های تنها یک وضعیت آزمایشی که در دنیای واقعی نظارت می کند برای الهام بخشیدن به صدها جایگشت در بسته آزمایشی مجازی استفاده کند. این آزمایش مجازی به راننده شفق کمک می‌کند تا در موقعیت‌های پیچیده‌تر مانند جاده‌سازی، پیاده‌روی و پیچ‌های بدون محافظت به چپ، سریع‌تر و ایمن‌تر حرکت کند. به عنوان مثال، قبل از اینکه راننده شفق قطبی یک پیچ بدون محافظ به چپ را در یک جاده فیزیکی امتحان کند، نزدیک به 2.3 میلیون پیچ را در یک شبیه سازی انجام داد – تقریباً معادل 20000 ساعت تمرین رانندگی در دنیای واقعی. Aurora از سال 2019 شبیه سازی های مقیاسی را در AWS اجرا می کند و قصد دارد تا پایان سال 2021 حجم شبیه سازی هایی را که در AWS اجرا می کند به بیش از 12 میلیون در روز افزایش دهد.

تمام اجزای آفلاین بسته نرم‌افزاری Aurora Driver روی AWS اجرا می‌شوند، از جمله بسته آزمایشی مجازی، نقشه‌های راه Aurora Atlas، مدل‌های یادگیری ماشین و ابزارهای توسعه نرم‌افزار. به عنوان مثال، Aurora از Amazon SageMaker (یک سرویس AWS که به توسعه دهندگان و متخصصان داده کمک می کند تا مدل های یادگیری ماشینی را به سرعت بسازند، آموزش دهند و به کار گیرند) برای ایجاد، پیاده سازی و اصلاح مداوم مدل های یادگیری ماشینی که امکان شبیه سازی رانندگی را فراهم می کند، استفاده می کند. با این سرویس، Aurora به انواع نمونه‌ای از Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2) مانند P4d دسترسی پیدا می‌کند که بالاترین عملکرد را برای یادگیری ماشین در فضای ابری ارائه می‌کند.

قبل از توسعه شبیه‌سازی‌ها، Aurora از AWS برای ذخیره و پردازش پتابایت داده‌هایی که در آزمایش‌های واقعی ثبت می‌کند، استفاده می‌کرد و سپس مدل‌های یادگیری ماشین خود را بر روی آن داده‌ها آموزش می‌داد. بارهای کاری پیش پردازش توسط Amazon Elastic Kubernetes Service (Amazon EKS) و Amazon EMR، سرویس AWS برای پردازش حجم وسیعی از داده ها در ابر با استفاده از ابزارهای منبع باز انجام می شود. بارهای کاری یادگیری ماشین Aurora سپس به چارچوب های یادگیری عمیق بهینه شده با AWS مانند TensorFlow و PyTorch تکیه می کنند. در نهایت، Aurora گردش کار شبیه‌سازی خود را به صدها هزار vCPU همزمان و هزاران GPU همزمان با Amazon EKS و Amazon EC2 تنظیم می‌کند و به‌طور خودکار مقیاس‌بندی می‌کند و انواع سریع‌تری از نمونه‌های محاسباتی مانند G4dn را ارائه می‌دهد.

Swami Sivasubramanian، معاون یادگیری ماشین در Amazon Web Services، می‌گوید: «سرویس‌های محاسباتی، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل بسیار مقیاس‌پذیر AWS به Aurora کمک می‌کند تا فناوری خودروهای خودران را به سمت استفاده گسترده در دنیای واقعی پیش ببرد. زیرساخت قابل اعتماد ما و طیف گسترده ای از خدمات ابری، از جمله خدمات یادگیری ماشینی پیشرو در صنعت مانند Amazon SageMaker، پایه و اساس کاملی را برای Aurora فراهم می کند تا ایده ای از تریلیون ها نقطه داده ای که هر روز تولید می کند برای بهبود مستمر فناوری خود به دست آورد. . ما مفتخریم که از شتاب دادن به نوآوری در وسایل نقلیه خودران حمایت می کنیم و مشتاقانه منتظر بهبود ایمنی و کارایی هستیم که امکان تغییر حمل و نقل، تحویل و تحرک را فراهم می کند.

درباره خدمات وب آمازون

برای بیش از 15 سال، خدمات وب آمازون جامع ترین و گسترده ترین ارائه دهنده ابر در جهان بوده است. AWS به طور مداوم خدمات خود را گسترش می دهد تا تقریباً از هر حجم کاری در فضای ابری پشتیبانی کند و اکنون بیش از 200 سرویس با امکانات کامل برای محاسبات، ذخیره سازی، پایگاه های داده، شبکه ها، تجزیه و تحلیل، یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی (AI)، اینترنت اشیا دارد. دستگاه های تلفن همراه، امنیت، ترکیبی، واقعیت مجازی و افزوده (VR و AR)، توسعه رسانه و اپلیکیشن، استقرار و مدیریت 81 منطقه دسترسی در 25 منطقه جغرافیایی، با برنامه های اعلام شده برای 27 منطقه دسترسی دیگر و 9 منطقه AWS دیگر در استرالیا، کانادا، هند، اندونزی، اسرائیل، نیوزلند، اسپانیا، سوئیس و امارات متحده عربی. میلیون‌ها مشتری – از جمله استارت‌آپ‌های با سریع‌ترین رشد، کسب‌وکارهای بزرگ و سازمان‌های دولتی پیشرو – به AWS برای تامین انرژی زیرساخت‌هایشان، انعطاف‌پذیری بیشتر و کاهش هزینه‌ها اعتماد دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AWS، به aws.amazon.com مراجعه کنید.

درباره آمازون

آمازون بر اساس چهار اصل هدایت می شود: وسواس با مشتریان به جای تمرکز بر رقبا، اشتیاق به اختراعات، تعهد به برتری عملیاتی و تفکر بلند مدت. آمازون در تلاش است تا مشتری مدارترین شرکت روی زمین، بهترین کارفرمای روی زمین و امن ترین مکان برای کار روی زمین باشد. نظرات مشتریان، خرید با یک کلیک، توصیفات شخصی، Prime، Fulfillment از Amazon، AWS، Kindle Direct Publishing، Kindle، Career Choice، Fire Tablets، Fire TV، Amazon Echo، Alexa، Just Walk Out Technology، Amazon Studios و The Climate Pledge برخی از چیزهایی است که توسط آمازون ایجاد شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت amazon.com/about مراجعه کرده و @AmazonNews را دنبال کنید.

درباره شفق قطبی

Aurora که در سال 2017 توسط متخصصان صنعت خودران تاسیس شد، ماموریت دارد مزایای فناوری خودران را به صورت ایمن، سریع و گسترده ارائه دهد. برای جابجایی افراد و کالاها، این شرکت در حال ساخت Aurora Driver است، پلتفرمی که نرم‌افزار، سخت‌افزار و خدمات داده را برای رانندگی خودکار وسایل نقلیه مسافربری، خودروهای تجاری سبک و کامیون‌های سنگین ترکیب می‌کند. Aurora توسط Sequoia Capital، Baillie Gifford، وجوه و حساب‌های مشاوره شده توسط T. Rowe Price Associates، در میان دیگران، پشتیبانی می‌شود و با رهبران صنعت از جمله تویوتا، اوبر، ولوو و PACCAR همکاری کرده است. Aurora در حال آزمایش وسایل نقلیه خود در منطقه خلیج، پیتسبورگ و دالاس است. این شرکت دارای دفاتری در این مناطق و همچنین در Bozeman، MT است. سیاتل، واشنگتن؛ لوئیزویل، کلرادو؛ و ویکسام، میشیگان. برای کسب اطلاعات بیشتر، به www.aurora.tech مراجعه کنید.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort