آتلانتا شهردار تماس Ahmaud Arbery قتل توسط دو مرد سفید یک ‘مجازات’دموکراتیک شهردار آتلانتا به نام مرگ Ahmaud Arbery که به ضرب گلوله کشته شد توسط دو مرد سفید در ماه فوریه یک “مجازات”.

Keisha لنس کف نیز متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تشویش آشکار اعمال نژاد پرستی.

صحبت کردن با سی ان ان دولت از اتحادیه روز یکشنبه افزایش ستاره در درون حزب دموکرات گفت: کشتار Arbery, 25 بود “دلخراش”.

این دو پدر و پسر گرگوری و تراویس McMichael شد به اتهام قتل و تشدید حمله یک روز پس از آنکه تصویری از یک رویارویی شامل گزارشی Arbery بود که آفریقایی آمریکایی بود ساخته شده است.

پرسید: اگر سابق شهرستان افسر پلیس و پسرش را متهم شده اند تا به حال این فیلم نمی آنلاین نوشته شده کف گفت: “تا به حال ما دیده نمی شود که تصویری من فکر نمی کنم آنها متهم شده اند.”

او در ادامه: “این سال 2020 و این مجازات یک آمریکایی آفریقایی تبار است.”

گاردین فاش کرده است که پلیس در Glynn county, Georgia, که در آن Arbery کشته شد در حالی که آهسته دویدن آرام در حومه خیابان موفق به انجام یک تحقیق کامل.

این ایده که این حادثه شد lynching نیز بیان شده توسط مرد مرده پدر مارکوس Arbery Sr در مصاحبه با گاردین.

پایین ” کلمات حمل وزن اضافه شده چرا که او به عنوان دیده می شود به طور فزاینده ای برجسته صدا در گرجستان است. به عنوان سیاه و سفید شهردار از دولت بزرگترین شهرستان, او از آن صحبت شده است به عنوان یک ممکن است نامزد معاونت ریاست جمهوری و جو بایدن.

روز یکشنبه پایین بود و به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا وزارت دادگستری تحت رهبری او.

“با شعارهای ما جلسه بیرون آمدن از کاخ سفید در بسیاری از راه من فکر می کنم که بسیاری از کسانی که مستعد ابتلا به اینکه نژادپرست هستند اجازه داده می شود به آن را در یک راه آشکار در غیر این صورت ما نمی خواهد در سال 2020” او گفت:.

زمانی که پلیس محلی و نیروهای شکست خورده را به اقدام در برابر اتهام کشتار نژادی در گذشته او گفت: وجود دارد استفاده می شود وزارت دادگستری به عنوان یک “backstop” حصول اطمینان از مناسب تعقیب.

“ما لازم نیست که رهبری در بالا سمت راست در حال حاضر. آن را دلسرد کننده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر است Arbery مرگ گفتن فاکس نیوز: “قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان.”

“عدالت انجام شدن است و این چیزی است که حل این مشکل” رئیس جمهور افزود, گفته گرجستان فرماندار برایان کمپ و دولت اجرای قانون را در مورد “به شدت”.

اف بی آی گفته است که برای کمک به تحقیقات. در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany نکرد وزارت دادگستری دخالت در این مورد.

روز یکشنبه کف داد و شخصی پیچ و تاب و در excoriating نظرات هنگامی که او در مورد صحبت او چهار فرزند سه نفر از آنها پسر هستند.

“آنها عصبانی هستند و ترس” او گفت:. “از آن صحبت می کند به نیاز به رهبری در بالا است که مراقبت در مورد تمام جوامع ما و نه فقط در حرف که در عمل به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im