ورزشکاران استناد khezri در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات

وقوع ناآرامی های مدنی آغاز شده توسط مرگ جورج فلوید است در مورد آورده های غیر معمول غلیان احساسات از بازیکنان و مربیان و مسئولان در N. F. L. است که کشتی علنا با مسائل مربوط به نژاد و نژاد پرستی بیشتر از لیگ های دیگر. در برخی موارد این اختلافات دیرینه در مورد اینکه آیا لیگ طول می کشد و این مسئله به طور جدی به اندازه کافی بوده است شعلهور.

برای چندین سال بحث و گفتگو در مورد مسابقه در N. F. L. تا حد زیادی متمرکز بر khezri و زانو مبارزات انتخاباتی او شروع به بالا بردن آگاهی از قبلی حملات نژادی و بی عدالتی و خشونت نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار مردم در دست پلیس است. در حالی که برخی از بازیکنان آمد و به دفاع از خود کارفرمایی بوده است و بدون کار در فوتبال و به حل و فصل با N. F. L. بیش از اتهام خود را که او تا به حال شده است blackballed.

این بار طیف وسیع تری از بازیکنان و کادر تيم انتخاب کرده است به صحبت کردن. برایان Flores یکی از چهار سیاه و سفید و یا لاتین مربیان در لیگ برتر گفت: در یک سوزاننده بیانیه ای که او از دست دوستان در N. F. L. دلیل مخالفت خود را با Kaepernick و از او خواست که علیه او تظاهرات برای نشان دادن شبیه خشم بیش قتل فلوید.

“بسیاری از افرادی که در پخش نظرات خود را در زانو و یا در استخدام اقلیت ها به نظر نمی رسد نظر در اخیر قتل این جوان سیاه مردان و زنان” فلورس گفت.

در مقایسه با قبلی outcries بیش نژادی و بی عدالتی از بازیکنان اضافه شده اند صدای خود را این بار بر روی این موضوع است که یک سوم راه آهن در لیگ که در آن سه چهارم از بازیکنان آفریقایی-آمریکایی و در عین حال تقریبا هر صاحب و تیم اجرایی و سفید است. تنها چند سفید بازیکنان پیوست و یا حمایت خود را سیاه و سفید هم تیمی های زمانی که آنها در زمان زانو در هنگام پخش سرود ملی در سال های اخیر است.

“من درک نمی کنم که جامعه ما در آن زندگی نیست که ارزش تمام زندگی انسان” کارسون Wentz, the Philadelphia Eagles کارفرمایی نوشت: روز شنبه در توییتر. “نماز من از رفتن به هر مرد و زن و کودک است که به تحمل اثرات نژادپرستی در جامعه ما است.”

خلیج تمپا Buccaneers جدید کارفرمایی تام بردی که sidestepped سوال در مورد دوستی خود با رئیس جمهور تهمت پیوست, بازیکنان ائتلاف در تماس برای رسیدگی به مرگ Ahmaud Arbery یک آفریقایی-آمریکایی کشته شده توسط سیاه و سفید دیک بزرگ در حالی که آهسته دویدن در نزدیکی دشت, Ga.

N. F. L. کمیسیون راجر Goodell صادر شده خود را در بیانیه ای در روز شنبه گفت: “معترضان در واکنش به این حوادث منعکس کننده درد و خشم و نا امیدی که بسیاری از ما احساس می کنید.”

او افزود: “وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام.”

در عین حال او در بیانیه خود مخالفان اشاره شد را شامل نمی شود هر گونه اشاره ای به پلیس و یا از Kaepernick.

Goodell و رهبری باعث, بحث بیشتر نه کمتر در بخش نه تنها به دلیل عدم تمایل هر N. F. L. تیم به استخدام Kaepernick بلکه به خاطر لیگ ضعیف رکورد در تلاش برای افزایش استخدام مربیان سیاه و سفید, مسئله ای است که آمد تا دوباره در هفته های اخیر به عنوان لیگ در نظر گرفته و مراحل رسیدگی به آن است.

اریک رید رایگان-عامل ایمنی که زانو با Kaepernick زمانی که آنها در سن فرانسیسکو 49ers, مسخره کمیساریای بیانیه به عنوان مسکن گفت: او به جلو نگاه به “آهنگ فصل 2.0” یک مرجع به لیگ آهنگسازی کمپین که اهدا درآمد حاصل از این آهنگ ها به N. F. L. عدالت اجتماعی طرح.

رید همچنین با انتقاد از رئیس سابق خود را 49ers صاحب Jed نیویورک که گفت این تیم خواهد donate 1 میلیون دلار برای حمایت از بازیکنان ائتلاف.

“هیچ کس می خواهد پول خود را Jed,” رید نوشت. “ما می خواهیم عدالت است. ما همیشه می خواستم عدالت است. میشم واقعا رقیق شده است.”

همانطور که قبل از بسیاری از بازیکنان و مربیان در لیگ های دیگر صحبت کردن به عنوان به خوبی. LeBron James که حمله تهمت در رسانه های اجتماعی خواسته فصاحت چرا امریکا نیست عشق سیاه آمریکایی, بیش از حد. مایکل جردن است که برای انتقاد از عدم تمایل خود را به ایستادگی در بسیاری از مسائل اجتماعی اما چه کسی بوده است نه سکوت در مورد مرگ آفریقایی-آمریکایی ها در دست اجرای قانون در توئیتر نوشت: “ما تا به حال به اندازه کافی.”

مارکوس بود یک پارچ برای متس است که آفریقایی-آمریکایی خواست دیگران برای مبارزه با نژاد پرستی. “اگر شما را انتخاب کنید به نوبه خود چشم به سمت آن … شما بخشی از مشکل این است که ادامه خواهد داد برای از بین بردن این ملت” او در توییتر نوشت.

در بوندسلیگا در آلمان — که در آن مردم بسیج در خارج از سفارت آمریکا در برلین — بازیکنان فوتبال Jadon سانچو و Achraf حکیمی از بوروسیا دورتموند نمایش داده می شود که جلیقه بخوانید “عدالت برای جورج فلوید” پس از به ثمر رساند در بازی روز یکشنبه.

صاحبان Brooklyn Nets که عرصه Barclays Center, شده است در مرکز تظاهرات در نیویورک متعهد به استفاده از پلت فرم خود را به عنوان یک تیم ورزشی را به عقب براند بر تبعیض نژادی.

“امروز ما ایستادن و صحبت کردن در برابر همه اشکال نژادپرستی — آشکار و یا ناخودآگاه — به خصوص در برابر جامعه” تیم گفت. “ما می خواهیم به می گویند:” به اندازه کافی به اندازه کافی است.'”

دانشگاه کانکتیکات زنان تیم بسکتبال خواست تنوع صداها به تماس از بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس.

“برای کسانی که نمی, سیاه, سکوت بزرگترین خیانت در حال حاضر” بیانیه ای گفت:. “سخت ترین قسمت است که نه رنگ و نه حتی سوال آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر. آن زمان برای ما برای شروع به موعظه هم عدالت و عشق در میان یکدیگر است.”

Doc Rivers, مربی N. B. A. در لس آنجلس کلیپرز به یاد می آورد نژادی, سوء استفاده, او تا به حال تجربه کرده و خواست جامعه به یک گفتگو در مسابقه با این حال ناراحت کننده آن ممکن است.

“پدر من یک جانباز 30 ساله از اداره پلیس شیکاگو و اگر او هنوز با ما در حال حاضر او می تواند صدمه دیده است و خشم بی معنی اعمال نژادی و بی عدالتی است که در ادامه به طاعون کشور ما” رودخانه گفت. “سیاه بودن در آمریکا دشوار است. من شخصا نامیده شده است بیشتر نژادی تهمت از من می تواند تعداد دفعات مشاهده کشیده شده است بیش از چندین بار به دلیل رنگ پوست و حتی تا به حال من در خانه سوزانده است.”

غلیان احساسات از بازیکنان و مربیان می آید به عنوان بسیاری ورزشی لیگ باقی می ماند تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تا کنون بازیکنان صحبت نکرده در مقابل دوربین های تلویزیونی و یا تا به حال به روی چیزی حساب کردن با واکنش ده ها هزار نفر از طرفداران برخی از آنها jeered بازیکنان که اعتراض در سال 2017.

برای Kaepernick این بازیکن که شروع به زانو کمپین گفت که گروه غیر انتفاعی حقوق خود را بدانید اردوگاه را ارائه نمایندگی قانونی به معترضان در مینیاپولیس او به نام مبارزان راه آزادی.

“زمانی که مدنیت منجر به مرگ شورش است که تنها منطقی واکنش” Kaepernick در توییتر نوشت. “فریاد برای صلح خواهد باران و آنها را زمین خواهد شد در گوش ناشنوا به دلیل خشونت خود را به ارمغان آورده است این مقاومت است. ما حق را به مبارزه با عقب!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>