آتن هتل دستور به تخریب طبقه بالا مسدود کردن آکروپلیس مشاهدهنبرد بر سر حق لذت بردن از نمایش بی وقفه از آتن منجر شده و در یک هتل پنج ستاره که دستور به تخریب آن بالا دو طبقه در یک نقطه عطفی حاکم مورد ستایش قرار داد توسط ساکنان آتن.

متعلق به Coco-حصیر یونان مبتنی بر تشک ساز هتل — که “نفس تراس” بوده است فروش آن نقطه باز درهای خود را به سختی یک سال پیش. شهروندان خشمگین در مورد ده طبقه استقرار مسدود کردن دیدگاه های خود را از ارگ در زمان مورد به بالاترین دادگاه در زمین است.

“این بسیار شجاع تصمیم گفت:” آتن شهردار Kostas Bakoyannis حاکم یونان مرکزی شورای باستان شناسی (KAS) این کشور بالا مشاوره بدن در حفاظت از باستان آثار باستانی. “آکروپلیس است که ما قلب و روح ما بخش مهمی از میراث فرهنگی ما است. این بسیار مهم است که هر کس می تواند لذت بردن از آن است.”

فعالان در رول هستند. این تصمیم به شرح زیر بیش از یک سال از تظاهرات علیه “ماموت” بالا می رود بالا بودن بنا در محلات در پایان تیز از گردشگری در زیر قرن پنجم قبل از میلاد سایت.

در مارس ساکنان در Makriyianni منطقه جنوب به دلیل از آتن شدت مبارزه راه اندازی یک دادخواست آنلاین با اعضای وافری به شبکه فعالان خواستار پارلمان یونان حفاظت از اعلام باستان شناسی منطقه. در روز 23000 نفر را امضا کرده بود تجدید نظر شود.

“ما می دانیم مجوز در نظر گرفته شده برای حداقل هفت بزرگ هتل” گفت: ایرینی Frezadou سوئیس-روت معمار رهبری مردمی درایو. “ما بسیار خوشحال است که تحت فشار غیر منقول دولتی یونان در نهایت عمل کرده اما آن را فوری ما ساختمان های جدید و برنامه ریزی اگر قوانین شهری و محیط فرهنگی از آکروپلیس است محافظت می شود.”

تحریک اعتراضات در یونان باستان شناسی شورای غیر منتظره برگزار شد. پس از شش ساعت بحث های انجام شده از طریق تلفنی و کارشناس کمیته به اتفاق آرا نتیجه رسیدند که چند یورو عمارت را باید کاهش داد, به نام حفاظت از نماد دموکراسی غربی.

“هنگامی که آتن صدمه است در اصل ما تمدن است و آزار بیش از حد” گفت: لینا Mendoni یونانی وزیر فرهنگ و ارشاد. “آکروپلیس یک نماد است. آن است که به سادگی یک بنای تاریخی است.” جبران خسارت ممکن است به او پیشنهاد شده بود در اینده نزدیک اما هیچکس تا به حال حکومت ناشدنی است که این ساختمان عظیم الجثه می تواند بیش از 24 متر ارتفاع و را باید تا حدی پایین زده. در 31.5 متر هتل است که تا کنون بزرگترین ساخت و ساز در Makriyianni, outstripping جدید آکروپلیس موزه در اندازه.

هفته گذشته یونان بالاترین دادگاه, شورای, دولت, همچنین, وزن, در, داوری که در آینده سازه در منطقه باید 21 متر و یا کمتر است. قضاوت آمد پس از دادگاه لغو ساختمان اجازه حتی بزرگتر هتل با توجه به بالا رفتن در Makriyianni با سه زیرزمینی پارکینگ و استخر باغ در بالا.

“هر دو در تصمیم گیری ها یک پیروزی بزرگ شهادت به قدرت جامعه مدنی و مردم چه می توانید انجام دهید زمانی که آنها متحد شوند” گفت: Andreas Papapetropoulos وکیل به نمایندگی از فعالان. “ما خوش شانس هستیم که دادگاه تشکیل و تحت کاترینا Sakellaropoulou” او افزود: با اشاره به محیط زیست حساس دادگاه عالی عدالت است که پس از تبدیل شدن به یونان اولین زن رئیس دولت.

ساخت و ساز از multistorey هتل ها در پایه سایت را منتقدان استدلال می کنند ایجاد اثر “دیوار بالا می رود” محاصره آکروپلیس.

“Makriyianni مسکونی محله است. این هرگز به معنای برای ساختمان ها از ابعاد چنین گفت:” Frezadou. “گردشگری انبوه ما شاهد ممکن است ناپدید شده اند با کروناویروس اما آن را به عقب خواهد بود. و اگر آن را بردارید آن را از بین ببرد بسیار بنای تاریخی بازدید کنندگان آمده اند برای آکروپلیس خود را.”

اما یونان وزیر فرهنگ و ارشاد همچنین اذعان حاکم شده بود یک “تصمیم بسیار دشوار است” گفت: هتل صاحبان “به احتمال بسیار زیاد” بود و عدالت را در کنار خود – حتی اگر KAS تا به حال به طور رسمی تایید شده ساخت و ساز پس از کشف آثار باستانی در سایت.

در سال 2012 در میان یونان و بحران اقتصادی جدید, ساخت کد تصویب شد اجازه بزرگتر و بلندتر ساختمان اگر آنها را ملاقات کرد “سبز” استاندارد. سرمایه گذاران در تصرف فرصت آغاز یک ساختمان ولگردی و قانونی شکنی در یک سرمایه است که پس از آن جذب رکورد ورود توریست.
The Plaka district at the foot of the Acropolis.

“بسیاری از سوالات پرسیده خواهد شد” گفت: Giannis Mihail, معاون رئيس جمهور از گروه حفاظت Elliniki Etairia. یک برنامه ریز شهری, Mihail پیش نویس استفاده از زمین قوانین با اعتبار حفاظت از Plaka باستانی منطقه از کوچه های باریک و خانه های نئوکلاسیک در شمال آتن. “از آکروپلیس تپه Plaka به نظر می رسد به همان اندازه به عنوان آن را در زمان Pericles. که نمی توان گفت از Makriyianni در ضلع جنوبی بنای تاریخی به دلیل استفاده از زمین بودند هرگز گسترش به کل منطقه شهری در اطراف سایت.”

Bakoyannis مانند فعالان معتقد است هیچ مشاهده باید حفظ ممتاز ، آتن او می گوید: خارج از غرفه را از دیگر شهرستانها دقیقا به این خاطر آکروپلیس – تحت مینی کشیدن پیش از بازگشایی در 18 ماه مه – دیده می شود دور و گسترده.

“در لندن وجود دارد, Big Ben, اما شما فقط می توانید آن را از برخی مناطق ثروتمندتر. همان می رود برای پاریس و برج ایفل. اما آکروپلیس دارای یک وحدت شخصیت است. شما می توانید آن را از تمام اطراف آتن که آیا شما زندگی می کنند در یک محله فقیر یا غنی محله,” او گفت: نگهبان.

اما شهردار همچنین هشدار داد در برابر آید تپه تقصیر تجار و بازرگانان. یونان اقتصاد شکننده تنظیم قرارداد به میزان 10% به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر با سرمایه گذاری بسیار مهم برای هر گونه بهبود است. وی افزود: “این آسان به این می گویند بد صاحب هتل یا که بد سرمایه گذار اما ما نیز باید بسیار واضح و روشن در مورد قوانین ما احترام تصمیمات از بالا ما دادگاه و ایجاد یک قابل پیش بینی و امن کسب و کار محیط زیست است.”

چگونه و یا زمانی که صاحبان این هتل خواهد شد به نام به تخریب طبقه فوقانی هنوز به آشکار شود. تا کنون آنها را در واکنش عموم به KAS تصمیم و وقتی پرسیده شد که به نظر کاهش یافته است.

مردم محلی را درهم برای پیدا کردن پول برای پوشش هزینه های قانونی. بسیاری از گله آنها در حال انجام چه دولت باید مدتها پیش انجام داده. اما Frezadou و فعالان دیگر آن را به عنوان یک وظیفه برای در رفتن نگه دارید: سرمایه گذاران بین المللی در حال پوشش دامن زدن ترس از فراری حرص و طمع تبدیل این منطقه برای همیشه لطفا برای.

“نبرد ما این است که هنوز بیش از,” او گفت:. “این کمپین است در برابر یک, اما هر ده طبقه هیولا در سایه این شکوه site.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net