ملحدان و اومانیست ها رو تبعیض در سراسر جهان گزارش می یابدملحدان و اومانیست ها روبرو هستند تبعیض و آزار و اذیت در برخی از کشورها به دلیل اعتقادات و ارزش ها با توجه به یک گزارش جدید.

افراد غیر مذهبی در کلمبیا ، هند ، اندونزی ، مالزی و نیجریه و پاکستان و فیلیپین و سریلانکا اغلب ostracised و برخی از زنان مجبور به ازدواج می گوید اومانیست ها در معرض خطر: گزارش اقدام 2020 منتشر شده در پنج شنبه توسط اومانیست بین المللی است.

شواهد رو به رشد است که انسان و ملحد فعالان هستند که هدفمند و بر اساس رد خود را از اکثریت دین و یا ارتقاء حقوق بشر و ارزش های دموکراتیک و تفکر انتقادی را می گوید.

مبارک Bala, رئيس جمهور از انجمن اومانیست از نیجریه بود که در ماه گذشته بازداشت و پس از متهم به توهین به مقدسات که حامل مجازات اعدام. بالا پسر به طور گسترده ای در نظر گرفته شده محقق شده است صریح مذهبی منتقد در یک شدت محافظه کار منطقه از کشور است.

“به صحبت می کنند و می گویند شما یک ملحد یا انسان در نیجریه می تواند خطرناک باشد اما بالا بسیار پرشور در مورد ایجاد یک فضا برای کسانی که نمی اشتراک به اسلام و یا دین” لئو Igwe, یک همکار نیجریه انسان و حقوق بشر حمایت کند.

طیف وسیعی از تاکتیک های استفاده می شود در برابر هوسها, بیخدایان و افراد غیر مذهبی می گوید: این گزارش که توسط بودجه بریتانیا امور خارجه و مشترک المنافع. آنها عبارتند از: جرمانگاری توهین به مقدسات و ارتداد مصونیت از مجازات برای حملات انزوای اجتماعی و تبعیض است.

این گزارش تا حد زیادی بر اساس شهادت از 76 نفر در هشت کشور مورد بررسی. یک مالزی در جواب گفت: “اومانیست ها و افراد غیر مذهبی به طور منظم مورد حمله مسلمانان متعصب.” یکی دیگر گفت: افرادی که ابراز عدم اعتقاد مذهبی بودند “دوری و ناپسند”.

در پاکستان حقوقی محیط زیست شد “مهمترین آنها سرکوب شده است; وحشیانه قوانین توهین به مقدسات سیستمیک و قانونی تبعیض مذهبی و اغلب اجازه می دهد تا فشار و خشونت بر اساس مذهبی رخ می دهد با مصونیت از مجازات” با توجه به گزارش.

یک جواب گفت: “به عنوان یک انسان … [در پاکستان] شما باید شجاعت به از دست دادن همه چیز است.”

یک موضوع از نگرانی بود “عمل تبدیل مجبور در پاکستان است. دختران و زنان از اقلیت اعتقاد گروه اغلب مجبور به ازدواج به خانواده مسلمان” این گزارش می گوید.

این رویا در مورد فوزیه Ilyas بنیانگذار بیخدا ها و اگنوستیک داد پاکستان که شوهر سابق یک مؤمن مسلمان اعطا شد حضانت دختر خود “ظاهرا بر اساس فوزیه داشتن دکمه سمت چپ اسلام”. پس از یک دادگاه لاهور با صدور حکم برای Ilyas بازداشت در سال 2015 او فرار به هلند که در آن او است که به دنبال پناهندگی.

Gary McLelland مدیر اجرایی اومانیست بین المللی گفت: “این گزارش می درخشد نور را در خشونت هدفمند ادامه آزار و اذیت و تبعیض اجتماعی مواجه شده اومانیست ها در بسیاری از کشورها و درب باز می شود به گفتگو در مورد بهترین روش برای محافظت از اومانیست ها در سراسر جهان است. آنچه روشن است این است که تمام قوانین و سیاست هایی که criminalise ‘توهین’ باید لغو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im