در سنا محاکمه رئیس دادگستری دوباره پرتاب کردن برامدگی لبه طبقات سنگ پل whistleblower سوال

برای دومین بار در روز به عنوان بسیاری از القضات جان رابرتز را رد کرد و یک سوال ارائه شده توسط سناتور. رند پل در طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که ارائه شد,” رابرتز گفت: پنج شنبه پس از سکوت خواندن notecard سناتور از ایالت کنتاکی فرستاده شده به میز او.

پل که ایستاده بود به عنوان او منتظر برای دیدن اگر رابرتز اجازه می دهد سوال خود را به خواسته می شود لبخند زد. او سپس به جمع آوری مقالات و رفت و در یک کنفرانس مطبوعاتی. تعدادی از خبرنگاران در مطبوعات گالری عجله کردن به او را بشنود.

در چهارشنبه رابرتز نیز حاضر به خواندن یک سوال از پل منجر سناتور به شکایت و برای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به هشدار سناتور جلوتر از روز پنج شنبه در این جلسه به احترام رابرتز قدرت.

“ما شده است احترام رئیس دادگستری این موقعیت منحصر به فرد در خواندن سوالات ما و من می خواهم به او اطمینان دهم که آن سطح از توجه به او ادامه پیدا خواهد کرد” مک کانل گفت.

در کنفرانس خبری و در توییتر پل فاش سوال خود را که شامل نام فرد بسیاری از جمهوری خواهان بر این باورند به خلاف کاران که ثبت یک شکایت رسمی در مورد تهمت جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

رند پل سناتور. R-Ky., خوانده شده یک سوال در مورد موسس رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه در روز پنج شنبه. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

پل بود به دنبال یک جمهوری خواه نظریه در مورد “ارتباط نزدیک” بین آن شخص و عضو مجلس هوش کمیته کارکنان و اتهامات که آنها “ممکن است با هم کار کرده اند به طرح impeaching رئیس جمهور قبل از وجود دارد رسمی خانه استیضاح.”

اخبار یاهو است خودداری نام پل موجود در خود سوال است که او مدعی بود در مورد تفرج موسس هویت است.

در طول چهار پرسش و پاسخ جلسه مدیر خانه Adam Schiff, D-کالیفرنیا رد جمهوریخواه ادعا می کند که او می دانست که هویت افشاگر اطلاعاتی که تا به حال تماس دفتر خود را قبل از تشکیل پرونده شکایت در مورد جولای 25 تلفن تماس بگیرید.

“من نمی دانم که این خلاف کاران است” شیف گفت. “من آنها را ملاقات نکرده و یا ارتباط برقرار کردن با آنها را در هر راه. کمیته کارکنان نوشتن نیست شکایت یا مربی whistleblower چه برای قرار دادن در شکایت است. کمیته کارکنان ندیدم شکایت قبل از آن ارسال شده بود به بازرس کل.”

جمهوری خواه حامیان رئیس جمهور از جمله پل را به تصویر کشیده whistleblower شکایت به عنوان انگیزه های سیاسی که آنها می گویند موعد مقرر تمام خانه پرس و جو. امنیت ملی وکیل علامت گذاری به عنوان S. زید که نشان دهنده whistleblower ارسال یک پاسخ تصریح می کند که “سناتور پل در تلاش برای خروج اوکراین خلاف کاران است بی پروا و در نظر گرفته شده برای منحرف کردن اذهان و ارعاب نه آموزش.”

در روز بعد این موضوع خلاف کاران بود بازبینی هنگامی که یک گروه از توافق دوباره در مورد رابطه بین شیف کارکنان و خلاف کاران.

“اعضای این بدن استفاده می شود به مراقبت در مورد حفاظت از خلاف کاران هویت آنها استفاده نمی کند به شوخی با دین حمله اعضای کمیته کارکنان. اما در حال حاضر آنها” شیف پاسخ داد و اضافه میکند: “خبرچین منحصر به فرد و منابع حیاتی برای جامعه اطلاعاتی چون مثل دیگر خبرچین که می توانید با اطلاعات خود خبرچین در جامعه اطلاعاتی نمی تواند به دلیل آن را می پردازد و با طبقه بندی اطلاعات است.”

شیف گفت که تهمت بود به احتمال زیاد “کف این سوال چرا که او می خواهد او پوند از گوشت” و اضافه کرد که “من می توانم به شما بگویم که این خلاف کاران باید باشد. باید آن را هر یک از ما. هر یک از ما باید مایل به منفجر سوت ریاست جمهوری در آوریم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow به تصویر کشیده این سوال که کاملا معقول و گفت که در حالی که کاران فدرال را محافظت می شدند از “قصاص” آنها حق ناشناس ماندن.

“ما نمی توانیم فقط می گویند آن مربوط نیست بدانید که در کارکنان است که انجام تحقیقات اولیه در اینجا در ارتباط با خلاف کاران.”

جان بخش کمک به این مقاله

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • آیووا قفقاز: باید متنوع تر دولت رای اول ؟

  • بولتون استیضاح شهادت می تواند یک آزمون برای رئیس دادگستری رابرتز

  • Steyer: آمریکا غرامت برای برده داری کمک خواهد کرد ‘تعمیر آسیب’

  • واقعیت همراه با تهمت است در دادگاه در سنا

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>