در صبحانه ملی نماز تهمت ضربه شلاق در استیضاح دشمنان

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز پس از تبرئه در مجلس سنا اعلام جرم دادگاه با استفاده از یک صبحانه ملی نماز در روز پنج شنبه برای ضربه زدن به مخالفان سیاسی خود را متهم و آنها را از بودن “بسیار نادرست و فاسد مردم” که در حال تلاش برای نابود کردن او و کشور است.

به صراحت رد پیام از تحمل ارائه شده در ملی نماز و صبحانه فقط لحظات قبل از او در زمان تریبون آقای ترامپ — بدون نام بردن از آنها را — به طور خاص سخنران نانسی پلوسی که نشسته بود فقط چند دور در جدول سر و سناتور میت رامنی جمهوری خواه از یوتا که رای به محکوم کردن او متهم آنها را از نفاق برای استناد به ایمان خود را در حالی که حمایت خود را از استیضاح.

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم به آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما و با انجام این کار بسیار بد صدمه دیده است ملت ما” آقای ترامپ گفت: مخاطبان از رهبران مذهبی و پیروان. “آنها می دانند که آنچه انجام می دهند اشتباه است اما آنها خود را به مراتب جلوتر از ما بزرگ کشور است.”

او در ستایش “شجاع خواه سیاستمداران و رهبران” که “تا به حال عقل شکیبایی و مقاومت” علیه دو مقاله از استیضاح شارژ با سوء استفاده از دفتر و انسداد کنگره است. سپس او به نظر می رسید به هدف آقای رامنی که ذکر ایمان خود را در اعلام تصمیم خود برای رای دادن برای محکومیت.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” آقای ترامپ گفت. سپس در یک اشاره روشن به خانم پلوسی که گفت: “دعا برای آقای ترامپ رئیس جمهور گفت: “نه من مانند افرادی که می گویند” من برای شما دعا می کنم هنگامی که آنها می دانند که چنین نیست.”

آقای ترامپ سخنرانی بود که آشکارا یک بحث سیاسی به عنوان هر رئیس جمهور ساخته شده است در ملی نماز و صبحانه به طور سنتی دو حزبی امر که در آن اعضای هر دو طرف را کنار گذاشته اختلافات خود را برای یک ساعت یا دو به تمرکز بر روی خود را به اشتراک گذاشته اعتقادات. هنگامی که او وارد شدند او برگزار شد تا دو روزنامه با بنر عناوین که گفت: “تبرئه” و “تهمت تبرئه شد.” در علاوه بر این به خود فوران در استیضاح آقای ترامپ اشاره به افزایش بازارهای سهام افتخار مورد تایید امتیاز در آخرین نظرسنجی گالوپ و خواست مخاطبان برای رای دادن در پاییز.

آقای تهمت سخنان آمد ساعت قبل از او قصد دارد بیانیه ای را درباره نتیجه استیضاح محاکمه در کاخ سفید در ظهر. نماز صبحانه اولین بار بود که او و خانم پلوسی در همان اتاق و از آنجا که دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب زمانی که او حاضر به لرزش دست او و او را پاره پاره تا کپی از سخنرانی خود.

در حالی که خانم پلوسی سخنرانی کوتاه در صبحانه از طرف فقیر و مورد آزار و اذیت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به خیره نگاه کردن و خیره میماند و نه به دنبال او. هنگامی که آن زمان برای او به صحبت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بلافاصله پس از یک سخنرانی توسط آرتور بروکس, یک استاد دانشگاه هاروارد و برجسته محافظه کار متفکر که تحویل پرشور درخواست آمریکایی ها به کنار گذاشته و نفرت در زندگی ملی و “دشمنان خود را دوست دارم.”

در یک نقطه, آقای بروکس خواسته مخاطبان “چگونه بسیاری از شما کسی را که شما با آنها مخالفت سیاسی?” دست در اطراف اتاق ، “من قصد دارم به دور است که به 100 درصد,” او گفت:. اما آنچه که او به نظر نمی رسد متوجه شد که آقای تهمت بود در میان کسانی که نه بالا بردن دست خود را.

“تحقیر پاره کشور ما از هم جدا” آقای بروکس رفت. “ما مانند یک زن و شوهر بر روی سنگ در این کشور است.” بدون ذکر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص آقای بروکس افزود: “از خدا بخواهید سیاسی و تحقیر از قلب خود را. و گاهی اوقات هنگامی که آن را بیش از حد سخت از خدا بخواهید به شما کمک کند جعلی آن است.”

آقای ترامپ ساخته شده و هیچ تلاشی برای جعلی آن است. در حالی که بقیه از اتاق به آقای بروکس یک ایستاده تشویق او کف مودبانه اما همچنان نشسته تا در نهایت افزایش در پایان. “آرتور, من نمی دانم اگر من با شما موافقم آقای ترامپ گفت: زمانی که او در زمان میکروفون. “من نمی دانم اگر آرتور در حال رفتن به مانند آنچه که من قصد دارم برای گفتن.”

او پس از آن راه اندازی شد و به نارضایتی او در مورد استیضاح. در پایان سخنرانی خود که شامل بسیاری از خطوط از مبارزات انتخاباتی خود در مورد حوادث سیاست های خود را در علاوه بر این به نظر بیشتر به طور خاص در مورد آزادی مذهبی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به اذعان کرد که پیام او بود و نه در همراهی با عشق-خود را-دشمنان تم.

“من عذر خواهی من در تلاش برای یادگیری,” او گفت:. “این آسان نیست. از آن آسان نیست. زمانی که آنها استیضاح شما برای هیچ چیز و سپس شما قرار است به آنها را دوست دارید ؟ این آسان نیست مردمی. من بهترین من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im