در Mt. Rushmore تهمت به روز رسانی آمریکایی ‘قتل عام’ پیام برای انتخابات

واشنگتن — با پشتیبانی از سقوط حتی در میان جمهوری خواهان به عنوان coronavirus باعث ترسناک تجدید حیات در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت با استفاده از یک آخر هفته اختصاص داده شده به میهن پرستی به سیگنال است که او را صرف نهایی چهار ماه از انتخاب مجدد او تلاش حفر عمیق تر به ملت نژادی و فرهنگی تقسیم ایجاد یک دشمن برای هواداران خود را در آنچه که او مارک “جدید چپ فاشیسم است.”

ایستاده در مقابل کوه راشمور در شب جمعه با شرکت در یک مقام رسمی ریاست جمهوری رویداد بودجه توسط مالیات دهندگان که بیشتر شبیه یک کمپین تجمع آقای ترامپ ترویج یک نسخه از “آمریکا قتل عام” چشم انداز برای کشور است که به او گذاشته در سخنرانی مراسم تحلیف خود را — به روز رسانی شامل شوم تصویر از تظاهرات اخیر بیش نژادی عدالت است.

او نشان داد حتی با وضوح بیشتری است که او را بهره برداری نژاد و فرهنگی flash امتیاز به استوک ترس در میان پایه سفید حامیان در تلاش برای پیروزی در انتخابات مجدد. به عنوان او در گذشته انجام داده است او با توسل به اغراق آمیز آخرالزمانی زبان در گسترده tarring در سراسر کشور در اعتراض به تثبیت نژادپرستی و خشونت پلیس گفت که “عصبانی اوباش” به دنبال “از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای ما” و کسانی که به دنبال محو کردن آثار تاریخی می خواهید به “end امریکا است.”

هر چند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب مراجع در روز جمعه به نمادهای کنفدراسیون شده است که هدف بسیاری از تظاهرات با اشاره به جای آثار تاریخی در امریکا “بنیانگذاران” او در گذشته در دفاع از تندیس تجلیل مؤتلفه سربازان به عنوان “زیبا”. و او در برابر تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال حتی به عنوان رهبران نظامی نشانه حمایت خود را از این حرکت.

آقای ترامپ دنبال کرد تا با یک دوم استقلال بعد آدرس در روز شنبه از جنوب چمن کاخ سفید که در آن او تکرار این تم ها را از شب قبل.

“ما هرگز اجازه خواهد داد که مردم خشمگین به پاره کردن ما مجسمه پاک کردن تاریخ ما تلقین فرزندان ما و یا پایمال ما آزادی” آقای ترامپ گفت: این ادعا که معترضان شد “نه علاقه مند به عدالت یا شفا.” صحبت کردن با مخاطبان است که شامل کارگران خط مقدم مانند پزشکان و پرستاران شاغل برای مبارزه با کروناویروس آقای ترامپ bragged در مورد دولت خود پاسخ حتی به عنوان تلفات صعود به بالاتر از خود اصلی پیش بینی و مقامات محلی هشدار داد در برابر میزبانی یک گردهمایی بزرگ برای تعطیلات روز استقلال این سال است.

او ادعا کرد که فراوانی تست های ساخته شده در این کشور موارد نگاه بدتر از آنها بودند چرا که آنها “نمایش موارد 99 درصد که کاملا بی ضرر است.” و او مطرح انتظارات برای یک واکسن “قبل از پایان سال است.”

اظهارات خود در راشمور و مکرر از محوطه کاخ سفید شد یک انعکاس از وخیم سیاسی ایستاده به او نزدیک پایان ترم اول خود را در دفتر. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این presumptive دموکراتیک نامزد ملی و میدان نبرد سنجی; فاقد یک اقتصاد پررونق و یا یک پیام مثبت برای مبارزات انتخاباتی به عنوان او تلاش می کند به سرزنش دیگر برای گسترش coronavirus; و با تکیه بر فرهنگ جنگ به جای شناور پایگاه خود را سفید کرد.

چسبیده از نزدیک به سخنان خود teleprompter با هیچ یک از شوخی و طعنه آمیز, کلمات قصار که فلفل راهپیمایی خود را از سخنان آقای ترامپ تحویل سخنرانی خود در گریم یک نواخت که او اغلب استخدام هنگام خواندن از یک اسکریپت.

سخنرانی فراخوانده شد برای آقای ترامپ خود را به طور منظم تیم نویسندگان در غرب گرا که به رهبری استفان میلر. برخی از این مقامات نیز در تماس با مشاوران کمپین که روز شنبه گفت که آنها معتقد بودند این سخنرانی زده دقیقا حق توجه داشته باشید برای لحظه ای.

“4 جولای است, زمان مناسب برای یک سخنرانی و تایید آمریکا و عظمت از رئیس جمهور ایالات متحده گفت:” تیم Murtaugh این تهمت کمپین ارتباطات مدیر.

کمپین مقامات بارها و بارها گفت که آنها انتظار واکنش در برابر مترقی “انصراف ” فرهنگ” جنبش برای کمک به رئیس جمهور ایستاده با حومه رای دهندگان زن وحشت زده تصاویری از هرج و مرج در خیابان های شهرستان. که واکنش هنوز به خودی خود نشان می دهد در پای صندوقهای رای است. اخیر نیویورک تایمز/سینا کالج بررسی نشان داد که 75 درصد از میانه و حتی 53 درصد تا حدودی محافظه کار رای دهندگان را مطلوب نظر از زندگی مهم است.

مرکزی به آقای تهمت رویکرد این است که اعتقاد به او و برخی از مشاوران او به اشتراک گذاری است که رای دهندگان در حال گمراه کننده نظرسنجی در مورد حمایت خود را برای سراسر کشور تظاهرات چندین متحدان گفت. به عنوان او به دنبال در حال حاضر خود را به عنوان نامزد از نظم و قانون آقای تهمت را رد کرده است پیشنهادات خود را از برخی از مشاوران که خواست او را به انجام بیشتر به آدرس نژاد پرستی در امریکا پس از کشتن جورج فلوید در بازداشت افسران پلیس در مینیاپولیس.

به جای او به شدت انتقاد خود را از زندگی مهم جنبش است. در یک پست در هفته گذشته در توییتر او به نام کلمات Black Lives Matter نماد “نفرت” به عنوان او با انتقاد از طرح توسط شهردار نیویورک, بیل د Blasio, به رنگ عبارت در خیابان پنجم در خارج از برج ترامپ.

در این انتخابات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که مبارزه در شرایط مختلف: به عنوان یک رئیس جمهور کنونی او در نظر گرفته خواهد شد بیشتر در سابقه خود را از دست بدهند.

سوزاننده تن او اتخاذ کرده است که در بخش بزرگی با هدف تحکیم پشتیبانی درون حزب خودش. خصوصی جمهوری خواه رای گیری نشان می دهد رئیس جمهور این است که لغزش در کشورهای در بخش های بزرگ به دلیل محافظه کار-با تکیه به رای دهندگان بی قراری.

اخیر پیو بررسی نشان داد که فقط 19 درصد از جمهوری خواهان گفت که آنها راضی بودند “راه رفتن” پایین از 55 درصد از پاسخ دهندگان جمهوری خواه در نسخه های قبلی از همان نظرسنجی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز — یا فکر می کند که او نیاز دارد — ترس از ‘دیگر’ برای ایجاد انگیزه در خود را پایه و ایجاد شور و شوق گفت:” کریستین ماتیوز جمهوری pollster. “در حال حاضر مردم در حال, ترس از Covid-19 اما ناخوشایند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری که او در تلاش است به پا زدن تا ترس در مورد چیزی که او فکر می کند بهره مند خواهند شد و انتخاب مجدد او: عصبانی اوباش از چپ پاره کردن تاریخ آمریکا است.”

خانم متیوز اشاره کرد که لفاظی می کند کمی بیش از تحکیم رای دهندگان که در حال حاضر به احتمال زیاد به بازگشت به گوشه ای خود را. “او هیچ علاقه ای به در همه در گسترش پایگاه خود را و یا حتی عقب کشیدن در کسانی که ترک,” او گفت:.

پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه گفت که روسای جمهور گذشته را به طور معمول به دنبال منتشر فرهنگی جنگ “به مردم این آمورف نوع از وسط جایی که آنها می تواند همچنان به زندگی می کنند.” آقای ترامپ, اما, این است که بر خلاف هر یک از پیشینیان خود.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند به شما که انتخاب — شما یا با او یا علیه او گفت:” آقای موری که آخرین نظرسنجی این هفته نشان داد آقای بایدن پیشرو 53 درصد به 41 درصد است. “او مجبور است مردم را به طرف. و هنگامی که آنها را به طرف تر از آنها در حال حرکت به طرف دیگر.”

در آقای بایدن آقای ترامپ نیز چهره میانه رو حریف است که به راحتی مارک به عنوان یک رادیکال لیبرال بلکه کسی است که دیده می شود به عنوان یک خوش طعم جایگزین برای برخی از رای دهندگان ایرانی و آمریکایی در راه است که هیلاری کلینتون بود. آقای بایدن مثلا گفته او پشتیبانی نمی کند defunding پلیس و دقیق تفاوت بین تخریب آثار تاریخی این کشور به پدران موسس و کسانی که بزرگداشت رهبران مؤتلفه.

که متوقف نشده تهمت کمپین از این ادعا که در سیاه و سفید جهان می خواهد آن را به در حال حاضر به رای دهندگان در ماه نوامبر آقای بایدن که در کنار خشونت غارتگران است. “اولین غریزه جو بایدن و او را به موافقت با آشوبگران که وجود دارد این است که اساسا چیزی اشتباه است با امریکا وجود دارد و آن این است” آقای Murtaugh گفت.

این سوال برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران سیاسی است که آیا نام تجاری آقای بایدن به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی برای چپ گرایان به کار خواهد کرد. در بیانیه صادر شده در روز شنبه در پاسخ به آقای تهمت سخنرانی اندرو بیتس یک بایدن کمپین گفت: “جو بایدن در حال اجرا است در مقابل ارزش — برای پیروزی در این نبرد برای روح ملت ما را مردم آمریکا با هم و بازسازی طبقه متوسط قوی تر از همیشه قبل از آوردن هر کس همراه است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شب جمعه سخنرانی همچنین نشان داد رئیس جمهور نگرانی خود را در مورد ایستاده با انجیلی رای دهندگان و محافظه کاران بودند که بسیار مهم به پیروزی خود را در سال 2016. در لیست بزرگ آمریکایی که او گفت که او می خواهد به راست یک اساسنامه برای افتخار بود اواخر دیوان عدالت Antonin Scalia, یک محافظه کار مورد علاقه.

در برخی از راه تفرقه جایی که آقای ترامپ فرود آمد در روز استقلال است که در آن او همیشه احساس راحت ترین مبارزه. “او کاملا فرصت طلب” گفت: ویلیام کریستول محافظه کار و نویسنده برجسته “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” جمهوری خواه.

او اشاره کرد که آقای ترامپ هرگز وزن در بحث مهاجرت قبل از او ساخته شده ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک امضا مسئله از خود 2016 ریاست جمهوری چون او را دیدم که آن را کار کرده است. “اگر شما نمی مراقبت در مورد آسیب رساندن به کشور و رها عادی guardrails ریاست جمهوری گفتمان” آقای کریستول گفت: “شما فقط سعی در نگه داشتن همه چیز و امید کاری چوب.”

جاناتان مارتین کمک گزارش از واشنگتن و شین Goldmacher از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de