حداقل 6 مرده پس از گردباد شدید طوفان در جنوب

حداقل شش نفر کشته و چهار گردباد شدید windstorms کشت و زرع از طریق تگزاس, می سی سی پی و دیگر ایالت های جنوبی.

در می سی سی پی, دولت سازمان مدیریت اضطراری گفت: سه نفر در شهرستانهای مختلف در نزدیکی لوئیزیانا border — Walthall لارنس و Jefferson Davis — مرده بود به دلیل آب و هوا ،

آژانس را بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر اما لارنس شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرد اواخر یکشنبه شب که یکی از آن نمایندگان رابرت Ainsworth, و همسرش در میان مردگان است.

“رابرت چپ این جهان یک قهرمان او به عنوان محافظ خانم پائولا در طول گردباد” این گروه در بیانیه ای گفت در آن Facebook صفحه. “او یک کارمند با ارزش خواهد بود و تا حد زیادی از دست رفته است.”

رابرت Ainsworth, یک, United States Marine Corps کهنه و دیرین کارمند لارنس شهرستان کلانتر دفتر کشته شد با همسرش پائولا در طول قوی طوفان و گردباد در یکشنبه 12 آوریل سال 2020 است. (لارنس شهرستان کلانتر دفتر)

فرمانداران ایالت می سی سی پی, لوئیزیانا و آلاباما اعلام کرد هر متحده اضطراری برای کمک به بازیابی از آسیب های ناشی از طوفان.

بخش مرکزی تگزاس تحت گردباد هشدارهای صبح روز یکشنبه به عنوان مقدس لمس کردن همراه با آنچه شاهدان به نام “عظیم” تگرگ. عکس از آسیب در دور کوه تگزاس حدود یک ساعت و غرب از آستین نشان داد لغو درختان و تریلر توسط طوفان است.

برخی از مشتریان در تگزاس مرکزی بدون قدرت بودند که مقامات مشغول به کار برای تعیین اینکه آیا وجود دارد بیش از دو گردباد, NBC وابسته KXAN از Austin گزارش شده است.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و آب و هوا

آسیب های گسترده ای از شدید windstorms نیز گزارش شده در مونرو, لوئیزیانا یک شهر کوچک در شمال ایالت در حالی که بسیاری از مناطق جنوبی باقی مانده تحت گردباد در ساعتهای بعد از ظهر یکشنبه. گردباد هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده در کشور توسط خدمات ملی آب و هوا.

مقامات شهرستان گفت: در رسانه های اجتماعی است که درختان و خطوط برق افتاده بود سراسر مونرو.

“ما باید ازطریق خطوط برق در بسیاری از مناطق مونرو است. لمس نیست و یا تلاش برای حرکت آنها” شهردار جیمی مایو گفت: در توییتر.

همه پروازها در مونرو منطقه ای فرودگاه لغو شد تا اطلاع ثانوی مدیر Ron فیلیپس گفت. شهرستان تصاویر ارسال شده از فرودگاه نشان دادن آسیب گسترده و افتاده باقی مانده است.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز خواسته ساکنان لوئیزیانا به در خانه باقی می ماند که آب و هوایی شدید همچنان از طریق دولت است.

“حتی اگر صبح طوفان را ترک کرده اند دولت بسیاری دیگر از سیستم های خطرناک باقی می ماند در سراسر لوئیزیانا. لطفا با ماندن در خانه به دنبال دستور از مقامات محلی و اتصال به آب و هوای محلی فرد برای به روز رسانی” او در توییتر نوشت.

از بعد از ظهر یکشنبه هیچ مرگ و میر گزارش شده در هر دو دولت و مقامات شهرستان در مونرو گفت: چند نفر دچار جراحات جزئی.

طوفان آمده به عنوان لوئیزیانا همچنان یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 20 ، 000 موارد, یکشنبه, از جمله بیش از 800 مرگ و میر. تگزاس بود 12,561 موارد گزارش شده از جمله 254 مرگ و میر.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواست ساکنان در منطقه غرب از دولت به اقدامات احتیاطی یکشنبه به عنوان آنها بریس برای یک طوفان سیستم است که انتظار می رود به بالا بادها و باران تا روز سه شنبه. کومو گفت: این طوفان می تواند باعث جاری شدن سیل و شکست قدرت در دولت سخت ترین ضربه گیر با بیش از 180,000 موارد از جمله 8,627 مرگ و میر.

اصلاح (مارس 12, 2020, 9:45 p. m. ET): نسخه قبلی این مقاله misidentified NBC وابسته در Austin, Texas. آن است که KXAN نه WXAN.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>