در یک سوپر باول در آیووا مردد Caucusgoers حصار

DUBUQUE, آیووا — “من گیر” جری Hermsen گفت.

آن را 24 ساعت قبل از آیووا قفقاز و او هنوز هم دردناک. آقای Hermsen دعوت کرده بود دو دوجین دوستان بیش از پنج شنبه شب بسیاری از آنها نیز با انتخاب یک نامزد از این سال شگفت آور مایع محکم مفتول در کویل دموکراتیک زمینه است.

ایده این بود که به ترکیب سوپر باول حزب که آقای Hermsen و همسرش, کریس, میزبان سالانه با یک شانس برای هش کردن در میان دوستان آنها برای حمایت از دوشنبه در قفقاز.

“من واقعا می خواهم هر کس در آن است که قادر به التیام ما” دبی ناخالص گفت: در Hermsens’ که در آن گوشت خوک کشیده و کوفته بودند و گرمایش در crockpots و کولر برگزار آبی ماه و تایر آبجو.

او در هوا دستکاری پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind.; معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

“من می خواهم به شنیدن بیشتر در مورد آنچه که این افراد باید بگویم و صحبت بیشتر در مورد آن,” او گفت:.

در حال بارگذاری…

همان دوستان جمع شده بودند برای سال ها به تماشای بازی. بسیاری از معلمان در دوبوک عمومی یا مدارس کاتولیک نزدیک یا فقط گذشته بازنشستگی. چندین متعلق به “ایمان-های گروهی” که قبلا یک گروه مطالعه کتاب مقدس. نام تغییر یک زن توضیح داد چرا که “ما نمی انتخاب کنید تا کتاب مقدس که بسیار است.”

جیم Kuhl, معلم, گفت که او تصمیم گرفته بود در خانم وارن “حدود پنج سال پیش است.”

او تلاش برای تبدیل خانم ناخالص. مکالمه خود را یک پیش نمایش از نوع جدی بحث خواهد بود که در بیش از 1600 حزبی سایت در آیووا.

“آنچه من می خواهم این است که الیزابت به شدت اشاره می کند که او را برای رفتن به مالیات میلیاردرهای” آقای Kuhl گفت. “آنها در حال حاضر به پول بدست این چند سال اخیر.”

خانم ناخالص راننده سرشونو تکون دادن.

“و او را برای رفتن به استفاده از آن برای کمک به افرادی که نیاز به” آقای Kuhl اضافه شده است.

خانم ناخالص یک هماهنگ کننده ایمان توسعه در یک کاتولیک کالج در دوبوک گفت که او تا به حال با حضور در تظاهرات برای آقای Buttigieg در روز شنبه و برای آقای بایدن پیشتر در روز یکشنبه.

“من فکر می کردم هر دو خوب بودند اما من گریه امروز — منظورم این است که من شنیده جو آن بسیار زیبا بود,” او گفت:.

او پاره شد تا توضیحات خود را در کلاس مدرسه کودکان شرکت کننده در فعال تیرانداز دریل چیزی است که نوه او را از طریق رفته بود.

شوهرش تری اعلام کرد که او در نهایت تصمیم به بازگشت معاون سابق رئیس جمهور.

“دموکرات ها گاهی اوقات لازم نیست خود را بیان ایمان و جو یک مرد از ایمان — من می توانم بگویم” او گفت:. “او گفت:” من به کلیسا رفت این صبح است. که می گوید زیادی به من.”

خانم Hermsen ایستاده بود کنار یک یخچال پوشش داده شده با عکس های خانوادگی از جمله از او دو پسر هر دو مهندسین. “من فکر می کنم من با تکیه به سوی بایدن” او گفت:.

“ما واقعا تا به حال یک تجربه خوب با او امروز” خانم ناخالص به او گفت. “او شگفت انگیز بود. شما می شده اند گریه. خیلی قدرتمند است.”

“من می خواهم کسی تجربه” خانم Hermsen یک معلم مهد کودک پاسخ داد. “آیا من می خواهم برای رفتن به یک دکتر که جدید است ؟ هیچ. من می خواهم کسی که می داند آنچه که آنها در حال انجام است. پس از آن بود چرا که من نمی خواهم کسی با تجربه در کاخ سفید؟”

چه در خطر است در آیووا قفقاز

در اینجا چگونه مهم آیووا به هفت نامزد نصب رقابتی تلاش وجود دارد.

در کنار یک میز سرد کار افتاده d’oeuvres از جمله کلم بروکلی و سالاد بیکن خانم ناخالص و جین Haier معامله حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان آنها در مورد شنیده بود که بانک مرکزی با رئیس جمهور است.

خانم Haier گفت: او پسر در قانون یک کشاورز در غرب آیووا و “سرسخت جمهوری خواه” اعلام کرده بود چند هفته پیش “من نمی توانم این کار را کنم.”

“او در حال حاضر قصد خود را اعلام” — خانم Haier کاهش یافته و صدای خود را به یک زمزمه — “یک دموکرات است.”

خانم ناخالص پدر یک تاجر در ماه جولای درگذشت. “شما می دانید آنچه که من می خواهم بیشتر از هر چیزی ؟” او گفت:. “من می خواهم به صحبت کردن با پدر من در حال حاضر که او ممکن است یک دیدگاه بهتر.”

پدرش برگزار شده بود بینی خود را در حالی که رای گیری برای Donald J. Trump, او گفت:. او تصور او در گفتن “شما حق داشتند!”

طبقه پایین کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو شد در سه ماهه اول در یک صفحه نمایش بزرگ در دن. مهمانان شروع به شناور پایین صفحات کاغذ در دست و آلاینده بیش از نیمکتها و صندلی و فرش کف.

آقای Hermsen سابق تربیت بدنی استفاده می شود که به تور پرش roping تیم در اطراف آیووا به انجام در بازی بسکتبال در حاصل کار دو تیم اعلام کرد قصد خود را به چین با سابق کارآفرین اندرو یانگ حداقل در اولین سر-تعداد در حوزه.

“من واقعا دوست دارم یک مقدار زیادی از چیزهایی که یانگ می گوید:” آقای Hermsen گفت.

اگر آقای یانگ موفق به رسیدن به 15 درصد آستانه مورد نیاز برای به دست آوردن نمایندگان آقای Hermsen خواهد نیاز به ایجاد یک انتخاب دوم و او مطمئن نیستید که او را انتخاب کنید.

“ما نیاز به فردی با تجربه,” او استدلال. “اما من می خواهم یک بایدن که یک سیاستمدار حرفه ای? این جایی که من هستم در حال مبارزه. از یانگ, آیا من به وارن? یا من رفتن به Klobuchar که کمی بیشتر در میانه?”

او از جیبش یک ارسال آن توجه داشته باشید که در آن او تا به حال کپی بخشی از یک روزنامه, سرمقاله و خواندن با صدای بلند از آن است.

“‘دموکرات ها نیاز به تصمیم می گیرید که آیا آنها فقط می خواهم به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و یا اینکه آنها را می خواهید به معتبر نامزدی که دارای یک چشم انداز تعهد و مهارت های اثبات شده واقعا اصلاحات دولت ما,'” آقای Hermsen ادامه اضافه میکند: “پسر که واقعا من اعتصاب به عنوان چیزی که من واقعا نیاز به فکر کردن در مورد.”

فی فینیگان سامانه در یک صندلی گفت: “چه کسی می خواهیم برای رسیدن به ضرب و شتم ما زمان رئيس جمهور ؟ این چیزی است که من در تلاش هستم با. من مانند الیزابت وارن. ترس من این است که او بیش از حد به سمت چپ به همراه دیگر مردم است.”

کالین Kuhl نشسته روی زمین در کنار او بود که حرکت به سمت خانم وارن گفت: “اگر هر کسی فکر می کند که راه و سپس او هرگز آن را.”

بر روی صفحه تخت در بالای شومینه, the 49ers به ثمر رساند touchdown بستن نمره در سه ماهه دوم.

خانم فینیگان مرتبط با چگونه یک دوست داشتم به نام یک برادر یک دانشمند علوم سیاسی در ویسکانسین برای مشاوره.

“او گفت:” برو خود را با قلب. شما رو به یاد داشته باشید, آن را همه فقط آیووا. شما رو پنسیلوانیا, شما برخی از کشورهای دیگر’ و ساخته شده است که من احساس می کنم بهتر” خانم فینیگان گفت. “مانند O. K., من لازم نیست که برای حمل این همه بار.”

یک نامزد که نمی آمد زیادی در خانه بود سناتور برنی ساندرز ورمونت.

“من می خواهم ساندرز ایده” گفت: خانم فینیگان, که با این نسخهها کار برای یک گروه غیر انتفاعی است که آدرس فقر و آموزش و پرورش. “من فکر نمی کنم او یک بازیکن تیم. همه ما می دانیم که در کار تنظیمات که نوع نگرش واقعا ما مکان است.”

در تلویزیون تبلیغ به نظر می رسد برای سناتور ctq در مینه سوتا.

خانم فینیگان انداخت یک پیشنهاد برای یک بلیط: “امی و جو بایدن.”

“امی من انتخاب اول و پس از آن جو” خانم Haier گفت. “من احساس نمی کنم او فریاد در من. برخی از آنها از فریاد من است. من نمی خواهم که.”

“او ممکن است ماندگار,” او اضافه شده است. “پس من با رفتن به جو. چون در نهایت من فکر می کنم او در حال رفتن به در بلیط در پایان.”

خانم فینیگان بود و هنوز هم پاره شده بود اما تنگ آن را به سه: “من نمی دانم منظور نشده است. امی الیزابت و جو.”

با حاصل کار دو تیم نشان می دهد برای شروع او به طور تصادفی ضربه زدن یک دکمه روی کنترل از راه دور و صفحه نمایش رفت و تیره. Netflix شروع به بار. وجود داشت داد و بیداد از فوتبال و انجمن هواداران به عنوان نیمی سعی کردم به بازی برگشت, بی مهارت با دکمه های کنترل از راه دور.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im