ستاره شناسان در حال جستجو برای 20 زن داوطلب برای ‘شناور’ در رختخواب به مدت پنج روز


ستاره شناسان در حال جستجو برای 20 زن داوطلب برای ‘شناور’ در بستر برای پنج روز متوالی به بررسی اثرات سفر به فضا – اما هشدار می دهند ‘لذت می پوشد بسیار سریع’

  • داوطلبان فراهم خواهد شد به مدت پنج روز در حمام لوله مانند تخت به عنوان بخشی از ESA مطالعه
  • در حال حاضر وجود دارد اطلاعات در مورد تاثیر فشار پایین تخت روی بدن مرد
  • سر نگه داشته و در شش درجه زیر افق به عنوان بخشی از بستر آب مطالعه
  • بخشی از این شانه به لمس تخت در همه زمان ها – حتی در توالت می شکند

آژانس فضایی اروپا در حال جستجو برای 20 زنان به ‘شناور’ در یک تخت برای پنج روز متوالی – اما هشدار می دهند آن را برای تلفن های موبایل سرگرم کننده اما لذت می پوشد بسیار سریع’.

آژانس فضایی است که کار با مادها درمانگاه در فرانسه به مطالعه تاثیر خشک-غوطه وری’ حمام – شناور تخت در بدن زن.

داوطلبان پشتیبانی می شوند و معلق به طور مساوی در وان – تقلید شناور تجربه شده توسط فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی.

آنها می خواهند زنان داوطلب به عنوان آنها تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد تاثیر این شناور در زنان – اما داده ها در مردان است.

They want female volunteers are they have almost no data on the impact the 'floating' has on women - but do have data on men

آنها می خواهند زنان داوطلب هستند آنها تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد تاثیر این شناور در زنان – اما داده ها در مردان

Volunteers are able to watch television and play games during the course of the studies - some of which involve water beds and others a traditional bed

داوطلبان قادر به تماشای تلویزیون و بازی در طول دوره مطالعات – که برخی از آنها شامل آب تخت و دیگران سنتی تخت

ESA انسانی spaceflight رهبر تیم جنیفر Ngo-Anh گفت: این اولین دور از آزمون وجود خواهد داشت نه هر گونه آزمایش های خاص.

“ما خواهد شد جمع آوری داده ها برای درک بهتر خشک غوطه ور شدن مدل و چگونگی واکنش زنان به بررسی این مطالعات برای تحقیقات گسترده تر در آینده است.’

‘ما درخواست بسیاری به یک داوطلب برای این مطالعات اما آنها هیچ شوخی در رختخواب دراز کشیده برای تلفن های موبایل سرگرم کننده اما لذت می پوشد بسیار به سرعت.

“ما به طور مداوم سلام داوطلبان که قربانی زندگی روزانه خود به نفع بشر اکتشاف.’

طیف وسیعی از سازمان ها و محققان قادر به پیشنهاد برای دسترسی به داده ها از مطالعه و یا خاص خود را آزمایش انجام شده بر روی داوطلبان است.

مطالعات دیگر با هدف شبیه سازی کاهش اکسیژن اکسیژن خالص و فضای متفاوت محیط – تکرار آنچه یک فضانورد ممکن است تجربه در فضا

A range of experiments are carried out on the volunteers before, after and during bed rest to find out how their body copes with different conditions. All of the research facilities used by ESA have a centrifuge

طیف وسیعی از آزمایش های انجام شده بر روی داوطلبان قبل و بعد و در طول استراحت در بستر برای پیدا کردن چگونه بدن خود را copes با شرایط مختلف. تمام امکانات پژوهشی مورد استفاده توسط ESA یک سانتریفیوژ

نتایج حاصل از این نوع از تحقیقات نه فقط برای کمک به مردم ترک این سیاره و گذراندن وقت در فضای بلکه کسانی بستری در روی زمین برای مدت طولانی.

در بی وزنی فضانوردان,’ بدن از دست دادن عضله و تراکم استخوان چشم تغییر شیفت مایعات به مغز ،

پیدا کردن راه هایی برای سالم ماندن در مدار است که بخش بزرگی از انسان spaceflight تحقیقات و ‘bedrest’ مطالعات بخشی از این فرایند است.

‘بیشتر افراد مورد آزمایش بهتر است اما فرستادن مردم به فضای گران قیمت و سخت’ ESA گفت.

In the study the head is tilted at 6 degrees below horizontal and a single shoulder must touch the bed at all times, even during washing and eating

در این مطالعه سر کج شده است در 6 درجه زیر افقی و یک شانه تنها باید از این بستر در همه زمان ها حتی در طول شستشو و خوردن

وجود دارد طیف وسیعی از مطالعات مختلف انجام شده در این فضا امکانات پژوهشی – در علاوه بر این به شناور تخت – از جمله یکی که نگه می دارد سر اشاره کردن.

مطالعه شبیه سازی جنبه های پروازهای فضایی با قرار دادن داوطلبان در رختخواب برای مدت طولانی از زمان با سر خود را 6 درجه زیر افقی.

که مطالعه را 60 روز گذشته و انجام شده توسط تیم دیگری از محققان در حال کار در فرانسه و اسلوونی.

یک شانه به لمس تخت – حتی هنگام غذا خوردن و رفتن به توالت و شستشو می گویند ESA.

در دیگر مطالعه داوطلبان را نیز آزمایش می شود در یک سانتریفیوژ را ببینید که چگونه بدن خود را دسته گرانش صفر مانند محیط های.

Throughout the study participants eat all their meals in bed as they are not allowed to get up for the entirety of the five day study

در طول مطالعه شرکت کنندگان غذا خوردن در تمام وعده های غذایی خود را در رختخواب به عنوان آنها مجاز به دریافت تا برای تمامیت پنج روز مطالعه

با وجود سایت های استفاده شده توسط ESA برای پروازهای فضایی bedrest مطالعات – یکی در فرانسه و یکی در آلمان و یکی در اسلوونی.

به اسلوونی سایت است و در ارتفاع بالاتر با کمتر از فشار اتمسفر تا مورد استفاده قرار خواهد گرفت در بخش پژوهش به آینده قمری زندگی.

‘هدف این است که برای قطعی آزمون اقدامات است که کاهش اثرات ناخواسته از زندگی در بی وزنی گفت: ESA هماهنگ کننده Angelique ون Ombergen.

‘ما سابقه طولانی در ESA انجام bedrest مطالعات و این دور قرار داده خواهد شد تمام دانش ما به دست آورده نسبت به ریز تنظیم و کار کردن بهترین تکنیک است.’

مراکز اجازه می دهد تا محققان به نیشگون گرفتن و کشیدن شرایط محیطی مانند اکسیژن در اتاق.

تست داوطلبان در سطح اکسیژن یا هیپوکسی است مربوط به آینده ماموریت های فضایی که در آن محیط محدود از فضاپیما و فضای زیستگاه می تواند حاوی اکسیژن کمتر است.

خواهد انسان متولد شود در ماه ‘چند دهه’?

کودکان متولد خواهد شد در ماه ‘چند دهه’ با کل خانواده به پیوستن به اروپا را lunar colony تا سال 2050 یک فضای دانشمند ادعا کرده است.

پروفسور برنارد Foing سفیر آژانس فضایی اروپا-محور “ماه ایجاد کرد’ طرح ساخته شده به نظر در یک کنفرانس هفته گذشته است.

او گفت که تا سال 2030 می تواند وجود داشته اولیه قمری حل و فصل شش تا 10 پیشگامان – دانشمندان و مهندسان و تکنسین های که می تواند به رشد 100 توسط 2040.

‘در سال 2050 شما می توانید از یک هزار و سپس… به طور طبیعی شما می توانید انتظار به خانواده’ پیوستن به خدمه وجود او به خبرگزاری فرانسه گفت در سپتامبر 22, 2017.

صحبت در این سال اروپا سیاره علم کنگره در ریگا, لتونی, استاد Foing توضیح داد که چگونه بشریت ماه مستعمرات می تواند به سرعت گسترش دهد.

Children will be born on the moon 'in a few decades', with whole families joining Europe's lunar colony by 2050, a top space scientist has claimed. Professor Bernard Foing, ambassador of the Esa-driven 'Moon Village' scheme (concept art pictured), made the comments this week

کودکان متولد خواهد شد در ماه ‘چند دهه’ با کل خانواده به پیوستن به اروپا را lunar colony تا سال 2050 یک فضای دانشمند ادعا کرده است. پروفسور برنارد Foing سفیر از Esa-رانده قمر روستای’ طرح (مفهوم هنر در تصویر) که در این هفته نظرات

او با تشبیه انسان گسترش در ماه به رشد و راه آهن که روستاهای بزرگ اطراف ایستگاه قطار به دنبال کسب و کار.

پتانسیل moon منابع شامل بازالت یک سنگ آتشفشانی است که می تواند به عنوان یک ماده خام برای 3D-چاپ ماهواره.

این می تواند مستقر از ماه در کسری از هزینه راه اندازی از گرانش زمین است.

ماه نیز خانه های هلیوم-3 ایزوتوپ نادر در سیاره ما است که از لحاظ نظری می تواند مورد استفاده برای تولید تمیز و امن تر انرژی هسته ای برای زمین است.

یکی از اهداف اصلی برای ماه مستعمرات است آب قفل شده در یخ در ماه لهستانی.

آب را می توان از هم جدا را به هیدروژن و اکسیژن دو گاز که منفجر شود زمانی که مخلوط – ارائه موشک سوخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im