مطمئن باشید از استیضاح تبرئه تهمت می سازد مورد دوم در وزارت امور خارجه اتحادیه

واشنگتن — متهم در نهایت نشان داد تا به خود می گویند. رئیس جمهور تهمت هرگز ادا کلمه استیضاح اما در 78 دقیقه سخنرانی به ملت است که در ترکیب یک جشن از اقتصاد آمریکا سخت لبه سیاست اظهارات و واقعیت نشان می دهد سبک شگفتی برای مخاطبان او ساخته شده در مورد ریاست جمهوری خود به عنوان تنها او می تواند.

این یک مورد است که متقاعد دموکرات ها که باقی مانده نشسته stonily در طول تشویق خطوط تکان دادن سر خود را و نورد چشمان خود را, اما آن را به معنای. مطمئن باشید از تبرئه در سنا محاکمه روز چهارشنبه آقای ترامپ نقل مکان کرد و گذشته خود را حفظ دوره اول و متمرکز بر تامین امنیت دوم با استدلال با هدف در هر دو پایگاه سیاسی و مشکوک حومه رای دهندگان.

آن را به حال یک سورئال کیفیت یک رئیس جمهور محاکمه high crimes and misdemeanors خطاب به قانونگذاران در همان خانه اتاق که در آن او بود استیضاح تنها هفت هفته پیش. در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر ضربه به نشان می دهد تا در سنا محاکمه به رد اتهامات علیه او بیش از چند هفته گذشته او با استفاده از دولت از آدرس اتحادیه به ارائه یک نوع متفاوت از دفاع بدون بار cross-examination در اثر این استدلال که “بزرگ به آمریکا باز گشت” او ادعا کرد اعتبار برای هرحال اتهامات علیه او.

Video player loading
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار مشخص شده بود با خوش بینی و ساخته شده برای تلویزیون لحظات — اما خود ارتباط تنش با بلندگو نانسی پلوسی نیز بر روی صفحه نمایش.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

اگر دموکرات ها شد بی حرکت و سخنران نانسی پلوسی ostentatiously پاره پاره تا کپی از سخنرانی خود را پس از آن انجام شد مطمئن شوید که دوربین را گرفتن لحظه ای که جمهوری خواهان در آغوش رئیس جمهور بسیاری از آنها هنگامی که تکبر. آنها او را استقبال دلچسب با تشویق و حتی شعار می دادند “چهار سال بیشتر! چهار سال دیگر!” عنوان اگر آن را یک کمپین تجمع به جای امر دولت است.

در سطح آن سخنرانی ارائه یک ارزیابی های خوش بینانه از کشور و پیشرفت آن شاید انعکاس حس خود را از خود. “امریکا دشمنان در اجرا امریکا و اقبال در حال افزایش و آمریکا در آینده است فروزان روشن” آقای ترامپ گفت.

اما او نیز گذاشته تیره تر از نظر امریکا هنوز هم گرفتار “جنایی بیگانگان” ترس و وحشت توسط رادیکال های اسلامی و تهدید جوانه زدن سوسیالیست مشتاق به بیش از سیستم مراقبت های بهداشتی.

در طول زمان خود را در اتاق رئیس جمهور عبوس به نظر می رسید حتی غم انگیز به سختی ترک خوردگی یک لبخند و بدون تلاش در شوخ طبعی است. او حاضر به لرزش خانم پلوسی دست هنگامی که او دست خود را در گفتار و او حاضر به آن می گویند یک “متمایز افتخار” به او در حال حاضر زمانی که او اعلام کرد او هر دو رها کردن سفارشی.

همه در اطراف آقای ترامپ شد یادآوری از مصیبت در طول چند ماه گذشته. یکی از اعضای اسکورت کمیته آورده است که او در, نماینده Hakeem Jeffries نیویورک است که بخشی از تیم آمریکا تعقیب او. رئیس جمهور مواجه می شوند رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور که ریاست مجلس سنا محاکمه و به نظر می رسید قصد حفظ زحمت کش خنثی بیان در مختصر خود را ارز.

در حالی که او ساخته شده هیچ اشاره ای به استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها از سناتور میچ مک کانل کنتاکی جمهوریخواه رهبر است که به تنهایی تضمین او را به زنده ماندن بدون محاکمه شاهدان شهادت در برابر او. “با تشکر از شما میچ” آقای ترامپ گفت: در یک نقطه با اشاره به سناتور کمک به تایید قضات اما آن تعجب آور نخواهد بود اگر او بودند ممنون به دلایل دیگر.

رئیس جمهور شوم خلق را تكذيب چه بود در غیر این صورت یک روز خوب برای او. گذشته از آمدن او تبرئه و فرصتی برای رسیدگی به بزرگترین مخاطبان تلویزیون از سال بی وقفه آقای ترامپ پیش از آن در روز reveled در دموکراتیک اختلال در آیووا انجمن و مشتاقانه به دنبال بهره برداری از آن برای ترویج سوء ظن در میان رقبای خود است.

او و پسرانش و متحدان پمپ پیام های توییتر نشان می دهد botched, آیووا, شمارش شد و تلاش برای دکل انتخابات معاون رییس جمهور سابق آمده است. و در برابر سناتور برنی ساندرز نامزد رئیس جمهور خواهد نه چهره در پاییز.

“این شکست مفتضحانه است که فقط حق پخش به ما گفت:” رئيس جمهور گفت: شبکه تلویزیونی مجریان در طول off-the-record ناهار پیش از آن در روز با توجه به مردم در اتاق.

“آنچه که مردم دیگر را به عنوان لحظه ای به طور کامل بحران سیاسی برای این رئیس جمهور آن همه به نظر می رسد به تعلق به نفع خود گفت:” مت Schlapp رئیس محافظه کار آمریکا و اتحادیه. “او در واقع به نظر می رسد مانند بزرگسالان در اتاق.”

دموکرات ها اذعان کرد که آیووا تفکیک شده به آقای تهمت استفاده, حداقل در کوتاه مدت.

“یک متمرد, تفرقه و هرج و مرج روند به ناچار طول می کشد تمرکز به دور از تهمت خود شکست حداقل در کوتاه مدت و تهمت بدیهی است که معتقد است او این فرصت را به هم بزنید گلدان در برابر دموکرات ها در این شرایط گفت:” جف Garin برجسته دموکراتیک pollster. “همه از این افزایش مییابد اهمیت برای دموکرات ها به یک اعتماد به نفس و جبهه متحد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

آیووا افتضاح بازی کردن حتی به عنوان گالوپ گزارش داد که آقای تهمت تصویب امتیاز صعود کرده به 49 درصد بالاترین در این نظرسنجی پس از ریاست جمهوری خود را آغاز کرد. در حالی که نه قوی تعدادی از لحاظ تاریخی بالاتر از آن است که هم باراک اوباما و بیل کلینتون حال رفتن به دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی در سال های آنها در نهایت برنده انتخابات هر چند نه به عنوان بالا به عنوان جورج دبلیو بوش یا رونالد ریگان در انتظار آنهاست.

نه این که او می تواند لزوما تعداد در هر یک از این به گذشته است. اقتصاد در حالی که سالم کاهش پیدا کرده است و رشد آن و می تواند یک ضربه از کشور چین سفر از محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با شیوع کروناویروس. در برخی از نقطه دموکرات ها را روغن مالی یک نامزد که می تواند متحد کردن حزب در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. و John R. بولتون سابق امنیت ملی, مشاور برنامه ای برای انتشار یک کتاب در ماه آینده که انتظار می رود به ارائه آیات در مورد رئیس جمهور استفاده از دفتر خود را بیشتر به خود منافع سیاسی.

آقای ترامپ نشان داده است یک ظرفیت قابل توجه برای عبور از خطوط و ایجاد مشکلات سیاسی برای خود درست زمانی که همه چیز به نظر می رسد بهتر است برای او. در واقع او قرار داده شده تماس تلفنی به رئیس جمهور اوکراین است که او را استیضاح روز پس از شهادت توسط مشاور ویژه Robert S. مولر سوم روشن ساخته است که او از سیاسی معرض خطر به عنوان یک نتیجه از روسیه بررسی است.

اما برای یک شب, حداقل, رئیس جمهور تا به حال در این مرحله به خود او ساخته شده و بیشتر از آن را. با ترکیبی از schmaltz و نمایشگری او کشیده یکی از تعجب پس از دیگری روی مخاطبان است.

در یک نقطه او معرفی Rush Limbaugh, این مجری رادیویی محافظه کار که فقط اعلام کرد که او تا پیشرفته سرطان ریه و به نظر می رسید به بی حس کردن پخش و اعلام کرد که او را به سبب او مدال آزادی ریاست جمهوری. به جای صبر کنید رئیس جمهور سپس به حال Melania Trump جلو و مدال و با پارچه مزین کردن آن در اطراف آقای Limbaugh گردن سمت راست وجود دارد در اولین بانوی جعبه مطمئنا این اولین بار است که اتفاق افتاده است در یک دولت از آدرس اتحادیه.

در یکی دیگر از, نشاط بخشی, لحظه, او به کمک هزینه تحصیلی به یک چهارم-دختر کلاس نیز در جعبه. در همان زمان او معرفی انواع ارقام با داستان های غم انگیز پدر و مادر از یک زن کشته شده توسط داعش بیوه و پسر یک سرباز کشته شده در عراق از یک مرد به ضرب گلوله توسط یک مهاجر مستند نشده.

اما او را نجات داد ترین اشک-زود کشیدن, لحظه ای برای پایان زمانی که او از ایشان تشکر همسر یک سرباز ارتش مستقر در افغانستان — پس از آن اعلام شد که شوهرش در واقع در حال بازگشت به کشور به عنوان سرباز به طور ناگهانی به نظر می رسد در جعبه به تعجب بزرگ.

رئیس جمهور آدرس محل فقط در سراسر پایتخت و چند ساعت پس از سناتورهای گرفت و به طبقه برای اعلام رای خود را در دادگاه — جمهوری خواهان صبورانه حمایت به تبرئه دموکرات مصمم تعهد به محکوم دو سوم مورد نیاز توسط قانون اساسی برای حذف به وضوح هیچ جا در چشم.

رئیس دادگستری رابرتز آقای مک کانل آقای Jeffries و بقیه را به مجلس سنا اتاق در 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه به شمارش این آرا اجتناب ناپذیر به عنوان آنها در حال حاضر به نظر می رسد و برای قرار دادن تا سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ آمریکا است.

آقای ترامپ احتمالا نمی خواهد نشان می دهد تا در فرد است. اما او گفت: مجریان در ناهار خود را که او می خواست به یک سخنرانی پس از رای گیری نوع دیگری از سخنرانی بسیار خارجه اتحادیه اما valedictory پس از چند ماه نبرد — در باز گشت از نوع مختلف.

مگی Haberman و آنی Karni کمک گزارش از واشنگتن و Michael M. Grynbaum از نیویورک است.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im