دستیار اصلی را به اتهام تجاوز به 16 سال اجتناب زندان


Ste. Genevieve شهرستان کلانتر دفتر

دستیار اصلی به اتهام تجاوز به یک پسر 16 ساله دانش آموز در میسوری است اجتناب شود زمان زندان با پذیرش یک الفرد درخواست اجازه می دهد او برای اثبات بی گناهی در حالی که تصدیق مدارک و شواهد ثابت می کند گناه او فراتر از شک معقول.

الیزابت Giesler که در خدمت به عنوان دستیار اصلی از Ste. Genievieve مدرسه در شرق میسوری قبل از کیفرخواست را پذیرفته الفرد درخواست اوایل این هفته با توجه به سوابق دادگاه.

به جای خدمت زندان زمان Giesler ایران موافقت کرده برای خدمت به دو سال آزادی مشروط و همچنین به عنوان به طور داوطلبانه تسلیم معلم او مجوز.

39-در سال دستیار اصلی شد متهم با تماس جنسی با یک دانش آموز قانونی لواط و تجاوز به عنف قانونی در 2018, کانزاس سیتی استار گزارش شده است.

ناشناس دانشجو پلیس گفت حدود سه برخوردهای جنسی او با Giesler از جمله یک گزارش به عنوان مثال در دستیار اصلی را زمانی که خانه او انجام سکس دهانی در کودک است.

پدرش گفت: محلی اخبار کانال KTV1 که Gielser عمل به عنوان یک مربی در زندگی است.

“او صحبت ما در مورد پسر من و چیزهای شبیه به این,” او گفت: “آنچه که او می تواند برای او انجام دهد از طریق زندگی شما می دانید او را به یک زندگی بهتر است.”

وی افزود: “او در حال رفتن به سعی کنید به مطمئن شوید که او در راه راست.”

این مدرسه که در آن Giesler به کار گرفته شد نیز گفت: اخبار کانال که او قرار داده شده بود در مرخصی در انتظار نتایج این بررسی است.

Ste. Genevieve شهرستان تعقیب وکیل وین ویلیامز دفاع الفرد درخواست در بیانیه ای به روزانه مجلهگفت که او در نظر گرفته خود را فقدان سابقه کیفری و چگونه او دیگر نمی خواهد بود قادر به کار در مدارس پس از تسلیم شدن او معلم مجوز.

“برخی از افراد ممکن است درک این معامله که زده بود در این مورد مگر اینکه آنها واقعا درک آنچه که او تا به حال به من بدهید تا به طور داوطلبانه برای دریافت مقرون به صرفه است که” آقای ویلیامز گفت.

او افزود: “که اساسا امرار معاش او و او را به تسلیم شدن است.”

مرتبط با: HS دستیار اصلی متهم از Drugging تجاوز به زن

ادامه مطلب

مرد تبرئه DNA پس از خدمت 25 سال برای تجاوز به عنف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im