بازارهای آسیایی افزایش امید به توافق ایالات متحده آمریکا: به روز رسانی زنده

اعتبار…Meika Fujio/Kyodo News طریق آسوشیتد پرس

بازارهای آسیایی افزایش یافت به شدت در صبح روز سه شنبه تجاری به عنوان سرمایه گذاران به دنبال آرامش در حرکت در واشنگتن برای ایجاد ثبات در امریکا زده اقتصاد است.

توکیو سهام منجر به اتهام به عنوان شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص رسید 6.7 درصد است. کره جنوبی Kospi شد تا 6.4 درصد است. هنگ کنگ سهام افزایش یافت 4.1 درصد است. حتی سهام در استرالیا یکی از بدترین انجام بازارهای منطقه آسیا و اقیانوس آرام بودند 2.2 درصد بالاتر است.

بازارهای آتی شد پیش بینی وال استریت نیز باز بالاتر است.

بازارهای دیگر نشانه های بهبود تمایلات سرمایه گذار. قیمت نفت 4 درصد افزایش یافت. قیمت 10 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه کاهش یافت, ارسال بازده بالاتر است.

بازارهای شد در واکنش به فدرال رزرو نذر در روز دوشنبه به خرید به اندازه مورد حمایت دولت بدهی به عنوان آن نیاز به نگه داشتن بازارهای مالی عملکرد. آنها همچنین به نظر می رسد بسیار امیدوار است که قانونگذاران در ایالات متحده می تواند پل تفاوت های خود را و با تصویب یک $1.8 تریلیون ثبات اقتصادی بسته است.

فدرال رزرو رونمایی از گسترش وسیع از آن تلاش ها برای تقویت کسب و کار و حفظ بازارهای عملکرد. اما مختصر برای افزایش وال استریت بود که به زودی محو دور به واشنگتن قانونگذاران شکست خورده دوباره به هم می آیند در یک نزدیک به 2 تریلیون دلار نجات بسته است.

سراسر چشم انداز کسب و کار آمریکا گریم اخبار افزون گردید دوشنبه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس فلج شده کشور است.

بوئینگ گفت: آن را به طور موقت معطل ماندن 70,000 کارگران کارخانه در ایالت واشنگتن پس از حدود 30 کارمند آزمایش مثبت برای Covid-19. توییتر گفت: درآمد آن را به یک ضربه تبلیغات کاهش یافته است. Nordstrom, آن, نقدی, کاهش کشید پایین 800 میلیون دلار در اعتبار. و جنرال الکتریک گفت: این امر کاهش 10 درصد از کارگران در آن واحد حمل و نقل هوایی.

بزرگترین عامل دوباره رانندگی بازارهای کنگره که ضربه دیوار دیگری در تلاش خود را برای فشار از طریق یک محرک های مالی بسته است.

حزب دموکرات مسدود پیشرفت نزدیک به 2 تریلیون دلار دولت بسته نجات برای بار دوم به عنوان آنها همچنان به مذاکره برای قوی تر برای حمایت از کارگران و محدودیت برای یو بی اس در بازار-از کسب و کار.

S&P 500 با کاهش حدود 3 درصد دوشنبه, اضافه کردن به 15 درصد سقوط هفته گذشته به عنوان معامله گران محتاط باقی مانده در مورد تغذیه توانایی برای تغییر مسیر اقتصاد است که به نظر می رسد در پاییز به دلیل coronavirus بحران است.

در 10 روز اول اسفند برخی از مفسران در فاکس نیوز و فاکس کسب و کار بازی کردن تهدید از آنچه را به زودی به رسمیت شناخته شده به عنوان یک بیماری همه گیر.

بسیاری از شبکه های سالمندان pro-مغلوب ساختن پیشی جستن بینندگان در پاسخ به این پوشش و رئيس جمهور در اظهارات عمومی با در نظر گرفتن این ویروس کمتر به طور جدی بیش از دیگران است.

اما یکی سالمندان فاکس نیوز بیننده حیاتی حامی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تهدید جدی: کانال رئیس روپرت مرداک بود که به جشن خود را 89 تولد در مارس 11.

در 8 مارس را به عنوان ویروس پخش شد که مرداک خانواده به نام یک برنامه ریزی حزب را از نگرانی برای ایلخانی سلامت با توجه به یک فرد آشنا با لغو. وجود دارد حدود 20 نفر در لیست مهمان.

لغو حزب است که شاید واضحترین نمونه از شکاف بین نخبگان در سطح جهانی فکر خانواده صاحبان فاکس — که در زمان بحران به طور جدی به عنوان گزارش های پدید آمده در ماه ژانویه در آنها بومی استرالیا — و بسیاری از آنها اسمی ستاره که درمان این ویروس به عنوان یک سیاسی حمله به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از مارپیچ همراه با رئیس جمهور به سمت تمرکز بر عظمت خطر بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im