بازارهای آسیایی را به عنوان تنش افزایش می یابد بین ایالات متحده و چین: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • بازارهای آسیا اشاره به سهام معدنی ،
  • آمازون و هدف در صورت اعتراض کارگر ایمنی.
  • واشنگتن به بیش از 1 میلیارد دلار وام به داد و ستد عمومی شرکت.
  • رسانه اخراج رشد می کنند اما رسانه های خبری شروع به دریافت کمک های.
  • سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.
اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

بازارهای آسیا اشاره به سهام معدنی ،

بازارهای آسیایی در روز دوشنبه شد و با اشاره به بدبینی آغاز به هفته با سهام در حال سقوط و بازارهای آتی پیش بینی منفی باز برای وال استریت.

هنگ کنگ و کره جنوبی سهام پايينتر از ظهر در یک روز زمانی که ژاپنی ها و چینی سهام تجارت نیست چرا که از یک تعطیلات. قیمت اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده نیز افزایش یافت در معاملات میان سرمایه گذار و تردید بیش از این چشم انداز اقتصاد جهانی.

احساسات صدمه دیده بود در بخشی از افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار خود bungles در برخورد با شیوع ramped تا انتقاد از چین پاسخ. دولت های دیگر نیز اضافه شده انتقاد خود را.

سهام در هنگ کنگ که تجارت نیست پنج شنبه و جمعه به دلیل تعطیلات بود پایین 3.9 درصد از ظهر. کره جنوبی شاخص Kospi پایین بود 1.6 درصد است. تایوان Taiex پایین بود 2.2 درصد است.

آمازون و هدف در صورت اعتراض کارگر ایمنی.

آمازون و هدف تمرکز تازه کار تظاهرات بیش از خطرات بهداشتی از کار در طول یک بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به زودتر خواسته های به نگه داشتن کارگران امن تظاهرات برجسته جدیدتر هدف: برای تضعیف کارفرمایان از عقب اقدامات ایمنی در عجله برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول به خصوص که کشورهای آسانسور stay-at-home سفارشات.

شرکت ها نه اتحادیه و پراکنده در تظاهرات روز جمعه برگزار شد ad hoc.

برخی از آمازون کارگران گفت: آنها نگران بودند که این شرکت به پایان دادن به سیاست های نامحدود پرداخت نشده زمان که بسیاری از کارگران گرفته شده بود استفاده از برای جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض در انبارها.

اردن گل گفت که او تا به حال کاهش یافته است به بازگشت به کار جمعه در آمازون انبار در جزیره استاتن. “آنها در حال رفتن به مجبور به آتش من گفت:” آقای گل که پیوست بیش از ده نفر نه همه آنها کارکنان در یک اعتراض در این نزدیکی هست. “من انتخاب زندگی من بیش از این است.”

یک سخنگوی آمازون گفت که “هیچ تاثیر قابل اندازه گیری در عملیات” از اعتراض و شرکت گسترش $2-یک-ساعت پرداخت افزایش و پرداخت اضافه کاری در ایالات متحده و کانادا از طریق مارس 16. او اختلاف است که سیاست های پرداخت نشده زمان تغییر کرده اما گفت که آمازون ارائه طیف وسیعی از دیگر ترک-از-نبود سیاست.

در هدف قرار دادن برخی از کارگران ابراز نگرانی کرد که این شرکت مجددا اجازه می دهد مشتریان برای بازگشت کالا به فروشگاه ها یک عمل است که معلق شده بود به کاهش ویروس های بالقوه قرار گرفتن در معرض.

“این یک نقطه نا امیدی گفت:” آدم رایان هدف کارگر در Christiansburg, Va., که کمک به سازماندهی یک اعتراض وجود دارد. “هنگامی که آنها را متوقف پذیرش بازگشت از مهمانان ما فکر کردیم که خوب بود تماس بگیرید.”

هدف سخنگوی تایید کرد که بازگشت دوباره پذیرفته شده در فروشگاه ها با استناد به تمیز کردن ایمنی و اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر در محل. او گفت که این شرکت دانست و از کمتر از 10 از آن 340,000 کارگران خط مقدم که گرفته شده بود در اعتراض و آن را تمدید کرده اند $2-یک ساعت افزایش دستمزد تا زمانی که ممکن است 30.

واشنگتن به بیش از 1 میلیارد دلار وام به داد و ستد عمومی شرکت.

دولت فدرال توزیع محرک وام به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار به شرکت های عمومی به عنوان بخشی از یک برنامه به معنای محافظت از اشتغال در کسب و کارهای کوچک با توجه به تجزیه و تحلیل عمومی براده و اطلاعیه شرکت توسط نیویورک تایمز.

در مجموع بیش از 300 عموم معامله شرکت های فاش دریافت وام از حدود 660 میلیارد چک حفاظت از برنامه است که اداره مدیریت کسب و کار کوچک.

وام باید تنظیم کردن یک اعتراض و رهبری این سازمان به موضوع راهنمایی جدید هل دادن و شرکت های دولتی به بازگشت پول به خصوص که بسیاری از کوچکتر عملیات باقی مانده بودند دست خالی در مراحل اولیه برنامه. در هفته های اخیر حداقل 32 شرکت های خصوصی و دولتی فاش کرده اند که آنها تا به حال بازگشت وام های, از جمله, برگر, زنجیره ای, Shake Shack و نمایندگی خودرو مانند Sloanetoyotaglenside.

رسانه اخراج رشد می کنند اما رسانه های خبری شروع به دریافت کمک های.

حدود 36,000 کارکنان رسانه های خبری شرکت های متاثر شده اند اخراج پرداخت کاهش یا furloughs پس از coronavirus بحران آغاز شد به صورت جدی در ایالات متحده در ماه مارس با توجه به نیویورک تایمز تخمین می زند.

هفته های اخیر به ارمغان آورده اند اخراج در نیویورک پست و پروتکل در حالی که رسانه های دیگر مانند Condé Nast ادامه برای اندیشیدن به آنها را. اما از سوی دیگر صدها میلیارد دلار در فدرال محرک پولی را آغاز کرده اند برای ورود به حساب های بانکی. ورمونت هفتگی روزنامه هفت روز حتی به ارمغان آورد پنج گذاشته و کارکنان پس از دریافت آن چک حفاظت از برنامه وام. اما اين وام هنوز هم ممکن است به روزنامه متعلق به زنجیره های بزرگ.

این هفته عموم مردم آغاز خواهد شد به یک فولر نگاه کنید که چگونه این بحران را تحت تاثیر روزنامه ها به طور خاص به عنوان گانت, Lee شرکت و شرکت نیویورک تایمز را تمام درآمد سه ماهه خود را گزارش.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • Taubmanاین مرکز خرید مالک گفت که این امر بازگشایی سه مراکز خرید عمده در مارس 6 به عنوان خرده فروشان با هدف بازگشت به کسب و کار: بین المللی پلازا در تمپا, فلوریدا,., بازار در دانشگاه مرکز شهر ساراسوتا فلوریدا., و شهر نهر مرکز در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است. این شرکت ساخته شده برنامه های خود را شناخته شده پس از Simon Property Group, بزرگترین مرکز اپراتور در ایالات متحده گفت که این برنامه ریزی برای بازگشایی 49 مراکز آخر این هفته در سراسر 10 متحده است. میسی که همچنین صاحب Bloomingdale و Bluemercury گفت: در روز پنج شنبه که در آن برنامه ریزی برای باز کردن 68 فروشگاه ها در روز دوشنبه.

گزارش شد کمک توسط کارلوس تجدا, Noam Scheiber دیوید McCabe, مارک تریسی و Sapna Maheshwari.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de