اشلی جاد انفجار ‘misogynistic وحشی’ که تمسخر ظاهر فیزیکی او در وارن کمپین


اشلی جاد انفجار ‘misogynistic وحشی’ که تمسخر او پف گونه در الیزابت وارن کمپین تبلیغ و می گوید او قرار داده و در وزن به دلیل چهار ماه میگرن او را از ورزش و بوتاکس کمک می کند تا بیماری

  • بازیگر Ashley Judd, 51 منتشر آتشین در نامه ای به Facebook که در آن او ناودان ‘misogynistic وحشی’ که به او توهین کرده ظاهر فیزیکی
  • این ‘Kiss the Girls’ ستاره بود به شدت انتقاد برای او ‘پف’ به عنوان او به نظر می رسد در یک کمپین تصویری برای الیزابت وارن در نیوهمپشایر در روز سه شنبه
  • بازیگر ادعای توهین تلاش برای منحرف کردن اذهان از کار خود را با وارن
  • جاد خودش اعتراف کرد که زمان تورم و افزایش وزن ناشی اخیر بان کی مون در هر ورزش دیگر از خفیف در راه رفتن از او دکتر
  • او همچنین اعتراف کرد برای دریافت 31 تزریق بوتاکس تا کنون دوازده هفته به عنوان درمان برای محاصره میگرن که می تواند تا چهار ماه در یک زمان
  • تجویز استروئید کاربران به اشتراک گذاری داستان های خود را و عکس های آنها ایستادگی با او زیر عرق توهین در مورد ‘تورم’ چهره
  • آنها به اشتراک گذاری تجارب خود را تحت هشتگ #پردنیزولون به عنوان جاد قبلا مراجعه کننده به مصرف تجویز استروئید است که او را به سبب تورم

اشلی جاد ضربه پشت در ‘misogynistic وحشی’ که توهین ظاهر فیزیکی او در اخیر الیزابت وارن کمپین تصویری.

بازیگر شد مسخره برای ‘پف’ چهره با کاربران توییتر را متهم او را از استفاده بیش از حد بوتاکس در کمپین ویدئویی که روز سه شنبه منتشر شد.

اما Judd, 51, در حال حاضر آمار پشت در او منتقدان و نشان داد که “محاصره میگرن’ که به طول انجامید بیش از چهار ماه او را مجبور به ورزش را متوقف و منجر به استفاده از بوتاکس به عنوان درمان.

او گفت: افزایش وزن اخیر با توجه به دستور دکتر به چشم پوشیدن از هر ورزش به جز خفیف راه رفتن او ناودان ‘به مردسالاری و همه کسانی که در آن شرکت’ در مقاله ارسال شده به Facebook.

Actress Ashley Judd speaking at an Elizabeth Warren campaign event in New Hampshire after which she faced intense backlash over her physical appearance and 'puffy' face

بازیگر اشلی جاد در سخنرانی خود در یک Elizabeth Warren, کمپین رویداد در نیوهمپشایر و پس از آن او مواجه شدید واکنش بیش از او ظاهر فیزیکی و پف چهره

In an essay to Facebook, Judd admitted she is having 31 Botox injections ever twelve weeks as treatment for her siege migraines which can sometimes last for four months at a time

در یک مقاله به Facebook, جاد بستری او است که با داشتن 31 تزریق بوتاکس تا کنون دوازده هفته به عنوان درمان برای محاصره میگرن که گاهی اوقات می تواند گذشته به مدت چهار ماه در یک زمان

وارن کمپین تصویری روز سه شنبه منتشر شد به عنوان نیوهمپشایر اولیه جریان بود و جاد دیده می شود خواستار کمک کنندگان به صحبت بیشتر در مورد وارن و سیاست.

این ‘Kiss the Girls’ ستاره بود بلافاصله انتقاد برای ظاهر فیزیکی خود را با کاربران توییتر در پاسخ به می گویند او یک بار ‘زیبا’ اما در حال حاضر ‘پف’.

‘چه هنگامی, زیبا, اشلی جاد انجام داده به خودش ؟ خوب خداوند او را پف کرده!’ یک کاربر نوشت: در حالی که یکی دیگر گفت: “من شنیده ام از جراحی پلاستیک, اما این پف کرده-لاستیک جراحی است که یکی از جدید به من. اوه.’

چه واقعی f–k اتفاق افتاده است به اشلی جاد چهره دیگری گفت.

در میان منتقدان به نظر می رسد ‘سوپرمن’ بازیگر Dean Cain که اعلان مجدد ویدیو, نوشته, ‘من دقیقا مطمئن نیستید که چه می گویند در اینجا … من قطعا هیچ چیز مثبت می گویند بنابراین من آرام شود’.

جاد در پاسخ به انتقاد از ظاهر او در شب پنجشنبه وافرش به نگارش یک مقاله در مورد ‘misogynistic سر و صدا در Facebook و به اشتراک گذاری آن را در سراسر رسانه های اجتماعی.

‘برخی از بازتاب های مربوط به misogynistic سر و صدا است که به تازگی در من” او در توییتر نوشت.

Superman actor Dean Cain was among those who appeared to mock Judd on Twitter

سوپرمن بازیگر Dean Cain بود در میان کسانی که به نظر می رسد به مسخره جاد در توییتر

در مقاله جاد توصیف نفرت پیام به عنوان یک ‘جنسیتی راه برای منحرف کردن اذهان از من سیاسی سخنرانی’ توضیح وضعیت پزشکی است که باعث شده او “پف’ ظاهر و اعتراف به آن درگیر بوتاکس.

‘آنچه من می دانم این است که من بیمار بودم با محاصره میگرن برای بیش از یک سال است که میگرن تاثیر می گذارد در چهار خانواده در ایالات متحده است. این سومین شایع ترین بیماری ها در جهان’ او می نویسد.

چه میگرن مزمن و می بوتاکس استفاده می شود به عنوان درمان ؟

با توجه به آمریکایی میگرن بنیاد هیچ نوع میگرن که تعریف شده است به عنوان یک “محاصره میگرن’ ذکر شده در میان بیش از 100 نوع مختلف از سردرد.

اما از او Facebook, پست, جاد به نظر می رسد مبتلا به میگرن مزمن که در آن او می تواند از رنج می برند میگرن برای ماه ها در پایان.

میگرن یک بیماری ناتوان که بر بیش از 36 میلیون آمریکایی.

بیماران مبتلا به میگرن مزمن سردرد بیش از 15 روز در ماه, معنی, آنها به احتمال زیاد مبتلا به میگرن کمتر نیست.

بیش از چهار میلیون آمریکایی مبتلا به میگرن مزمن رنج می برند و پایدار ناتوان کننده میگرن درد و علائم عصبی.

با استفاده از حاد سردرد و درد داروها با سردرد های مزمن نیز می تواند علائم را بدتر می کند به عنوان مصرف دارو را برای بیش از 10-15 روز در هر ماه در واقع می تواند منجر به حتی بیشتر سردرد های مکرر.

باعث می تواند شامل استرس, برخی مواد غذایی, وعده های غذایی پرش بو کم آبی منطقه زمان و تغییرات قاعدگی.

بوتاکس مورد تایید شده توسط FDA در سال 2010 به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای میگرن مزمن و آمریکا میگرن بنیاد گزارش می دهد که بیماران گزارش موفقیت آن است.

در واقع Onabotulinumtoxin A (بوتاکس) تنها مورد تایید FDA درمان پیشگیرانه برای میگرن مزمن.

آن را با هدف کاهش فرکانس و شدت حملات سردرد.

پیشگیرانه دیگر درمان شامل داروهای ضد تشنج, ضد افسردگی و داروهای فشار خون.

‘مکرر سردرد بهتر است بیمار با بوتاکس گفت: دکتر اندرو Blumenfeld مدیر مرکز سردرد در جنوب کالیفرنیا است.

درمان های دیگر برای میگرن مزمن عبارتند از پرداختن به عوامل خطر مانند افسردگی و اضطراب خروپف و چاقی است.

او اضافه کرد که او دریافت 31 تزریق بوتاکس هر دوازده هفته برای بیماری.

‘آیا من تا به حال بوتاکس? آن است که یک درمان استاندارد برای این بیماری که من تجربه. من در اتحادیه بیمه برای پرداخت سی و یک تزریق هر هفته دوازده ” او اذعان می کند.

‘در اوایل این سال من متخصص مغز و اعصاب, متخصص درد, ممنوع من از هر چیزی اما خفیف ورزش پیاده روی. آخرین محاصره میگرن به طول انجامید خسته کننده چهار ماه و نیم. همراه با دارو و اجتناب ناپذیر تنبلی است که جمع آوری در اطراف مجبور اینرسی من را تجربه کرده اند برخی از سازمان ملل متحد سرگرم کننده وزن به دست آورید.’

در ماه اوت سال 2019 شد اولین بار است که جاد علنا اظهار نظر در حساب های رسانه های اجتماعی مورد ‘محاصره درمان میگرن’ ارسال یک عکس از خودش در Facebook که در آن او ادعا شده اند مبتلا به میگرن گذشته یازده روز و دریافت درمان.

“من تا به حال یک محاصره میگرن در حال حاضر برای 11 روز هستم و در بیمارستان برای درمان اما خلق و خوی خوب است چرا که من آگاه هستم از بسیاری از نعمت و دوست من من به ارمغان آورد و خیره کننده, در خانه, هلو, پای,” او نوشت.

با توجه به آمریکایی میگرن بنیاد هیچ نوع میگرن که تعریف شده است به عنوان یک “محاصره میگرن’ اما علائم جاد ارائه نظر می رسد به نقطه را به یک “میگرن مزمن’ که با افراد مبتلا به سردرد بیش از 15 روز در یک ماه, اگر چه نه لزوما در یک ردیف.

بوتاکس مورد تایید شده توسط FDA در سال 2010 به صورت مزمن میگرن و آمریکا میگرن بنیاد گزارش می دهد که بیماران گزارش موفقیت خود را به عنوان یک درمان.

Onabotulinumtoxin A (بوتاکس) تنها مورد تایید FDA درمان پیشگیرانه برای میگرن مزمن.

‘مکرر سردرد بهتر است بیمار با بوتاکس گفت: دکتر اندرو Blumenfeld مدیر مرکز سردرد در جنوب کالیفرنیا است.

جاد قبلا صحبت کردن در مورد منتقدان از ظاهر او پس از یک تجربه از بدن او تغییر در استروئیدها.

او برجسته در TED talk که در آن او ادعا کرد که هر دو مردان و زنان در بخشی از مردسالاری با شکایت خود را در مورد زنانی که مناسب نیست به جریان اصلی استانداردهای زیبایی.

جاد تصریح کرد: این نظرات در Facebook مقاله گفت که “misogynistic وحشیان از هر دو جنس آمده اند’ برای شرکت در ‘زن هجوم.

‘آنچه من می دانم این است که زن ستیزی در توییتر شده اند چنانکه من در مقایسه با قبل از وزن ایده آل خود را. من مرسوم نازک, ورزشی “زیبا” AcroYoga بدن و چهره بلند و باریک است که صرفا در سمت تلنگر از همان مردسالار سکه ” او ادامه داد.

‘کسانی که از شما که در حال صحبت کردن در مورد من زن ظاهر ساخت و ارزیابی در مورد ارزش و مطلوبيت هستند پایگاه نظرات خود را در تماما هنجارهای جنسیتی. خبر خوب برای تقویت خود است من را نمی دانی هر بیشتر به طور جدی نسبت به من تهمت.’

Judd wrote a letter on Facebook in which she explained her current physical appearance and hit out at those who would criticize it as being an ongoing part of the patriarchy

جاد نامه ای در Facebook که در آن او توضیح داد که او زمان ظاهر فیزیکی و آمار در کسانی که انتقاد از آن به عنوان یک جریان بخشی از مردسالاری

جاد اعتراف کرده به مصرف استروئیدها برای یک وضعیت پزشکی به عنوان دور برگشت به عنوان 2012 و کاربران دیگر با اشاره به این که قرص تجویزی می تواند منجر به تورم چنین به عنوان بازیگر به نظر می رسد به تجربه شود.

در حالی که جاد پاک کردن آنچه در واقع باعث تورم روز پنج شنبه در پاسخ به توهین تجویز استروئید کاربران قبلا آغاز کرده های خود را الهام بخش داستان و همچنین به عنوان عکس های خود را به دنبال بیشتر از تورم به عنوان یک نتیجه از مواد مخدر.

رایج تجویز استروئید ‘پردنیزولون’ شروع به روند کنار ‘اشلی جاد” به عنوان بیشتر و بیشتر مردم پیوست و در این جنبش الهام بخش.

‘اشلی من هیچ فن @ewarren و یا حزب دموکرات اما من فقط می خواهم شما را به می دانم که شما ، پسر من است در پردنیزولون برای هپاتیت خود ایمنی و او همان عوارض جانبی. آن را به طور موقت و گفت: کسانی که چیزهای منفی کامل هستند تفاله,’ یک پاسخ به عنوان خوانده شده.

“بنابراین, متاسفانه, #پردنیزولون است روند b/c و مردم در حال ساخت s—-y نظرات در مورد اشلی جاد ظاهر. من می دانم که پردنیزولون می تواند قطعا باعث تورم اما من صادقانه حتی نمی آن را ببینید در اشلی جاد. صورت خود را به نظر می رسد بهتر از معدن در بهترین روز تا کنون.’

“همه مسخره اشلی جاد در حال حاضر ableist سطل زباله… افرادی مثل شما هستند به همین دلیل هر کس احساس راحت قلدری من به عنوان یک بچه معلول که به طور منظم در زمان #پردنیزولون برای نگه داشتن بیماری های مزمن در خلیج’ گفت: یکی استروئید کاربر.

اشلی جاد را Facebook بیانیه کامل

عزت نفس سالم. خوب حد و مرز است. ایثار دانش خود.

این چیزها ضروری است هنگامی که از خواب بیدار شدم و یادگیری از مراقبت از دوستان که من ظاهر شده است روند در توییتر. این misogynistic وحشیان از هر دو جنس را به عنوان مقدار زیادی از مردمی که همدردی و دیدن آن را برای آنچه در آن است (زن ضربه).

من آن را یک جنسیتی راه برای منحرف کردن اذهان از بیان سیاسی: نفرت اتفاق افتاده است در پاسخ به یک ویدیو را در حمایت از کاندیدای ریاست جمهوری از انتخاب من.

آنچه من می دانم این است که من بیمار بودم با محاصره میگرن برای بیش از یک سال است که میگرن تاثیر می گذارد در چهار خانواده در ایالات متحده است. این سومین شایع ترین بیماری در جهان است. همه ما با هر یک از آنها و یا کسی که نمی داند. همه ما از دست دادن کنترل بر تجربه از بدن ما در مناسبت و نیاز به گریس زمانی که ما انجام می دهیم. شما باید آن را از من هنگامی که شما انجام دهد. من تا به حال بوتاکس? آن است که یک درمان استاندارد برای این بیماری که من تجربه. من در اتحادیه بیمه برای پرداخت سی و یک تزریق هر دوازده هفته. (برخی از دوستان پیشنهاد کرد که من نه پست این واقعیت پزشکی است زیرا می توان آن را اقتباس و استفاده در برابر من, اما من فکر می کنم آن را صادقانه و واقعی است و سلامت عمومی پیام. شرم بر هر کسی که تحریف کلمات من.)

در اوایل این سال من متخصص مغز و اعصاب, متخصص درد, ممنوع من از هر چیزی اما خفیف ورزش پیاده روی. آخرین محاصره میگرن به طول انجامید خسته کننده چهار ماه و نیم. همراه با دارو و اجتناب ناپذیر تنبلی است که جمع آوری در اطراف مجبور اینرسی من را تجربه کرده اند برخی از سازمان ملل متحد سرگرم کننده و افزایش وزن.

به تازگی دکتر من به من گواهی پزشکی برای بازگشت به ورزش است. از آن شده است شاد به ادامه در حال اجرا ریاضت شدید و پیاده روی و من در حال حاضر با بهره گیری از همه چیز می آید که با جنبش. من ساخته شده یک تاریخ را با مورد علاقه من نیمه ماراتن در اوایل ماه ژوئن است.

آنچه من می دانم این است که زن ستیزی در توییتر شده اند چنانکه من در مقایسه با قبل از وزن ایده آل خود را. من مرسوم نازک, ورزشی “زیبا” AcroYoga بدن و چهره بلند و باریک است که صرفا در سمت تلنگر از همان مردسالار سکه.

کسانی از شما که در حال صحبت کردن در مورد من زن ظاهر ساخت و ارزیابی در مورد ارزش و مطلوبيت هستند پایگاه نظرات خود را در تماما هنجارهای جنسیتی. خبر خوب برای تقویت خود است من را نمی دانی هر بیشتر به طور جدی نسبت به من تهمت.

من نیز می دانم که به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع سفید کاری نفرت من بسیار عمومی نسبت به زنان از رنگ به دوستان من در LGBTQIA+ جوامع و کسانی که از متنوع تجارب زندگی می کردند.

من ارزش خود و ارزش ها نه بر اساس ساخته شده است و نه در حال خراب. هر دو در حال حرکت به همان اندازه دمدمی مزاج. من به صورت جدی آرزو می کنم برای همه ما — از آنجا که من می دانم تجربه من است که به دور از منحصر به فرد — این است که وقتی از زنان صحبت می کنند ما هنوز هم مورد ضرب و شتم ، صحبت کردن به هر حال. تسمه و فلش خواهد آمد اما صدای خود را و بدن که از آن می آید زیبا شجاع و قدرتمند و ضروری است.

برای من, ورزش و سلامتی, در مورد آزادی و شور و نشاط و انتخاب است. فقط به عنوان خدمت به دیگران و شرکت در ماجراهای باور نکردنی مانند نگه داشتن تا با بونوبوها در جنگل های بارانی کنگو و سفر به جهان با سازمان هایی که کار برای کمک به زنان و دختران رشد — که در حال مبارزه در برابر جنسیتی و جنسی مبتنی بر خشونت است. نه در مورد به دنبال آرمان به طوری که دیگران ممکن است تایید من است.

گفتگو در مورد ما بدن زن خود ادامه خواهد داد و به سر و صدا — هر دو مورد ما و خارج از ما است. آنچه که من می دانم برای مطمئن است که من در صلح است و در داخل با وجود مردسالاری و همه کسانی که شرکت در آن مرد و زن است.

و به کسانی که برای آنها این واضح است و کار برکنار شده با تشکر از شما.

من احساس می کنم شما.

 

 

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im