به عنوان ویروس تدابیر گرفتن در چین, دنیای هنر احساس فشار

یک چینی و میلیاردر, یک سرمایه گذار و راننده تاکسی سابق به نام لیو Yiqian گذرانده حداقل 200 میلیون دلار در هنر در سال های اخیر از جمله $170 میلیون برای یک مودیلیانی, برهنه در سال 2015.

با چین به عنوان دومین بازار جهانی صنعت گاز و تصویب یا رد توسط دولت در پکن می تواند باعث شکستن و یا یک فیلم را پایین خط.

ارکسترهای از سراسر جهان برنامه ریزی تورهای چین سال در پیشرفت آنها را به عنوان یک راه برای فروش بلیط های خود را افزایش, مشخصات و پرورش چین در حال رشد ثروتمند کلاس به عنوان اهدا کنندگان.

اما در حال حاضر که چین در تلاش برای دریافت coronavirus بیماری تحت کنترل این کشور است که در اصل بسته برای کسب و کار جهان هنر, اقتصاد, افشای بخش های مختلف مالی و عدم قطعیت است. فیلم منتشر شده لغو شده است در چین و سمفونی تورهای معلق به دلیل قرنطينه و ترس از سرایت. عمده نمایشگاه هنری در هنگ کنگ نامیده می شد و مهم بهار مزایده هنر نصف جهان در نیویورک شده است به تعویق افتاد چرا که به خوبی پاشنه بلند, چینی, خریداران ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای سفر به آنها را.

“این فقط واقع بینانه نیست به برنامه ریزی برای ارائه چیزهایی که اشیاء ما می دانیم که مردم می خواهید برای دیدن در فرد در یک زمان زمانی که آنها را می توانید در اینجا گفت:” شوخی ماسون بنیانگذار iGavel یکی از شش خانه حراج که به تعویق افتاد و بسیاری از فروش خود را. “این به آن معنا ما به تقلا کمی چون ما اصلا این میزان درآمد در آینده است. چه می خواهیم انجام دهید برای پر کردن شکاف?”

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 48000 نفر کشته و بیش از 1,350 در چین است. به عنوان ده ها میلیون نفر از مردم در حال مهر و موم کردن در شهرستانها وجود دارد, پرسش های جدید در حال ظهور در مورد چگونه به آن را حذف نام SARS-CoV-2 است منتقل می شود. حتی هنر نمایندگی که انتظار کسب و کار رنج می برند به دلیل بسته مرزها و اجباری قرنطينه می گویند که آنها درک کنند که توقف سرایت می آید برای اولین بار.

هنوز هم وجود دارد خواهد بود یک تاثیر مالی. چین سوم-بزرگترین بازار هنر در جهان در سال 2018 با توجه به سال گذشته هنر بازل و UBS Global, هنر, گزارش بازار, حسابداری برای 19 درصد از $67 میلیارد دلار صرف شده در هنر است که در سال. (ایالات متحده آمریکا در 44 درصد و انگلستان در 21 درصد تا به حال دو نقطه بالا.)

هفته گذشته هنر بازل در هنگ کنگ سالانه نمایشگاه هنر برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مارس لغو شد, محروم کردن نمایندگی مجاز و فروش و هنرمندان از یک فرصت بزرگ برای نشان دادن آثار به مشتریان مستقر در چین و فراتر از آن. این نمایشگاه را به خود جذب خیل بازدید کنندگان که فرود در منطقه برای هنر را نشان می دهد کوکتل تجمعات و قایق بادبانی احزاب در هنگ کنگ پکن شانگهای هانوی و توکیو قبل در طول و بعد از نمایشگاه. برخی از این شده اند به تعویق افتاده و یا لغو شود و همچنین.

در هنگ کنگ لغو آمده پس از ماه از سیاسی تظاهرات که تکان شهر و در سمت چپ مقدار از خاک بر جای پای لرزان.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

بن براون صاحب گالری با مکان در لندن و هنگ کنگ گفت که فروشگاه خود را ساخته شده یک سود بزرگ هر سال در هنر بازل در هنگ کنگ و در این سال که دست انداز خواهد ناپدید می شوند. اما آسیب را فراتر از فروش فوری.

“این مرکز هنری جهان برای یک هفته و آن را منجر به چیزهای دیگر در طول سال,” او گفت:. “تصور کنید اگر شما تا به حال به لغو مراسم اسکار. جهان فیلم را در حمل و فیلم را در حمل یا پول یا از دست دادن پول, اما آن را یک ضربه بزرگ.”

گالری است که برنامه ریزی شده بود در نمایشگاه هنر بازل در هنگ کنگ ارائه شد بازپرداخت از 75 درصد از هزینه غرفه خود را که اجرا به $125,000 برای بزرگترین فضاهای. علاوه بر ضبط هزینه و از دست فروش گالری در حال خونریزی پول در راه های دیگر. صخره Vernon, مدیر معاصر تقسیم نگاه و سفید, که کشتی های هنرهای زیبا گفت که دو وجود دارد ظروف حمل و نقل در حال حاضر در دریای که تا به حال شده است در راه خود را به هنر بازل حمل قطعات از پنج نمایندگی مجاز و فروش. در حال حاضر این گالری را مجبور به پرداخت به آن را به عقب کشتی در هزینه در حدود $15,000 برای سفر بازگشت.

چین نیز برای این فیلم کسب و کار 9 میلیارد دلار سالیانه بازار دوم تنها به آمریکای شمالی با توجه به پل Dergarabedian یک تحلیلگر ارشد در کام اسکور یک رسانه های اندازه گیری شرکت می باشد. اما با بسیاری از سالن های سینما در کشور بسته او گفت که کسب و کار است که تقریبا به طور کامل در خود نگه دارد. انتشار “جوجو خرگوش” و “Dolittle” — جعبه-دفتر بمب در ایالات متحده است که به شدت نیاز به فروش خارجی — در میان کسانی که به تعویق افتاد و در چین تا کنون.

“وجود دارد هیچ سوال وجود دارد در حال رفتن به باید پانوشت تا آنجا که جعبه دفاتر می رود در این سال” آقای Dergarabedian گفت. “دیگر این رود بزرگتر مسئله از آن می شود.”

با ظهور چین به عنوان سریعترین رشد بازار برای موسیقی کلاسیک در سال های اخیر اثرات موج دار شدن از این virus بحران شد و به سرعت احساس می شود که در سراسر زمینه نیز هست.

چند آمریکایی گروه از جمله بوستون ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک مستقر در واشنگتن لغو شد برنامه ریزی تورهای چین است. این مدرسه جولیارد است که در حال آماده سازی برای باز کردن یک شاخه در تیانجین در پاییز امسال اعلام کرد که آن را تعلیق همه در شخص پذیرش-فعالیت های مرتبط در آسیا حداقل تا ماه مارس است. و بلند پروازانه monthlong هنگ کنگ جشنواره هنر که مونتاژ پیشرو ارکستر اپرا شرکت های نوازندگان و رقص شرکت از سراسر جهان لغو شد.

تاثیر اقتصادی هنوز در حال سنجیده. آمریکا ارکستر تورهای گران قیمت و پیچیده تعهدات که در حال برنامه ریزی سال در پیشبرد; هزینه های آنها کسب درآمد از خارجی میزبان به طور کلی پوشش تنها بخشی از آنچه در آن هزینه به کشتی حدود یک صد نوازندگان و سازهای خود هزاران مایل است. اما ارکستر تور چین ثابت کرده اند که به خصوص جذاب به حامیان علاقه مند به پرورش روابط وجود دارد — که از حمایت های مالی باعث می شود چنین تورهای امکان پذیر است.

“شما سعی می کنید برای شکستن حتی با حمایت دلار” گفت: Michael M. قیصر رئیس DeVos موسسه هنر مدیریت در دانشگاه مریلند است.

این سمفونی بوستون گفت که تور آن لغو شد و انتظار می رود به هزینه حدود 2.1 میلیون نفر از جمله هنرمند و هزینه های; امنیت; مسکن; بلیط هواپیما و حمل و نقل تنه و ابزار از اعضای ارکستر. دولت شده است به امید صحبت با فروشندگان در مورد waiving و یا کاهش برخی از هزینه های, اما با بحران شده است دشوار به دریافت از طریق به برخی از آنها.

حتی نهادهایی که به مراتب کمتر وابسته به چینی مشتریان مانند شهری موزه هنر و تئاتر برادوی در نیویورک می گویند که آنها در حال تماشای وضعیت دقت کنید. چینی تور گروه متوقف شده و اگر این ویروس به طور گسترده ای گسترش می یابد, دیگر مسافران خود ممکن است تصمیم به ماندن در خانه. در پاریس موزه لوور گفت: آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود یک قطره در بازدیدکننده داشته است اما با توجه به این موزه های اخیر آمار و ارقام 800,000 از آن 10 میلیون بازدید کننده در سال 2018 از چین آمد.

گالری های هنری به طور کامل متکی بر پا ترافیک ها و نمایشگاه ها; به لطف اینترنت و تلفن زمرد تفاهمنامه یک شریک در هنگ کنگ گالری معدن پروژه گفت که نیمی از زمان نمایش در گالری خود را در حال حاضر به فروش می رسد از طریق ایمیل, WhatsApp و یا WeChat. (خانم تفاهمنامه نیز گفت: او به تازگی قادر به مذاکره با صاحبخانه برای یک و پنج درصد کاهش در اجاره برای دو ماه.) متیو Borysevicz یک مدیر بانک گالری در شانگهای گفت که او تا به حال به فروش می رسد فقط یک نقاشی در WeChat به جمع بود که در خانه حوصله در پکن.

اما آقای Borysevicz همچنین گفت که یک جمع در تایلند لغو کرده بود خرید چندی پیش گفته شد به دلیل ویروس است که او نمی تواند خرید قطعه.

بسیاری از بالا پایان مزایده مناقصه تحویل داده شده توسط گوشی به عنوان ضبط-تنظیم مودیلیانی خرید آقای لیو ساخته شده در حراج کریستی نیویورک. اما اغلب خریداران خواهم برای دیدن آنچه که آنها در مناقصه از قبل. و در حال حاضر خریداران چینی به راحتی نمی تواند بازدید از سنگ مرمر Sui سلسله بودا سر برآورد فروش برای $500,000 به $700,000) و یا 17th-century بخور ایستاده (800.000 دلار به $1,200,000) که کریستی در نیویورک در حال برنامه ریزی برای ارائه این بهار. مزایده برگزار شد و هر مارس در کریستی ساتبی و در جای دیگر در شهر نیویورک شده است تا ماه ژوئن به تعویق افتاد.

این ویروس می آید در خصوص زمان دشوار است چرا که هر هنری که در چین نشات گرفته است موضوع را به 15 درصد تعرفه برای سال (آنها خواهد بود به کاهش 7.5 درصد در روز جمعه) به عنوان یک نتیجه از رئیس جمهور تهمت تجارت ” با پکن که به معنی آن است که در حال حاضر سخت تر نه تنها برای نمایندگی های فروش هنر بلکه به آن را خرید.

“برای من نمایشگاه ماه آینده من می گویند بیش از نیمی از آن را به دست آورد و در خارج از ایالات متحده پس به ارمغان می آورد که در و اضافه کردن 15 درصد است که آنچه ما استفاده می شود به تماس با حاشیه سود” گفت: James Lally بنیانگذار J. J. Lally & Co. در منهتن یک گالری است که دارای تخصص در هنر چینی.

“این دو چیزهای ناگوار در بالای هر یک از دیگر است که می گذارد در مقابل بازار,” او اضافه شده است. “این یک زمان خوب است.”

گزارش شد کمک توسط مایکل کوپر و مایکل پالسون از نیویورک; یعقوب Dreyer از بانکوک; ثابت Meheut از پاریس; و اسکات Reyburn از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im