به عنوان عفونت ویروس موج کشورهای مستندات

دهلی نو — در Nigambodh Ghat, قدیمی ترین هولوکاست زمینه را در هند سرمایه بدن را در آینده.

یک آمبولانس می رسد با پنج داخل. سپس یکی دیگر. سپس یکی دیگر از در های بی پایان نمایش از مرگ است.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس موج در دهلی نو یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر تیره و تار ممکن است رسیدن به نقطه شکستن آن. مردم نمی توانند تست شده است. آنها نمی تواند پیدا کردن یک تخت بیمارستان. وضعیت آنقدر ترسناک است که مقامات دولتی پیشنهاد کرده اند commandeering را برخی از دهلی نو fanciest هتل ها به نوبه خود به بیمارستان.

اما آماده است یا نه بسیار از هند coronavirus مستند به پایان رسیده است به عنوان کسانی که در کشورهای دیگر در تلاش برای تعادل اقتصادی آسیب با کروناویروس خطر است. در بسیاری از مکان ها — هندوستان, مکزیک, روسیه, ایران و پاکستان در میان دیگران — رهبران آمده اند و احساس می کنند که هیچ چاره ای جز به افزایش موارد بر چانه و اولویت دادن به اقتصاد است.

برخی از این رهبران به ویژه کسانی که در کشورهای در حال توسعه گفت: آنها حفظ نمی تواند مجازات مستندات بدون خطر فاجعه اقتصادی به خصوص برای فقیرترین شهروندان است. بنابراین فکر منتقل شده از فرمانده مردم به ماندن در خانه و اجتناب از ویروس ها و دیگر مردم در همه هزینه ها به در حال حاضر آشکارا پذیرش برخی از بیماری و مرگ به سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب به معیشت و به فردی زندگی می کند.

یک نگاه اجمالی از خیابان های گزارش شده توسط خبرنگاران در کشور به ویژه آمار نشان می دهد یک افزایش شدید در فرد-به-فرد تماس در روزهای اخیر — دقیقا در این زمان است که سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که عفونت های ناشی از این بیماری بسیار مسری هستند و خروش جدید به سمت قله.

هند در حال حاضر تولید مطلب جدید روزانه عفونت حدود 10000 از همه اما دو کشور ایالات متحده و برزیل است.

اعتبار…دانمارکی صدیقی/مهر

“این یک بیت از یک ظرف غذا” گفت: Indrani گوپتا سلامت اقتصاددان در دهلی نو. “اقتصاد ما بسیار وابسته به کار میلیون ها نفر را از دست داده اند معیشت خود و زندگی خود را اگر این مستند در ادامه به صورت سال و ماه”.

اما او افزود: این مستند آغاز شد بیش از حد به زودی.

“ما آن را در جهت معکوس,” او گفت:. “ما تعطیل سرعت بیش از حد و آن را بیش از حد سخت گیرانه. و من فکر نمی کنم در حال حاضر زمان برای سهولت.”

در روسیه, سیاست, ممکن است بازی نقش مهمی را در فشار برای بازگشایی شده است.

این هفته شهردار مسکو برداشته بسیاری از محدودیت های اعمال شده در محل پس از مارس 30 تعجب آور برخی از کارشناسان بیماری های عفونی اشاره کرد که هنوز هم به بالا-عفونت نرخ. تحلیلگران سیاسی گفت: یکی از دلایل ناگهانی بازگشایی شد به هموار کردن راه برای مشارکت بالا در جولای 1 رفراندوم است که می تواند اصلاح در قانون اساسی این کشور اجازه می دهد تا رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین در قدرت باقی می ماند تا 2036.

مقامات تا به حال به تعویق همه پرسی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به دلیل مستندات.

در روز سه شنبه سپاسگزار Muscovites ریخته در خارج از آپارتمان خود را برای پیاده روی در آفتاب است. مقامات لغو یک سیستم الکترونیکی می گذرد برای همه سفرهای خارج از خانه به غیر از داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی.

اعتبار…الکساندر Zemlianichenko/آسوشیتد پرس

“ما موفق به جلوگیری از یک فاجعه” اعلام کرد سرگئی سوبیانین مسکو شهردار در یک وبلاگ ویدئویی. در حال حاضر, او گفت:, شهرستان “شروع به شکست coronavirus.”

داده های خام است نه کاملا به عنوان خوشبو. روسیه تعدادی از عفونت های جدید دارای ماند در حدود 8000 تا 9000 در هر روز — به مراتب متفاوت تر از ایتالیا می گویند که در آن روزانه عفونت کاهش یافت به چند صد نفر در حال حاضر از بیش از 6 ، 000 در ماه مارس است.

بسیاری از رهبران مصرف این تن است. در مکزیک رئیس آندرس مانوئل لوپز Obrador به پایان رسید در این کشور قرنطینه با وجود افزایش در Covid-19 موارد و لگد بازگشایی در اوایل ماه ژوئن با یک تور از کشور است.

“ما باید به سمت جدید نرمال به دلیل اقتصاد ملی و رفاه مردم به آن بستگی دارد,” او گفت: در طول توقف در کانکون.

بر خلاف برخی دیگر از کشورهای مکزیک ارائه کرده است و نه نوعی از بسته محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد خود را که ممکن است به همین دلیل آن کوسن های برابر اقتصادی درد سخت مستند آنقدر نازک است. مکزیک دولت همواره به عنوان شدت بیماری هر چند آن را انجام سرانه تا کنون حداقل تست در میان ده ها تن از کشورها در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی.

در مکزیکو سیتی بیمارستان ها و morgues اشباع شده هستند. بنابراین crematories. برخی از مردم را به مبارزه طلبیده پروتکل برای دفن عزیزان در راز در بسته بندی مجالس ترحیم. مکزیکی, پزشکان ترس بدترین هنوز به آمده است.

“ما هنوز در اولین مراحل این بیماری همه گیر, متاسفانه,” دکتر گفت: Alejandro Macías, یک متخصص بیماری های عفونی. “ادراک است که ما خیلی بیشتر طول از جایی که ما واقعا هستند.”

اعتبار…پدرو پردو/Agence France-Presse — Getty Images

پاکستان ممکن است به زودی غرق می شود, اما این آرامش محدودیت نیز هست. در خارج از شهرها تقریبا هیچ کس با پوشیدن یک ماسک و یا تلاش اجتماعی به دور است. در لاهور باد می وزد از کوچه های قدیمی شهر کهنه با مردم است. در هفته گذشته پاکستان عفونت باید نزدیک به دو برابر شده اما هیچ راهی برای ارزیابی چگونه شایع Covid-19 واقعا دلیل است که تست شده و خیلی کمیاب.

نخست وزیر پاکستان عمران خان یک میلیونر سابق کریکت ستاره که مبارزات انتخاباتی به عنوان یک پوپولیستی نامیده است مستندات نخبگان بنحوی که فقط افراد ثروتمند می تواند استطاعت به مهر و موم شود تا در خانه های خود.

“ما به دنبال یک کل مستند بدون فکر کردن در مورد عواقب به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران خیابان فروشندگان کارگران همه آنها چهره فقر و گرسنگی” او در توییتر نوشت. “خدا ما را ببخش گناه ما.”

ایران در کنار درب یکی از نگران کننده ترین مراکز از این بیماری همه گیر در اوایل اما فکر آن را دیده بود بدترین. در اوایل ممکن است آن تصمیم به باز کردن این کشور از یک مختصر سه هفته مستند در تلاش برای نجات اقتصاد خود را که در حال حاضر رنج می برند تحت تحریم های بین المللی و کسری بودجه عظیمی دارد. رهبران ایران گفت: coronavirus همه گیر شد یک واقعیت است که ایرانیان تا به حال به یاد بگیرند که زندگی می کنند.

کارشناسان بهداشت هشدار داد که باز کردن این کشور بیش از حد به زودی جلسه بدون هیچ گونه معیار — مانند پایدار کاهش در تعداد عفونت های جدید — خطر دوم افزایش است.

در حال حاضر یک ماه بعد که موج دوم وارد کرده است. در ژوئن 4, ایران, گزارش 3,574 عفونت های جدید در یک روز بالاترین تعداد موارد جدید از همه گیری آغاز شد.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


مقامات بهداشتی در ایران را سرزنش سنبله در مردم مشاهده اجتماعی فاصله نه با پوشیدن ماسک و دولت افتتاح بیش از حد به زودی.

ایرانیان و بزرگ شده اند رفتن در مورد زندگی روزمره خود فعالیت ریختن قبلی خود را ترس از ویروس. همانطور که در کشورهای دیگر ترافیک جاده است پشت مغازه ها و کسب و کار باز کرده اند و کارمندان خصوصی و بخش دولتی باید بازگشت به کار.

اعتبار…Atta Kenare/Agence France-Presse — Getty Images

حسن روحانی رئیس جمهور همچنان اصرار دارند که اقتصاد باید باز باقی می ماند زیرا ایران “آیا گزینه دوم.”

و او هشدار داد اعضای coronavirus نیروی کار به ایجاد “اضطراب در میان مردم گفت: وجود یک دوم یا سوم افزایش است.”

در هند بسیاری از مردم نگران هستند که این چیزهای بد در حال حاضر آنها را به زودی دریافت حتی بدتر است. دهلی نو و بمبئی دو تا از بزرگترین شهرهای در حال پربار و با عفونت ها و کارشناسان گفت که در اوج است که هنوز چند هفته دور.

به عنوان Vikas Khairwar انباشته هیزم برای پدرش pyre در Nigambodh Ghat مورد احترام هولوکاست زمینه در دهلی نو او صحبت تلخی در مورد خانواده اش تجربه با سیستم مراقبت های بهداشتی.

پس از پدرش آزمایش مثبت برای coronavirus آقای Khairwar گفت که او خواهش کرد که برای او قرار داده می شود در یک ونتیلاتور اما بیمارستان ندارد هر در دسترس است. پدرش روز بعد درگذشت.

خانواده و پس از آن تا به حال به صبر 24 ساعت برای بدن چون یک آسانسور در بیمارستان را شکست. آقای Khairwar یک حسابدار که به تازگی شغل خود را از دست می خواهد به تمام خانواده خود آزمایش برای دیدن اگر آنها آلوده شده اند. اما دولت در بیمارستان ها حاضر به کمک به او گفت و او نمی تواند به استطاعت رفتن به یک آزمایشگاه خصوصی.

“دولت به کمک خطوط بی فایده است,” او گفت:. “آنها در حفظ و هدایت ما به شماره های مختلف که کار نمی کنند.”

او آشکارا عصبانی به عنوان او به پایان رسید و آماده شدن پدرش pyre.

چند دقیقه بعد آقای Khairwar ایستاده بود در مقابل آتش سوزی یک نیم دوجین دیگران سوزان روشن در اطراف او.

گزارش شد کمک توسط Shalini Venugopal و هری کومار از دهلی نو; اندرو هیگینز از مسکو; سلمان مسعود از, اسلام آباد, پاکستان; برنت مک دونالد از شهر مکزیک; و Farnaz Fassihi از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>