به عنوان ویروس موارد افزایش در قرنطینه کشتی کروز مسافران در لبه

توکیو — به عنوان الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بخار به بندر یوکوهاما در ژاپن روز یکشنبه صبح بعد از یک شب از قرنطینه در دریا مسافران به اندازه کافی خوش شانس به پنجره ها و بالکن می توانید ببینید کامیون های آتش نشانی و 15 دستگاه آمبولانس در انتظار کشتی.

این یک دلسردکننده نشانه برای نزدیک به 3,700 افرادی که تا به حال محدود شده است به مدت شش روز در کشتی که تبدیل به میزبان به بالاترین غلظت از coronavirus موارد در خارج از چین است.

که بعد از ظهر کاپیتان اعلام کرد بیش از آی فون که شش نفر — پنج نفر از آنها از اعضای خدمه — تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. هشت دیگران خواهد بود گرفته شده کشتی می شود برای درمان نامربوط شرایط پزشکی کاپیتان گفت.

“در حال حاضر ما شروع به شمارش آمبولانس و می دانم که این تعداد حذف می شود” گفت: سارا آرانا, 52, یک, پزشکی, مددکار اجتماعی از Paso Robles, کالیفرنیا.

شش جدید کروناویروس موارد در الماس شاهزاده به ارمغان آورد و در مجموع به 70 پس از مقامات بهداشتی شروع به آزمایش افراد در کشتی هفته گذشته است. موارد جدید اعلام شده است و مسافران شده اند به طور فزاینده ترس که قرنطینه — به منظور محافظت از مردم در ژاپن و حاوی ویروس را گسترش می تواند با قرار دادن آنها در معرض خطر است.

“من می دانم که استرس و اضطراب سازش سیستم ایمنی بدن من گفت:” خانم آرانا که در اولین کروز. “من همه چیز است فقط به آرامش زیرا بدون توجه به آنچه من در اینجا هستم. اما هر روز آن را اضطراب تحریک زمانی که ما می بینیم آمبولانس خط تا در کنار کشتی.”

بیش از 2600 مسافران جدا شده در کابین خود, پس از وزارت بهداشت و درمان تحمیل قرنطینه در روز دوشنبه پس از کشف که مردی متحرك در هنگ کنگ در Jan. 25 تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. بیش از 1000 خدمه نیز قرنطینه در هیئت مدیره اگر آنها همچنان به ارائه خدمات تحویل غذا.

“این غم به شنیدن این که وجود دارد یکی دیگر از شش مورد گفت:” Tsutsui Masato, 70, یک, ژاپنی, مسافر بود که پردازنده با همسر خود. “من هنوز نمی دانم که چگونه من باید احساس تا زمانی که ما یاد بگیرند که چگونه coronavirus است منتقل می شود.”

برخی از مسافران گفت که آنها نمی توانند درک کنند که چرا تنها چند صد نفر در 17-عرشه کشتی لوکس بوده و تست شده برای ویروس — افرادی که تا به حال در تماس با اولیه آلوده یا که باید توسعه یافته و تب.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

“من در حال حاضر بر این باورند که آنها در حال حاوی این اپیدمی با نگه داشتن ما قرنطینه” گفت: گی Courter, 75, یک رمان نویس آمریکایی و مشتاق cruisegoer بود که منزوی در یک کابین با شوهرش فیلیپ. “چیزی اشتباه است با این برنامه است.”

با مقدار هنوز هم ناشناخته در مورد ویروس جدید و چگونه از آن منتقل می شود خانم Courter که یک بار مجموعه ای از رمز و راز قتل در کشتی کروز گفت که حتی اگر خدمه مشغول به کار سخت برای محافظت از مسافران وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر آنها امن است.

“هیچ کس نمی تواند به ما بگویید که برای برخی” گفت: خانم Courter. “هیچ شواهد علمی این است که در حال گسترش از طریق مواد غذایی گرداننده یا مردم ارائه مواد غذایی حتی در دستکش های لاستیکی.”

مسافران شده اند و گمان می کنند که این ویروس می تواند از طریق انتقال از کشتی به سیستم تهویه هوا. برخی مشترک و نگرانی های خود را با سفارت ایالات متحده در توکیو.

روز یکشنبه سفارت فرستاده همه 428 آمریکایی مسافران یک نامه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های رسمی که گفت: center “هیچ شواهد کنونی نشان می دهد که این ویروس گسترش می یابد بین اتاق در یک کشتی از طریق هوا-دست زدن به نظام است.”

یک سخنگوی شاهزاده Cruises گفت: این کشتی مجهز به سیستم تصفیه “است که مطابق با استاندارد است و قابل مقایسه با کسانی که در زمین-بر اساس هتل ها و قمار.”

یکی دیگر از شایعه آن است که دولت ایالات متحده ممکن است سعی کنید به آمریکایی ها خاموش کشتی قبل از 14 روز دوره قرنطینه منقضی شده است. از مقامات وزارت امور خارجه گفت که “زمان اجماع پزشکی و پروتکل های دولت است که امن ترین و قابل اعتماد ترین راه برای جلوگیری از گسترش بیشتر عفونت های ویروسی در کشتی های کروز است که برای مسافران به پناهگاه در محل به عنوان مسافر از الماس شاهزاده در حال انجام است.”

پس از قرنطینه به پایان می رسد, رسمی گفت: شهروندان ایالات متحده می تواند بازگشت به خانه در پروازهای تجاری و نمی خواهد موضوع را به اضافی قرنطینه دوره.

روز شنبه, سرود, Montgomery, 67 بازنشسته معاون اداری از سن کلمنت, کالیفرنیا., تا به حال تب با درجه پایین. شوهرش جان 68 بازنشسته شهرستان برنامه ریزی مدیر نگران بود در مورد دیابت و در مورد اینکه آیا او باید تمیز و درجه یک استفاده می کند او هر شب برای آپنه خواب است.

“ما در حال نشستن در داخل این اتاق و تعدادی از موارد است که به آرامی در حال افزایش” آقای مونتگمری گفت. “این بسیار نگرانکننده است که ما نمی توانیم آزمایش برای کشف کردن اگر ما آن را داشته باشد.”

خانم مونتگمری در نهایت متقاعد کشتی دفتر پزشکی به آنها اجازه ترک کابین خود را برای معاینه. به آنها داده می شود آنفولانزا آزمون که برگشتم منفی و خانم مونتگمری که تا به حال عفونت ادراری تجویز شد یک آنتی بیوتیک. آنها آزمایش نشده برای coronavirus.

با توجه به این که مسافران در حال انتظار برای پیاده سه شنبه گذشته با بسیاری از شرایط بهداشتی مزمن مانند دیابت شده اند در حال اجرا پایین در داروها. روز یکشنبه وزیر بهداشت کاتو Katsunobu در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که لوازم پزشکی تحویل داده شده بود به کشتی حدود 100 چنین افرادی که بیشتر می رسند و بعد در روز برای 500.

در روز یکشنبه, Montgomerys رفت و بر روی یک عرشه برای تجویز fresh air break — خانم مونتگمری اولین بار در خارج از قرنطینه آغاز شد. تحت بکر آسمان آبی زن و شوهر قدم در فولاد ماسک حفظ شش پا فاصله از دیگر مسافران.

یک مرد در سیاه و سفید و آبی hoodie سرش می دویم. توسط. “این احساس بزرگ” خانم مونتگمری گفت.

برخی از مسافران در حال نا امید آنچه آنها را به عنوان عدم وجود اطلاعات به موقع. روز جمعه آنها به عنوان خوانده شده در اخبار و گزارش — شنیده و یا از خانواده و دوستان که پیگیری می شد و گزارش های آنلاین — آن است که تعداد موارد در کشتی تا به حال سه برابر شده است.

“این بسیار ناراحت کننده به مردم به فرزندان و اعضای خانواده در تماس با آنها گفت:” آه خدای من, 41 بیشتر مسافران آزمایش مثبت,'” گفت: خانم آرانا شده است که گذراندن زمان با نقاشی تست کردن ماسک صورت او خریداری شده در تایوان و در نظر گرفتن یک دوره آنلاین گیاهی داروهای ضد ویروسی. “بنابراین ما بودند مانند” ما گذشته را می دانید؟'”

بسیاری شده اند عصبی بررسی فعالیت های خود را از اوایل کروز قبل از قرنطینه و امید آنها را به تماس با شخص اشتباه است. خانم Courter فکر در مورد وعده های غذایی, چیزهای بی اهمیت شب و تئاتر اجراهای او حضور داشتند از جمله یک اپرا بود که صحنه شب قبل از قرنطینه تحمیل شد.

“هر جنبه ای از دیدگاه من همه چیز را ما تغییر کرده است,” او گفت:, “از” پسر. که سرگرم کننده بود’ به ‘چرا جهنم من وجود دارد؟””

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>