به عنوان تهمت به رهبری کمک های ایران, کاخ سفید می گوید اضافی مزایای بیکاری خواهد گذشت

واشنگتن — چشم انداز سریع توافق بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره دموکرات در دور جدید برای کمک به اقتصاد بیمار پژمرده روز چهارشنبه به عنوان رئیس جمهور تهمت فروختن خود را تلاش برای مذاکره یک معامله و یک مقام کاخ سفید اعلام کرد که تاسیسات به کارگران بیکار خواهد اجرا به عنوان برنامه ریزی شده در پایان هفته.

با مذاکرات به سختی شروع به پیدا کردن میانه در بین جمهوری خواهان’ $1 تریلیون طرح و دموکرات’ 3 تریلیون دلار بسته آقای ترامپ ریخته و آب سرد روی کل سرمایه گذاری و گفت که او ترجیح می دهند یک استخوان بسته ای که ارسال خواهد “پرداخت به مردم” و محافظت از آنها را از بیرون کردند.

“بقیه از آن ما خیلی دور از هم ما اهمیتی نمی دهند” آقای ترامپ گفت: قبل از ترک کاخ سفید برای یک رویداد در تگزاس است. “ما واقعا اهمیتی نمی دهند.”

نظرات stoked سوال در مورد اینکه آیا رئیس جمهوری که انتخاب مجدد چشم انداز خود را نگه دارید در سنا به نوبه خود می تواند در سلامت اقتصاد — مایل و یا قادر به پیدا کردن یک مصالحه برای تزریق آخرین دوز محرک قبل از او مواجه رای دهندگان در ماه نوامبر.

“ما هیچ جا نزدیک به یک معامله” علامت مراتع کامپیوتری کاخ سفید به خبرنگاران گفت: پس از خروج از مذاکرات با بالا دموکرات ها در دفتر سخنران نانسی پلوسی از کالیفرنیا. او پیش بینی کرد که 600 دلار در هر هفته افزایش بیکاری خواهد گذشت به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 31 بدون هر گونه اقدام به بازگرداندن آن است.

اوباما پیشنهاد کاهش پرداخت به 200 دلار در هر هفته در حالی که دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن آن را از طریق پایان سال است. این فقط یکی از مسائل بی شمار تقسیم دو طرف است.

این شکست نشان دهنده وضع برای جمهوری خواهان که قرار داده شده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دشوار مذاکره و موقعیت. پس از تصویب حدود 3 تریلیون دلار در pandemic مرتبط با محرک در بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا مخالف هستند به کسری هزینه های اضافی به سوخت اقتصاد به این معنی که هر گونه توافق خواهد نیاز به جذب حمایت قابل توجهی از دموکرات کنگره روشن.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

9 ساعت پیش
Regal Cinemas رد ایده کوتاه منحصر به فرد تئاتر اجرا می شود.
10h پیش
به عنوان $600 هفتگی تقویت کننده به بیکاری پرداخت به پایان می رسد, این اسکناس را متوقف کند.
12 ساعت پیش
5 takeaways از روز چهارشنبه بانک فدرال ایالات متحده دیدار و در کنفرانس خبری.

اما با دو طرف عمیقا در تضاد بیش از چگونه به ساختار بسته و چگونه بزرگ آن را باید دولت را کمک به رهبران دموکرات موفق به تولید و پیشرفت به سمت یک معامله است.

با گذشت زمان در حال از مقامات کاخ سفید روز چهارشنبه تمدید تماس های خود را برای تمدید موقت از انقضای مزایای بیمه بیکاری و یک مهلت قانونی برای اخراج. اما دموکرات ها به سرعت رد این ایده که آنها گفته اند که تنها در sap حرکت برای دیگر حیاتی کمک های اولیه — از جمله ایالات و شهرستانها و مدارس و مراقبت های بهداشتی که باید تایید شود به سرعت به عنوان آمریکایی ها همچنان به رنج می برند.

جمهوری خواهان مجلس سنا را شامل نمی شود فرمت اخراج توقف در $1.1 تریلیون بسته امداد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و به عنوان “نیمه بی ربط” حتی اگر این محصول طولانی مدت مذاکرات بین جمهوری خواه کنگره رهبران و مشاوران. اما رئیس جمهور نشان داد که او باور نمی کند که آنها تا به حال رانده سخت به اندازه کافی مقرون به صرفه با دموکرات ها ،

“پرداخت کافی نیست” آقای ترامپ گفت: هر چند هنوز روشن نیست که چه پرداخت ها او با اشاره به. “آنها در حال ساخت آنها به اندازه کافی بالا. دموکرات ها هستند نه مراقبت از مردم است.”

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

دموکراتیک اندازه گیری شامل 1200 $در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها — همان سطح است که جمهوری خواهان پیشنهاد شده است. از مزایای بیکاری دموکرات پیشنهاد سه بار به عنوان بزرگ به عنوان آنچه که جمهوریخواهان در حال ارائه است.

آقای ترامپ نیز سرزنش جمهوری خواهان برای بی میلی خود را برای ارائه $1.75 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید F. B. I. ستاد در مرکز شهر واشنگتن دیرین اولویت خود را و یکی است که به طور بالقوه می تواند افزایش ارزش خود را در هتل در نزدیکی.

“جمهوری خواهان باید به مدرسه بروند و یاد بگیرند که” رئیس جمهور گفت:. “آنها نیاز به یک ساختمان جدید. آن را بد ساخت.”

آقای ترامپ اصرار بر از جمله پول ربطی به coronavirus یا رکود در بسته کمک کرده است rankled سناتور دموکرات و چپ بسیاری را به تعجب می کنم که چگونه جدی دولت این است که در مورد آب بندی در مقابله با دموکرات ها ،

دموکرات ها بودند به همان اندازه بدبین روز چهارشنبه در مورد رسیدن به یک مصالحه و آنها را مسبب مستقیما بر جمهوری خواهان برای امید بستن به صبر کنید تا زمانی که در اواخر ماه ژوئیه فقط به عنوان بیکاری کمک شد انقضای برای شروع مذاکرات در یک بسته امداد.

“چه کوتاه مدت فرمت؟” خانم پلوسی, خواسته پس از دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin آقای مراتع و سناتور چاک شومر از نیویورک رهبر اقلیت. “وجود دارد هیچ کوتاه مدت پسوند. آنها هیچ چیز را ندارد.”

چند جمهوریخواهان همچنین به نظر می رسد تمایلی به در آغوش چشم انداز زمانی که خواسته در روز چهارشنبه. یک جمهوری خواه دستیار تشبیه ایده کوتاه مدت لایحه به پرداخت باج دو بار.

“ما جمهوری خواه دوستان به نظر نمی رسد برای آمدن به جلسه به لحظه” آقای شومر گفت.

تحلیلگران در واشنگتن گفت: آنها شاهد افزایش خطر که قانونگذاران ممکن است رسیدن به یک توافق جامع قبل از برنامه ریزی زنگ تفریح اوایل ماه آینده.

“این مذاکرات در یک بد بد محل” گفت: Jon Lieber مدیر برای ایالات متحده در گروه اوراسیا و مشاور سابق سناتور میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت.

“وجود دارد هیچ پیشرفتی که در لحظه ای که منعکس کننده قوی دست دموکرات ها فکر می کنند که این نادانی از دولت و عدم اجماع در داخل سنا G. O. P.” آقای Lieber گفت.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اذعان کرد که این مسیر به توافق به نظر می رسد دلهره آور هر چند برخی از اصرار داشت که یک اجماع معامله می تواند پدیدار شود.

“هیچ توافق بر هر چیزی من می خواهم به آن تماس بگیرید تبادل انداز بخشی از تطهیر شما رو به رفتن را از طریق قبل از ما در واقع به یک موقعیت” گفت: Senator John Cornyn جمهوری خواه از تگزاس. “مردم نا امید برخی از مردم از ترس برخی از مردم نگران هستند — منظورم این است که ما در وسط یک بیماری همه گیر.”

“و سپس شما یک انتخابات آینده و تقریبا همه چیز است که از طریق دیده می شود که لنز, که باعث می شود آن را سخت برای پیدا کردن زمینه های مشترک,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به سعی کنید هر چیز دیگری که کار نمی کند تا زمانی که ما در نهایت به چه کار می کنند. این یک فرایند است.”

روند این هفته نشان داد اختلافات عمیق در سنای جمهوری خواه حزبی. مثلا آقای Cornyn گفت که او مخالف کوتاه مدت توافق مانند یک آقای ترامپ شناور در روز چهارشنبه.

سناتور جان کندی جمهوری خواه از لوئیزیانا گفت: چنین موقت لایحه “حس می کند به من.”

“من از قدرت که می شود به هزینه های انجمن از لوایح” آقای کندی گفت: انعکاس شکایات در مورد آقای تهمت F. B. I. پروژه و طرح های دیگر در جمهوری طرح است.

“من فکر می کنم آن خواهد بود دشوار است در کوتاه مدت به توافق در یک, بزرگتر, بسته,” او گفت:, “و مردم نیاز به کمک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>