به عنوان برگ برنده Rekindles N. F. L. مبارزه Goodell طرف با بازیکنان

طولانی بحث در N. F. L. بیش از بازیکنان معترض نژادی و بی عدالتی در طول سرود ملی پرسیده با نیروی در روز جمعه به عنوان رئیس جمهور تهمت شعلهور جنگ خود با لیگ بیش از موضوع و لیگ کمیسر راجر Goodell صادر قویترین پشتیبانی و در عین حال برای بازیکنان به دنبال مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

در یک swift پاسخ به یک مونتاژ ویدئویی شامل بازیکنان ستاره پرسیدن لیگ به آدرس سیستمیک نژادپرستی Goodell گفت: او عذرخواهی کرد برای گوش دادن به نگرانی های بازیکنان آفریقایی آمریکایی زودتر و گفت: او از بازیکنان حق اعتراض مسالمت آمیز است. در طول سال 2016 فصل khezri آغاز جنبش در لیگ هنگامی که او زانو زد به تماس توجه به نژادی و بی عدالتی و خشونت توسط پلیس, اما هیچ تیم به او پیشنهاد یک قرارداد پس از آن.

Goodell نیست به طور مستقیم نام Kaepernick در ویدئویی خود را. هنوز نظر خود را در نقطه مخالف بودند به کسانی که ساخته شده توسط رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees که در این هفته گفت که آن را بی احترامی به زانو زدن در طول pregame بازی “The Star-Spangled Banner.”

پس از یک سویفت ملامت از همکار N. F. L. بازیکنان از جمله برخی از هم تیمی های خود Brees عذرخواهی کرد در روز پنج شنبه و پس از آن در رسانه های اجتماعی پست جمعه شب بود که خطاب به ناروا صادر شده یک قوی تر انکار از سخن گفتن در مورد بی احترامی. رئیس جمهور گفت: در حال حاضر در توییتر که Brees باید متمایل به فشار و که هر کس باید ایستادن هنگام پخش سرود ملی ایفا کرده است.

“ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب” به رئیس جمهور نوشت. “دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا — هیچ زانو!”

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین حمله N. F. L. بیش تظاهرات در طول سرود ملی در سپتامبر 2017. در طول مبارزات انتخاباتی رالی او به نام صاحبان به آتش هر بازیکن که به زانو در طول سرود و با استفاده از یک ابتذال به توصیف کارفرمایی khezri که شروع به حرکت زمانی که او زانو زد طریق فصل قبل به تماس توجه به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

Kaepernick به تصویب زانو حرکت در مشاوره سابق Green Beret او ملاقات کرده بود که پیشنهاد این امر می تواند راه احترام به جلب توجه به خود باعث می شود.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • مینیاپولیس به ممنوعیت استفاده از chokeholds در پاسخ به جورج فلوید مرگ است.
  • ادامه اعتراضات در شهرهای سراسر کشور پیش از تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه.
  • بیشتر خشونت های پلیس رخ می دهد در طول بازداشت معترضان به خشونت پلیس.

یک سخنگوی N. F. L. کاهش یافته است به نظر رئیس جمهور نظرات در مورد Brees و سرود ملی.

رئیس جمهور موعظه می آید به عنوان N. F. L. مثل بقیه کشور, هایش با نحوه پاسخ به قتل سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس به اعتراضات است که باید فرا گرفته این کشور برای نزدیک به دو هفته پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

بیشتر از هر ورزشی مهم لیگ N. F. L. تا کشتی در سال های اخیر با موضوع مسابقه عدم آفریقایی-آمریکایی ها و سایر مردم از رنگ در مواضع قدرت در لیگ و حقوق بازیکنان در اعتراض به مسائل اجتماعی در این زمینه است. در حالی که سه چهارم از لیگ بازیکنان آفریقایی-آمریکایی تقریبا هر صاحب است سفید و چند تن از برجسته ترین صاحبان قوی حامیان رئیس جمهور است.

در این آخرین موج ناآرامی های مدنی بسیاری از بازیکنان و مربیان و صاحبان صحبت کردن در برابر نژادپرستی و متعهد شده اند برای تبدیل شدن به درگیر در پیدا کردن راه حل.

شنبه گذشته راجر Goodell اول لیگ بزرگ کمیسر به صدور بیانیه ای از نگرانی در پاسخ به Floyd مرگ اما کلمات او بودند panned به عنوان ریاکارانه به دلیل لیگ صاحبان رد Kaepernick که نشد کار دیگری در این لیگ پس از پایان سال 2016 فصل است.

در روز پنج شنبه برخی از لیگ بزرگترین ستاره از جمله Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes منتشر شد یک تماس تصویری در لیگ محکوم به ظلم و ستم از مردم سیاه و سفید و به عذر خواهی نیست, حمایت از بازیکنان که اعتراض مسالمت آمیز است.

در Instagram post کارگردانی در جمهور Brees نوشت که پس از گفتگو با بسیاری از مردم او را درک است که “این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است.”

روز جمعه N. F. L. نیز توییتی تصویری که بازیکنان ساخته شده و گفت: “بازیکنان ما شما را بشنود.”

به زودی پس از Goodell پاسخ خود را با تصویری که در آن او ساخته شده خود را قوی ترین و خاص ترین حمایت از خواسته ها و اهداف از بازیکنان آفریقایی آمریکایی. در یک دقیقه, 21 ثانیه ویدیو کمیساریای محکوم به ظلم و ستم از مردم عذرخواهی کرد برای گوش دادن به نگرانی های آفریقایی-آمریکایی بازیکنان و تشویق لیگ ورزشکاران به اعتراض مسالمت آمیز است.

پس از ارائه تسلیت خود را به خانواده های که تحمل خشونت پلیس,” Goodell گفت که “ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید.”

در آشکار اشاره به Kaepernick که حل و فصل شکایت با لیگ سال گذشته است که در آن او را متهم به لیگ blackballing او را به دلیل سیاسی تظاهرات Goodell افزود: “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به N. F. L. بازیکنان زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

“ما لیگ ملی فوتبال, باور, black lives matter,” او اضافه شده است. “من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است. بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال.”

در اوایل اظهارات Goodell است اشاره به این لیگ فعالیت های اجتماعی کمپین تغییر الهام بخش که اهدا کرده است ده ها میلیون دلار به گروه های کار در جوامع و هل دادن برای ریشه کن کردن بی عدالتی اجتماعی.

اما با توجه به نوسانات سیاسی از مسئله ملی Goodell بیانیه در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز می تواند ملتهب رابطه بین لیگ و رئیس جمهور است که با استفاده از این موضوع از تظاهرات در طول سرود ملی برای آبکاری حامیان او.

پس از رئیس جمهور برای اولین بار با انتقاد از N. F. L. برای سرکوب معترضان صاحبان رای به تشدید لیگ, سیاست منع بازیکن از زانو طول سرود ملی. پس از N. F. L. بازیکنان انجمن ثبت یک شکایت به عقب, سیاست, لیگ حمایت کردن و هرگز جریمه یک بازیکن برای اعتراض.

در حال حاضر Goodell صحبت کرده است در حمایت از بازیکنان حق اعتراض و بسیاری از بازیکنان را علنا به نام نیاز برای اقدام علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. برخی از بازیکنان از جمله در حال اجرا پشت آدریان پترسون در حال حاضر گفت: آنها قصد به زانو زدن در طول سرود ملی این فصل که آغاز نشده تا سپتامبر است.

در حالی که کمیساریای متعهد شده است برای گوش دادن و “حرکت رو به جلو با هم برای بهتر و بیشتر در ایالات N. F. L. خانواده” او را مجبور به متقاعد کردن صاحبان رسانههای حامیان و طرفداران هستند که ناراحت کننده با بازیکن تظاهرات ،

“آنچه که او نیاز به بیان برای افرادی که خرید تبلیغات و خود تیم ها و هر کسی که ممکن است با فشار به عقب در برابر بازیکنان وجود دارد چیزهایی که آنها انجام می دهند که در حال منفی است ؟” گفت: Charles M. Ross نویسنده “خارج از خط: آمریکایی های آفریقایی تبار و ادغام N. F. L.” “شما همچنین می توانید ایستادن به افرادی که در حال رفتن به عقب براند و آنها را به یاد ما متمم اول قانون اساسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>