به عنوان برگ برنده نادیده ویروس بحران جمهوری خواهان شروع به او را در تضاد

رئیس جمهور تهمت شکست برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و امتناع خود را به ترویج روشن بهداشت عمومی دستورالعمل را ترک کرده اند و بسیاری از مقامات ارشد جمهوری خواهان نومید است که او را تا به حال بازی یک نقش سازنده در حل بحران با برخی از انعقاد آنها باید در اطراف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نادیده گرفتن و یا حتی در تضاد با اظهارات خود.

در روزهای اخیر برخی از چهره های برجسته در G. O. P. خارج از کاخ سفید را شکسته با آقای ترامپ بیش از مسائل مانند ارزش پوشیدن ماسک در مکان و غذای مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان مانند دکتر Anthony S. Fauci, چه کسی به رییس جمهور و دیگر سخت-مناسب چهره درون دولت را در معرض تند تند انتقاد شخصی.

آنها به نظر می رسد موجب چندین تداخل نیروها از جمله شرایط رو به وخامت در کشورهای خود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهری بی تفاوتی به مسئله و رویکرد انتخابات ریاست جمهوری که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت عقب مانده خود را دموکراتیک چلنجر آمده است. در پای صندوقهای رای است.

یک بار ساکت فرمانداران جمهوریخواه در حال حاضر صدور دستور در ماسک پوشیدن و محدودیت های کسب و کار است که بر خلاف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را خواسته است. برخی از این فرمانداران برگزاری شده است اواخر شب تماس های تلفنی میان خود به ایده های تجاری و نارضایتی آنها را به دنبال همکاران در دولت دیگر از رئیس جمهور از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس که با وجود انعکاس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مکان های عمومی دیده می شود توسط فرمانداران به عنوان کنون توجه بیشتر به ادامه فاجعه است.

“رئیس جمهور رو با حوصله آن را” دیوید کارنی یک مشاور فرماندار تگزاس, گرگ ابوت جمهوری خواه گفت: این بیماری همه گیر. او اشاره کرد که آقای ابوت هدایت و درخواست خود را به آقای پنس کسی که با او صحبت می کند دو تا سه بار در هفته.

یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس سنا باید به بخش خصوصی فشرده دولت برای بازگرداندن سلامت جلسات رهبری ارقام مانند دکتر Fauci و دکتر دبورا Birx که به طور منظم به روز شده در بهار تا زمانی که آقای ترامپ upstaged آنها را با خود به جلسه-اتاق تک گویی. و در خانه اش در ایالت کنتاکی هفته گذشته سناتور میچ مک کانل ، رهبر اکثریت شکست با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تقریبا در هر موضوع مهم مرتبط با این ویروس.

آقای مک کانل بر اهمیت ماسک-پوشیدن بیان “کل” اعتماد به نفس دکتر Fauci و خواست آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته یا رد کرد.

“بحث مستقیم در اینجا است که هر کس نیاز به درک این است: این است که دور تا زمانی که ما یک واکسن” آقای مک کانل گفت: در چهارشنبه تناقض آقای تهمت گلگون پیش بینی.

در نتیجه آرام اما گسترش نقض بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و چهره های پیشرو در حزب خود را به عنوان ویروس می سوزد از طریق عمده سیاسی در میدان جنگ در جنوب و غرب مانند در ایالت آریزونا و تگزاس و گرجستان است.

در میان نصب زنگ خطر در بخش عظیمی از کشور, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به نظر می رسد به ساکن مختلف جهان به اشتباه پیش بینی وقوع خواهد به سرعت پراکنده و به دروغ ادعا می کنند از گسترش این ویروس به سادگی یک تابع از افزایش تست. با او بی تاب مطالبات و فرامین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است مختل تلاش برای کاهش بحران در حالی که به طور موثر sidelining خود را از شرکت در آن تلاش.

در حال ظهور شکاف در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را آهسته بوده است به توسعه, اما آنها به سرعت در حال عمیق تر از یک موج جدید در coronavirus موارد شروع به رفت و برگشت این کشور در ماه گذشته.

در روزهای پایانی ماه ژوئن فرماندار یوتا گری هربرت یک جمهوریخواه پیوست و دیگر فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی با آقای پنس و خواست دولت را به انجام بیشتر برای مبارزه با حس “خوشنودی” در مورد ویروس. آقای هربرت گفت: این امر کمک کند متحده مانند خود اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پنس بودند به تشویق ماسک-پوشیدن در مقیاس ملی با توجه به ضبط تماس.

“به عنوان یک شهروند مسئول اگر شما در مورد مراقبت از همسایه خود را اگر شما عشق همسایه خود را, اجازه دهید ما نشان می دهد احترام لازم است با پوشیدن یک ماسک” آقای هربرت گفت: ارائه زبان به آقای پنس و اضافه کردن “که در آن من فکر می کنم شما و رئیس جمهور می تواند به ما کمک کند.”

آقای پنس گفت: آقای هربرت پیشنهاد شد “ترومبون” و گفت که ماسک-پوشیدن خواهد بود “بسیار سازگار پیام” از دولت.

اما هیچ گونه درخواست تجدید نظر شد و تا کنون در آینده از آقای ترامپ که ادعا روز بعد که این ویروس را “فقط ناپدید می شوند.”

آقای ترامپ ارائه شده تنها hedged توصیه هایی برای پوشیدن ماسک و به ندرت فرسوده یکی خود را در; در یک روباه مصاحبه که پخش شد روز یکشنبه رئیس جمهور گفت که او نمی خواهد مسئله ملی ماسک دلیل آمریکایی ها سزاوار “آزادی خاصی” نیست.

اعتبار…گرگ Eans/رسول-سوال از طریق آسوشیتد پرس

برخی از کشورهای که در آن شیوع بیماری را بدتر کرده اند بیشتر در هفته های اخیر به رهبری جمهوری خواهان که ماه را صرف اجتناب از دقیق مستندات در برخی موارد به دلیل رهبران دولت ناراحت بودند در مورد ایجاد فضا بین خود و یک رئیس جمهور از حزب خود را که کافر شدند از جمله مراحل. که پویا بوده و به خصوص تلفظ در ایالت های جنوبی مانند می سی سی پی, آلاباما و فلوریدا که در آن فرمانداران یا همچنان به مقاومت در برابر سختی بهداشت عمومی محدودیت و یا تنها به تازگی و بخشی از آنها را در آغوش گرفت.

چند جمهوری خواهان رشد بیشتر باز با خود سوء ظن در مورد آقای تهمت رویکرد از جمله رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون از آرکانزاس که گفت این ماه است که او را نیاز مردم به پوشیدن ماسک در هر تهمت تظاهرات در دولت خود را. پس از صدور گسترده ماسک دستور هفته گذشته آقای هاچینسون گفت: ABC برنامه “این هفته” در روز یکشنبه که یک “مثال نیاز به تنظیم توسط ملی ما رهبری” در ماسک ،

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine از اوهایو یک جمهوریخواه در مصاحبه ای در “ملاقات با مطبوعات” در NBC جواب نداد به طور مستقیم وقتی پرسید که آیا او تا به حال اعتماد به نفس در آقای تهمت رهبری در بحران است. آقای DeWine گفت که او تا به حال اعتماد به نفس “در این دولت” و ستایش آقای پنس برای “یک کار کاملا خارق العاده است.”

جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید رد انتقادات از آقای تهمت رویکرد است.

“هر گونه پیشنهاد که رئیس جمهور است و نه مشغول به کار در سراسر ساعت برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه آمریکایی ها سرب کل-از-پاسخ دولت به این بیماری همه گیر از جمله تسریع واکسن توسعه و بازسازی اقتصاد ما این است که کاملا نادرست” آقای Deere در بیانیه ای گفت.

تنها با چند مورد استثنا جمهوری خواهان به اجتناب از رویارویی مستقیم با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها می آیند به نمایش عمومی انتقاد به عنوان یک ورزش سیاسی بیهودگی — یک تضمین برای تولید ترش پاسخ از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بدون هر گونه احتمال تغییر رفتار او.

اما بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه شده اند برافروخته با دولت متضاد پیام باز جنگ در آقای تهمت کارکنان و رئیس جمهور خواسته است که کشورهای بازگشایی سریع تر و یا خطر مجازات از دولت فدرال است.

سناتور بن Sasse جمهوری خواه نبراسکا گفت: او می خواست دولت برای ارائه گسترده تر بهداشت عمومی به روز رسانی به مردم آمریکا و محکوم به باز کردن دشمنی نسبت به دکتر Fauci توسط برخی از مقامات دولت از جمله پیتر ناوارو, تجارت, مشاور نوشت که یک ستون نظر حمله به دکتر Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص.

“من می خواهم بیشتر جلسات اما بیشتر از همه من می خواهم تمام کاخ سفید شروع به اقدام مانند یک تیم در یک ماموریتم ماموریتی برای مقابله با یک مشکل واقعی” آقای Sasse گفت. “ناوارو را لری, وزارت معارف و مجعد junior-بالا مبارزه با سیلی این هفته است و در عین حال یکی دیگر از راه برای تضعیف اعتماد عمومی است که این افراد درک است که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها کشته شده اند و ده ها میلیون نفر از کار هستند.”

سناتور روی بلانت جمهوری خواه از ایالت میسوری شد بیشتر موجز: “بیشتر آنها به نوبه خود این جلسات به حرفه ای بهتر است.”

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

یک گروه از فرمانداران جمهوریخواه را برای ماه برگزار می شود به طور منظم کنفرانس تلفنی معمولا در شب و بدون کارکنان در حال حاضر با توجه به دو حزب استراتژیست آشنایی با مکالمات. بر خلاف ویروس متمرکز تماس که آقای پنس آگهی وجود دارد هیچ دموکراتیک و یا مقامات کاخ سفید در این خط به طوری که مکالمات را تبدیل به یک نوع فضای امن که در آن فرمانداران می توانید بپرسید همتایان خود برای مشاوره و بحث در مورد بهترین شیوه و اگر خلق و خوی آنها را اعتصاب دریچه در مورد دولت و رئیس جمهور نامنظم رهبری است.

آقای ترامپ خود را به نظر می رسد کمتر علاقه مند در چالش های خاص این ویروس ارائه و عمدتا فقط نا امید شده توسط این واقعیت است که آن ناپدید شده است همانطور که او پیش بینی کرده است. قطع است و تنها در حال رشد بین او و دیگر رهبران حزب — نه به ذکر است رای دهندگان. یک نظرسنجی منتشر شده جمعه توسط شبکه خبری ABC و روزنامه واشنگتن پست نشان داد که اکثریت این کشور به شدت مخالف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران و حدود دو سوم از آمریکایی ها گفت: آنها تا به حال کم و یا هیچ اعتماد به آقای تهمت نظرات در مورد این بیماری است.

آقای تهمت سیاسی ایستاده در حال حاضر آنقدر وخیم است که حتی جمهوری خواهان که سالها وقت صرف اجتناب از مستقیم نظر خود را در رفتار با اذعان به عدم محبوبیت خود در شرایط ساده. سابق مجلس پل رایان به عنوان مثال ارائه تلخ ارزیابی آقای تهمت انتخاباتی ایستاده در یک رویداد های اخیر توسط Solamere یک شرکت نزدیک به سناتور میت رامنی جمهوری خواه از یوتا و خانواده اش.

با توجه به بخشی از متن نظرات به اشتراک گذاشته شده توسط یک فرد نزدیک به او معمولا کم حرف آقای رایان گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن کلید رای گیری بلوک در سراسر غرب میانه و در آریزونا یک جمهوری خواه-تکیه دولت که آقای رایان به عنوان “در حال حاضر روند در برابر ما است.”

در حالی که آقای Ryan نیست انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و شیوع او گفت: رئیس جمهور نمی تواند پیروزی در انتخابات مجدد در این سال اگر او ادامه داد: از دست دادن به شدت به آقای بایدن در میان حومه رای دهندگان بودند که با احتیاط از هر دو نامزد اما در حال حاضر به نفع آقای بایدن.

“بایدن برنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در این دسته از رای دهندگان 70 به 30” آقای رایان گفت: “و اگر آن چوب او نمی تواند برنده متحده مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا است.”

برخی از آقای تهمت نزدیک ترین مشاوران در حال مصمم است که بهترین راه رو به جلو است به تطهیر خطرات ناشی از این بیماری است. علامت مراتع رئیس ستاد شده است به خصوص قوی در نظر او این است که کاخ سفید باید به جلوگیری از جلب توجه به این ویروس به گفته افراد آشنا با این بحث.

آقای مرغزار اکثر موارد مخالف هر گونه جلسات در مورد ویروس در حالی که دیگر تهمت مشاوران از جمله امید هیکس و جارد کوشنر شده اند باز به برگزاری جلسات تا زمانی که آنها نه در کاخ سفید — که در آن آقای تهمت می تواند نشان می دهد و اختیار آنها است. آقای پنس تیم می خواهم به برگزاری بیشتر جلسات با کارشناسان بهداشت و درمان, اما برخی از آقای تهمت ارتباطات دستیاران نمی خواهید معاون رئیس جمهور به بخشی از آنها را.

تعداد زیادی از رتبه و فایل قانونگذاران جمهوری خواه به اشتراک گذاری آقای تهمت گریزی به این بیماری-شیوه های کنترل.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گرجستان یک جمهوری خواه نزدیک تراز وسط قرار دارد با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان در چهار شنبه مسدود کردن دولت های محلی از الزامی ماسک-پوشیدن سپس شکایت شهردار آتلانتا Keisha لنس کف برای تحمیل چنین مورد نیاز است. آقای کمپ را فرمان آمد ساعت پس از آقای ترامپ بازدید خود را از دولت کاهش به پوشیدن ماسک صورت در آتلانتا فرودگاه.

در عین حال برخی در G. O. P. در حال حاضر هیچ جایگزینی برای فراق راه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاست اگر نه سیاست.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

گلن آهوجا, رئيس جمهور از آریزونا اتاق بازرگانی و صنعت کسب و کار قدرتمند و فدراسیون مهم دولت گفت: او را دیدم رژیم صهیونیستی است. mlb یک جمهوری خواه راه رفتن محتاطانه خط شکستن با آقای تهمت سیاست خواسته اما نه انفجار جمهور برای صدور آنها.

“همه می دانند که رئیس جمهور واکنش نشان نمی دهند به خوبی به انتقاد سازنده یا نه” او گفت:.

آقای آهوجا بود که در میان یک گروه از رهبران کسب و کار که با ارسال نامه ای به کاخ سفید خواستار ایجاد واضح تر استانداردهای ملی برای پوشش گفت: آقای ترامپ ارائه یک چالش برای رهبران جمهوری خواه به دنبال پرورش مسئول رفتار خود است.

“ماسک طرف دشوار است که رهبر حزب شده بود و محیط خیلی بد مثال” آقای آهوجا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de