به جهان سخت تر می شود در چین و ژاپن تلاش می کند به یک سوزن موضوع

توکیو — در اوایل این سال به عنوان آن مشخص شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس که قرار بود برای تصویب به سرعت دولت ژاپن به تعویق افتاد برنامه چه خواهد بود اولین دیدار یک رهبر چینی به توکیو از سال 2008.

در حال حاضر با تجاوز نظامی رو به افزایش در منطقه و پکن ترک خوردگی در هنگ کنگ و ژاپن است و با توجه به لغو Xi Jinping بازدید در مجموع — اما بسیار کمرویی.

“ما هنوز در مرحله تنظیم برنامه بتن کن” بود که چگونه Toshimitsu متگی خارجه قرار دادن آن در این ماه است.

در حالی که بالای آن متحدان گرفته اند یک خط سخت تر در چین — به ویژه ایالات متحده که به طور چشمگیری تشدید تنش ها هفته گذشته با بستن چینی کنسولگری در هوستون — ژاپن به دنبال یک تعادل ظریف, عمل, فکر اقتصادی ممکن است از آن بزرگترین شریک تجاری و خود را محدود گزینه نظامی.

به طوری که کشتی های چینی را درگیر در طولانی ترین سری از تهاجم و یا در نزدیکی ژاپنی آب در چند سال ژاپن شده و محدود پاسخ تعهد به شرکت اما “آرام است.” آن ملحق نشده چند کشورهای غربی در اولیه بیانیه انتقاد سخت گیرانه امنیتی قانون است که پکن اعمال شده در هنگ کنگ.

آن را رها کرده است قصد دارد برای خرید یک آمریکا سیستم دفاع موشکی که در قسمت در نظر گرفته شده یک سپر در برابر چین است. و دولت همچنان ادامه دارد و به نوک پا راه رفتن در اطراف این موضوع از وزارت امور خارجه توسط آقای یازدهم حتی به عنوان نظر سنجی نشان می دهد که اکثر ژاپنی ها معتقدند باید آن را اوراق.

“قطعا ژاپن در یک معضل است” گفت: Narushige Michishita مدیر امنیتی و بین المللی مطالعات برنامه ملی فارغ التحصیل موسسه مطالعات سیاست در توکیو. “ما درک این واقعیت است که ژاپن در واقع در رقابت با چین در حالی که همکاری با آن است. ما در حال بازی کردن این دو بازی در همان زمان.”

برای دیگر قدرت های جهانی این نوع از وسط زمین در چین در مواجهه با آن رو به رشد استبداد و افزایش bellicosity تبدیل شده است کمتر و کمتر قابل دفاع.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

ایالات متحده تایید کرده است تحریم ها علیه شرکت های چینی و مقامات و تحت فشار قرار دادند در چین گسترده ادعاهای ارضی در منطقه دریاها. استرالیا به رهبری فراخوان جهانی تحقیق در ریشه های همه گیر آغاز شد که در چین و اعلام کرد سرمایه گذاری نزدیک به 1 میلیارد دلار در cyberweapons و دفاعی برای مقابله با پکن است. بریتانیا و کانادا همراه با استرالیا را به حالت تعلیق در استرداد موافقت نامه با هنگ کنگ به دلیل امنیت ملی قانون است.

چین در پاسخ مهار استرالیا-واردات و تهدید آرایه ای از اقدامات تلافی جویانه در برابر هر کشور است که حرکت می کند به مجازات آن است. روز جمعه چین در پاسخ به بسته شدن آن هوستون کنسولگری سفارش ایالات متحده به تعطیل کنسولگری خود را در جنوب غربی شهر چنگدو.

به حدی ژاپن خفیف ادب پاسخ به چین پژواک آن گسترده تر رویکرد به سیاست خارجی که در آن تمایل به اجتناب از درگیری مستقیم یا عمومی غرب در کشورهای دیگر. همچنین گاهی اوقات به دنبال یک نقش واسطهای به عنوان زمانی که نخست وزیر ژاپن ملاقات کرد در ماه دسامبر گذشته با رئیس جمهور ایران حسن روحانی به تلاش برای کاهش تنش ها در خاورمیانه است.

چندی پیش در چین و ژاپن — جهان دوم و سوم-اقتصاد — درگیر بودند دیپلماتیک گرم شدن به عنوان پرچین در برابر تهمت غیر قابل پیش بینی دولت است. در سال 2018 آقای آبه اول شد مذاکرات هسته ای برای بازدید از چین در هفت سال و دو تن از رهبران متعهد عمیق تر همکاری های اقتصادی و سیاسی. دعوت به آقای یازدهم برای بازدید از ژاپن به دنبال به زودی پس از آن.

در حال حاضر با توجه چین عضله خم به عنوان جهان دلچسب با این بیماری همه گیر برخی ابراز ناامیدی که ژاپن است و نه رد آن همسایه بیشتر با شور و نشاط از جمله با قطعی لغو آقای یازدهم را ببینید. در هفته های اخیر چین درگیر در درگیری در مرز خود را با هند در هیمالیا و آن را فرستاده است کشتی ها برای 100 روز مستقیم — طولانی ترین دوره در سال از جمله تهاجم به گشت زنی در آبهای اطراف Senkakus جزایر اداره ژاپن اما رقابت با چین است.

ژاپن “باید فقط می گویند:” ما نمی توانیم او را اگر چین همچنان با این نوع رفتار'” گفت: Jeffrey Hornung یک تحلیلگر در شرکت رند با اشاره به آقای Xi. اما آقای Hornung اذعان کرد که توکیو نمی خواهم به منظور جلب چین را پر خشم یا.

“اگر شما نگاهی به آنچه در چین انجام شده است و با هند و هنگ کنگ و ژاپن و نمی خواهید در نوک چین نیزه در حال حاضر” آقای Hornung گفت. “آنها می دانند که آنچه می تواند آنها را در اطراف Senkakus در نظر swarming آن با کشتی.”

در هنگ کنگ, ژاپن را در پیوستن به ایالات متحده آمریکا و استرالیا و کانادا و انگلیس در اولیه بیانیه انتقاد امنیت ملی قانون است.

اعتبار…Kyodo News طریق آسوشیتد پرس

آن متعاقبا تلاش برای تهیه پیش نویس یک بیانیه وزرای خارجه گروه 7 کشور ابراز “نگرانی” در مورد قانون و ژاپن حاکم بر حزب لیبرال دموکرات به تصویب یک قطعنامه در این ماه گفت: آن را نمی تواند “فقط باقی می ماند در حاشیه دیدن وضعیت” در هنگ کنگ است.

در پاسخ به تهاجم در شرق دریای چین و ژاپن و بسیج دفاع از نیروهای جت های جنگنده برای گشت زنی در این منطقه است. آن همچنان ادامه دارد هر چند برای استفاده از زبان ملایم در اعتراض به دولت چین.

Yoshihide Suga رئیس کابینه وزیر به آقای آبه به خبرنگاران گفت که دولت ژاپن تا به حال “به شدت از درخواست” است که کشتی های چینی “جلوگیری از نزدیک شدن ژاپنی قایق های ماهیگیری و به سرعت ترک, ژاپنی, خاک است.” او افزود: “ما می خواهیم به ادامه در پاسخ محکم به شیوه ای آرام.”

بخش هایی از دولت ژاپن را برجسته کرده اند رو به رشد چین در خصومت. در اوایل این ماه در وزارت دفاع هشدار داد که چین در تلاش بود تا “تغییر وضعیت موجود در دریای چین شرقی و دریای چین جنوبی” و آن رتبه چین به عنوان جدی تر در دراز مدت تهدید از کره شمالی.

هنوز اخیر ژاپن تصمیم به کنار گذاشتن طرح خود را برای خرید یک آمریکا سیستم دفاع موشکی شناخته شده به عنوان بنیان در ساحل, led برخی به تعجب اگر آن را در حال حاضر می تواند بیشتر در معرض حملات احتمالی از هر دو کره شمالی و چین است.

این تصمیم ممکن است به نظر برخی مانند خم کردن زانو به پکن. اما به زودی پس از آن کمیته دفاع از حزب حاکم مورد بحث که آیا ژاپن می تواند به دست آوردن سلاح است که آن را قادر به حمله موشکی, راه اندازی سایت, اگر آن را شناسایی نشانه هایی از یک حمله قریب الوقوع توسط یک همسایه.

کسانی که بحث ها در مراحل اولیه و آنها نیاز گسترده معاینه توسط کارشناسان قانون اساسی برای تعیین اگر چنین توانایی را نقض صلح جو بند در ژاپن اساسی است.

“در حالی که لغو Aegis در ساحل ممکن است قرار دادن ژاپن در یک موقعیت آسیب پذیر تر اگر ژاپن با استفاده از این فرصت را به محوری برای کسب قابلیت های دیگر و سپس نتیجه می تواند حتی بیشتر نگران کننده برای چین گفت:” کریستی Govella استادیار در دانشکده مطالعات آسیایی در دانشگاه هاوایی در Manoa.

اعتبار…Tomohiro Ohsumi/گتی ایماژ

یک منطقه که در آن ژاپن گرفته است گام در برابر چین در اقتصاد است. در اوایل این ماه آن را به تصویب یک قانون برای محدود کردن سرمایه گذاری خارجی در صنایع که دولت تعیین به عنوان مهم به امنیت ملی یک حرکت است که بسیاری به عنوان هدف قرار دادن چین است. آن را نیز ارائه مشوق های مالی برای شرکت ها — به خصوص کسانی که در بخش های مهم — به حرکت عملیات را از چین به ژاپن و یا آسیای جنوب شرقی.

“اقتصاد چین رو به بهبود است در حالی که کشورهای دیگر هنوز هم رو به وخامت” گفت: Takahide Kiuchi یک اقتصاددان در Nomura موسسه تحقیقات یک مخزن فکر می کنم. “در حال حاضر چین است که در یک موقعیت خوب برای خرید شرکت ها در کشورهای دیگر به طوری که دولت با احتیاط در مورد بحرانی در صنایع مرتبط با ارتش و امنیت ملی است.”

هنوز هم ژاپن نمی خواهند به فشار بیش از حد سخت است.

علاوه بر اینکه بزرگترین شریک تجاری ژاپن چین فرستاده بیشتر گردشگران به ژاپن بیش از هر کشور دیگری قبل از همه گیر تعطیل کرد. در سال گذشته نزدیک به 115,000 چینی دانشجويان در دانشگاه های ژاپن. دولت آن تحمیل کرده است ورود ممنوع در حدود 150 کشور در طول بیماری همه گیر در حال حاضر بحث در مورد پذیرش مسافران از چندین کشور آسیایی از جمله چین است.

“یک زن و شوهر از سال پیش به نظر می رسید مانند وجود دارد فضا برای ژاپن دیده می شود به عنوان یک میانجی از آنجا که روابط بین ایالات متحده و چین تبدیل شده بود خیلی بد” خانم Govella گفت. اما با چین را افزایش پرخاشگری آن را “واقعا یک بازیگر است که دارای مقادیر مختلف و نیات مشکوک در منطقه” او گفت:.

چین به دنبال این مطلب متخاصم سیاست, ژاپنی, تحلیلگران می گویند آنها امیدوارند که پکن ممکن است از یادگیری در ژاپن از تاریخ خود و سعی کنید برای گسترش قدرت خود را بیش از حد به خصوص توسط سرکوبگر معنی.

اعتبار…Tomohiro Ohsumi/گتی ایماژ

چین در تلاش برای تسلط بر دریای چین جنوبی به عنوان مثال “یک گام به سمت لگد زدن غربی عناصر از حوزه نفوذ خود را که آنها خواب بوده برای گذشته قرن و نیم” گفت: Kunihiko Miyake سابق ژاپنی دیپلمات که در حال حاضر تدریس در Ritsumeikan در دانشگاه کیوتو.

“خود ناسیونالیستی جاه طلبی به پایان خواهد رسید” او گفت:. “من بسیار نگران هستم و هیچ کس نمی تواند آن را متوقف کند به عنوان آنها نمی تواند ما را متوقف کند در منچوری در 1930s” آقای Miyake گفت: با اشاره به ژاپن حمله که در منطقه شرقی چین است.

“در آن زمان فشار بیشتر ما تا به حال بیشتر مصمم و متکبر و خود پسند ما شد چرا که ما بیش از حد ناسیونالیستی و بیش از حد غیر دموکراتیک که سرنوشت ما” آقای Miyake گفت. “چین است پس همان مسیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im