به عنوان کشورهای با عجله به بازگشایی دانشمندان ترس Coronavirus باز گشت

میلیون ها نفر از مردم در حال کار و صاحبان کسب و کار که می تواند کسب درآمد در حالی که پناه در خانه روبرو هستند اقتصادی خراب کردن. پس از ده ها تن از کشورها به دنبال کاهش درد در حال بیرون آمدن از مستند.

بیشتر آشنا نیست حتی حداقل ضوابط برای انجام این کار با خیال راحت و برخی از آنها بازگشایی حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش, دعوت فاجعه است. بسیار می ترسید “موج دوم” از عفونت ممکن است صبر کنید تا زمانی که سقوط بسیاری از دانشمندان می گویند و به جای آن ممکن است تبدیل به یک طوفان باد و شکستن غیرقابل پیش بینی در سراسر کشور است.

این reopenings ادامه خواهد با این وجود. این سوال در حال حاضر دانشمندان می گویند این است که آیا این کشور می تواند به حداقل رساندن آسیب های هوشمندانه اتخاذ تاکتیک های جدید است.

شواهد نصب است که ماسک — اگر فرسوده در اماکن عمومی توسط هر کس — به مراتب بیشتر موثر در توقف انتقال از قبلا متوجه شدم. در سراسر کشور, تست باقی مانده است کاملا ناکافی اما صفحه اصلی-استفاده از سواب بینی و بزاق آزمون ها در راه است که ممکن است ارائه یک تصویر واضح تر از آن ویروس است.

آمریکایی ها پوشش برای تست آنتی بادی است که ممکن است نشان دهد که برخی از مصونیت شاید باز کردن مسیر بازگشت به زندگی عادی برای آنها. اوایل (اما هنوز هم بحث برانگیز) نظرسنجی نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها ممکن است حمل آنتی بادی از ابتدا فکر می کردم.

کارفرمایان در حال حرکت به طراحی امن تر محل کار. متوسطی موثر درمان ضد ویروسی یافت شده است. و آزمایشگاه های سراسر جهان در حال مسابقه به سمت جام — واکسن — در سرعت بی سابقه است.

اما در حالی که آن را هنوز هم ممکن است ممکن است برای بلانت تاثیر reopenings ملت است پیدا کردن حتی به این هدف دشوار است.

به عنوان آب و هوا قطره آمریکایی ها در حال حاضر در تلاش برای ماندن در خانه باقی می ماند و یا شش فوت از هم جدا در سواحل شلوغ پیاده روی مسیرهای پیاده روی و پارک و زمین بازی. هر جمعیت ممکن است برخی از خاموش حامل ویروس.

در خارج از نیویورک و کالیفرنیا و چند ایالت دیگر بسیاری از آمریکایی ها حاضر به پوشیدن ماسک و فرمانداران و شهرداران باید waffled بیش از اینکه به آنها سفارش به. اختلاف است و حتی منجر به تهدید و کشتار.

پنجاه برندهای آنتی بادی آزمایش در دسترس هستند اما بسیاری از آنها نادرست است. بسیاری از کشورهای در حال حرکت به سرعت بیش از حد برای کارفرمایان و خرده فروشان را به محیط های امن. و مستندات را تبدیل به هم پیچیده در سیاست های حزبی با برخی آزادیخواه افراط گرایان تفنگ-طرفداران حقوق و ضد واکسن فعالان نقاشی آنها را به عنوان یک تخلف از آزادیهای فردی.

مرگ و میر در حال حاضر به مراتب بالاتر از 60000 یک بار پیش بینی شده در ماه اوت. حتی رئیس جمهور تهمت شروع به صحبت از عوارضی است که ممکن است رسیدن به 100,000 شاید بیشتر.

برخی از اپیدمیولوژیک مدل های پیش بینی سه بار که بسیاری از درون ماه — نزدیک به 240,000 که کاخ سفید را coronavirus نیروی کار پیش بینی شده در مارس قبل از تعویض به, جدید, خوش بینانه تر ،

Dr. Anthony S. Fauci وظیفه نیروی ارشد پزشکی, مشاور است گفت که او انتظار دارد موارد به سنبله در محیط های بسته مانند خانه های سالمندان زندان ها و کارخانجات.

“ما در حال بازگشایی بر اساس علم,” دکتر گفت: Thomas R. فریدن مدیر سابق C. D. C. “ما در حال بازگشایی بر اساس سیاست و ایدئولوژی و فشار است. و من فکر می کنم آن را برای پایان دادن به بد.”

اثرات reopenings نخواهد بود بلافاصله آشکار و در غیاب گسترده تست آن خواهد شد سخت به دانستن که در آن کشور می ایستد در مبارزه با ویروس.

طول می کشد تا دو یا سه هفته برای تازه آلوده که به شدت بیمار نیاز به بستری شدن در بیمارستان. اولیه آرام ممکن است بیشتر تشویق آمریکایی ها به رها کردن خود گارد یا بیشتر فرمانداران به سهولت محدودیت.

“من نگران که مردم را به ماندن در خانه به اندازه کافی در ایالات متحده است که باز اولین به طوری که ما نمی بلافاصله موج دوم و پس از آن کشورهای دیگر را جلب اشتباه, درس,” دکتر گفت: لینا ون سابق کمیسیون بهداشت و درمان بالتیمور.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • قرمز دولت-مقابل-آبی دولت تقسیم رانندگی اختلاف در کنگره بیش از کمک برای مبارزه متحده است.
  • یک مطالعه جدید ارائه می دهد کامل ترین جزئیات به تاریخ از کودکان آمریکایی به طور جدی بیمار توسط ویروس.
  • عضو ایلینوی فرماندار کارکنان آزمایش ویروس ارسال کارکنان و فرماندار — صفحه اصلی.

اجتماعی فاصله ثابت شده است موثر در قطع ویروسی انتقال در مکان های که در آن پذیرفته شد. اما در حال حاضر حتی قبلا وحشت زده نیویورک زندگی در مرکز این کشور شیوع دارد به وضوح wearying از آن است.

پارک مرکزی بود که خیلی آرام در اواخر ماه مارس که birdsong شد startlingly با صدای بلند است که اغلب شلوغ با جاگر کالسکه و دوچرخه سواران. راههای بودند که شبح مانند دره در حال حاضر به مراتب بیشتر و مداوم ترافیک بازگشت به محلی بزرگراه.

ویروس ها باقی بماند و تنها به این دلیل که آنها می توانند بهره برداری از تعاملات انسانی: یک ولگرد سرفه پر از دخول از پشت هل دهنده یک دوچرخه رسیدگی بدون یک اتحاد ضد عفونی.

در سراسر کشور وجود دارد هنوز هم در مورد 25,000 جدید تایید موارد بعد از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. بسیاری از آنها احتمالا در درون خانواده ها به گفته کارشناسان یا در میان بهورزان و پرسنل اورژانس در معرض در کار است.

اما وجود داشته اند که نقاط داغ از صدها مورد در گوشت و مرغ و گیاهان جانبازان بیمارستان ها و خانه های سالمندان در مناطق روستایی متحده است.

برای نگه داشتن تلفن از افزایش برخی از کارخانه های ساخت کالاهای ضروری مانند پنکه قرار داده اند کاری شش فوت از هم جدا ساخته شده و درجه حرارت کنترل و ماسک الزامی است.

گیاهان مواد غذایی در حال نصب پلاستیک موانع بین کارگران و در کافه تریا جداول نیاز به ماسک, چک کردن علائم در ورودی و انجام کار بیشتر ، اکثر خانه های سالمندان و دیگر قبول بازدید کنندگان است.

و همچنین نیت به عنوان موقت این اقدامات ممکن است آنها بخشی از یک بی پروا عجله خود را به “زندگی عادی” که چند کارشناسان چشم پوشی.

بسیاری از مدل های با خیال راحت بازگشایی اقتصاد صادر شده است از جمله یکی از مرکز ملی برای آمادگی در کلمبیا و دیگران را از دانشگاه هاروارد CovidActNow و حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی می کند.

اکثر بازگشایی معیار از جمله کاخ سفید و نسبتا مبهم دستورالعمل می گویند که حداقل دولت باید 14 روز کاهش موارد حتی قبل از آن در نظر بازگشایی. تقریبا هیچ دولت بازگشایی در حال حاضر ملاقات کرد که استاندارد پایین.

تقریبا تمام دستورالعمل تاکید تست جامع و سیستماتیک تماس با ردیابی.

تست یک نقطه درد. تقریبا همه اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید وجود دارد بیش از حد چند تست اما هر کس مخالف در مورد چگونه بسیاری از آنها مورد نیاز است.

حداقل دولت باید انجام دهید به اندازه کافی آزمایش تصادفی — از جمله در میان افراد با علائم برای تشخیص افزایش موارد در هر نقطه در داخل مرزهای خود است. در غیر این صورت اول بی تردید نشانه آن است که چیزی اشتباه است و خواهد بود این ناله از sirens به عنوان گرسنگی اکسیژن بیماران گرفته شده به محلی در یک اتاق اورژانس.

سپس آن را ممکن است خیلی دیر برای جلوگیری از سیل بیماران بیش از هفته آینده است که پایمال کردن که بیمارستان.

در روستایی امریکا — حتی در نسبتا ثروتمند متحده مانند تگزاس — مالی مبارزه بیمارستان ها اغلب چند هواکش و آمبولانس باید رانندگی در مسافت های طولانی.

اعتبار…Terray سیلوستر/گتی ایماژ

زمانی که بیمارستان ها اجرا کوتاه در منابع و یا آمبولانس موفق به سرعت رسیدن به قربانیان پنومونی حملات قلبی سکته مغزی یا حوادث رانندگی جان بسیاری را ممکن است از دست رفته که در نیویورک اتفاق افتاده.

نیویورک در حال حاضر آزمون به مراتب بیشتر شهروندان از هر دولت دیگر می کند — دو بار به عنوان بسیاری از سرانه به عنوان کالیفرنیا و پنج بار به عنوان بسیاری از تگزاس. به نقطه شیوع بیماری در اوایل هاروارد, مدل, طرفداران پوسته پوسته شدن تا به 20 میلیون آزمون در روز در سراسر کشور.

Adm. برت P. Giroir این coronavirus نیروی کار رئیس تست استراتژی به تازگی وجود دارد گفت: “مطلقا هیچ راه بر روی زمین” است که هدف می توان رسید که هشت میلیون آزمون یک ماه و یا در مورد 270,000 یک روز ممکن است در ماه ژوئن.

Paul M. Romer, یک برنده جایزه نوبل اقتصاد در دانشگاه نیویورک خواستار روزانه تست سريع برای هر کارگر در تماس با دیگران — معنی 20 تا 30 میلیون آزمون در روز است.

در 10 دلار در آزمون او اذعان چنین تعهد هزینه حداقل 1.5 میلیارد دلار در هفته اما حتی است که به مراتب ارزان تر او استدلال از آسیب در حال حاضر در حال انجام با نگه داشتن کشور قفل شده است.

در حال حاضر هدف والای ردیابی و تست تماس با هر فرد آلوده باقی می ماند غیر قابل تصور است. اپیدمیولوژیک مدل در ایالات متحده و آمار چین نشان می دهد که هر مورد تولید حدود 50 مخاطبین بنابراین 25,000 جدید روزانه موارد در ایالات متحده تولید یکی دیگر از 1.3 میلیون تماس برای پیدا کردن هر روز.

حتی تحت شرایط ایده آل یک تیم از پنج ردیاب طول می کشد حدود سه روز به 50 تماس با ما. بنابراین اگر تعداد آموزش تماس با ردیاب بودند افزایش یافته و به 100,000 — از 3,000 جدید ترین شمارش روزانه در مورد تعداد هنوز به کمتر از 5,000 فقط به ماندن و حتی با فرض اینکه ردیاب کار پنج روز در هفته.

اما روزانه بار است که به سختی انداختن زیر 25000.

دیجیتالی خودکار این کار پیشنهاد شده است. اما برای بلوتوث و GPS, نرم افزار مانند کسانی که مورد استفاده در کره جنوبی به کار در ایالات متحده و پیدا کردن مفید در صد از یک قربانی تماس با ما — حدود 80 درصد محاسبه توماس Pueyo نویسنده مقاله ای با عنوان “Coronavirus: چگونه به انجام تست و تماس با ردیابی” — اپل و گوگل را برای به روز رسانی سیستم عامل گوشی های هوشمند با ساخته شده است در برنامه های ردیابی است که همه صاحبان تلفن همراه خواهد قانون را به استفاده از. همچنین نه داده های مکان و نه بلوتوث می توان خاموش است.

آمریکایی ها بعید است قبول کند که آقای Pueyo اذعان کرد.

“ما ترس ‘1984,’,” او نوشت. “ما می خواهیم برای جلوگیری از A. I. محور جهان که در آن دولت می داند که ما هر حرکت نرخ های ما را با توجه به رفتار ما و به زودی به ما می گوید چه چیزی را فکر می کنم.”

ساخت ماسک واجب دارای پتانسیل قوی برای کاهش انتقال با توجه به شواهد جدید نه فقط از آسیا که ماسک به مدت طولانی رایج بوده است اما همچنین از جمهوری چک و آلمان و اسرائیل و کشورهای دیگر با توجه به Masks4All یک گروه مدافع.

بزرگترین اشتباه ساخته شده در ایالات متحده و برخی از کشورهای اروپایی است که موفق به کنترل شیوع “این است که مردم نمی پوشیدن ماسک” استدلال Dr. George F. گائو هاروارد و آکسفورد-آموزش مدیر چین مرکز کنترل بیماری.

در خارج از نیویورک و کالیفرنیا و چند ایالت دیگر بسیاری از آمریکایی ها مقاومت در برابر آنها را پوشیده است.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine از اوهایو لغو سفارش به پوشیدن ماسک پس از ساکنان دولت “احساس affronted,” او گفت:. مقامات در Stillwater, Okla., کاهش یافته و شهرداری پس از سفارش فروشگاه کارمندان که خواسته سبزه مشتریان به ماندن در خارج مورد تهدید قرار گرفتند.

این موضوع تبدیل شده است فرو رفته در سیاست: رئیس جمهور نمی پوشیدن برخی از معترضان آنها را نسبت به اسلام چهره حجاب و خریداران در یک سوپرمارکت نیاز به ماسک عینک Ku Klux Klan هود.

در غیاب مفصل ملی بازگشایی استانداردهای فرمانداران در حال تنظیم خود را و اجازه می دهد برخی از دور و نزدیک تماس انسان نسبت به دیگران انجام دهد.

آن است و یا به زودی ممکن است در 19 متحده به موهای خود را قطع و یا ریشه های رنگی, به عنوان مثال. بسیاری از کشورهای در حال اجازه دادن به رستوران بازگشایی با محدودیت های که نیاز به شش پا, بین, شام, هوای آزاد, صندلی تنها و یا یکبار مصرف منوها.

در مقابل رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک خودداری کرده است و حتی تعیین تاریخ برای کاهش محدودیت ها در همه جا در دولت, اگر چه سه منطقه اجازه خواهد داشت به بخشی از بازگشایی در مه 15. اگر چه بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در حال کاهش پیوسته او گفت: آنها هنوز هم انداختن بیش از حد به آرامی.

“همه از این ناراحتی از این همه آشفتگی برای چه ؟” او پرسید: این ماه است. “برای حفظ 100,000 مردم از بیمارستان های ما که برای چه بوده است.”

زمانی که محدودیت ها برداشته گفت: دولت حداقل متاثر مرکزی شهرستان خواهد شد و هر بخش اقتصادی خواهد بود و مرحله به مرحله به آرامی در: ساخت و ساز و کارخانه شغل اول و موسسات خرده فروشی است که می تواند تحویل کالا منظقه. بعدی: بانک و بیمه و شرکت های حقوقی و حرفه ای دیگر. سپس رستوران ها و هتل ها و در نهایت سرگرمی, ورزش ها و مدارس.

یکی از سخت ترین تصمیمات است که برای باز کردن مدارس ابتدایی است. انجام این کار بسیار مهم است و به جوان شدن پدر و مادر به کار می کنند اما دانشمندان هنوز هم مطمئن نیستید در مورد کودکان چقدر گسترش این بیماری به خانواده خود را. فرانسه بازگشایی مدارس در این هفته به عنوان برخی از مناطق استرالیا و بسیاری از اروپا بنابراین ممکن است برخی از داده ها به زودی در این سوال.

بر خلاف نیویورک, ایالت, فلوریدا, تنسی و تگزاس در حال بازگشایی خود را به عنوان موارد و مرگ و میر هستند خونتان به اوج جدید که بدان معنی است که کارشناسان گفت که غیر ممکن است بدانید که چگونه بالا آنها را به اوج خواهد رساند.

اگر که اتفاق افتاده است یک موج غیر منتظره مرگ و میر می تواند ارائه برخی از تیز سیاسی شوک محققان پیش بینی کرد.

“مرگ و میر بیش از حد ممکن است به این معنی برخی از عواقب جدی برای فرمانداران,” گفت: دکتر اروین Redlener مدیر حوادث مرکز در کلمبیا.

نا امید آمریکایی ها مشتاق به شکستن از مستندات اغلب درک نمی کنند که چگونه lax این کشور تنگی هستند در مقایسه با کسانی که اعمال شده در جاهای دیگر.

در شهرستانها چینی تنها یک گروه از کارگران ضروری بود مجاز به ترک خانه برای ماه می باشد. وجود دارد تقریبا هیچ سفر بین شهرها.

مردم به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در مجتمع های آپارتمانی با داخلی باغ می تواند راه رفتن وجود دارد; دیگران مجبور به ماندن در خانه قادر به مغازه حتی برای غذا یا دارو. ساختمان کمیته های مخلوط, مواد غذایی سفارشات و توزیع آنها در داخل است.

هیچ شهری در چین اجازه داده شد به بازگشایی تا آن رسیده بود 14 روز از صفر در موارد جدید — استاندارد که هیچ آمریکایی شهرستان است که انتظار می رود برای دیدار با.

در ایتالیا بسیاری از ساکنان اجازه نداشتند به بیش از 200 متری از خانه های خود بدون نوشته دولت مجوز. پلیس موانع اجرای این قانون همه جا بودند.

اگر مرگ و میر در ایالات متحده رسید و خشن اقدامات مانند آن می تواند در تئوری تحمیل شود.

1918 آنفلوآنزای اسپانیایی را فراهم می کند برخی از درس های.

تجزیه و تحلیل جدید از این بیماری همه گیر از اداره ملی تحقیقات اقتصادی در Cambridge, Mass., به این نتیجه رسیدند که های مختلف مستند اقدامات تا به حال “پاک کردن موفقیت” در کاهش نرخ مرگ و میر. اما آنها در نهایت موفق به جلوگیری از به طور کلی مرگ و میر در بسیاری از شهرستانها زیرا آنها برداشته شد قبل از موعد مقرر.

بسته شدن مدرسه و ممنوعیت تجمعات عمومی به طور معمول به طول انجامید تنها 36 روز, این گزارش گفت: و آمریکایی ها معمولا تحمل قرنطینه تنها 18 روز.

دنور به عنوان مثال خود را بسته و مدارس ممنوع مجامع عمومی برای تنها یک ماه پس از مرگ به اوج خود رسید. سپس بازگشایی ناشی از یک ثانیه قله بسیار بالاتر از مرگ و میر.

“درس ادامه coronavirus همه گیر در سال 2020 است که برای جلوگیری از مرگ و میر کلی” نوشت: ارشد نویسنده Robert J. برو از جمله مداخلات “نگهداری می شود باید به صورت قابل ملاحظه ای طولانی تر از چند هفته.”

“به احتمال زیاد” او افزود: “12 هفته کار خیلی بهتر از چهار تا شش هفته است.”

اعتبار…Eduardo Munoz/ایسنا

دکتر فریدن سابق C. D. C. مدیر در حال حاضر اجرا می شود حل و فصل برای نجات زندگی سلامت عمومی بشر است که صادر دقیق بازگشایی دستورالعمل.

“هر روز من نگاه دو مدل برای نزدیک شدن به این” او گفت:. “چین مدل است که برای استفاده ترین در جهان با رژیم استبدادی و بهترین دیجیتال سیستم ردیابی به شکار کردن و متوقف کردن هر مورد و سپس صبر کنید برای واکسن. تا کنون آن کار می کند.”

در مقابل او گفت: سوئد در تلاش است برای رسیدن به “گله ایمنی” با اجازه دادن به جوان و سالم مردم به آلوده شدن در آنچه امید خواهد بود آهسته و مداوم نرخ. مدارس باز هستند آنهایی که بالاتر بسته شده هر کس خواسته است مراقب باشید و افراد مسن هستند خواست در خانه بمانند.

اسرائیل تقریبا زیر سوئد, مدل, دکتر فریدن گفت: همانطور که کشورهای آسیایی هستند که در زیر چین.

“و سپس” او افزود: “وجود این آمریکا است که:” چه جهنم — من شنیده ام چیزی در فاکس نیوز. بیایید آن را امتحان کنید!'”

سوئد را مدل می کند و نگاه جذاب. تلویزیون برنامه های خبری نشان داده اند خندان سوئدی نوشیدن در کافه ها, برای خرید لباس گرفتن موهای خود را تغییر نمود و با بهره گیری از دیگر لذت کمی که آمریکایی ها رد شده است و برای چند هفته در حال حاضر.

اما سوئد پرداخت قیمت بالا و دکتر فریدن دارای موفقیت آن به عنوان “هنوز به تعیین خواهد شد.”

یکشنبه, خود سرانه نرخ مرگ است و 319 میلیون سوئدی است که بالاتر از این رقم در ایالات متحده است که به 242 مرگ در هر میلیون نفر است.

دیگر کشورهای اسکاندیناوی با درجات مختلفی از مستند به مراتب پایین تر مرگ و ارقام: 91 میلیون در دانمارک 40 در نروژ 48 در فنلاند و 29 در ایسلند.

داشتن 50 ایالت و سرزمین تر انجام رقابت و ناهماهنگ آزمایش در بازگشایی “شجاعانه مادر طبیعت برای کشتن شما یا کسی که شما را دوست دارم” دکتر فریدن گفت. “مادر طبیعت خفاش ها گذشته و او خفاش ها یک هزار نفر است.”

اعتبار…Jonathan Nackstrand/Agence France-Presse — Getty Images

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de