به عنوان پاسخ به جورج فلوید مرگ رفتن #BlackOutTuesday شرم آور بود | فاطمه بوتوOn دوشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی آمریکا در خاک داخلی در برابر مردم خود و دستور teargassing مسالمت آمیز معترضان در نزدیکی کاخ سفید به طوری که او می تواند انجام 17 دقیقه عکس برگزاری وارونه مقدس است.

در همان زمان, شهرهای بزرگ از جمله نیویورک و لس آنجلس اعلام حکومت برای جلوگیری از تظاهرات سوزاندن در سراسر کشور پس از جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس. پلیس با لباس ضد شورش clubbed جوان غیر مسلح داعش است. سفید شبه نظامیان نوسانی بیس بال خفاش ها گزارش prowled خیابان های حومه شهر فیلادلفیا. صدها نفر از مردم دستگیر شدند بین آتلانتا لاس وگاس و پورتلند.

این همه به آن می گویند که در این لحظه از سوسو زننده خشونت دولتی است که اعضای صنعت موسیقی تصمیم به سازماندهی یک Instagram خاموشی زیر پرچم “#blackouttuesday”. به مطمئن شوید که ما می دانستند که در پشت این تماس آنها اضافه شده یکی دیگر از hashtag – #theshowmustbepaused و خواسته Instagram کاربران به خودداری از فعالیت های رسانه های اجتماعی و پست یک مربع سیاه و سفید خود را در شبکه های. نه تنها این یک facile تلاش در صندلی فعالیت آن به طور فعال مختل هشتگ #blacklivesmatter که اعتراض خبرنگاران و فعالان با استفاده از مقایسه و تطبیق اخبار در مورد خشونت پلیس علیه معترضان. دقیقا در لحظه ای که قدرت نیاز به بازجویی و فوری به حساب رسانه های اجتماعی کاربران مشاهیر و اثرگذارندهها بسیج برای سکوت.

بدون توجه به مناسبت های رسانه های اجتماعی همیشه می تواند با اتکا به زل زل نگاه کردن عمیق به آن جمعی موز. در حالی که 24 ساعت قبل از آن کاربران بوده و ارسال اطلاعات حقوقی, نام طرفدار بونو وکلا و وثیقه بودجه فیلمبرداری ویدئوها از ظلم و ستم بی و سوء استفاده از قدرت در حال حاضر آنها shtumجویی برای sanctimonious مربع سیاه و سفید.

با تشکر از Covid-19 گیر بسیاری از مردم نمی تواند به عضویت تظاهرات با توجه به مستندات و یا نگرانی بیش از آلوده کردن افراد مسن دوستان و بستگان. این قابل فهم است که وجود دارد خواهد بود تماس به صورت آنلاین تظاهرات همبستگی با سیاه و سفید ما برادران و خواهران مبارزه برای زندگی خود را, اما صنعت موسیقی ممکن است را انتخاب کرده اند کمتر بی فایده رویکرد است.

Instagram کاربران برای مثال می تواند موجب شده است را به صورت انبوه-ارسال صفحات از یک سال 2006 FBI داخلی هوش یادداشت – به شدت redacted – که دقیق هماهنگ نفوذ پلیس و سازمان های اجرای قانون با supremacists. این یادداشت به ذکر سفید supremacists’ “تاریخی” علاقه به اجرای قانون نفوذ و هشدار داد که نه تنها وجود دارد یک “حضور فعال” سفید supremacists در ادارات پلیس در سراسر کشور, اما بسیاری از عمل به عنوان “شبح پوسته” – نئو نازی ها پنهان کردن وابستگی های خود به منظور “مخلوط را به جامعه و پیشبرد مخفیانه سفید supremacist باعث می شود”.

و یا کاربران رسانه های اجتماعی ممکن است به جای انتخاب را ویروسی (یک اصطلاح ما امیدوارم لرزش بعد از این همه گیر) این واقعیت است که تهمت کاخ سفید لغو کمک های مالی که قبلا داده شده به برنامه های اختصاص داده شده به اصلاح نئو نازی ها و dissuading اشتباه سفید جوانان از پیوستن به رادیکال گروه نفرت مانند زندگی پس از نفرت. و یا این واقعیت است که وزارت امنیت داخلی – که بسیار کار برای شناسایی خطرات درونی و تهدیدات – منتقل شده به دور از مقابله با سفید راست گروه ها و تروریست ها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به قدرت رسید.

برای تمام حواس او را پرت و سرگرمی های inanity از #blackouttuesday به عنوان حیاتی یادآوری است که رسانه های اجتماعی است و نه نیرویی برای تغییر. Instagram و Facebook در حال کنندهی است که همواره قیف ما انرژی صالح خشم و احساسات سیاسی به انفعال – به مطلوب هشتگهای و دوست دارد. رسانه های اجتماعی فرورفتگی ما درک مهم و lulls ما را به در shallows از مشارکت سیاسی– و من می گویم این به عنوان یک دیرین کاربر از رسانه های اجتماعی.

نه چندان طولانی پیش, #JeSuisCharlie شد rallying cry برای رسانه های اجتماعی رزمندگان در پی حمله به شارلی ابدو یک مجله طنز. یکی می تواند سوگواری از دست دادن زندگی در یک حمله تروریستی بدون شناسایی خود با یک مجله آن شناخته شده نژادپرستانه توصیفاتی از مسلمانان, یهودیان, مردم سیاه و سفید. اما رسانه های اجتماعی جایی برای نکات دقیق وظریف و کمتر از آن برای پاسخگویی. در این راه بالیوود بازیگران که shilled برای پوست روشن محصولات – مانند Priyanka Chopra که تبلیغ یک کرم به نام “نور فوق العاده” – می توانید احساس راحتی به صفحات خود را به افسوس نژاد پرستی. Gal Gadot بازیگر که به خدمت در نیروهای دفاعی اسرائیل می توانید برچسب برای جورج فلوید و کسب صدها نفر از هزاران نفر از دوست.

رسانه های اجتماعی شده است یک سیلو از ریاکاری اما آن فکری در چهره خشمگین نابرابری و خشونت و ترس رشد می کند با هر بحران جدید است. به عنوان مروج #blackouttuesday خود سکوت به عنوان Audre Lorde هشدار داد تا چند سال پیش نمی خواهد شما محافظت می کند.

  • فاطمه بوتو پاکستان است نویسنده داستانی و غیرداستانی. رمان او را فراری می آید در ایالات متحده در ماه اوت (Verso کتاب)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>