به عنوان خواهان در آغوش کاهش بیکاری کمک بخش خود را تضعیف اهرم

واشنگتن — جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید در روز دوشنبه انداخت حمایت خود را از پشت قابل توجهی به کاهش بیکاری کمک برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها گذاشته در میان همه گیر پیشنهاد کاهش هفتگی از $400 به نفع است که نسبتا اقتصاد کشور حتی به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور است.

این پیشنهاد بخشی از $1 تریلیون پیشنهاد باز است که باید به آشتی با دموکرات ها بودند که فشار بازیابی بسته است که صرف سه برابر و گسترش 600 $در هر هفته در اضافی کمک بیکاری از طریق پایان سال است.

اقتصاددانان می گویند که پول میله میله به پایان می رسد در این هفته ارائه شده است بسیار مهم اقتصادی بافر برای بیکاران و کاهش پرداخت می تواند یک آبشار از اثرات مخرب بر سراسر اقتصاد است. اما جمهوری خواهان ادعا می کنند که آن را بیش از حد سخاوتمندانه دلسرد آمریکایی از بازگشت به کار و مانع بهبود.

سنای آمریکا تصمیم به آغوش کاهش نشان دهنده این مخمصه که آنها پیدا کردن خود را در طول یک بدتر شدن بیماری همه گیر و ادامه رکود اقتصادی کمی بیش از سه ماه قبل از روز انتخابات. با کوچک اما حیاتی بلوک جمهوری خواهان مخالف به ارائه هر گونه مطلب فدرال coronavirus کمک حزب جمهوری خواه تلاش کرده است به توافق در مورد چگونگی ایجاد ثبات در اقتصاد کتک ترک دموکرات ها با اهرم مهم برای شدید مجموعه ای از مذاکرات بیش از امداد رسانی بسته.

حتی به عنوان خواهان نورد پیشنهاد خود را در روز دوشنبه علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد و استیون Mnuchin وزارت خزانه داری, منشی, شد, نشسته اند در بلندگو نانسی پلوسی به کنگره office suite ملاقات با رهبران دموکرات در بازتابی از نفوذ خود در مذاکرات.

با دو طرف دور از هم به نظر می رسد بعید است که آنها می تواند پل تفاوت های خود را در زمان برای جلوگیری گذشت روز جمعه از مکمل بیکاری کمک و نه آن را تضمین است که آنها قادر خواهد بود به انجام این کار در همه. که در سمت چپ نامشخص سرنوشت رئیس جمهور تهمت بهترین امید از تزریق یکی از آخرین شات از محرک به اقتصاد قبل از انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

پیچیده, تصویر, جمهوری خواهان و کاخ سفید ادامه داد: برای سر و کله زدن بیش از محتویات بسته را حتی پس از آن اعلام شد با سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت ظاهر می شود شگفت زده شده که این شامل بودجه جدید F. B. I. ساختمان که مدت طولانی است که وسواس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر نمی کنم وجود دارد بودجه وجود دارد؟” آقای مک کانل به خبرنگاران گفت که خواسته در مورد پول است که تعیین شده است به عنوان یک coronavirus مربوط به اورژانس در پیش نویس لایحه. مطمئن بود که او گفت: دولت خواهد “باید برای پاسخ به این سوال که چرا آنها اصرار داشتند که در آن شرط است.”

جمهوریخواهان امیدوار بود برای جلوگیری از این وضعیت در مجموع بسیاری در صفوف خود رشد کرده بود خسته با تورنت از هزینه های فدرال — نزدیک به 3 تریلیون دلار — که کنگره تصویب شده در جانشینی سریع در اوایل بهار است. آنها در برابر عبور یکی دیگر از بسته های قمار که اگر آنها منتظر این ویروس را دفع و اقتصاد خواهد دوباره بجای اول برگشتن و که آنها می تواند فشار را از طریق یک استخوان بسته است.

آنها در حال حاضر خیره پایین آغاز سال تحصیلی با بالا رفتن سرسام آور موارد و رکورد بیکاری در سطح بسیاری در صفوف خود تمایلی به ریختن پول بیشتر به اقتصاد است. پیشنهاد خود را صرف بیش از بسیاری از جمهوری خواهان به احتمال زیاد به حمایت و آن را به احتمال زیاد رشد به عنوان دموکرات محل مهر خود را بر روی آن.

“وجود دارد قابل توجه مقاومت به دیگری تریلیون دلار” سناتور تد کروز جمهوریخواه از تگزاس به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. “به عنوان آن می ایستد در حال حاضر من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که شما می بینید تعدادی از جمهوری خواهان در مخالفت با این لایحه و ابراز نگرانی های جدی.”

سیاست در خلیج فارس بین دو طرف اتحاد گسترده تر در روزهای اخیر به نقطه ای که بالای مقامات کاخ سفید شروع به شناور چشم انداز باریک لایحه به آدرس مزایای بیکاری مسئولیت حمایت و بودجه اجتناب دموکراتیک اولویت ها و اهداف دیگر در تلاش برای رسیدگی به آنچه که آنها خیال می تواند بیشتر نیازهای فوری. دموکرات ها را رد کرد و یک طرح.

“ما باید تولید متناسب و هدفمند پیش نویس که قطع خواهد شد حق را به قلب از سه متمایز بحران رو به کشور ما: گرفتن بچه ها در مدرسه, گرفتن کارگران بازگشت به کار و برنده مراقبت های بهداشتی مبارزه با ویروس” آقای مک کانل گفت: او به عنوان رهبری حدود ده سناتور جمهوریخواه در رونمایی این قانون در سنا طبقه. خانه دموکراتها پیشنهاد گفت: به مبلغ یک “multitrillion دلار مانیفست سوسیالیستی.”

بسته اسکناس نورد در جمعه شامل یک دور جدید از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها درآمد $75,000 یا کمتر در هر سال است. در خط با آقای تهمت خواسته های آن را ذخیره ده ها میلیارد دلار در بودجه فدرال برای بازگشایی مدارس که برای فرد در آموزش.

این امر محدود کردن مسئولیت حقوقی برای کسب و کار است که باز در میان همه گیر اولویت گروه های کسب و کار در واشنگتن برای coronavirus-قسمت مربوط که از طریق گیرد اکتبر 2024. آن را ایجاد یک اعتبار مالیاتی برای شرکت ها برای پیکربندی مجدد محل کار خود را به ترویج ایمنی از ویروس و این امر گسترش اعتبار مالیاتی برای کارفرمایان که استخدام و حفظ کارکنان در میان شیوع. این پیشنهاد نیز ارائه مالیات یقین به آمریکایی ها که در یک کشور زندگی می کنند و در دیگری روبرو هستند و چشم انداز از پرداخت مالیات بر درآمد در کشورهای مختلف اگر آنها مجبور به کار از خانه.

بسته خواهد هر دو گسترش دولت برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق چک حفاظت از برنامه بود که تاسیس شده در ماه مارس و باریک مجموعه ای از شرکت های واجد شرایط برای دریافت آن است. این امر همچنین ایجاد یک منبع جایگزین برای کمک به کسب و کار در کم-درآمد بالا-فقر مناطق: 20 سال وام با نرخ بهره 1 درصد که به کسانی که کسب و کار به اندازه کافی پول نقد به جای دو سال از درآمد از دست رفته.

این همچنین شامل هر دو حزب پیشنهاد برای وادار کردن کنگره به در نظر گرفتن آینده کسری بودجه و بدهی های اقدامات کاهش.

معرفی بسته شده بود با تاخیر به روز به عنوان خواهان کار برای حل و فصل اختلافات داخلی با یکدیگر و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و برای قرار دادن به جلو جبهه متحد قبل از مذاکرات با دموکرات ها ، اما در روز دوشنبه اندازه گیری در حال حاضر مواجه با مقاومت توسط برخی از رتبه و فایل جمهوری خواهان و تمسخر توسط دموکرات ها در هر دو مجلس که گفت: از آن موفق به دیدار حتی یک بخش از اقتصاد کشور و سلامت نیاز دارد.

“اگر آنها حتی به اصول مواد غذایی و اجاره و بقای اقتصادی آنها واقعا آماده به جدی مذاکره” خانم پلوسی گفت: پس از نزدیک به دو ساعت جلسه با آقای Mnuchin آقای مراتع و سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر.

آقای شومر افزود: “ما امیدواریم که آنها می تواند عمل خود را با هم — ما بسیار می خواهم برای به دست آوردن چیزی انجام می شود برای نیازهای مردم است.”

آقای مراتع به عنوان او به سمت چپ خانم پلوسی را با آقای Mnuchin اعلام کرد آن را خوب نشست و گفت: این جفت ارز باز خواهد گشت در روز سه شنبه. هر دو رهبران دموکرات گفت که آنها برنامه ریزی شده به دقت بررسی جمهوریخواه ارائه یک شبه.

قطع ارتباط بین طرفین در حال حاضر اجازه اضافی 600 دلار در هر هفته بیکاری به پایان می رسد برای بسیاری از کارگران یک حرکت است که می تواند ثابت کند بیشتر مضر اگر خانواده ها انتخاب کردن را پیشگیرانه در کاهش هزینه های بدون تضمین بیشتر تسکین.

آقای مراتع و آقای Mnuchin به دنبال ترک یک علامت پاک نشدنی در این بسته از طرف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن گذراندن یک آخر هفته در جلسه کنگره ” با کارکنان — غیر معمول گام برای ارشد مقامات دولت — به چکش جزئیات فنی بیکاری پیشنهاد.

در حالی که این دو نفر در نهایت توافق به کاهش تقاضا برای یک مالیات حقوق و دستمزد برش — ریاست جمهوری اولویت اخراج توسط اعضای هر دو طرف — آنها موفق به تامین امنیت $1.75 میلیارد دلار برای طراحی و ساخت یک ساختمان جدید برای F. B. I. ستاد سراسر از آقای تهمت هتل لوکس در مرکز شهر واشنگتن که در آن او بارها و بارها نشان داده شده است یک علاقه شخصی.

پیشنهاد برای کاهش بیکاری کمک دو سوم است و به احتمال زیاد در میان تلخی اعتراض مسائل در مذاکرات آمده است.

بسیاری از جمهوری خواهان در مخالفت با مکمل بیکاری کمک استدلال آن است که یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار به دلیل آن بیش از آنچه برخی از کارگران می توانید کسب درآمد به طور منظم در حقوق و دستمزد. جمهوریخواهان طرح پیش بینی و سرانجام به یک سیستم جدید محاسبه فدرال کمک که کلاه مزایای در حدود 70 درصد از یک کارگر را قبل از درآمد آن نیز به مقدار حدود 200 دلار در هر هفته. اکثر دموکرات ها می گویند دولت بیکاری سیستم در حال حاضر در تلاش برای رسیدگی به توزیع 600 دلار یکجا و خواهد بود به چالش کشیده برای انطباق با یک سیستم جدید است.

جمهوری خواه پیشنهاد نیز ایجاد مسئولیت shield برای کسب و کار و مدارس و بیمارستان ها باز در طول بیماری همه گیر از رو ادعا می کند بیش از قسمت های مربوط به کوروناویروس. آقای مک کانل بارها تلقی چنین ارائه به عنوان یک شرط لازم برای هر گونه کمک بیل در حالی که دموکرات ها به جای تحت فشار قرار دادند برای فدرال حمایت از کارگران در برابر coronavirus.

جمهوری خواهان نیز کنار گذاشته $105 میلیارد دلار کمک برای مدارس با 70 میلیارد دلار از رفتن به دبستان و دبیرستان دو سوم آن متعلق به موسسات را آغاز کرده اند که بازگشایی و برگزاری برخی از کلاس های حضوری. یکی دیگر از 30 میلیارد دلار خواهد رفتن به کالج ها و دانشگاه ها.

غلبه بر مخالفت کاخ سفید و جمهوریخواهان نیز در کنار 16 میلیارد دلار در بودجه جدید برای متحده به انجام coronavirus تست و تماس با ردیابی و همچنین به عنوان کمک های اضافی برای سازمان بهداشت و درمان و تلاش برای حمایت از پاسخ به همه گیر و به طور بالقوه توزیع یک واکسن جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>