به تظاهرات و خشونت بیش از نشت تهمت انقباض پشت

واشنگتن — در داخل کاخ سفید, خلق و خوی بود bristling با تنش است. صدها نفر از معترضان تجمع در خارج از دروازه فریاد لعنت رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن و در برخی موارد پرتاب آجر و بطری. عصبی برای ایمنی خود Secret Service عوامل ناگهان با عجله رئیس جمهور به پناهگاه های زیرزمینی استفاده می شود در گذشته در حملات تروریستی است.

صحنه در شب جمعه, شرح داده شده توسط یک فرد با دانش دست اول اضافه شده به حس خبري در کاخ سفید به تظاهرات پس از رحم, مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس تحت یک افسر زانو. در حالی که در پایان مقامات گفت: آنها هرگز واقعا در خطر است, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش شده اند لرزاند توسط تظاهرات که به خشونت تبدیل شد دو شب در یک ردیف در نزدیکی اجرایی عمارت.

پس از روز که در آن همدلی او با بیان جورج فلوید مرد کشته شد تحت الشعاع خود را مبارز تهدید به سطح شیب دار تا خشونت در برابر غارتگران و تظاهر آقای ترامپ صرف سهشنبه خارج از دید, حتی به عنوان برخی از مبارزات انتخاباتی خود مشاوران معرفی شد که او ارائه تلویزیونی در سراسر کشور آدرس قبل از اینکه یک شب دیگر ممکن است با خشونت. این ساختمان حتی خالیتر از حد معمول به عنوان برخی از مقامات کاخ سفید برنامه ریزی به کار شد و گفت: بیا در مورد تمدید کردند.

اما در حالی که برخی از مشاوران خواست او را به حفظ کردن توییتر به عنوان آنها در نقشه برداری از یک بیشتر در نظر گرفته استراتژی آقای تهمت نمی تواند مقاومت در برابر انفجار یک رشته از پیام های روز یکشنبه بار دیگر سرزنش کردن دموکرات ها برای اینکه به اندازه کافی دشوار و نسبت دادن آشفتگی به چپگرایان رادیکال.

“سخت دموکرات شهرداران و فرمانداران,” او نوشت. وی با اشاره به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری, حریف, معاون رییس جمهور سابق آمده است. او اضافه کرد: “این افراد آنارشیست ها. تماس با ما در گارد ملی در حال حاضر. جهان در حال تماشای و خنده شما و خواب آلود جو. آیا این چیزی است که امریکا می خواهد ؟ هیچ!!!”

رئیس جمهور گفت دولت او “خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” با اشاره به این مختصر برای “ضد فاشیستی.” اما antifa یک جنبش از فعالان که در لباس سیاه و تماس خود را آنارشیست نه یک سازمان با ساختار روشن است که می تواند جریمه را تحت قانون است. علاوه بر این آمریکا قانون اعمال تروریستی نامگذاریهای به اشخاص خارجی نه داخلی گروه.

با هدف قرار دادن antifa, اما, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر نوردد تمام تظاهرات با قلم مو از افراط گرایی خشونت آمیز و بدون پرداختن به شرایط اساسی که محور بسیاری از افرادی که به خیابان آمده اند. تظاهرات شکسته در حداقل 75 شهرستانها در روزهای اخیر با فرمانداران و شهرداران خواستار گارد ملی و یا تحمیل حکومت در یک مقیاس دیده نمی شود پس از, پس از ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968.

در حالی که آقای ترامپ شده است تمرکز از خشم به خصوص در جمعیت در واشنگتن مشاوران بارها و بارها تلاش کرده اند تا به او توضیح دهید که این اعتراضات نه تنها در مورد او اما در مورد گسترده تر سیستمیک مسائل مربوط به نژاد و با توجه به چند نفر آشنا با مباحث. خصوصی, آقای تهمت مشاوران شکایت خود را در مورد توییت تصدیق کرد که آنها ریختن سوخت در حال حاضر آتش زا وضعیت.

“کسانی که نه سازنده توییتهایی بدون هر گونه سوال” سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی،, تنها, سیاه جمهوریخواه در سنای آمریکا گفت: در یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه.” “من خدا را شکر که ما می توانیم گفتگو. ما همیشه نمی توافق در هر یک از توییت خود از قبل اما ما توانایی نشستن و گفت و گو در مورد چگونه ما در حرکت این ملت به جلو است.”

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 20m پیش

  • یک ملت پرانتز برای یک شب دیگر از ناآرامی.
  • دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک اعتراض.
  • یک مرد پس از دستگیری رانندگی یک کامیون را از طریق جمعیت از مینه سوتا معترضان.

دن Eberhart یک جمهوری خواه کمک کننده و حامی آقای ترامپ گفت: رئیس جمهور با انتخابات بلندی در پنج ماه است که با تمرکز بر غذا به خود هسته حامیان به جای ملت بزرگ. “مغلوب ساختن پیشی جستن است به مراتب بیشتر تفرقه از روسای جمهور گذشته” آقای Eberhart گفت. “قدرت خود را تکان دهنده پایگاه خود را نه آرام بود ،

رابرت اوبراین رئیس جمهور مشاور امنیت ملی گفت: رئیس جمهور ادامه خواهد داد “به یک قوی برای ایستادن نظم و قانون” حتی به عنوان او را درک خشم بیش از آقای فلوید مرگ است.

“ما می خواهیم مسالمت آمیز معترضان که نگرانی واقعی در مورد خشونت و نژادپرستی. آنها باید قادر به رفتن به شهرستان سالن. آنها باید قادر به درخواست دولت خود و اجازه دهید صدای آنها شنیده شود” آقای اوبراین گفت: “وضعیت اتحادیه” در سی ان ان. “و آنها نمی توانند ربوده شده توسط این جناح چپ antifa شبه نظامیان که در حال سوختن پایین در درجه اول جوامع آفریقایی-آمریکایی بخش ها و اسپانیایی بخش از شهر ما که در آن مهاجران و زحمتکش مردمی در حال تلاش برای بدست آوردن یک پا.”

اما آقای تهمت غیبت rankled دموکرات ها او انتقاد.

“آنچه که من می خواهم به شنیدن از رئیس جمهور توسط رهبری” شهردار Keisha لنس کف آتلانتا گفت: “دیدار با مطبوعات است.” “و من می خواهم به شنیدن یک اصل مراقبت و نگرانی برای ما و جوامع ما در آن هستیم با روابط نژادی در آمریکا است.”

برخی از مقامات خواسته بودند که آقای ترامپ برگزاری رویدادها در نظر گرفته شده برای نشان دادن سیاه رای دهندگان خشمگین بیش از آخرین ضبط عمل خشونت که او شنیده و نظرات خود را. اما دیگران را توصیه است که رئیس جمهور باید یک خط سخت است که نه کاملا به عنوان مهاجم خود را به عنوان توییتهایی اما که می فرستد یک پیام به صاحبان کسب و کار که ملک نابود شده است که او حاضر است برای دفاع از آنها.

برخی از پیام رئیس جمهور دایره دیدن escalations به عنوان یک سیاسی مزیت بسیار در راه ریچارد نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری بر یک قانون نظم و پلت فرم پس از سال 1968 شورش. یک مشاور آقای ترامپ که اصرار بر گمنامی برای توصیف مکالمات خصوصی گفت: تصاویر از تخریب گسترده در سراسر کشور می تواند مفید باشد به قانون نظم و پیام است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا پروژه خود را پس از سال 2016 در مبارزات انتخاباتی.

مشاور گفت که می تواند در خصوص درخواست تجدید نظر به زنان مسن تر در زمانی که آقای تهمت پشتیبانی در میان سالمندان است و فرسایش در میان coronavirus همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر آنها است. خطر این مشاور اضافه شده است که مردم در حال فرسوده توسط رئیس جمهور رفتار است.

دیگر از مشاوران گفت: اکثر دستیاران ناراضی بودند با آقای تهمت ساعت 1 صبح توییت در روز جمعه با استناد به یک سال 1967 به نقل از میامی رئیس پلیس درباره “تیراندازی” سیاه مردم در طول ناآرامی های مدنی. کسانی که مشاوران گفت: این دور از برخی که آقای تهمت می تواند با استفاده از خشونت شیوع بیماری در شهرستانها به بهبود خود را ضعیف ایستاده با حومه زنان و مستقل رای دهندگان.

انتخابات به وضوح بر رئیس جمهور ذهن در روز یکشنبه. در پاسخ به سوالات در مورد آنچه که او انجام شده بود به آدرس جنجال و هیاهو آقای ترامپ ارسال یک پاسخ از طریق یک دستیار است که با تمرکز بر مبارزات انتخاباتی آینده.

“من قصد دارم برای برنده شدن در این انتخابات به راحتی” رئیس جمهور گفت:. “اقتصاد در حال رفتن به شروع به گرفتن خوب است و سپس بزرگ بهتر از همیشه قبل از. من بیشتر قضات منصوب هفته از جمله دو دیوان عالی کشور و من باید نزدیک به 300 قضات تا پایان این سال است.” (تا کنون او تایید کرده است حدود 200.)

یک دولت رسمی گفت: آقای ترامپ ملاقات روز یکشنبه با ژنرال به بحث در مورد انواع مسائل و صحبت با رهبران جهان به عنوان او در نظر گرفته که چگونه به بازسازی سالانه گروه 7 اجلاس بین المللی است که او تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن. معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران در روز دوشنبه به عنوان بخشی از coronavirus پاسخ و ناآرامی شد. یک دولت رسمی گفت: آقای تهمت بود به احتمال زیاد برای پیوستن به تماس.

بسیاری از رییس مشاوران در اطراف نیست برای آخر هفته از جمله علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد و جارد کوشنر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد.

برخی از کمپین مشاوران شدند با فشار دادن به صورت رسمی و آدرس به ملت به عنوان اوایل به عنوان در روز یکشنبه ، اما مقامات کاخ سفید یادآوری آقای تهمت خطا پر بیضی آدرس دفتر در ماه مارس در مورد گسترش coronavirus هشدار داد که لازم بود. آقای ترامپ سوال مشاوران در طول روز یکشنبه در مورد اینکه آیا او باید به یک بیضی آدرس دفتر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تلاش را مجددا با پاره کردن سخنرانی خود در مرکز فضایی کندی در روز شنبه پس از راه اندازی جدید crewed موشک SpaceX و اضافه کردن یک پاساژ در مورد آقای فلوید. در این سخنرانی آقای تهمت های مکرر خود خواستار نظم و قانون اما در اندازه گیری بیشتر شرایط و نمک ترشی با ابراز همدردی برای آقای فلوید خانواده او تا به حال به نام تسلیت.

مشاوران نا امید شد که اظهارات تحویل اواخر بعد از ظهر شنبه به عنوان بخشی از یک سخنرانی در غیر این صورت جشن پیروزی از فضای برنامه را گسترده تر توجه, اما آنها گفت: آنها امیدوار بودند که آنها را از طریق شکستن. چند مقامات دولت گفت: آقای تهمت بود واقعا وحشت دارم از این ویدئو آقای فلوید آخرین دقیقه آن را ذکر چندین بار در مکالمات خصوصی در طول چند روز گذشته.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را به نظر می رسید گرفته گارد توسط تظاهرات که محقق در خارج از کاخ سفید در شب جمعه. صدها نفر از مردم مشتاقانه به سوی کاخ سفید به عنوان سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا و پارک افسران پلیس به دنبال جلوگیری از آنها را. آجر و بطری پرتاب کردند و پلیس در پاسخ با اسپری فلفل. در یک نقطه یک مقام رسمی گفت: “یک مانع در نزدیکی وزارت خزانه داری در کنار درب به کاخ سفید بود و نفوذ.

معلوم نبود چه به طور خاص درخواست سرویس مخفی به ماهوت پاک کن زدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری عملیات اورژانس مرکز به عنوان پناهگاه زیرزمینی شناخته شده است اما آژانس برای پروتکل حفاظت از رئیس جمهور زمانی که ساختمان در معرض تهدید است. دیک چنی معاون رئیس جمهور آورده بود به پناهگاه در سپتامبر. 11, 2001 زمانی که مقامات می ترسید یکی از هواپیماهای ربوده شده توسط القاعده شد و به سمت کاخ سفید است. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش بود که به خارج از شهر تا این که شب شد و با عجله وجود دارد بعد پس از یک هشدار اشتباه دیگر هواپیما را انتخاب کنید.

پناهگاه استفاده نشده است بسیار اگر در همه, پس از آن در اوایل روز از جنگ با تروریسم اما از آن شده است سخت به مقاومت در برابر نیروی یک مسافر از توفنده به عمارت بالا. رئیس جمهور و خانواده اش بودند لرزاند تجربه خود را در شب جمعه با توجه به چندین مشاوران.

پس از شب در پناهگاه آقای ترامپ ظهور در صبح روز شنبه به رخ کشیدن که او هرگز احساس ناامنی و نذر sic “سگ باطل” و “شوم سلاح” در مزاحمان. Melania Trump, اضطراب در مورد تظاهرات تصمیم گرفتند در آخرین دقیقه به سفر به فلوریدا برای پرتاب موشک در روز شنبه.

پس از آقای ترامپ بازگشت به کاخ سفید از فلوریدا در شنبه او در بر داشت یک کاخ سفید دوباره تحت محاصره است. این بار امنیت آماده بود. واشنگتن پلیس مسدود کردن جاده ها به صورت بلوک در اطراف ساختمان در حالی که صدها نفر از افسران پلیس و گارد ملی نیروهای ringed بیرونی محیط پوشیدن کلاه و ضد شورش و برگزاری پلاستیک سپر.

معترضان فریاد زد: “نه عدالت بدون صلح” و “black lives matter” را به عنوان به خوبی به عنوان یک شعار با هدف قرار دادن آقای ترامپ با expletive در حالی که یک سرباز پیاده از استتار-پوشیدن نیروهای راهپیمایی از طریق لافایت مربع به منظور تقویت خطوط پلیس. جمعیت رسید به سمت نیروهای ضد شورش و برخی از پرتاب اشیاء. آتش سوزی در یک مجموعه جامع و ورزش-ابزار خودرو, در حالی که پنجره های شیشه ای در هم شکسته شد در واشنگتن آیکون مانند یونجه Adams هتل و اتاق بیضی رستوران.

گرافیتی شد اسپری نقاشی برای بلوک از جمله در تاریخی دکتور خانه یک بلوک از کاخ سفید: “چرا ما باید برای نگه داشتن شما گفتن سیاه زندگی مهم است؟”

صبح آسیب شد جاروب به وضوح موجود به یک زن و شوهر از بلوک و هیچ چیز مانند سال 1968 شورش است که ویران واشنگتن است. در داخل کاخ سفید رئیس جمهور منتظر شب هنگام برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

پیتر بیکر گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>