به عنوان همه گیر Imperils انتخابات دموکرات برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن در رای گیری تغییرات

واشنگتن — یک مرحله نهایی مسابقات در حال شکل گیری در کنگره بیش چقدر واشنگتن باید در رای گیری در حال گسترش دسترسی به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس با دموکرات فشار دادن دکمه برای اضافه کردن گزینه های جدید برای رای دهندگان و رئیس جمهور تهمت و خواهان مقاومت در برابر تغییرات آنها می گویند می تواند آسیب خود را در چشم انداز انتخابات در ماه نوامبر.

سردرگمی و دادگاه دعوا بیش از ویسکانسین در انتخابات روز سه شنبه تنها تقویت دموکرات تصمیم به اضافه کردن جدید رای گیری مورد نیاز برای ماه نوامبر انتخابات به مرحله بعدی coronavirus امداد قوانین حرکت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران جمهوری خواه قول داده اند که به مخالفت.

با مقامات بهداشت عمومی تشویق اجتماعی فاصله و ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس چشم انداز میلیون ها نفر از رای دهندگان تجمع در حوزه های رأی گیری در سراسر کشور به پای صندوق های رأی رفتند به نظر می رسد به طور فزاینده ای قابل دفاع و خطرناک است. اما مبارزه بر سر اینکه آیا دولت فدرال باید نیاز متحده به ارائه گزینه های دیگر — اجازه می دهد رای گیری توسط ایمیل و گسترش اولیه رای گیری و سازماندهی تغییرات دیگر برای حفاظت از رای دهندگان و رای گیری حقوق — در حال ظهور است به عنوان یک نقطه sticking مجلس به تصویب یک چهارم کمک های اضطراری اندازه گیری در چند هفته آینده.

دموکرات ها استدلال می کنند که تغییرات ضروری است و کنگره باید آنها را در حال حاضر قبل از آن خیلی دیر خواهد بود برای قرار دادن آنها در جای خود برای ماه نوامبر انتخابات.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما دموکراسی به پایین لوله زیرا این دولت آماده نیست برای این بیماری همه گیر” گفت: سناتور ctq از مینه سوتا, نماینده دموکرات در کمیته قوانین مجلس سنا که نظارت بر انتخابات قانون است. “ما به آمده تا با بهترین روش و مطمئن شوید که هر کس می تواند هنوز هم رای می دهند.”

آقای ترامپ که در روزهای اخیر تشدید شده است تا خود را به انتقاد از رای گیری از طریق پست تشدید مقاومت خود را در روز چهارشنبه, آموزش جمهوریخواهان در یک صدای جیر جیر به “مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به دولت گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری و گفته است که این “کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.” او همچنین ادعا وجود دارد “پتانسیل فوق العاده ای برای رای دهندگان تقلب” هر چند شواهد کمی وجود دارد تا که ادعای.

انتخابات کارشناسان می گویند تقلب انتخابات به طور کلی است و بسیار نادر از جمله تقلب مربوط به رای گیری از طریق پست در توسط رای دهندگان. اکثر ایمیل های رای گیری تقلب شامل غیابی و متعهد فاسد مبارزات انتخاباتی یا انتخابات نه رای دهندگان — و حتی آن نادر است و به طور کلی به راحتی. (آقای ترامپ اذعان روز سه شنبه که به او رای دادند از طریق پست در فلوریدا اولیه در ماه گذشته است.)

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • در نیویورک دیدم که یک رکورد تعداد مرگ و میر “خبر بد این است که در واقع وحشتناک است.”
  • کاخ سفید و دموکرات ها پیشنهاد اضافی بودجه اضطراری برای کمک به اقتصاد است.
  • W. H. O. مدیر کل در پاسخ به تهمت نظرات با وخیم هشدار در سیاسی.

هنوز هم رئیس جمهور روشن ساخته است ماه گذشته که او در نظر گرفته دموکراتها تلاش برای گسترده تر شامل رای گیری دسترسی در محرک های اندازه گیری به عنوان یک تهدید مستقیم به آمریکا انتخابات چشم انداز. “آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” آقای ترامپ گفت.

رای گیری از طریق پست که نشان داده شده است برای افزایش مشارکت در انتخابات است روال در بسیاری از نقاط کشور و رئیس راه از رای گیری در ایالات مانند کلرادو, اورگان و واشنگتن است. هنوز هم برخی از جمهوری خواهان در نظر گرفتن نشانه خود را از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده اند به طور فزاینده ای در ساخت این استدلال آن است که مضر به خود حزب سیاسی و اقبال.

در مصاحبه با یک تماس محلی در نشان می دهد دیوید Ralston جمهوری خواه رئیس جمهوری گرجستان گفت یک پیشنهاد رای-توسط-mail گزینه برای دولت ممکن است اولیه یک فاجعه خواهد بود برای حزب او توضیح داد که رئیس جمهور گفته بود ،

“این خواهد بود بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران در گرجستان” آقای Ralston گفت. “این قطعا درایو مشارکت مردم است.”

دیگر جمهوری خواهان می گویند مخالفت دموکراتها پیشنهاد رانده است اعتقاد به این که دولت ها باید کنترل خود را به انتخابات و فراتر از ارائه پول کافی برای انجام امن و عادلانه رای گیری دولت فدرال باید اقامت در خارج از راه خود را.

“من فلسفی مخالف دولت فدرال در نظر گرفتن بیش از انتخابات گفت:” سناتور روی بلانت از میسوری بالا جمهوریخواه در کمیته قوانین و دیرین دولت در انتخابات رسمی خود را. “این یک ایده بد است. من خیلی انعطاف پذیر در مورد مقدار پول اما من نه انعطاف پذیر در مورد فدرال تصاحب روند انتخابات خود را.”

اضافه کردن به شدت بیش از مبارزه است که دموکرات ها و متحدان آنها دیدن آینده قانون به عنوان احتمالا آخرین شانس را به زور تغییرات قبل از آن خیلی دیر خواهد بود برای ایالات و استان ها به ایجاد تنظیمات در مراحل انتخابات ماه نوامبر.

دموکرات ها می گویند که آنها متوجه است که آن را نمی خواهد امکان پذیر است برای شروع در سراسر کشور پست الکترونیکی رای گیری در این انتخابات چرخه و آنها را به طور همزمان فشار دادن به دیگر برنامه به طور بالقوه کمتر ستیز قوانین جدید.

یک اندازه گیری با قوی دموکراتیک پشتیبانی تماس برای تضمین که همه ایالت ها اجازه می دهد حداقل 20 روز زود در شخص رای گیری به مردم را قادر می سازد به گسترش سفرهای خود را به حوزه های رأی گیری به جای پوشش تا در روز انتخابات. معرفی شده در مارس توسط خانم Klobuchar و سناتور Ron Wyden دموکرات ایالت اورگن آن را نیز شل محدودیت های موجود در برخی از ایالت ها که می تواند بازیگران غیابی; امکان ثبت نام آنلاین و از طریق پست حداقل 21 روز قبل از انتخابات و یا نزدیک اگر متحده اجازه می دهد; و نیاز به همه حوزه های قضایی به منظور توسعه یک طرح برای رای گیری در شرایط اضطراری.

“بخش بزرگی از این خواهد بود که رای گیری در خانه” خانم Klobuchar گفت: “اما آن را نمی خواهد تنها رای دادن در خانه.”

دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای $2 میلیارد دلار در 2 تریلیون دلار محرک لایحه به پرداخت هزینه برای تغییرات قابل توجهی در رای گیری شیوه در سطح دولت است. جمهوری خواهان در ابتدا در پاسخ با پیشنهاد 10 میلیون دلار در انتخابات گفت: قبل از مقدار نهایی شد 400 میلیون دلار است.

دموکرات ها گفت: آنها نا امید شدند با شرایطی جدید رای گیری در دسترس مورد نیاز اما نمی خواهید به نگه دارید تا قوانین اضطراری بیش از انتخابات مبارزه از آنها فرض بر این یکی دیگر از لایحه ظهور و ارائه یک خیابان برای تصویب تغییرات گسترده. در حال حاضر برخی از قانونگذاران دیدن یک رای گیری بحران در حال ظهور و قول می دهم که در آینده چهارمین مرحله از دولت تسکین است فرصت خود را به انجام کاری درباره آن.

“در آینده لایحه, من قصد دارم به مراتب مصمم تر و شدید در اصرار بر رای-توسط-mail گفت:” سناتور کریس Coons دلاور نماینده دموکرات سنا فرعی که بودجه انتخابات است. “ایمیل های رای گیری است که بهترین روش حفظ اجتماعی فاصله.”

با وجود تماس برای کنگره به موسسه جدید رای گیری و رای گیری حمایت های پس از دخالت خارجی در سال 2016 انتخابات و رای گیری اختلافات در سراسر کشور خواهان شده اند و تمایلی به انجام این کار هر چند آنها حمایت کرده اند تزریق منابع مالی برای کمک به انتخابات محلی مقامات ایجاد تغییرات آنها را به عنوان لازم است.

سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت کشیده شده بود شدید, انتقاد عدم عمل به پیشنهادات از خانه. جمهوری خواهان به احتمال زیاد به حفاری در این موقعیت در حال حاضر که رئیس جمهور را به خود گرفته است یک موضع قوی در برابر هر گونه تغییرات. جمهوری خواهان استدلال می کنند که دموکرات ها خواستار رای گیری جدید قوانین فقط به این دلیل آنها بر این باورند که تغییرات آنها را به یک لبه در انتخابات آینده است.

“ما دموکراتیک دوستان می خواهم دولت فدرال را بیش از انتخابات, اما از لحاظ تاریخی آن به کار گرفته شده در سطح دولت — من فکر می کنم که باعث می شود بیشتر حس” Senator John Cornyn جمهوری خواه از تگزاس به خبرنگاران گفت:. “در واقع این است که امن ترین از نظر دخالت از خارج است. در واقع ما پراکنده سیستم است که باعث می شود آن را سخت تر برای دشمن به در آمده و دخالت در انتخابات ما. بنابراین من نمی بینم که به عنوان بخشی از این coronavirus پاسخ.”

آقای بی پرده گفت که انتخابات محلی مقامات بهترین موقعیت برای تعیین چگونه به انجام خود انتخابات و فدرال دخالت خواهد باتلاق تصمیم گیری است. او گفت که دولت فدرال باید در ارائه منابع را نهایی می گویند به محلی حوزه های قضایی است.

“اگر ایالات متحده می خواهید برای انجام تمام این چیزهایی که من هیچ مشکلی با آن” آقای بی پرده گفت. “این یک مسئولیت است که ایالات متحده باید همیشه بود و من فکر می کنم آنها آن را انجام دهد بسیار بهتر از دولت فدرال است. دولت فدرال نمی تواند همه چیز را انجام دهد.”

اما پس از این عینک از هزاران نفر از رای دهندگان ویسکانسین خطر بالقوه قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در حالی که انتظار در خط برای رأی گیری در این هفته و با برگزاری انتخابات در سراسر کشور در حال به تعویق افتاد دموکرات ها می گویند وقت آن است که برای دولت فدرال به گام در.

“هنگامی که شما به دنبال چیزی است که اتفاق می افتد در ویسکانسین و آنچه که در اطراف کشور ما نمی تواند اجازه دهید این اتفاق می افتد در پاییز” خانم Klobuchar گفت.

او اذعان کرد که آن را غیر ممکن است برای پیش بینی در حال حاضر آنچه که دولت از بحران همه گیر خواهد بود در چند ماه. “اما هر چه در آن است,” او گفت: “هیچ دلیلی وجود ندارد که این در اوایل ما می توانیم اصلاحات ما روند انتخابات.”

مایکل شراب کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>