به عنوان از دست دادن شغل کوه قانونگذاران در صورت ساختن یا شکستن لحظه

واشنگتن — به عنوان ملت در برابر بیکاری در سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صورت محوری انتخاب: ادامه صرف تریلیون ها در تلاش برای تقویت کسب و کار و کارگران و یا شرط که دولت reopenings خواهد پرش شروع اقتصاد ایالات متحده.

حداقل 20 میلیون آمریکایی بیکار هستند و سهم بزرگی از کشور کسب و کارهای کوچک در حال تعطیل و رو ممکن است عجز از پرداخت دیون. خطاهای سیاست در هفته های آینده می تواند 18 میلیون اخراج موقت ثبت شده در آوریل به کار دائم ضرر و زیان که شیرجه می تواند ایالات متحده را به یک رکود طولانی بی نظیر در تاریخ معاصر است.

در عین حال دولت فدرال در حال گردش به دور از استراتژی است که تا کنون کمک کند گسترش coronavirus و حفظ افراد و شرکت ها تلاش در طول خود وارد اقتصادی shutdown.

بیش از دو ماه گذشته به عنوان مصرف کنندگان و کارگران عقب نشینی و مقامات دولتی اعمال محدودیت در فعالیت های اقتصادی رئیس جمهور تهمت و ائتلاف دو حزبی در مجلس نمایندگان و سنا باید تصویب 3 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال برای کمک به شرکت های کارگران و بیکاران. فدرال رزرو گرفته گام های فوق العاده ای برای حفظ سیستم مالی عملکرد خرید اوراق بهادار با پشتوانه و گام گذاشتن در برنامه به خرید شرکت ها و بدهی های شهرداری برای حفظ اعتبار در جریان است. فرمانداران باید در آغوش stay-at-home سفارشات در تلاش برای کند کردن این ویروس را گسترش.

اقتصاددانان و سیاست کارشناسان از جمله برخی در دولت را تشبیه کسانی که تلاش برای ساختن یک پل از طریق همه گیر رکود اقتصادی است که انجام خواهد شد به عنوان بسیاری از مردم و شرکت ها به سمت دیگر بحران به عنوان امکان پذیر است.

اما به عنوان ویروس تهدید به امد و شد زیاد کشور و اقتصاد آن طولانی تر از برخی از مقامات پیش بینی کرده بود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از جمهوری خواهان در کنگره شده اند خسته از هزینه های دولت فدرال برای حمایت از کارگران و کسب و کار و شروع اصرار متحده برای رسیدن به آنچه در نظر گرفته شود طبیعی است.

حتی برخی از متحدان رئیس جمهور هر چند اذعان کرد که ممکن است غیر واقعی قمار و بیشتر افکار واهی و پوچ از یک طرح واقعی. با تایید عفونت و مرگ و میر پیش بینی ادامه افزایش ظرفیت محدود برای تست این ویروس در بسیاری از کشورهای در حال انتظار برای نگه داشتن کسب و کار بسته به تابستان و یا دیگر. و حتی یک بار همه چیز بازگشایی به سادگی اجازه می دهد مردم را به رفتن به آرایشگاه و یا سالن تئاتر معنا نیست که آنها را انجام خواهد داد تا در طول یک بیماری همه گیر تا زمانی که یک واکسن یا درمان های موثر در دسترس هستند.

اقتصاددانان از جمله لیبرال ها و بسیاری از محافظه کاران هشدار می دهند که قبل از موعد مقرر پایان دادن به تلاش برای کمک به کسب و کار و کارگران بدون تصویب یک استراتژی جدید می تواند نیروی اقتصاد به یک تابستان جزئی بهبود, افزایش نرخ ابتلا به عفونت و کافی برای حمایت از کسب و کار مبارزه و کسانی که در خارج کار می کنند.

در این مورد کارشناسان هشدار می دهند امروز دولت-تامین مالی از طریق پل بحران ها را تبدیل به, برای مردم آسیب پذیر و شرکت های یک پل به هیچ جا.

“ما در را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی بخشی از این کتاب گفت:” کلودیا Sahm سابق فدرال رزرو اقتصاددان است که در حال حاضر مدیر اقتصاد کلان سیاست در واشنگتن مرکز عادلانه رشد لیبرال فکر می کنم تانک با تمرکز بر نابرابری.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • تسلا قصد دارد به بازگشایی آن در کالیفرنیا کارخانه در انطباق با بهداشت محلی سفارش.
  • آوریل زیان کار برجسته عمق این بیماری همه گیر را ویرانی.
  • زنان در آغوش یک ظاهر طبیعی در مستند.

“این است که نامعقول به صبر برای اقتصاد برای بازگشایی,” او گفت:. “برای بسیاری از کارگران آمریکایی وجود دارد را نمی توان یک کار را به بازگشت به. کسانی که به طور موقت اخراج نمی شود موقت است.”

بخش هایی از این کشور شروع به ظهور از deep freeze که مشخص است اولین ماه از یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 75 ، 000 آمریکایی است. کسانی که در تلاش هستند اتفاق می افتد در ناهموار مد و اغلب بدون این نوع از اقدامات احتیاطی است که کارشناسان بهداشت می گویند مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از موج دیگری از عفونت است که نیاز به یکی دیگر از مستند.

دموکرات ها و جمهوری خواهان و چشم دوخته اند به سرعت در حال نزدیک شدن به انتخابات در حال هل دادن مخالفت با برنامه ریزی برای آنچه قانونگذاران باید انجام بعدی با هیچ سریع توافق در چشم. دموکرات ها می خواهند به صرف تریلیون ها دلار در کمک های اضافی به مردم و شرکت ها و دولت های محلی و به کمک جریان تا زمانی که داده های اقتصادی نشان می دهد که این کشور نیز به بهبود است. لیبرال صدای مثل خانم Sahm و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست می گویند که آنها مصمم به جلوگیری از اشتباهات گذشته بحران و جلوگیری از نمایندگان مجلس از قطع کمک های بیش از حد در اوایل dooming اقتصاد به سال رشد کند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان می خواهند برای تغییر تلاش های دولت به سمت آرامش و محدودیت های تامین مالی تلاش آنها میگویند تقویت یک بازگشایی اقتصاد مانند کاهش مالیات و کسب و کار جدید کسر. کاخ سفید و جمهوریخواهان در کنگره را ضربه مکث در بیشتر محرک تلاش ها به آنها فشار متحده به بازگشایی و صدای نگرانی های تازه در مورد بالونی کسری بودجه فدرال است که در حال حاضر پیش بینی شده برای ضربه زدن $3.7 تریلیون دلار برای این سال مالی.

“ما با قرار دادن این همه پول که خوب است” مدیر شورای اقتصاد ملی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: روز جمعه در کاخ سفید است. “آن را به خوبی به ارزش آن است. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد. همانطور که ما حرکت به بازگشایی فاز این ماه شاید سرريز به ژوئن, بیایید با هم نگاهی به آن قبل از اینکه ما تصمیم می گیرید که چه, که در آن.”

پشت صحنه, مقامات کاخ سفید در حال خصوصی فرح اضافی برای آسیب های اقتصادی در ماه های آینده و برای اقتصاد به چند محله به بازگشت به آن precrisis سطوح حتی اگر رشد رزومه در این تابستان. در عین حال آنها تقسیم بیش از چگونه به سرعت و به شدت به تغییر دولت از هزینه های بیشتر و در حال حاضر در حال تماشای چه اقتصاد واکنش نشان می دهد به عنوان متحده لغو محدودیت.

اعتبار…تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در ایالات متحده در ماه مارس بخش های زیادی از اقتصاد آمریکا تعطیل تقریبا یک شبه. کنگره و تغذیه در زمان اقدام سریع برای حمایت از شرکت هایی که مجبور شدند برای بستن و کارگرانی که مشاغل از دست رفته و یا پرداخت ارائه کمک به کسب و کار گسترش مزایای بیکاری و یک بار محرک چک.

اما کسانی که تلاش شد زمان محدود و از دسترس نیست هر کسی که نیاز به کمک. برجسته ترین تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک, چک, حفاظت از برنامه تا به حال فقط $349 میلیارد دلار در شروع و به سرعت از پول نیاز به تزریق $310 میلیارد. پول را پوشش می دهد تنها هشت هفته از حقوق و دستمزد کارکنان به این معنی بسیاری از شرکت ها را ببینید کمک های خود را اجرا و خشک به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 29.

گسترش مزایای بیکاری ارائه شده است که اضافی $600 در هفته به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه. چک که فرستاده شد به کم درآمد و با درآمد متوسط آمریکایی تا 1200 دلار بالغ شد یک بار پرداخت.

در حالی که برخی از اقتصاددانان از جمله کسانی که در دفتر بودجه کنگره انتظار می رود رشد اقتصادی برای بازگشت این تابستان پس از یک ویرانگر بهار انقباض هیچ کس انتظار دارد که بازار کار برای رسیدن به همان رفیع سطح هر زمان به زودی. مودی تجزیه و تحلیل ترافیک روز جمعه گفت این انتظار نیست این کشور را تشکیل می دهند تمام مشاغل آن را تا به حال در حال حاضر از دست داد تا 2023.

اقتصاددانان هشدار می دهند که بازگشایی تلاش نمی خواهد حذف نیاز به کمک های اضافی پس از مصرف ترافیک خواهد بود آهسته به عقب می آیند تا زمانی که آمریکایی ها اعتماد به نفس آنها می تواند سرمایه گذاری با درجه ای از اطمینان آنها را نمی خواهد قرارداد این ویروس.

انواع زمان واقعی اقدامات نشان می دهد که حتی در کشورهای که به تازگی کاسته محدودیت مانند جورجیا و کارولینای جنوبی, فعالیت های کسب و کار شده است و به کندی بهبود می یابند.

طولانی مدت بهبود می تواند به طور موثر کشتن یک طیف گسترده ای از کسب و کار در سراسر کشور و حاشیه میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی. داده ها از منابع انسانی شرکت Homebase نشان می دهد 40 درصد از کسب و کار که با استفاده از آن نرم افزار درهای خود را بسته اند پس از بحران آغاز شد. اقتصاددانان از ADP موسسه تحقیقات دانشگاه شیکاگو و فدرال رزرو با استفاده از داده های خصوصی حقوق و دستمزد شرکت ADP گزارش این هفته که 40 درصد از این کشور را از دست شغل تا کنون در شرکت هایی که به نظر می رسد که متوقف عامل در میان بحران است.

اگر وجود دارد هر گونه خبر خوب در اشتغال گزارش منتشر شده در جمعه, آن است که نزدیک به 80 درصد از تازه گذاشته و کارگران در توصیف خود را اخراج موقت به عنوان. که نشان می دهد پتانسیل برای یک جهش سریع اما می تواند حاکی از خطر اگر سیاستگذاران اجازه می دهد شرکت هایی که تنها به طور خلاصه بسته درهای خود را به برابر برای خوب به جای.

دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند به کراوات ادامه داد: کمک برای گذاشته شدن کارگران به شرایط اقتصادی خروج از مزایای افزایش در محل تا زمانی که نرخ بیکاری می افتد. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را مورد انتقاد اضافی 600 دلار در هفته به عنوان یک عامل بازدارنده برای کارگران که ممکن است در غیر این صورت بازگشت به کار نشان می دهد آنها را تایید نمی کند دور دیگری.

“چیزهای زیادی وجود دارد که عدم اطمینان در مورد چه چیزهایی گشوده خواهد شد که خودسرانه پایان تاریخ معنا ندارد و در همه حال گفت:” هایدی Shierholz یک رئیس سابق وزارت اقتصاد در حال حاضر در لیبرال موسسه سیاست اقتصادی در واشنگتن است. “قانونگذاران باید مایل به ارائه پشتیبانی مالی تا زمانی که نرخ بیکاری در سطح قابل کنترل.”

در حالی که اقتصادی درد هیچ جا به پایان دادن به جمهوری خواهان به نظر می رسد تمایل به تمدید و هزینه های برنامه های, به خصوص به عنوان نوامبر بافندگی. فعال گروه که دارای چراغ راه پیمایی در پایتخت دولت فشار اقتصادی محدودیت برداشته شود در حال آماده کردن خود برای تمرکز بر روی تماس برای پایان دادن به هزینه های دولت گفت: استفن مور رسمی مشاور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که آوازی طرفدار بازگشایی متحده است.

“همه دولت ها می توانید انجام دهید در حال حاضر است همه چیز را بدتر و نه بهتر” آقای مور گفت.

هنوز هم برخی از جمهوری خواهان در کنگره ابراز میدین ادامه داد: هزینه های به خصوص در کسب و کار کوچک کمک با وجود فشار بیش از کسری بودجه.

Michael R. فشار یک اقتصاددان در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه است که توصیه می شود کنگره جمهوری خواهان در سیاست های اقتصادی اذعان کرد که وجود دارد “واقعی نجات خستگی در میان جمهوری خواهان مجلس سنا.” اما او افزود: “اقتصاد در حال رفتن به نیاز به حمایت از سیاست های مالی برای مدت زمان طولانی. بنابراین من فقط می توانید تصور کنید یک سناریو که در آن آنها نمی پاس چیز دیگری است.”

در داخل کاخ سفید برخی از مقامات امیدوار هستند که فدرال رزرو به جای کنگره می تواند این کار کمک به شرکت ها از طریق این بحران است. اما بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند که درخواست بیش از حد از بانک مرکزی و فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول هشدار داده است که ابزار آن محدود به اعطای وام صرف نیست و بیشتر پشتیبانی مالی است که به احتمال زیاد مورد نیاز است.

“به سرعت ما را به محوری به فکر می کنم در مورد چگونه برای حمایت از کسب و کار و کارگران در چه چیزی می تواند این دوره طولانی از اقتصاد بازگشایی” گفت: R. گلن هوبارد, یک دانشگاه کلمبیا اقتصاددان بود که یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. “شما فقط می توانید اجازه دهید که تغذیه آن را اداره کند.”

بن Casselman کمک گزارش از نیویورک و امیلی کوکران و بهترین Smialek از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>