به عنوان هند بازگشایی مرگبار, حوادث شکستن

دهلی نو — شانزده کارگران مهاجر خرد شد به مرگ توسط یک قطار باری در مرکزی هند روز جمعه به عنوان آنها سفر صفحه اصلی آخرین تلفات متصل به هند coronavirus مستند و تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

فقط روز قبل از یک فاجعه در یک کارخانه پلاستیک بود که پس از بازگشایی یک مستند کشته شدن 11 نفر و صدها بیمار. مقامات گفت که کارگران در یک کارخانه متعلق به کره جنوبی غول صنعتی LG تا به حال سنن و یک شیر در یک استایرن مخزن است که با ارسال یک ابر مرگبار بخار شناور بیش از حومه ویساکاپاتنام یک شهر چند میلیون نفر که در سمت چپ افراد خفگی به مرگ در خیابان ها.

اخلاقی از این داستان برای دولت هند که تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات شش هفته پیش و در حال حاضر در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد آن است که تغییرات آورده شده توسط coronavirus حمل خطرات فراتر از عفونت است.

بسیاری از کشور مبارزات قبل از همه گیر از جمله توده داخلی مهاجرت نا امن محل کار و صنعتی بلایای طبیعی شده اند تقویت شده توسط مستند و پس از آن حرکت به بازگشایی کسب و کار. و با میلیون ها نفر از شهروندان آن کار در خارج از کشور ارسال پول و بسیاری از زندگی خود را در حال حاضر طرح میتوانست با این بیماری همه گیر و هند و نیز انجام یک غول بازگشت تلاش است.

نشت گاز از این نبود تنها حوادث صنعتی به هند کسب و کار شروع به از سرگیری عملیات. در چهارشنبه نیمی از کارگران که تا به حال داده نشده است تجهیزات ایمنی در بیمارستان بستری شد و پس از استنشاق گازهای خطرناک در یک کارخانه کاغذ سازی در چتیسگر در مرکز هند بود که تلاش برای راه اندازی مجدد عملیات پس از هفته ها عدم فعالیت. و در روز پنج شنبه چند صد کیلومتر به سمت جنوب در تامیل نادو یک دیگ بخار منفجر شده در یک نیروگاه حرارتی به شدت سوزاندن چند نفر از کارگران.

“صنعت از جان گذشته است برای باز کردن پس از مستند و قوانین هستند که به دنبال” گفت: شانکار Gopalakrishnan یک نیروی کار فعال حقوق.

اعتباری و…سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

برخی از اتفاقات ناگوار ممکن است تشدید فوق العاده خروج کارگران از هند شهرستانها. به عنوان به زودی به عنوان نخست وزیر نارندرا اعمال شده در سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس صدها نفر از هزاران نفر از مردان جوان که قرار شد از کار جریان بازگشت به خانه خود روستاها trudging در امتداد بزرگراه در خطوط مایل طولانی امید به زنده ماندن با خانواده های خود.

آقای دولت مودی به نظر می رسد به گرفتار کردن گارد توسط مقیاس جابه جایی. این ممکن است عجله گسترش coronavirus از شهرها به مناطق روستایی و آن ایجاد یک تغییر با بحران گرسنگی میلیون ها نفر از سرخپوستان که دیگر نمی تواند امرار معاش و پراکنده به تمام گوشه و کنار این کشور ترس از اتکا به دولت برای کمک به.

مهاجران کشته شده در روز جمعه در امتداد خطوط راه آهن میان این ناامید موج. در روزهای اخیر هند دولت که در ابتدا مسدود مهاجران از حرکت دولت به دولت کاسته است و مستند به قوانین اجازه می دهد تا برخی به سفر. بیش از همه آقای مودی دولت شده است, نرم مستند, عمیقا در مورد آمار اقتصادی در یک کشور است که در آن بسیاری از مردم خراش در چند دلار در روز است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • آرژانتین دوباره teeters در به طور پیش فرض به عنوان همه گیر جرات اقتصاد آن است.
  • در سنگاپور پارک یک ربات به نام نقطه به یاد مردم برای حفظ یک فاصله امن.
  • کسانی که ما از دست داده ایم: Roy شاخ از لاس وگاس illusionists Siegfried & Roy.

در همان زمان چند دولت در حال شل شدن نیروی کار حمایت در تلاش برای به دست آوردن صنعت در پای خود را. فعالان کارگری که از ترس این را به آن را حتی بیشتر خطرناک برای کارگران است.

روز جمعه حدود 5 صبح یک قطار باری بود barreling کردن آهنگ در نزدیکی شهر اورنگبد حدود 200 مایلی شمال شرقی بمبئی در مرکز کشور است. راه آهن کشور گفت: لوکوموتیو راننده دیده بود یک گروه از مردم در آهنگ ها و تلاش برای جلوگیری از, اما به پایان رسید تا با ضربه زدن به آنها را.چین

پاکستان

نپال

دهلی نو

هند

بوپال

اورنگبد

چتیسگر

بمبئی

ماهاراشترا

ویساکاپاتنام

خلیج بنگال

عربستان

دریا

تامیل نادو

سریلانکا

400 مایل


توسط نیویورک تایمز

هندی, گزارش های خبری حاکی از آن است که قربانیان به تازگی گذاشته شده از یک کارخانه فولاد و مقامات آنان را به خواب بر روی آهنگ. (اکثر قطار مسافری خدمات در هند را متوقف کرده است اما حمل و نقل قطار همچنان به اجرا.)

آنها در راه بازگشت به خانه چند صد مایل دورتر و ظاهرا خسته از راه رفتن.

“آنها فکر می کردند قطار در حرکت نبودند و آن را به یک نقطه امن” گفت: Dnyanoba Banapure یک مقام دولت در این منطقه است.

پس از شنیدن این خبر آقای مودی گفت که او “بسیار نگران.” اما فعالان کارگری سرزنش او برای چنین مهاجرت.

اعتبار…Agence France-Presse — Getty Images

“دولت رفت و به یک مستند بدون دانستن آنچه در آن بود به گفت:” Gautam, Mody, دبیر کل جدید اتحادیه ابتکار اتحاد گروه های کارگری. طبقهی کارگر Mr. Mody گفت: در حال تحت فشار قرار دادند “بیش از لبه.”

خبر از مهاجران و میر آشفته یک هندی, مکان عمومی, در حال حاضر لرزاند توسط حادثه در LG کارخانه پلاستیک. تحقیقات اولیه نشان می دهد که این حادثه ناشی از نشت در یک استایرن مخزن است که تا به حال نادیده گرفته شده برای هفته ها.

مقامات گفت که خطرناک فشار ایجاد شده بود در مخزن در طول مستند و کارگران کارخانه تا به حال نادرست باز یک شیر با انتشار یک ابر سمی بخار.

روز جمعه ماموران پلیس قرار داده تا بیشتر موانع در اطراف کارخانه و نمی شد اجازه دادن به هر کسی که در نزدیکی آن است. با بسیاری از تخلیه روستاییان قرار دارد در دولت, پناهگاه تمام منطقه را با مته سوراخ یک ترک نگاه کنید.

تمام روز پنج شنبه, هندی, کانال های تلویزیونی نشان داد, کلیپ های قربانیان حادثه. تصاویری از مردم خفگی در دود و دروغ گفتن و حرکت در جاده ها مصرانه خواست تا خاطرات دردناک از حوادث صنعتی در بوپال در سال 1984 هنگامی که یک آفت کش در گیاه منتشر گاز سمی که به کشته شدن 4000 نفر است.

اعتبار…Reddi Narendra/ایسنا

اما حتی اگر این دوره تحت مستند باعث شده است که مشکلات شدید آن ممکن است به نجات زندگی بیشتر از آن گرفته شده و نه فقط از coronavirus.

تعداد حوادث رانندگی منجر به مرگ است و راه را به پایین — جای تعجب نیست شاید با توجه به این که جاده ها در سراسر هند شد ترک تا این هفته. یک گزارش اخیر دریافتند که 140 نفر در حوادث رانندگی در سراسر کشور از مارس 24 آوریل 3 — به طور متوسط 3.4 مرگ و میر در هر روز بسیار پایین تر از 414 نفر به طور متوسط در هر روز در سال 2018 است.

و با بسیاری از مردم محدود به خانه های خود را به عنوان دولت دستور به بلانت گسترش coronavirus آمار و ارقام نشان می دهد که به طور کلی میزان مرگ شده اند کمتر از حد نرمال در بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله بمبئی و احمدآباد.

کلی حس در هند است که مستند را سختگیری کمک کرده است تا در حفظ و تایید coronavirus عفونت نسبتا پایین گزارش به اطراف 60,000 برای جمعیت 1.3 میلیارد دلار است.

اما در روزهای اخیر به عنوان مستند کاسته است و بسیاری از کسب و کار را از سر گرفت, ویروس, عفونت و مرگ و میر ناشی از — در حال افزایش است.

جفری Gettleman و هری کومار گزارش از دهلی نو و Suhasini راج از لکنو. Shalini Venugopal کمک, گزارش, از, New Delhi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de